Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti seenioride 2023. aasta kiirmale meistrivõistlused   ( id=1276 )
18. november 2023 (kell 12:00) - 18. november 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu
Kalda Päevakeskus, Kaunase pst 22
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
15. november 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit ja Tartu SVK
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@55ikkieh
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. detsember 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (03. november 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partiile + 3 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
8 eurot, pärast 15.11. registreerumisel 13 eurot
Osaleda võivad maletajad (nii mehed kui naised), kelle sünniaasta on 1973.a. või hiljem (noorem vanuseklass) ning 1958.a. või hiljem (vanem vanuseklass).
20
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AFomina Tatjana 2221 2109 2116 N 1954 Võru MK WGM 030543 Tatjana Fomina
2023-11-15 20:18:34
2.AKõrge Kersti 1862 1827 1855 N 1966 Põlva MK 030566 Leho Lehes
2023-11-15 11:17:21
3.ALysianski Grigori 0 0 0 M 1952 u-43612 Leho Lehes
2023-11-14 19:31:18
4.ANarusberg Peep 1960 1882 1745 M 1961 Põlva MK 030263 Peep Narusberg
2023-11-13 11:52:06
5.ANovikov Sergei 1633 1638 1623 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2023-11-12 11:07:27
6.AOts Heikki 1700 1656 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Andres Karba
2023-11-14 20:58:28
7.APagar Kalev 2117 1942 1936 M 1949 Rakvere MK 030294 Leho Lehes
2023-11-14 19:29:02
8.AParts Tiit 1676 1736 1539 M 1962 Tartumaa 030304 Andres Karba
2023-11-10 18:34:31
9.APeebo Kalle 2196 2071 2122 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Andres Karba
2023-11-10 18:34:49
10.APritulina Svetlana 1992 1856 1895 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2023-11-03 15:40:21
11.APõdersalu Aivar 1761 1853 1865 M 1956 - - - 160440 Aivar Põdersalu
2023-11-11 16:59:39
12.ARõbaltsenko Vladimir 1759 1836 1776 M 1957 SK Diagonaal 080500 Einar Vaino
2023-11-12 11:09:32
13.ASalupere Silvi 1545 1657 1649 N 1956 - - - 070618 Leho Lehes
2023-11-15 16:49:50
14.ATobre Andres 1574 1533 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Leho Lehes
2023-11-14 19:27:24
15.ATolmatšov Eduard 2142 2152 2111 M 1963 Narva SK Maletäht mk 030465 Maris Korstin
2023-11-06 13:04:02
16.ATrohhelev Boris 2041 2106 2000 M 1960 Tartumaa 030468 Leho Lehes
2023-11-06 19:30:34
17.AVaher Eino 2267 2120 2156 M 1961 Rakvere MK mk 030490 Leho Lehes
2023-11-14 19:28:48
18.AVerhni Vladimir 1885 1894 1852 M 1957 SK Diagonaal 160137 Einar Vaino
2023-11-12 11:07:42
19.AViidu Raivo 1891 1758 1836 M 1950 Pühajärve MK 030512 Karel Uurits
2023-11-05 16:30:12
20.AViller Epp 1530 1430 1649 N 1945 - - - 140311 Leho Lehes
2023-11-14 19:27:37