Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti U14 noorte 2023. aasta meistrivõistlused   ( id=1258 )
22. aprill 2023 (kell 12:00) - 25. aprill 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu
Tartu Peetri Luterlik Kool (Küütri 1)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. aprill 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit ja Tartu Kalev
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. detsember 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (17. aprill 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse esimesel võistluspäeval kell 11:45.

A - open

B - neiud
45
Kokku
31
Grupp A
14
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlas Märt Mattias 1404 1447 1337 M 2013 Tartu Kalev 181948 Märt Mattias Alas
2023-03-31 13:27:28
2.AAndrejev Arseni 1161 1297 1124 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Arseni Andrejev
2023-04-16 22:16:17
3.ACherentsov Mikhail 1589 1825 1550 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-04-16 02:24:43
4.AChernov Iakov 1082 1318 1161 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2023-04-08 13:14:01
5.ADotsenko Maksim 1109 1221 1399 M 2010 - - - 160650 Monika Tsõganova
2023-04-06 23:16:06
6.ADukov Vladimir 1721 1835 1781 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2023-04-15 18:25:20
7.AGorkov Kirill 1778 2019 1590 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2023-04-13 12:55:13
8.AGridin Maksim 1360 1587 1470 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2023-04-14 20:06:03
9.AKaris Fredi 1455 1709 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2023-04-08 23:09:21
10.AKhoshkhah Bamdad 1093 1260 1240 M 2009 Tartu Kalev 182012 Tarmo Tuul
2023-04-17 17:17:36
11.AKäo Kermo 1449 1716 1673 M 2009 Tartu Kalev 181252 Andre Uibos
2023-04-16 15:38:52
12.AKöösel Hans-Georg 1565 1756 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Rainer Raud
2023-04-12 11:16:48
13.ALaineste Ats Joosep 1125 1153 1147 M 2009 Tartu Kalev 181462 Ats Joosep Laineste
2023-04-03 21:38:28
14.ALeht Karl Samuel 1485 1767 1416 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Rainer Raud
2023-04-15 18:25:59
15.ALiivamägi Peeter 1153 1208 1180 M 2010 Tartu Kalev 181714 Andres Karba
2023-04-16 22:42:29
16.ALinnamägi Rafael 1039 1045 1096 M 2013 Tartu Kalev 181112 Andre Uibos
2023-04-16 21:40:32
17.ALoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Tarmo Tuul
2023-04-16 19:21:04
18.AMerivee Romet-Renee 1351 1675 1502 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-04-07 12:46:54
19.AMägi Ramon 1470 1633 1581 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2023-04-13 21:38:07
20.APikk Rasmus 1006 1115 1162 M 2009 Tartu Kalev 182046 Andre Uibos
2023-04-16 15:36:52
21.APunning Andero 1259 1422 1504 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2023-04-06 20:22:03
22.ARajandu Aaron 1679 1857 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-04-08 10:42:43
23.AReinholm Karl Kristjan 1273 1438 1170 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2023-04-12 13:24:04
24.AReinsalu Timur 1028 1144 1217 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2023-04-16 12:37:23
25.AReinson Tobias 1106 1362 1274 M 2013 Tartu Kalev 182148 Andres Karba
2023-04-14 15:13:11
26.ASild Aron 1367 1646 1365 M 2011 Tartu Kalev 180322 Andre Uibos
2023-04-16 15:29:20
27.ATätte Taaniel 0 0 0 M 2009 Tartu Kalev u-39177 Andre Uibos
2023-04-16 15:19:47
28.AUrbanovitš Hugo 1015 1063 1091 M 2014 Tartu Kalev 182169 Andres Karba
2023-04-14 16:09:39
29.AVoropaiev Illia 1281 1628 1431 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-04-13 22:34:47
30.AÕim Mikk Kaarel 1853 1966 1916 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2023-04-15 15:46:06
31.AÜmarik Aleksandr 1079 1173 1091 M 2009 Tartu Kalev 181765 Andre Uibos
2023-04-16 15:23:03
32.BAndreeva Olga 1251 1291 1046 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2023-03-19 20:01:35
33.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1093 1034 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2023-03-19 20:01:13
34.BHaapsal Maria Ioanna 1575 1830 1653 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-04-07 18:11:22
35.BKanger Saskia Lee 1000 1022 1064 N 2014 Tartu Kalev 181766 Andres Karba
2023-04-14 15:10:50
36.BKarba Karoliina 1101 1133 1149 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2023-04-08 23:08:51
37.BKarba Kertu 1343 1503 1346 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2023-04-08 23:08:51
38.BKuzmina Oleksandra 1308 1459 1324 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2023-03-19 20:00:50
39.BMaaten Britta 1000 1150 1136 N 2010 Viljandi Huvikool 181484 Tarmo Tuul
2023-04-18 07:14:12
40.BNikitina Anastasia 1000 1000 1058 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2023-04-09 22:06:52
41.BOrlova Sofiya 1301 1367 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2023-04-16 02:24:43
42.BPritulina Nadezda 1397 1543 1443 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2023-03-31 22:39:03
43.BRüdiger Camilla Anna 1025 1065 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-04-16 02:25:22
44.BRüdiger Emma Viktoria 1010 1029 1134 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2023-04-16 02:25:22
45.BRüdiger Maria Helena 1284 1427 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-04-16 02:24:43
Hiljem registreeritud osalejad (2)
Khoshkhah Bamdad (2023-04-17 17:17:36), Maaten Britta (2023-04-18 07:14:12),