Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kiirturniir Priit Leito mälestuseks   ( id=1248 )
04. veebruar 2023 (kell 09:45) - 04. veebruar 2023 (kell 18:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese nimeline malemaja, aadressil Vene 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
30. jaanuar 2023, kell 22:15
KorraldajaKORRALDAJA
SK Reval-Sport
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@rotsenleraak
Info sisestajaSISESTAJA
Kaarel Nestor  (27. detsember 2022 )
Muutis: Kaarel Nestor  (30. jaanuar 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 lisasekundit igale käigule partii lõpuni.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks on 15 EUR täiskasvanutele ja 10 EUR noore (s/a 2005 ja nooremad) või veterani (s/a 1973 ja vanemad) kohta ning see tasutakse võistluspaigas. GM, WGM, IM ja WIM tiitliga, SK Reval-Sport ja TV3 mängijad on osavõtumaksust vabastatud.
Täitus 120 eelregistreerut ning korraldaja aulges kalenderplaanis registreerimise. Edaspidi tuleb osalemissoov saata e-maili aadressile kaarelnestor@hotmail.com, mille järel korraldaja kinnitab osalemisvõimaluse.

The number of pre-registered participants has reached 120. Therefore, the organizer closed the registration here. All requests to participate shall be sent directly to the e-mail address kaarelnestor@hotmail.com after which the organizer will confirm if it is possible to participate at the tournament.



Lisainfot saab korraldajalt

Regulations in English: http://www.maleliit.ee/info/2023/Priit_Leito_Memorial.pdf
135
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAgafonov Yuri Dr 1968 2134 2086 M 1956 Pühajärve MK 181243 Kaarel Nestor
2023-01-11 16:13:57
2.AAndrijaškin Deniss 2140 2247 2198 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2023-01-16 11:22:01
3.AAsmus Andres 1606 1557 1643 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2023-01-29 11:39:57
4.ABlokhin Georg 1089 1225 1204 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-01-26 16:47:37
5.ABlokhin Sofia 1966 2080 2001 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-01-26 16:47:37
6.ABlyumin Vladimir 1241 1363 1341 M 1954 - - - 181989 Vladimir Blyumin
2023-01-28 22:57:03
7.ACherentsov Mikhail 1589 1825 1550 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-01-26 16:47:37
8.AChukavin Kirill 2376 2432 2323 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2023-01-29 01:37:14
9.ADomoskanov Ivan 1739 1223 1306 M 1938 - - - 090503 Mati Poom
2023-01-29 11:49:15
10.ADubrovin Robert 2224 2266 2359 M 1986 Vabaettur mk 030046 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:21:07
11.AEhlvest Jaan 2553 2495 2553 M 1962 Võru MK GM 110200 Kaarel Nestor
2023-01-23 20:39:24
12.AEhrlich Sten Andreas 1812 1896 1910 M 1992 Pühajärve MK 160715 Sten Andreas Ehrlich
2023-01-30 22:08:48
13.AGalvans Tomass 0 0 0 M 2005 u-36972 Kaarel Nestor
2023-01-28 11:25:02
14.AGolubenkov Janis 1077 1049 1177 M 1977 - - - 182083 Kaarel Nestor
2023-01-08 15:48:46
15.AGomez Kõlar Kennet Nikola 1123 1222 1261 M 2007 MK Kaksikodad 181589 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:37:05
16.AGorkov Kirill 1778 2019 1590 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2023-01-24 10:14:42
17.AHaabu Aare 1644 1635 1649 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Kaarel Nestor
2023-01-30 20:57:43
18.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1830 1653 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Rainer Raud
2023-01-14 11:12:03
19.AIlves Jüri 2028 1678 1902 M 1938 - - - mk 030086 Tarmo Tuul
2023-01-17 13:56:42
20.AIspanov Natig 1565 1680 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2023-01-14 16:14:25
21.AJezov Roman 2310 2299 2352 M 1990 Kadrioru MK FM 030101 Roman Jezov
2023-01-12 11:44:42
22.AJärvet Jüri 1945 1828 2004 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2023-01-29 11:49:38
23.AJõgi Henry 1810 1831 1826 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2023-01-29 19:07:39
24.AKais Kaarel 1511 1641 1687 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-01-12 09:41:09
25.AKais Kristofer 1341 1602 1395 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-01-16 10:01:51
26.AKalnins Valters 0 0 0 M 2004 u-36978 Kaarel Nestor
2023-01-28 19:11:34
27.AKanep Meelis 2411 2333 2310 M 1983 T. Truusi MKK GM 030123 Kaarel Nestor
2023-01-18 17:08:57
28.AKangur Alar 0 2145 0 M 1974 - - - 170411 Alar Kangur
2023-01-15 15:50:09
29.AKannike Kenn-Eerik 0 0 0 M 1993 u-37005 Kaarel Nestor
2023-01-30 16:29:41
30.AKemenev Oleg 1250 1244 1250 M 1996 - - - 182119 Oleg Kemenev
2023-01-22 11:11:33
31.AKirillov Evgeniy 0 0 0 M 1978 u-37372 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:29:30
32.AKirkums Roberts 0 0 0 M 2005 u-36711 Kaarel Nestor
2023-01-21 09:18:56
33.AKokk Karl Mattias 1720 1956 1828 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2023-01-14 10:58:37
34.AKrums Ilmars 1988 1995 1939 M 1971 11600730 Kaarel Nestor
2023-01-30 17:57:40
35.AKrupenski Jüri 2374 2385 2274 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2023-01-12 13:31:21
36.AKrushevskaja Anna 1068 1115 1159 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-01-26 16:47:37
37.AKruusiauk Heda 1780 1750 1724 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2023-01-15 14:10:26
38.AKuhn Ulf 2064 1985 1998 M 1986 4693604 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:28:25
39.AKukk Sander 2260 2350 2248 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2022-12-27 15:11:18
40.AKull Tormi 1993 2053 2014 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2023-01-14 11:11:09
41.AKuusik Jüri 1889 1920 1810 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2023-01-13 09:32:37
42.AKõlar Karl-Ustav 1658 1737 1649 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:37:05
43.AKöösel Hans-Georg 1565 1756 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Rainer Raud
2023-01-14 11:14:39
44.ALaine Panu 2057 2106 2111 M 1964 CM 500950 Kaarel Nestor
2023-01-11 11:07:32
45.ALainevool Mirko 1611 1892 1639 M 2003 MK Kaksikodad 160102 Rainer Raud
2023-01-14 11:11:51
46.ALecinskis Emils 0 0 0 M 2005 u-36953 Kaarel Nestor
2023-01-27 19:28:08
47.ALehes Erik Johannes 1541 1768 1708 M 2007 Tartu Kalev 150603 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:24:13
48.ALeht Karl Samuel 1485 1767 1416 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-01-22 15:46:37
49.ALeis Herman 0 0 0 M 1991 u-37007 Kaarel Nestor
2023-01-30 16:41:58
50.ALeito Erik 1256 1366 1339 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Erik Leito
2023-01-27 21:51:36
51.ALevchenko Marina 1727 1890 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2023-01-20 18:01:29
52.ALiiva Riho 2452 2431 2462 M 1975 SK Reval-Sport IM 030221 Kaarel Nestor
2022-12-27 15:15:25
53.ALokotar Erkki 2167 2204 2267 M 1971 Kose Male-kabeklubi 160418 Kaarel Nestor
2023-01-16 21:58:07
54.AMaasikamäe Oliver 0 0 0 M 2005 u-37363 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:20:58
55.AMaidla Vallo 2403 2338 2376 M 1970 Pühajärve MK IM 030237 Kaarel Nestor
2023-01-16 20:51:01
56.AMarton Artur 1395 1175 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2023-01-28 16:47:26
57.AMedar Marti 2131 2174 2164 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-01-07 14:42:07
58.AMendoza Jonathan 1525 1556 1672 M 1988 - - - 181244 Kaarel Nestor
2023-01-19 07:36:25
59.AMiezis Normunds 2512 2420 2436 M 1971 Läti GM 080405 Kaarel Nestor
2023-01-12 10:08:23
60.AMikko Rondo 1887 2271 2188 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Kaarel Nestor
2023-01-19 13:33:15
61.AMorkunaite Adrijana 1559 1626 1482 N 2006 12830267 Kaarel Nestor
2023-01-23 15:07:57
62.AMorkunas Gustas 2084 2199 2146 M 2009 FM 12831026 Kaarel Nestor
2023-01-16 16:06:24
63.AMägi Ramon 1470 1633 1581 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2023-01-30 15:18:54
64.ANahkur Madis 1979 1985 1917 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2023-01-10 02:02:24
65.ANarva Jaan 2121 2057 1999 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2023-01-08 21:04:50
66.ANarva Mai 2346 2436 2311 N 1999 SK Reval-Sport IM 051004 Mai Narva
2023-01-11 23:24:22
67.ANarva Regina 1981 2004 1889 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2023-01-08 21:04:50
68.ANarva Triin 2084 2098 2119 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2022-12-27 15:38:16
69.ANeiksans Arturs 2573 2538 2525 M 1983 - - - GM 170593 Kaarel Nestor
2023-01-19 18:42:52
70.ANero Georg 1932 2113 2023 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:43:27
71.ANyback Tomi 2571 2574 2508 M 1985 GM 503142 Kaarel Nestor
2023-01-16 19:31:25
72.AObolonin Filipp 1981 2164 2129 M 1997 Malekool 64 061105 Kaarel Nestor
2023-01-30 13:41:25
73.AOlde Grete 1925 2043 2066 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Kaarel Nestor
2023-01-12 10:53:13
74.AOlde Karl Erik 1901 2052 2162 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2023-01-14 16:56:46
75.AOrlova Sofiya 1301 1367 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2023-01-26 16:47:37
76.APaabo Priit 1826 1771 1915 M 1968 - - - 110304 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:28:38
77.APallum Rasmus 1560 1832 1796 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2023-01-14 11:10:57
78.APedmanson Albert 2083 2113 2172 M 2007 Tartu Kalev 130734 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:24:25
79.APedoson Georg Aleksander 2277 2333 2382 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2023-01-14 11:14:28
80.APomaznev Aleksei 1534 1665 1538 M 2008 Narva SK Maletäht 161269 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:27:18
81.APoom Mati 1722 1536 1757 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2023-01-29 11:50:03
82.APuusepp Kaimar 2210 2147 2041 M 1976 Pühajärve MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2023-01-05 18:30:01
83.APõldoja Ants 1902 1711 1796 M 1959 Keila MK 030330 Kaarel Nestor
2023-01-10 11:47:18
84.ARaag Ardi 2085 2140 2068 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2023-01-30 13:29:37
85.ARajandu Aaron 1679 1857 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-01-13 10:03:26
86.ARajandu Miriam 0 0 0 N 2012 MK Kaksikodad 181822 Miriam Rajandu
2023-01-15 18:54:06
87.ARandma Urmas 1322 1422 1442 M 1960 Pühajärve MK 170463 Kaarel Nestor
2023-01-12 10:08:50
88.ARebane Raul 1961 2054 1961 M 1953 Pühajärve MK 061116 Kaarel Nestor
2023-01-19 18:43:16
89.AReren Alexis Miriam 1058 1197 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-01-26 21:37:12
90.ARoots Lem-Leonhard 1435 1604 1516 M 2007 MK Kaksikodad 160106 Rainer Raud
2023-01-14 11:11:22
91.ARosin Heigo 1381 1498 1622 M 1989 Tallinna MK 181459 Heigo Rosin
2023-01-25 23:35:42
92.ARuus Rein 1925 1911 1785 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2023-01-07 19:38:20
93.ARõtov Igor 1951 1977 2051 M 1963 Pühajärve MK 181740 Kaarel Nestor
2023-01-20 09:00:52
94.ARõtšagov Anton 1743 2045 1971 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2023-01-29 12:23:15
95.ARõtšagov Nikita 2238 2337 2248 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mihhail Rõtšagov
2023-01-29 12:23:02
96.ARüdiger Camilla Anna 1025 1065 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-01-26 16:47:37
97.ARüdiger Emma Viktoria 1010 1029 1134 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2023-01-26 16:47:37
98.ARüdiger Maria Helena 1284 1427 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-01-26 16:47:37
99.ASamberk Vahur 1678 1651 1612 M 1993 Harjumaa 141131 Rein Ruus
2023-01-07 19:39:09
100.ASavipõld Robin Ricco 1299 1532 1347 M 2004 Gustav Adolfi Gümnaasium 181548 Robin Ricco Savipõld
2023-01-08 12:43:23
101.ASchmidt Mait 1700 1553 1586 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Mait Schmidt
2023-01-29 19:22:24
102.ASeeman Tarvo 2388 2341 2344 M 1969 Vändra Maleklubi IM 030371 Tarvo Seeman
2023-01-19 19:26:52
103.ASepandi Jaak 1532 1545 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2023-01-18 11:04:10
104.ASepp Olav 2426 2373 2437 M 1969 Pühajärve MK IM 030379 Kaarel Nestor
2023-01-16 20:50:43
105.ASergejev Roman 2352 2347 2316 M 1975 SK Reval-Sport m 030381 Kaarel Nestor
2023-01-16 19:31:04
106.AShirov Alexei 2668 2631 2640 M 1972 GM 2209390 Kaarel Nestor
2023-01-12 20:56:31
107.ASinitsõna Anastassija 2215 2296 2277 N 2004 Malekool 64 WIM 120178 Anastassija Sinitsõna
2023-01-11 12:20:01
108.ASokolova Sofiya 1065 1211 1132 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2023-01-26 16:47:37
109.ATeelem Lauri 2113 2213 2087 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2023-01-12 21:20:23
110.AThorhallsson Simon 2181 2076 2200 M 1999 FM 2310090 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:22:54
111.ATimošin Aleksei 1419 1622 1544 M 1987 - - - 181306 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:39:39
112.ATimošin Andrei 2274 2349 2178 M 2003 SK Diagonaal 110122 Andrei Timošin
2023-01-12 17:03:09
113.ATomson Mihkel 1778 2004 1834 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2023-01-29 20:35:02
114.ATomson Mikk 1699 1741 1593 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2023-01-17 14:05:00
115.ATänav Tiit 2290 2191 2165 M 1958 SK Reval-Sport mk 030481 Kaarel Nestor
2023-01-07 08:41:00
116.AUurits Karel 1845 1672 1805 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2023-01-08 08:34:56
117.AValner Uku 2311 2283 2263 M 1990 SK Reval-Sport FM 030497 Uku Valner
2023-01-09 21:23:27
118.AVares Bagrat 1041 1170 1089 M 2009 Mustamäe Huvikool 180519 Kaarel Nestor
2023-01-27 00:33:09
119.AVeingold Aleksander 2498 2505 2505 M 1953 Vabaettur IM 030506 Kaarel Nestor
2023-01-30 12:03:37
120.AVeiper Andres 2068 1995 2016 M 1978 SK Reval-Sport 030507 Kaarel Nestor
2023-01-30 17:13:44
121.AVelling Hans-Kristjan 0 0 0 M 1993 u-37383 Kaarel Nestor
2023-02-02 09:21:34
122.AVeski Rauno 1620 1749 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-01-29 01:26:55
123.AViks Artur 1313 1371 1417 M 2000 - - - 181516 Artur Viks
2023-01-16 17:30:37
124.AVirro Toomas 1714 1787 1802 M 1974 Pühajärve MK 130340 Toomas Virro
2022-12-29 10:49:51
125.AVohla Mihkel 1620 1813 1869 M 1989 - - - 110314 Kaarel Nestor
2023-01-18 13:52:35
126.AVolodin Aleksander 2460 2514 2537 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2023-01-16 14:34:22
127.AVoropaiev Illia 1281 1628 1431 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-01-30 21:58:43
128.AVähk Jasper 1115 1240 1215 M 2008 Tartu Kalev 182062 Kaarel Nestor
2023-02-01 14:24:36
129.AZafra Kim Yutangco 1692 1849 1900 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2023-01-07 09:07:10
130.AZalitis Arturs-Aleksis 1991 1935 1927 M 1995 11603534 Kaarel Nestor
2023-01-30 19:23:35
131.AÕim Mikk Kaarel 1853 1966 1916 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2023-01-17 11:21:13
132.AŠadrina Eva 1608 1725 1645 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2023-01-11 15:19:07
133.AŠiškov Andrei 2355 2322 2315 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2023-01-12 22:24:48
134.AŠnurov Daniil 2031 2260 2131 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2023-01-29 16:41:59
135.AŠvõrjov Igor 2303 2263 2305 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-01-18 11:36:52
Hiljem registreeritud osalejad (15)
Dubrovin Robert (2023-02-01 14:21:07), Gomez Kõlar Kennet Nikola (2023-02-01 14:37:05), Kirillov Evgeniy (2023-02-01 14:29:30), Kuhn Ulf (2023-02-01 14:28:25), Kõlar Karl-Ustav (2023-02-01 14:37:05), Lehes Erik Johannes (2023-02-01 14:24:13), Maasikamäe Oliver (2023-02-01 14:20:58), Nero Georg (2023-02-01 14:43:27), Paabo Priit (2023-02-01 14:28:38), Pedmanson Albert (2023-02-01 14:24:25), Pomaznev Aleksei (2023-02-01 14:27:18), Thorhallsson Simon (2023-02-01 14:22:54), Timošin Aleksei (2023-02-01 14:39:39), Velling Hans-Kristjan (2023-02-02 09:21:34), Vähk Jasper (2023-02-01 14:24:36),