Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti 2023. aasta kiirmale meistrivõistlused. NB! Naiste kiirmale MV toimub 2. detsembril   ( id=1275 )
18. november 2023 (kell 11:00) - 18. november 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemajas (Vene tn 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
15. november 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. detsember 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (29. september 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partiile + 3 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 eurot (pärast 15. novembrit registreerumisel 20 eurot) osaleja kohta
18. novembril mängitakse open-turniir.

naiste turniir toimub 2. detsembril
36
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2148 2169 2043 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2023-11-14 18:26:30
2.AAlas Märt Mattias 1386 1387 1337 M 2013 Tartu Kalev 181948 Andre Uibos
2023-11-14 20:19:10
3.AAsmus Andres 1606 1557 1643 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2023-09-01 18:34:08
4.ACherentsov Mikhail 1570 1792 1550 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-11-15 11:44:02
5.AEhrlich Sten Andreas 1772 1849 1910 M 1992 Pühajärve MK 160715 Sten Andreas Ehrlich
2023-11-14 22:03:24
6.AGarber Vjatšeslav 2098 1919 1964 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2023-11-15 11:07:35
7.AGolubenko Valeri 2298 2305 2248 M 1961 SK Diagonaal m 030061 Tarmo Tuul
2023-11-16 06:03:00
8.AHaavamäe Henrik 2110 2041 2097 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2023-11-15 18:36:56
9.AHaitin Ilja 2275 2389 2248 M 1988 - - - FM 030523 Ilja Haitin
2023-11-15 16:11:21
10.AKais Kaarel 1522 1640 1687 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-11-14 22:51:54
11.AKais Kristofer 1304 1647 1395 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-11-14 22:51:34
12.AKull Tormi 1969 2128 2014 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2023-11-12 21:15:09
13.ALain Sander 1816 1855 1862 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2023-11-13 21:48:13
14.ALeht Karl Samuel 1251 1705 1416 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-11-12 20:32:36
15.AMedar Marti 2107 2155 2214 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-10-29 14:22:11
16.AMerivee Romet-Renee 1277 1597 1448 M 2010 - - - 182105 Tarmo Tuul
2023-11-18 06:15:17
17.AMägi Ramon 1420 1612 1532 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2023-11-14 16:36:56
18.APanfilov Sergei 1552 1165 1237 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2023-11-15 11:07:53
19.APedoson Georg Aleksander 2280 2381 2409 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2023-11-15 14:13:03
20.APetrov Dmitri 2246 2337 2286 M 1998 Kadrioru MK 060411 Dmitri Petrov
2023-10-27 23:34:43
21.ARõtšagov Nikita 2193 2353 2213 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mihhail Rõtšagov
2023-11-15 15:17:15
22.ASadekov Maksim 2042 2124 2168 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2023-11-14 18:41:49
23.ASchmidt Mait 1713 1574 1586 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Mait Schmidt
2023-11-14 21:51:52
24.ASeeman Tarvo 2388 2309 2360 M 1969 Vändra Maleklubi IM 030371 Tarmo Tuul
2023-11-15 06:09:12
25.ATiisler Ander 1422 1679 1643 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2023-11-15 16:12:24
26.ATiisler Tanel 1783 2080 1929 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2023-11-15 16:12:49
27.AVelleste Neeme-Rain 1673 1724 1773 M 1990 - - - 111105 Tarmo Tuul
2023-11-15 13:06:39
28.AVohla Mihkel 1620 1813 1869 M 1989 - - - 110314 Mihkel Vohla
2023-11-15 12:25:15
29.AVolodin Aleksander 2459 2511 2520 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2023-11-12 19:26:23
30.AVorobjov Pavel 2263 2379 2202 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2023-11-13 21:54:35
31.AVoropaiev Illia 1299 1575 1397 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-11-12 13:57:58
32.AZafra Kim Yutangco 1692 1870 1900 M 1982 - - - 181912 Tarmo Tuul
2023-11-18 09:13:09
33.AÕim Mikk Kaarel 1780 2031 1918 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2023-11-12 14:42:54
34.AŠiškov Andrei 2355 2338 2311 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2023-11-15 00:48:43
35.AŠnurov Daniil 2027 2149 2131 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2023-11-15 23:16:42
36.AŠvõrjov Igor 2303 2267 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-11-08 18:56:58
Hiljem registreeritud osalejad (3)
Golubenko Valeri (2023-11-16 06:03:00), Merivee Romet-Renee (2023-11-18 06:15:17), Zafra Kim Yutangco (2023-11-18 09:13:09),