Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
9. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2023 (VII etapp)   ( id=1234 )
29. aprill 2023 (kell 10:45) - 29. aprill 2023 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
28. aprill 2023, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (07. detsember 2022 )
Muutis: Hendrik Olde  (26. aprill 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks -10€ (täiskasvanud) -8€ (noored), - 5€ (seeniorid sa 1953 ja vanemad), 4€ (korraldava klubi mängijad)
9. üle-eestilise kiirturniiride sarja „KEVAD 2023“ korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 9 etappi, sh 1 etapp viiakse läbi onlines. Sarja koondarvestusse läheb viie parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2009 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2013 ja nooremad (U10).



Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

P.Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti ja FIDE kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad.

Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 1500€ väärtuses.
IO Hendrik Olde - 5142625
74
Kokku
29
Grupp A
21
Grupp B
24
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AArikov Artem 1723 1999 1702 M 1979 - - - 182263 Artem Arikov
2023-04-28 16:08:32
2.AAsmus Andres 1606 1557 1643 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2023-03-22 15:11:28
3.ABalder Ian Gregor 1420 1507 1445 M 2005 Tallinna MK 181012 Ian Gregor Balder
2023-04-28 15:49:21
4.ABiveinis Alexander 1536 1530 1503 M 1980 12821446 Hendrik Olde
2023-04-28 18:03:14
5.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-04-27 19:01:16
6.ABlyumin Ilja 1258 1341 1358 M 1974 - - - 181990 Ilja Blyumin
2023-04-27 12:11:40
7.ABlyumin Vladimir 1241 1377 1341 M 1954 - - - 181989 Vladimir Blyumin
2023-04-27 12:52:27
8.ADomoskanov Ivan 1739 1227 1301 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2023-04-27 22:32:16
9.AHalistvee Tambet 0 1219 0 M 1984 - - - 182241 Tambet Halistvee
2023-04-28 13:00:48
10.AIspanov Natig 1565 1771 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2023-04-25 21:59:16
11.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-04-28 13:38:10
12.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-04-28 13:37:27
13.AKang Paul 1448 1692 1639 M 2005 T. Truusi MKK 131206 Paul Kang
2023-04-27 23:39:00
14.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-04-27 19:01:16
15.AKöösel Hans-Georg 1565 1745 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans-Georg Köösel
2023-04-27 10:36:00
16.AMaapalu Ralf 1398 1675 1690 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2023-04-27 23:01:49
17.ANikitin Pjotr 2053 1727 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2023-04-27 22:32:08
18.AOrlova Sofiya 1301 1367 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2023-04-27 19:01:16
19.APaabo Priit 1826 1771 1942 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2023-04-26 21:30:42
20.APedak Egert 1474 1601 1558 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2023-04-23 18:19:50
21.APocius Ingrid 1187 1110 1287 N 2006 T. Truusi MKK 181909 Ingrid Pocius
2023-04-27 21:08:34
22.ARajandu Aaron 1679 1922 1830 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-04-28 01:33:25
23.ASlavinski Nikita 1643 1760 1718 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Hendrik Olde
2023-04-28 13:34:15
24.ASoosaar Ivo 1179 1493 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2023-04-27 22:31:11
25.ATimošin Aleksei 1419 1622 1544 M 1987 - - - 181306 Aleksei Timošin
2023-04-27 23:22:43
26.ATimošin Juri 2187 2169 2196 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2023-04-27 09:16:13
27.AVeski Rauno 1620 1751 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-04-11 12:22:34
28.AÕim Mikk Kaarel 1853 1972 1957 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2023-04-28 12:03:14
29.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-04-27 22:28:51
30.BBlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-04-27 19:01:16
31.BChernov Iakov 1082 1322 1161 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2023-04-27 08:42:45
32.BDotsenko Maksim 1109 1221 1399 M 2010 - - - 160650 Monika Tsõganova
2023-04-27 17:39:09
33.BGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2023-04-26 20:30:34
34.BJürmann Artjom 1000 1041 1075 M 2011 MK Chess Continent 182248 Oleg Kortšagin
2023-04-27 14:28:54
35.BKaris Fredi 1455 1715 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2023-04-27 22:41:22
36.BKharkhan Igor 1118 1433 1243 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2023-04-27 13:00:50
37.BKilin Mihhail 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181922 Natalia Glušakova
2023-04-27 16:15:28
38.BLeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-04-26 10:24:17
39.BMatushkin Anton 1000 1005 1039 M 2009 MK Areng 182081 Monika Tsõganova
2023-04-27 16:32:39
40.BMerivee Romet-Renee 1351 1675 1502 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-04-20 16:59:19
41.BPechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2023-04-27 13:00:31
42.BPunning Andero 1259 1417 1475 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2023-04-22 11:37:11
43.BSokolova Sofiya 1065 1211 1132 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2023-04-27 19:01:16
44.BStepanov Roman 1229 1295 1230 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2023-04-28 11:00:35
45.BSutt Jakob 1052 1152 1088 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Eiki Lehemets
2023-04-27 14:38:45
46.BTolmachev Artem 1143 1309 1237 M 2010 MK Areng 180946 Artem Tolmachev
2023-04-25 18:42:14
47.BToomast Nora 1030 1242 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2023-04-26 17:58:32
48.BToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 Viimsi MS Apones 181490 Monika Tsõganova
2023-04-26 17:15:07
49.BVaar Mart 1040 1110 1055 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2023-04-27 14:38:26
50.BYurov Maxim 1000 1072 1084 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2023-04-28 11:00:05
51.CBulanov Ilia 1003 1210 1319 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:03:04
52.CCymutta Matvej 0 0 0 M 2015 Kadrioru MK u-39588 Roman Jezov
2023-04-27 09:15:05
53.CGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-04-27 13:01:34
54.CGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2023-04-26 20:30:34
55.CHalistvee Harri 0 0 0 M 2015 - - - 182242 Hendrik Olde
2023-04-28 16:34:19
56.CHarbuziuk Matvii 1000 1013 1005 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2023-04-26 18:55:46
57.CJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 T. Truusi MKK 181647 Alex Jankowsky
2023-03-22 18:38:08
58.CJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 T. Truusi MKK 181885 Alex Jankowsky
2023-04-19 17:07:48
59.CJevglevski Lev 1189 1593 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2023-04-27 11:44:23
60.CKasatkin Konstantin 1018 1014 1022 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2023-04-27 13:01:52
61.CKiritšenko Platon 1098 1221 1103 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-04-27 17:39:42
62.CKojus Lukas 1000 1165 1104 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2023-04-27 14:38:12
63.CKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Natalia Glušakova
2023-04-27 13:01:17
64.CLaidvee Norman 0 0 0 M 2014 MK Areng 181609 Monika Tsõganova
2023-04-27 15:14:13
65.CLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Natalia Glušakova
2023-04-28 11:52:35
66.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2023-04-28 15:31:15
67.CPavlov Matvei 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 182249 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:01:17
68.CPrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2023-04-26 18:55:22
69.CReren Alexis Miriam 1058 1269 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-03-22 16:06:17
70.CSoosaar Eerik 0 0 0 M 2014 u-39642 Hendrik Olde
2023-04-27 22:31:46
71.CTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Monika Tsõganova
2023-04-27 09:18:46
72.CTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Natalia Glušakova
2023-04-27 12:59:17
73.CVahemäe Georg Otto 0 0 0 M 2013 - - - 182283 Hendrik Olde
2023-04-28 11:39:11
74.CVedernykov Gennadi 1009 1094 1050 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Hendrik Olde
2023-04-26 23:56:36