Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti Maleliidu tavamale turniir   ( id=1250 )
18. veebruar 2023 (kell 12:00) - 19. veebruar 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. veebruar 2023, kell 12:00
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit ja Tõnu Truusi Malekoolkond
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. detsember 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (11. veebruar 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit partiile + 30 lisasekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
25€
A-turniir - kõik soovijad, B-turniir - U12 (s.a 2011 ja nooremad mängijad)

Regulations in English: http://www.maleliit.ee/info/2023/ECF_Classical_Chess_Tournaments.pdf

Võistlusel on rahalised auhinnad (auhinnafond kokku 500 eurot), lisaks autasustatakse mõlema turniiri parimat naist/neidu meenega ning B-turniiril U8 ja U10 arvestuse paremaid medalitega.
25
Kokku
19
Grupp A
6
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AChernov Iakov 1082 1322 1161 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2023-02-15 07:56:21
2.ADotsenko Maksim 1109 1221 1399 M 2010 - - - 160650 Monika Tsõganova
2023-02-16 21:40:36
3.AKang Paul 1448 1692 1639 M 2005 T. Truusi MKK 131206 Paul Kang
2023-02-16 21:34:15
4.AKarba Karoliina 1101 1185 1149 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2023-02-13 21:17:40
5.AKarba Kertu 1343 1496 1346 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2023-02-13 21:17:41
6.AKaris Fredi 1455 1715 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2023-02-14 20:00:57
7.AKarjakin Sergei 2105 2144 2120 M 1964 Malekool 64 mk 030130 Sergei Karjakin
2023-02-17 11:54:45
8.AKasak Roman 1255 1501 1280 M 1997 Tartu Kalev 061005 Roman Kasak
2023-01-27 14:13:49
9.AKull Tormi 1993 2024 2025 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2023-02-15 15:40:42
10.ALumi Wilhelm 1293 1350 1303 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Tarmo Tuul
2023-02-03 17:22:31
11.AMedar Marti 2131 2146 2164 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-01-26 15:20:19
12.AMendoza Jonathan 1731 1728 0 M 1988 7302533 Tarmo Tuul
2023-02-06 07:58:14
13.AObolonin Filipp 1981 2186 2150 M 1997 Malekool 64 061105 Tarmo Tuul
2023-02-14 15:06:38
14.APedak Egert 1474 1601 1558 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2023-02-15 22:27:40
15.APedoson Georg Aleksander 2277 2309 2370 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2023-02-16 19:11:02
16.ARauk Tõnu 2064 2107 2023 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2023-02-16 14:51:28
17.ARõtšagov Anton 1743 2045 1971 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2023-02-17 10:41:25
18.ATomson Mihkel 1778 1999 1906 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2023-02-14 12:56:33
19.AZafra Kim Yutangco 1692 1841 1900 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2023-02-16 07:25:35
20.BKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-02-15 22:27:33
21.BKanger Saskia Lee 1000 1012 1064 N 2014 Tartu Kalev 181766 Andres Karba
2023-02-15 11:52:48
22.BTomashevich Daniel 1632 0 0 M 2015 518778 Tarmo Tuul
2023-02-12 06:34:28
23.BToomast Nora 1030 1242 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2023-02-06 11:06:36
24.BUrbanovitsh Hugo 0 0 0 M Tartu Kalev u-37748 Andres Karba
2023-02-16 10:44:39
25.BVoropaiev Illia 1281 1691 1440 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-02-15 13:27:10