Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2023.a. kiirmale meistrivõistlused   ( id=1273 )
14. oktoober 2023 (kell 12:00) - 14. oktoober 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
11. oktoober 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. detsember 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (27. jaanuar 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partiile + 3 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 eurot (pärast 11. oktoobrit registreerumisel 20 eurot) osaleja kohta.
A - U18

B - U16

C - U14

D - U12

E - U10

F - U8
154
Kokku
10
Grupp A
19
Grupp B
20
Grupp C
32
Grupp D
37
Grupp E
36
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrijaškin Deniss 2140 2228 2198 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2023-10-02 16:19:25
2.ADzjuba Jegor 1584 1827 1899 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2023-09-19 19:28:32
3.AKull Tormi 1984 2102 2014 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2023-09-24 13:41:17
4.ALaurand Matthias 1386 1342 1444 M 2005 Rae Huvialakool 182179 Rainer Raud
2023-10-10 21:23:38
5.ALumi Wilhelm 1293 1350 1303 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Tarmo Tuul
2023-10-14 09:59:05
6.AMartseniuk Artem 1173 1320 1273 M 2006 Vabaettur 182174 Tarmo Tuul
2023-10-13 06:03:33
7.AProtassov Vladislav 2018 2083 2068 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2023-10-09 15:11:00
8.ARaudsepp Alari 1235 1325 1310 M 2006 Elva Valla Mõttemängude Klubi 170249 Anna Lütsepp
2023-10-08 13:37:34
9.ARõtšagov Nikita 2204 2353 2213 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mihhail Rõtšagov
2023-10-11 11:27:40
10.ATomson Mihkel 1797 2035 1838 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2023-09-20 08:11:59
11.BAasma Sander 1022 1271 1145 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Tiina Raud
2023-10-11 15:10:28
12.BAleksejev Artjom 1329 1449 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2023-09-27 11:36:03
13.BEast Marek 1393 1670 1635 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Zainetdinova
2023-10-10 21:41:50
14.BGomez Kõlar Kennet Nikola 1123 1243 1261 M 2007 MK Kaksikodad 181589 Rainer Raud
2023-10-06 20:41:43
15.BHajanen Oliver 1274 1416 1265 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2023-10-11 21:02:25
16.BJõgi Henry 1736 1783 1779 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2023-10-04 21:22:51
17.BKaal Karl Villem 1127 1188 1145 M 2007 MK Kaksikodad 180877 Tarmo Tuul
2023-10-13 06:14:50
18.BKikkas Daniel 1282 1658 1532 M 2007 Rakvere MK 180123 Daniel Kikkas
2023-10-02 13:48:31
19.BKokk Karl Mattias 1720 1946 1828 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2023-10-06 17:41:33
20.BKuzovkin Aleksei 1290 1569 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Oleg Kortšagin
2023-10-10 21:08:39
21.BKärner Kert 1159 1315 1377 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2023-10-11 12:52:28
22.BLaaneoks Madis 0 1290 0 M 2008 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182570 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:08:29
23.BLain Sander 1748 1855 1884 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2023-10-06 12:57:02
24.BMikko Rondo 1887 2252 2201 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Hendrik Olde
2023-10-08 19:24:46
25.BParon Robert 0 1043 0 M 2007 Maleklubi Gambiit 150250 Robert Paron
2023-10-11 09:33:02
26.BPedak Egert 1424 1603 1507 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2023-10-05 07:24:18
27.BPomaznev Aleksei 1563 1640 1500 M 2008 Narva SK Maletäht 161269 Aleksei Pomaznev
2023-09-12 23:05:03
28.BRodin Robert 1544 1850 1710 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2023-10-02 17:07:32
29.BSadekov Maksim 1972 2124 2168 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2023-10-11 21:54:16
30.CAnderson Markkus 1298 1381 1435 M 2010 Rae Huvialakool 182541 Rainer Raud
2023-10-11 20:11:08
31.CAndrejev Arseni 1161 1268 1105 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Arseni Andrejev
2023-10-10 21:41:14
32.CBlokhin Georg 1125 1185 1204 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-10-07 02:50:57
33.CCherentsov Mikhail 1558 1840 1550 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-10-07 02:50:57
34.CDukov Vladimir 1646 1784 1781 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2023-10-11 17:55:09
35.CHaapsal Maria Ioanna 1624 1827 1675 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-10-10 19:31:59
36.CHani Eke Elmer 1134 1159 1234 M 2010 Viljandi Huvikool 181120 Margit Simenson
2023-10-10 16:20:33
37.CKaris Fredi 1455 1680 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2023-10-02 15:47:27
38.CKornel Anris 1054 1149 1154 M 2009 MK Areng 182558 Monika Tsõganova
2023-10-10 21:19:03
39.CKöösel Hans-Georg 1611 1751 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hendrik Olde
2023-10-08 19:29:05
40.CMeidra Markus Harald 1026 1127 1088 M 2009 Rae Huvialakool 181181 Rainer Raud
2023-10-10 21:23:03
41.CMerivee Romet-Renee 1295 1652 1448 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-10-09 16:26:15
42.CPunning Andero 1202 1459 1465 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2023-10-04 13:30:43
43.CRaid Toni 0 0 1217 M 2010 Malekool 64 181586 Mihhail Rõtšagov
2023-10-11 11:04:52
44.CRajandu Aaron 1607 1812 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-10-01 21:19:12
45.CSandberg Laur-Markus 1044 1190 1062 M 2009 MK Areng 180817 Laur-Markus Sandberg
2023-10-11 21:22:33
46.CStepanov Roman 1229 1295 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2023-09-27 11:35:10
47.CTuvikene Eero Sven 1002 1067 1079 M 2010 Elva Valla Mõttemängude Klubi 181767 Anna Lütsepp
2023-10-08 13:45:26
48.CVälba Rauno 1017 1083 1045 M 2009 Rae Huvialakool 170825 Tiina Raud
2023-10-11 15:17:32
49.CÕim Mikk Kaarel 1844 2031 1918 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2023-10-05 13:44:42
50.DAalund Daniel 1201 1389 1173 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Daniel Aalund
2023-10-10 21:44:12
51.DChernov Iakov 1094 1348 1161 M 2015 Kadrioru MK 181376 Roman Jezov
2023-10-09 16:44:01
52.DGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2023-10-05 22:03:54
53.DGorkov Kirill 1777 1965 1590 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2023-08-24 13:06:10
54.DGridin Maksim 1302 1582 1412 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2023-10-02 17:05:07
55.DHolter David 1076 1172 1196 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 182557 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:05:38
56.DJaaniste Gerret 1091 1214 1087 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Hendrik Olde
2023-10-08 19:25:15
57.DJürisoo Kevin 0 0 0 M 2012 Viljandi Huvikool 182592 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:09:04
58.DKahro Henri 1000 1062 1026 M 2012 Laagri Huvialakool 181843 Rainer Raud
2023-10-11 12:15:18
59.DKharkhan Igor 1118 1335 1254 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2023-09-25 16:01:37
60.DKuznetsov Erik 1000 1125 1032 M 2011 Rae Huvialakool 181122 Rainer Raud
2023-10-10 22:40:15
61.DLehtoja Mairo 1000 1006 1013 M 2011 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182433 Anna Lütsepp
2023-10-08 13:40:38
62.DLillepruun Aleksander 1020 1240 1210 M 2011 MK Kaksikodad 181349 Rainer Raud
2023-10-11 08:18:56
63.DLõhmus Oskar 1000 1000 1000 M 2012 Rae Huvialakool 182390 Rainer Raud
2023-10-10 21:49:29
64.DMoskaltšuk Ilja 1000 1135 1063 M 2012 Narva SK Maletäht 181001 Maris Korstin
2023-10-11 18:37:58
65.DPechonkin Andrii 1145 1385 1172 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2023-09-25 16:00:31
66.DPeus Mihhail 1000 1062 1000 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2023-10-10 22:06:03
67.DPihl Oskar 1000 1020 1055 M 2012 Maleklubi Gambiit 182128 Margit Brokko
2023-10-09 15:10:27
68.DPruler Uku-Pärt 0 0 0 M 2012 Rakvere 181601 Andreas Haunmanni
2023-10-11 14:38:21
69.DRaid Patrick 0 0 0 M 2012 Malekool 64 181587 Mihhail Rõtšagov
2023-10-11 11:05:35
70.DRassokhin Valery 1026 1047 1029 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2023-10-03 09:53:17
71.DReinholm Karl Kristjan 1262 1403 1170 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2023-09-24 13:43:09
72.DReintam Lennart 1269 1419 1124 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2023-10-11 19:06:53
73.DRoi Kristjan 1012 1174 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2023-09-26 20:27:38
74.DShvarkov Artemi 1049 1181 1127 M 2011 Narva SK Maletäht 181186 Maris Korstin
2023-10-11 18:52:00
75.DSulimov Anton 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181402 Tarmo Tuul
2023-10-13 06:12:55
76.DSutt Jakob 1052 1076 1097 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Hendrik Olde
2023-10-08 19:25:50
77.DSüld Erik 1028 1038 1128 M 2011 Rae Huvialakool 182290 Rainer Raud
2023-10-10 21:29:06
78.DTsotsov Fedor 1000 1080 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2023-10-11 18:48:51
79.DTuul Tristan Tormi 1000 1121 1041 M 2011 Laagri Huvialakool 181417 Rainer Raud
2023-10-11 17:47:29
80.DVaar Mart 1040 1079 1063 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Hendrik Olde
2023-10-11 17:11:06
81.DYurov Maxim 1000 1113 1081 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2023-09-25 16:00:12
82.EAlas Märt Mattias 1415 1387 1337 M 2013 Tartu Kalev 181948 Andre Uibos
2023-10-06 09:26:07
83.EAndrijevskis Denis 1000 1181 1090 M 2013 - - - 181184 Denis Andrijevskis
2023-10-09 21:28:40
84.EArumäe Andero 0 0 0 M 2013 Viljandi Huvikool 181850 Margit Simenson
2023-10-10 17:38:58
85.EBulanov Ilia 1003 1159 1320 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2023-10-06 23:27:06
86.EChyrva Artur 1000 1069 1043 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2023-09-25 16:12:58
87.EChyrva Yurii 1000 1197 1082 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2023-09-25 16:12:58
88.EFilipchuk Ihnat 1000 1009 1119 M 2013 SK Valge Ratsu 182185 Svetlana Pritulina
2023-10-03 09:53:59
89.EGilan Daniel 1000 1389 1093 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-09-25 14:06:39
90.EGridin Mihail 1000 1082 1054 M 2013 SK Valge Ratsu 181404 Svetlana Pritulina
2023-10-03 09:53:59
91.EHerodes Karl Julius 0 0 0 M 2014 - - - 181505 Tarmo Tuul
2023-10-14 09:12:08
92.EInter Alejandro 0 0 0 M 2014 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182512 Anna Lütsepp
2023-10-11 19:43:22
93.EKaldoja Frederik 1000 1055 1075 M 2013 Maleklubi Gambiit 181466 Margit Brokko
2023-10-09 09:20:05
94.EKasatkin Konstantin 1018 1000 1024 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2023-09-27 11:35:30
95.EKleinert Thor 0 0 0 M 2013 MK Kaksikodad 182056 Rainer Raud
2023-10-11 17:45:56
96.EKojus Lukas 1000 1224 1108 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Hendrik Olde
2023-10-08 19:26:07
97.EKornilov Adrian 1000 1247 1064 M 2013 Vabaettur 182058 Natalia Glušakova
2023-09-25 16:00:52
98.EKuusesaar Kaspar 1000 1027 1018 M 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182197 Anna Lütsepp
2023-10-11 19:42:42
99.ELaur Mark 1000 1061 1176 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2023-10-08 20:49:26
100.ELoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Natalia Glušakova
2023-10-08 16:15:45
101.ELuik Steven 0 0 0 M 2013 Viljandi Huvikool 182129 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:07:08
102.ELõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Tiina Raud
2023-10-11 15:18:10
103.EPaas Johan 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 182590 Tarmo Tuul
2023-10-11 06:40:46
104.EPanarin Yaroslav 1008 1101 1096 M 2014 Kadrioru MK 181763 Tarmo Tuul
2023-10-10 14:43:05
105.EPavlov Jan 1003 1151 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Roman Jezov
2023-10-09 16:42:54
106.EReinson Tobias 1106 1290 1274 M 2013 Tartu Kalev 182148 Andres Karba
2023-10-10 16:34:48
107.ERoomet Otto 0 0 0 M 2014 Tallinna Nõmme Huvikool 182297 Otto Roomet
2023-09-13 13:43:12
108.ERoos Romet 0 0 0 M 2014 Viljandi Huvikool 182600 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:08:01
109.EShirokov Erik 0 0 0 M 2014 Kadrioru MK 181879 Roman Jezov
2023-10-09 17:20:44
110.ETamm Richard 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 182586 Rainer Raud
2023-10-10 21:27:33
111.EToome Oskar 1068 1094 1109 M 2014 Tartu Kalev 182234 Andre Uibos
2023-10-06 18:54:50
112.ETuul Ronan Thor 0 0 0 M 2014 Laagri Huvialakool 181803 Rainer Raud
2023-10-11 17:46:28
113.EUrbanovitš Hugo 1015 1066 1091 M 2014 Tartu Kalev 182169 Andres Karba
2023-10-11 14:24:15
114.EVassiljev Filipp 0 0 0 M 2014 Viimsi MS Apones 182602 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:08:45
115.EVedernykov Gennadi 1009 1100 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Tarmo Tuul
2023-10-03 14:58:38
116.EVinogradov Nikolai 1089 1095 1134 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2023-09-27 16:48:18
117.EVoinov Vadim 0 0 0 M 2014 Kohtla-Järve SK Kalev 182239 Svetlana Zainetdinova
2023-10-10 21:45:28
118.EVoropaiev Illia 1337 1557 1397 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-09-28 20:18:50
119.FAndrianov Nikita 0 0 0 M 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182594 Tarmo Tuul
2023-10-13 13:06:31
120.FAndrijevskis Maksims 0 0 0 M 2015 - - - 182589 Tarmo Tuul
2023-10-10 08:39:45
121.FAnohhin David 0 0 0 M 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182520 Svetlana Zainetdinova
2023-10-11 21:24:05
122.FBažkov Deniss 0 0 0 M 2015 Sillamäe SK Kalev 182404 Svetlana Pritulina
2023-10-03 09:53:17
123.FBorkmann Hendrik 0 0 0 M 2017 Laagri Huvialakool 182097 Rainer Raud
2023-10-05 20:24:24
124.FCymutta Matvej 1000 1023 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2023-10-03 19:29:53
125.FFedirko Fodor 1037 1016 1041 M 2016 Kohtla-Järve SK Kalev 182367 Svetlana Zainetdinova
2023-10-10 21:46:12
126.FGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2023-10-05 22:03:54
127.FHarbuziuk Matvii 1000 1001 1021 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2023-10-08 19:11:16
128.FIowa Nikita 0 0 0 M 2015 MK Chess Continent 182385 Oleg Kortšagin
2023-10-11 22:01:50
129.FIvahnenko Mark 0 0 0 M 2015 MK Areng 182593 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:07:46
130.FJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 - - - 181885 Alex Jankowsky
2023-10-11 12:53:15
131.FJürivete Egert 1000 1035 1025 M 2015 Pärnu Spordikool 181977 Hendrik Olde
2023-10-11 17:11:40
132.FKangur Artur 1000 1104 1092 M 2015 - - - 182574 Tarmo Tuul
2023-10-04 11:32:00
133.FKarba Rasmus 0 0 0 M 2016 Tartu Kalev 182194 Andres Karba
2023-10-09 21:59:07
134.FKiritšenko Platon 1087 1093 1083 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-09-27 16:48:48
135.FKodres Ottomar 0 0 0 M 2015 Viljandi Huvikool 182402 Margit Simenson
2023-10-11 12:37:04
136.FKukk Kaarel 0 0 0 M 2015 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182599 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:06:55
137.FMakovski Egor 0 0 0 M 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 181960 Svetlana Zainetdinova
2023-10-10 21:46:45
138.FMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2023-10-10 20:53:34
139.FMelnychuk Volodymyr 0 0 0 M 2016 MK Areng 182530 Monika Tsõganova
2023-10-10 18:44:07
140.FMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2023-10-09 17:34:19
141.FMännigo Kaspar Kenert 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182057 Tiina Raud
2023-10-11 15:16:41
142.FPersidski Mikhael 0 0 0 M 2015 Sillamäe SK Kalev 182598 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:06:43
143.FReinson Oskar 1044 1203 1213 M 2015 Tartu Kalev 182326 Andres Karba
2023-10-10 16:34:48
144.FSchmidt Joosep 0 0 0 M 2015 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182511 Anna Lütsepp
2023-10-08 13:48:21
145.FSeema Karl 1010 1058 1110 M 2015 MK Areng 181654 Monika Tsõganova
2023-10-08 20:21:15
146.FSonts Mati Sören 0 0 0 M 2015 Maleklubi Gambiit 182591 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:07:34
147.FTomson Daniel 0 0 0 M 2015 Viimsi MS Apones 182601 Tarmo Tuul
2023-10-12 10:08:17
148.FVendel Frederik 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182322 Tiina Raud
2023-10-11 15:16:21
149.FVinogradov Artjom 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182382 Sergey Titov
2023-10-08 20:49:53
150.FVinogradov Jegor 1000 1000 1008 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2023-09-27 16:48:18
151.FVoropaiev Vladyslav 1023 1195 1124 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2023-09-28 20:18:50
152.FZinovjev Timur 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182240 Sergey Titov
2023-10-08 20:50:24
153.FÕim Ruudi Johannes 1028 1063 1070 M 2015 Tartu Kalev 181642 Andre Uibos
2023-10-05 13:44:42
154.FŽilkin Daniil 0 0 0 M 2016 Kohtla-Järve SK Kalev 182353 Svetlana Zainetdinova
2023-10-10 21:48:36
Hiljem registreeritud osalejad (17)
Lumi Wilhelm (2023-10-14 09:59:05), Martseniuk Artem (2023-10-13 06:03:33), Kaal Karl Villem (2023-10-13 06:14:50), Laaneoks Madis (2023-10-12 10:08:29), Holter David (2023-10-12 10:05:38), Jürisoo Kevin (2023-10-12 10:09:04), Sulimov Anton (2023-10-13 06:12:55), Herodes Karl Julius (2023-10-14 09:12:08), Luik Steven (2023-10-12 10:07:08), Roos Romet (2023-10-12 10:08:01), Vassiljev Filipp (2023-10-12 10:08:45), Andrianov Nikita (2023-10-13 13:06:31), Ivahnenko Mark (2023-10-12 10:07:46), Kukk Kaarel (2023-10-12 10:06:55), Persidski Mikhael (2023-10-12 10:06:43), Sonts Mati Sören (2023-10-12 10:07:34), Tomson Daniel (2023-10-12 10:08:17),