Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
57. Ilmar Raua mälestusturniir males / Eesti meeste/open ja naiste meistrivõistlused 2023 / U20 vanuseastme Eesti noormeeste/open ja neidude meistrivõistlused 2023   ( id=1262 )
02. juuli 2023 (kell 14:00) - 09. juuli 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Viljandi Spordikeskus, Vaksali 4
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. juuni 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Maleklubi Faalanks, Viljandi Maleklubi CC Fellin, Viljandi Mõttemängude Klubi, Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.danisamudok@eamglav.samoot
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. detsember 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (22. märts 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund 30 minutit 40-le käigule + 15 minutit partii lõpuni ning igale käigule alates 1. käigust lisandub 30 sekundit.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
50 eurot, veteranid (s.a. 1958 ja vanemad) ning juuniorid ja noored (s.a. 2003 ja nooremad) tasuvad 30 eurot). Hilisemal registreerimisel on osavõtumaks iga registreeritud võistleja kohta 10 eurot suurem.
Regulations in English: http://www.maleliit.ee/info/2023/57th_Ilmar_Raud_Memorial_2023.pdf
57
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrijaškin Deniss 2140 2247 2198 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2023-06-14 09:46:23
2.ABarea Tarin Pedro Jose 1715 1680 1650 M 1993 54588553 Tarmo Tuul
2023-05-25 12:50:26
3.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-06-11 12:56:57
4.ABondarenko Dmitry 1890 1943 1848 M 1976 - - - 130744 Margus Sööt
2023-06-27 14:17:01
5.ACruz Lledo Pablo 2362 2380 2359 M 1995 IM 2297361 Tarmo Tuul
2023-05-25 12:50:40
6.AHaavamäe Henrik 2106 2021 2095 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2023-06-15 16:24:37
7.AHaitin Ilja 2275 2387 2248 M 1988 - - - FM 030523 Ilja Haitin
2023-06-26 00:50:27
8.AHansson Markus 1877 2026 1964 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2023-05-31 15:34:48
9.AIvanova Lidia 1632 1708 1686 N 1999 Vabaettur 110331 Lidia Ivanova
2023-06-26 14:21:29
10.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2023-06-07 22:03:31
11.AKanep Meelis 2411 2273 2315 M 1983 T. Truusi MKK GM 030123 Tarmo Tuul
2023-05-31 15:32:36
12.AKaris Fredi 1455 1715 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2023-06-26 17:21:37
13.AKauppala Pekka 2025 2026 1927 M 1961 500585 Tarmo Tuul
2023-06-27 08:50:15
14.AKeinanen Anastasia 2238 1976 2059 N 2001 WIM 34101737 Tarmo Tuul
2023-05-31 15:31:39
15.AKeinanen Toivo 2542 2484 2548 M 2002 IM 509825 Tarmo Tuul
2023-05-31 15:31:31
16.AKortšagin Oleg 2046 2126 2058 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2023-06-23 23:15:23
17.AKrivenko Dion 2163 2271 2103 M 2005 Pühajärve MK FM 130513 Dion Krivenko
2023-03-25 22:09:11
18.AKukushkin Ivan 2006 1921 2176 M 2014 11634103 Tarmo Tuul
2023-06-30 13:07:21
19.AKull Tormi 1993 2024 2025 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2023-06-16 13:02:20
20.AKülaots Kaido 2510 2471 2517 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Tarmo Tuul
2023-06-19 14:19:13
21.ALain Sander 1722 1956 1924 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2023-06-22 12:42:40
22.ALauk Ülar 2307 2364 2305 M 1968 Võru MK IM 030209 Tarmo Tuul
2023-06-15 16:14:13
23.ALaurusas Tomas 2576 2524 2506 M 1996 GM 12803731 Tarmo Tuul
2023-05-31 15:32:13
24.ALehes Erik Johannes 1541 1768 1708 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2023-06-19 23:10:13
25.ALuukkonen Tommi 2237 2312 2103 M 1977 FM 501808 Tarmo Tuul
2023-06-13 15:00:05
26.AMaiorov Nikita 2472 2428 2415 M 1985 GM 13501720 Tarmo Tuul
2023-06-13 15:00:52
27.AMedar Marti 2131 2146 2164 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-06-19 16:25:27
28.AMerivee Romet-Renee 1351 1675 1502 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-05-24 12:20:14
29.AMiezis Normunds 2424 2383 2351 M 1971 GM 11600136 Tarmo Tuul
2023-06-13 15:00:37
30.ANarva Mai 2346 2447 2338 N 1999 SK Reval-Sport IM 051004 Mai Narva
2023-06-21 13:03:03
31.ANarva Triin 2084 2101 2106 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2023-06-19 12:40:47
32.APearston John M 1643 0 0 M 1959 2405202 Tarmo Tuul
2023-05-31 15:32:27
33.APedak Egert 1474 1601 1558 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2023-06-10 22:41:07
34.APedmanson Albert 2083 2084 2142 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2023-06-17 00:38:29
35.APorat Ido 2319 2266 2289 M 1987 IM 2806584 Tarmo Tuul
2023-05-26 10:13:12
36.APovilaitis Tomas 2110 2113 2031 M 2005 12811700 Tarmo Tuul
2023-06-13 14:59:25
37.ARaag Ardi 2085 2140 2073 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2023-06-18 16:30:40
38.ARoht Kaarel 1152 1208 1229 M 2015 Viljandi Huvikool 181682 Margit Simenson
2023-06-26 22:02:27
39.ARuus Rein 1925 1911 1785 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2023-06-06 21:26:33
40.ARõtšagov Nikita 2238 2348 2219 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mihhail Rõtšagov
2023-06-23 15:01:09
41.ASadekov Maksim 1972 2124 2168 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2023-06-24 09:35:00
42.ASakalauskas Vaidas 2342 2287 2244 M 1971 IM 12800457 Tarmo Tuul
2023-05-31 15:32:02
43.ASeeman Tarvo 2388 2366 2308 M 1969 Vändra Maleklubi IM 030371 Tarvo Seeman
2023-06-12 15:38:40
44.ASiff Anton 1370 1472 1334 M 2005 T. Truusi MKK 182348 Tarmo Tuul
2023-06-14 08:28:11
45.ASinitsõna Anastassija 2215 2296 2277 N 2004 Malekool 64 WIM 120178 Anastassija Sinitsõna
2023-06-26 13:41:15
46.AStaub Madis 1583 1644 1674 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Margus Sööt
2023-04-08 22:27:56
47.ASööt Margus 2189 2174 2213 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2023-04-08 22:27:37
48.ATiisler Ander 1406 1678 1601 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2023-06-08 11:56:12
49.ATiisler Tanel 1783 2066 1917 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2023-06-08 11:56:28
50.ATobre Andres 1574 1524 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Tarmo Tuul
2023-06-26 17:30:32
51.ATomson Mihkel 1778 1999 1906 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2023-06-22 09:05:05
52.AValdats Reinis 0 0 0 M 2010 Läti 182117 Reinis Valdats
2023-06-16 18:08:15
53.AVingris Mikelis 2140 2057 1993 M 2009 11611731 Tarmo Tuul
2023-06-29 08:11:03
54.AZafra Kim Yutangco 1692 1841 1900 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2023-06-02 04:57:57
55.AÕim Mikk Kaarel 1853 1972 1957 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2023-06-22 12:42:28
56.AŠnurov Daniil 2031 2290 2118 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2023-06-17 10:17:51
57.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Tarmo Tuul
2023-06-13 15:00:17
Hiljem registreeritud osalejad (4)
Bondarenko Dmitry (2023-06-27 14:17:01), Kauppala Pekka (2023-06-27 08:50:15), Kukushkin Ivan (2023-06-30 13:07:21), Vingris Mikelis (2023-06-29 08:11:03),