Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti U18 noorte 2023. aasta meistrivõistlused   ( id=1256 )
07. aprill 2023 (kell 12:00) - 10. aprill 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
01. aprill 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit ja Tõnu Truusi Malekoolkond
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. detsember 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (27. jaanuar 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse esimesel võistluspäeval kell 11:45.

A - open

B - neiud
41
Kokku
30
Grupp A
11
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAguraiuja Mathias 1049 1176 1214 M 2006 MK Areng 182137 Monika Tsõganova
2023-03-26 13:26:12
2.AAndrijaškin Deniss 2140 2247 2198 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2023-03-15 14:34:04
3.ACherentsov Mikhail 1589 1825 1550 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-03-27 00:05:23
4.ADukov Vladimir 1721 1835 1781 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2023-03-18 16:05:57
5.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1830 1653 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-03-31 16:21:27
6.AHajanen Oliver 1274 1429 1265 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2023-03-30 17:07:52
7.AJõgi Henry 1810 1831 1826 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2023-03-19 13:11:46
8.AKaris Fredi 1455 1709 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2023-04-01 02:49:58
9.AKrivenko Dion 2163 2236 2187 M 2005 Pühajärve MK CM 130513 Dion Krivenko
2023-03-09 18:42:54
10.AKull Tormi 1993 2053 2014 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2023-03-17 15:40:11
11.AKällo Kaur 1290 1518 1384 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2023-03-30 17:07:25
12.AKöösel Hans-Georg 1565 1756 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Rainer Raud
2023-03-18 16:05:18
13.ALain Sander 1722 1927 1895 M 2008 Tartu Kalev 161222 Tarmo Tuul
2023-04-02 05:56:22
14.ALehes Erik Johannes 1541 1768 1708 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2023-03-21 18:19:20
15.ALevchenko Marina 1727 1890 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2023-03-28 20:24:10
16.ANaestema Joonas Aditya 1606 1520 1608 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2023-03-13 19:03:17
17.ANikitin Arseni 1837 2075 2016 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2023-03-13 18:46:01
18.APallum Rasmus 1560 1832 1796 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2023-03-17 15:52:57
19.APedak Egert 1474 1601 1545 M 2007 MK Areng 181568 Monika Tsõganova
2023-03-19 14:45:30
20.APedmanson Albert 2083 2113 2172 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2023-03-31 20:14:31
21.APomaznev Aleksei 1534 1665 1538 M 2008 Narva SK Maletäht 161269 Maris Korstin
2023-03-13 18:46:19
22.AProtassov Vladislav 2018 2118 2138 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2023-03-13 18:45:43
23.ARajandu Aaron 1679 1857 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-03-13 22:18:00
24.ARaudsepp Alari 1235 1324 1310 M 2006 Elva Valla Mõttemängude Klubi 170249 Anna Lütsepp
2023-03-23 09:46:24
25.ARoots Lem-Leonhard 1435 1604 1516 M 2007 MK Kaksikodad 160106 Rainer Raud
2023-03-17 15:39:39
26.ARõtšagov Nikita 2238 2337 2248 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mihhail Rõtšagov
2023-04-01 14:21:30
27.ATomson Mihkel 1778 2004 1834 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2023-03-21 18:20:27
28.AVernik Nelis 1229 1294 1248 M 2008 - - - 180727 Rainer Raud
2023-03-28 21:56:35
29.AÕim Mikk Kaarel 1853 1966 1916 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2023-03-27 19:50:11
30.AŠnurov Daniil 2031 2260 2131 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2023-03-31 20:24:24
31.BBlokhin Sofia 1966 2080 2001 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-03-27 00:04:41
32.BKarba Karoliina 1101 1133 1149 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2023-03-20 22:12:04
33.BKarba Kertu 1343 1503 1346 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2023-03-20 22:12:04
34.BKuzmina Oleksandra 1308 1459 1324 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2023-03-19 19:56:18
35.BNikitina Anastasia 1000 1000 1058 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2023-03-13 18:46:01
36.BOrlova Sofiya 1301 1367 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2023-03-27 00:04:41
37.BPool Linda Maria 1528 1613 1467 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2023-03-20 22:12:26
38.BPritulina Nadezda 1397 1543 1443 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2023-03-28 10:29:46
39.BRüdiger Maria Helena 1284 1427 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-03-27 00:04:41
40.BSokolova Sofiya 1065 1211 1132 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2023-04-01 23:20:32
41.BŠadrina Eva 1608 1725 1645 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2023-03-31 22:50:06
Hiljem registreeritud osalejad (1)
Lain Sander (2023-04-02 05:56:22),