Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti neidude 2023.a. kiirmale meistrivõistlused   ( id=1274 )
14. oktoober 2023 (kell 12:00) - 14. oktoober 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
11. oktoober 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. detsember 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (12. september 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partiile + 3 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 eurot (pärast 11. oktoobrit registreerumisel 20 eurot) osaleja kohta
A - U18

B - U16

C - U14

D - U12

E - U10

F - U8
49
Kokku
2
Grupp A
4
Grupp B
8
Grupp C
9
Grupp D
20
Grupp E
6
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1945 2035 2004 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-10-07 02:46:32
2.ADanilina Diana 1395 1436 1487 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2023-10-03 09:51:47
3.BLevchenko Marina 1673 1877 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2023-10-07 13:47:29
4.BMaksimova Irena 1000 1160 1297 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2023-10-08 20:46:07
5.BPool Linda Maria 1528 1613 1467 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2023-10-11 18:21:07
6.BŠadrina Eva 1560 1772 1645 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2023-10-10 19:33:37
7.CAndreeva Olga 1308 1280 1046 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2023-10-08 20:45:42
8.CKarba Karoliina 1091 1187 1149 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2023-10-09 13:26:12
9.CKarba Kertu 1344 1512 1346 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2023-10-09 13:26:12
10.CKuzmina Oleksandra 1239 1410 1324 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2023-10-08 20:44:48
11.CLauri Lysandra Pärleen 0 0 0 N 2009 Laagri Huvialakool 182437 Rainer Raud
2023-10-11 20:30:31
12.CNikitina Anastasia 1000 1000 1058 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2023-09-29 16:40:01
13.CPritulina Nadezda 1454 1535 1419 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2023-10-03 09:51:47
14.CRüdiger Maria Helena 1295 1437 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-10-07 02:46:32
15.DDmitrijeva Laura-Valeria 1036 1122 1034 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2023-10-08 20:46:40
16.DDukova Sofia 1088 1155 1112 N 2011 MK Kaksikodad 080126 Rainer Raud
2023-10-11 17:55:51
17.DGludina Alia 1000 1045 1060 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Svetlana Zainetdinova
2023-10-07 18:21:34
18.DKorstin Marta 1198 1185 1114 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2023-09-29 16:41:16
19.DLagoda Linda-Alisia 1115 1283 1252 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Svetlana Zainetdinova
2023-10-07 18:20:48
20.DNikitina Anna 1057 1116 1113 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2023-09-29 16:40:01
21.DRaudsepp Marie 1000 1021 1016 N 2012 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182149 Anna Lütsepp
2023-10-08 15:05:40
22.DRüdiger Emma Viktoria 1010 1029 1134 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2023-10-07 02:46:32
23.DSharkova Veronika 1043 1051 1046 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2023-10-07 18:21:09
24.EBert Alisa 1000 1057 1057 N 2013 Narva SK Maletäht 181309 Maris Korstin
2023-10-09 19:41:34
25.ECheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Sergey Titov
2023-10-11 21:05:51
26.EHanniotti Mirell 0 0 0 N 2014 Vanalinna Hariduskolleegium 182595 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:03:54
27.EHanzatjan Emilia 0 0 0 N 2014 Vabaettur 181878 Natalia Glušakova
2023-09-30 17:28:14
28.EIstratova Nika 1000 1134 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2023-09-25 19:09:28
29.EKanger Saskia Lee 1000 1038 1064 N 2014 Tartu Kalev 181766 Andres Karba
2023-10-03 13:53:00
30.ELamp Mia-Marii 0 0 0 N 2013 Rakvere 181604 Andreas Haunmanni
2023-10-11 14:40:21
31.ELootus Gabriela 0 0 0 N 2014 MK Kaksikodad 181825 Rainer Raud
2023-10-11 21:34:43
32.EMinyaylo Mila 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 182375 Sergey Titov
2023-10-10 22:09:07
33.EMäesepp Stella 1073 1006 1118 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2023-10-08 20:47:39
34.ENafthal Brita 0 0 0 N 2013 Maleklubi Gambiit 181871 Margit Brokko
2023-10-10 09:51:34
35.ENikolenko Elina 1000 1007 1018 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2023-10-03 09:51:47
36.EPatrikejeva Sofia 1000 1085 1067 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Sergey Titov
2023-10-10 22:07:48
37.EPõldoja Liisalota 1001 1070 1012 N 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182024 Anna Lütsepp
2023-10-08 15:04:35
38.EReren Alexis Miriam 1000 1144 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-05-12 23:10:31
39.ERüdiger Camilla Anna 1005 1087 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-10-07 02:46:32
40.ESulimova Valentina 0 0 0 N 2014 Sillamäe SK Kalev 182231 Svetlana Pritulina
2023-10-11 15:52:11
41.EThimm Leelo Mia 1031 1089 1036 N 2014 MK Kaksikodad 181528 Rainer Raud
2023-10-05 20:25:26
42.EVoronova Anastassia 1042 1053 1100 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2023-10-08 20:47:00
43.EZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2023-10-11 21:07:43
44.FKhlyamova Anastassia 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182372 Svetlana Zainetdinova
2023-10-07 18:19:10
45.FOgorodnaja Ksenia 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182509 Tarmo Tuul
2023-10-13 06:06:03
46.FRodionova Dominika 0 0 0 N 2016 Narva SK Maletäht 182519 Maris Korstin
2023-10-05 16:13:25
47.FRuzanova Mila 0 0 0 N 2015 Maleklubi Gambiit 182596 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:04:12
48.FSolodova Maria 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182227 Svetlana Zainetdinova
2023-10-07 18:18:47
49.FTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2023-09-30 15:14:27
Hiljem registreeritud osalejad (3)
Hanniotti Mirell (2023-10-12 10:03:54), Ogorodnaja Ksenia (2023-10-13 06:06:03), Ruzanova Mila (2023-10-12 10:04:12),