Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti U10 noorte 2023. aasta meistrivõistlused   ( id=1252 )
26. veebruar 2023 (kell 12:00) - 28. veebruar 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Narva
Narva Laste Loomemaja (Partisani 2)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. veebruar 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Maletäht koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. detsember 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (16. veebruar 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit + 30 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse esimesel võistluspäeval kell 11:45.

A - open

B - neiud
32
Kokku
21
Grupp A
11
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlas Märt Mattias 1404 1452 1337 M 2013 Tartu Kalev 181948 Andre Uibos
2023-02-13 12:15:30
2.ABažkov Deniss 0 0 0 M 2015 Sillamäe SK Kalev u-37856 Svetlana Pritulina
2023-02-17 20:42:24
3.AChernov Iakov 1082 1322 1161 M 2015 Kadrioru MK 181376 Roman Jezov
2023-02-15 11:18:54
4.AFilipchuk Ihnat 0 0 0 M 2013 SK Valge Ratsu u-37855 Svetlana Pritulina
2023-02-17 20:39:14
5.AGranditski Nikita 0 0 0 M 2013 Narva SK Maletäht 181510 Maris Korstin
2023-01-31 14:13:51
6.AGridin Mihail 1000 1060 1054 M 2013 SK Valge Ratsu 181404 Svetlana Pritulina
2023-02-17 20:36:54
7.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-02-12 22:29:54
8.AKojus Lukas 1000 1165 1104 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2023-02-20 12:48:30
9.AKoroljov Dmitri 0 0 0 M 2014 Narva SK Maletäht 181950 Maris Korstin
2023-02-14 17:12:22
10.ALaur Mark 1000 1059 1176 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2023-02-15 08:05:59
11.ALeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-02-13 11:58:34
12.ALõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Tiina Raud
2023-02-20 14:45:27
13.APallum Kaur 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 181522 Rainer Raud
2023-02-07 21:08:41
14.APanarin Yaroslav 1045 1110 1101 M 2014 Kadrioru MK 181763 Roman Jezov
2023-02-19 20:11:42
15.APavlov Jan 1003 1177 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Roman Jezov
2023-02-19 20:11:58
16.AReškin David 0 0 0 M 2014 SK Valge Ratsu 181859 Svetlana Pritulina
2023-02-17 20:36:18
17.ATilling Rasmus 1000 1047 1003 M 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 181967 Anna Lütsepp
2023-02-20 17:48:17
18.AUrbanovitsh Hugo 0 0 0 M Tartu Kalev u-37750 Andres Karba
2023-02-16 10:48:24
19.AVoropaiev Illia 1281 1691 1440 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-02-19 23:18:07
20.AZinovjev Timur 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus u-37737 Sergey Titov
2023-02-15 20:51:08
21.AÕim Ruudi Johannes 1000 1022 1070 M 2015 Tartu Kalev 181642 Andre Uibos
2023-02-15 21:33:26
22.BBert Alisa 1000 1057 1057 N 2013 Narva SK Maletäht 181309 Maris Korstin
2023-02-09 11:51:17
23.BCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Sergey Titov
2023-02-15 08:08:00
24.BIstratova Nika 1041 1155 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2023-02-11 16:29:54
25.BKanger Saskia Lee 1000 1012 1064 N 2014 Tartu Kalev 181766 Andres Karba
2023-02-08 23:54:25
26.BMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Sergey Titov
2023-02-15 20:49:25
27.BMäesepp Stella 1008 1052 1118 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2023-02-15 08:07:09
28.BNikolenko Elina 1000 1000 1018 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2023-02-17 20:36:18
29.BRüdiger Camilla Anna 1025 1050 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-02-15 09:31:36
30.BSulimova Valentina 0 0 0 N 2014 Sillamäe SK Kalev u-37857 Svetlana Pritulina
2023-02-17 20:43:19
31.BThimm Leelo Mia 1019 1117 1036 N 2014 MK Kaksikodad 181528 Rainer Raud
2023-02-07 21:12:32
32.BVoronova Anastassia 1035 1047 1100 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2023-02-15 08:06:36