Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
9. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2023 (VI etapp)   ( id=1233 )
15. aprill 2023 (kell 10:45) - 15. aprill 2023 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. aprill 2023, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (07. detsember 2022 )
Muutis: Hendrik Olde  (07. aprill 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks täiskasvanutel - 10€; noored - 8€; seeniorid (sa 1953 ja vanemad) ning korraldava klubi mängijad - 5€
9. üle-eestilise kiirturniiride sarja „KEVAD 2023“ korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 9 etappi, sh 1 etapp viiakse läbi onlines. Sarja koondarvestusse läheb viie parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2009 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2013 ja nooremad (U10).



Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

P.Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti ja FIDE kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad.

Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 1000€ väärtuses.
IO Hendrik Olde - 5142625
84
Kokku
38
Grupp A
19
Grupp B
27
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAsmus Andres 1606 1557 1643 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2023-03-22 14:53:28
2.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:02:12
3.ACervato Marco 1348 1493 1445 M 1987 - - - 182015 Hendrik Olde
2023-04-12 10:29:43
4.ACherentsov Mikhail 1589 1833 1590 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:02:12
5.AChoudhary Abhishek 0 1692 0 M 1989 - - - 182292 Tarmo Tuul
2023-04-14 12:38:51
6.ADomoskanov Ivan 1739 1227 1301 M 1938 - - - 090503 Ivan Domoskanov
2023-04-06 22:43:53
7.ADudakov Andrei 1398 1484 1533 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2023-04-14 18:06:36
8.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1804 1681 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-04-07 18:12:49
9.AIlves Jüri 2028 1645 1902 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2023-04-12 10:50:15
10.AIspanov Natig 1565 1771 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2023-03-30 21:25:22
11.AJärvet Jüri 1945 1828 2004 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2023-04-13 11:55:26
12.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2023-04-11 19:53:14
13.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-04-12 11:00:59
14.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-04-12 10:59:52
15.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:02:12
16.ALevchenko Marina 1727 1918 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2023-04-12 12:30:53
17.AMarton Artur 1395 1175 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2023-04-14 18:58:59
18.AMägi Ramon 1470 1637 1575 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2023-04-13 19:02:38
19.ANikitin Pjotr 2053 1727 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2023-04-12 10:49:52
20.AOrlova Sofiya 1301 1367 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:02:12
21.APaabo Priit 1826 1771 1942 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2023-04-11 18:37:22
22.AParkkinen Jyrki 2187 2070 2173 M 1968 - - - 080707 Hendrik Olde
2023-04-14 18:48:00
23.APocius Ingrid 1187 1110 1287 N 2006 T. Truusi MKK 181909 Ingrid Pocius
2023-04-10 15:04:35
24.APoom Mati 1722 1494 1726 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2023-04-13 11:55:42
25.ARajandu Aaron 1679 1922 1830 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-04-14 11:05:46
26.ARüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:02:12
27.ARüü Andreas 1226 1325 1293 M 2004 - - - 180743 Andreas Rüü
2023-04-13 08:54:44
28.ASaraikin Sergei 1917 1658 1757 M 1934 - - - mk 030365 Hendrik Olde
2023-04-12 10:50:00
29.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2023-04-02 10:13:34
30.ASiff Anton 0 0 0 M T. Truusi MKK u-38971 Hendrik Olde
2023-04-12 22:51:23
31.ASlavinski Nikita 1643 1760 1718 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Hendrik Olde
2023-04-12 22:51:38
32.ATshernobrivõi Mika 1286 1293 1375 M 2005 - - - 182260 Mika Tshernobrivõi
2023-04-13 10:35:08
33.AVahtre Kert 0 0 0 M 2006 Raplamaa u-39021 Hendrik Olde
2023-04-13 14:15:37
34.AVeelmaa Allar 1295 1395 1349 M 1963 - - - 182253 Allar Veelmaa
2023-04-11 10:09:42
35.AVeski Rauno 1620 1751 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-04-10 09:13:44
36.AÕim Mikk Kaarel 1853 1972 1957 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2023-04-14 18:32:05
37.AŠadrina Eva 1608 1670 1676 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2023-04-14 07:43:46
38.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-04-11 21:40:04
39.BAtamanov Roman 1000 1123 1058 M 2012 MK Areng 182106 Monika Tsõganova
2023-04-12 19:11:27
40.BBlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:02:12
41.BGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2023-04-13 16:26:41
42.BJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2023-04-12 09:05:19
43.BJürmann Artjom 1000 1041 1075 M 2011 MK Chess Continent 182248 Oleg Kortšagin
2023-04-10 23:54:01
44.BKharkhan Igor 1118 1433 1243 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2023-04-14 14:51:00
45.BLeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-04-13 14:24:08
46.BMalenik Miroslav 1002 1153 1097 M 2011 Tartu Kalev 182006 Eiki Lehemets
2023-04-14 15:42:39
47.BMatushkin Anton 1000 1005 1039 M 2009 MK Areng 182081 Monika Tsõganova
2023-04-12 18:55:07
48.BMerivee Romet-Renee 1351 1675 1502 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-04-04 15:43:19
49.BPechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2023-04-14 14:50:46
50.BPunning Andero 1259 1417 1475 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2023-04-06 20:07:39
51.BReintam Lennart 1257 1435 1124 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2023-04-13 22:09:02
52.BRoi Kristjan 1044 1238 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2023-03-19 18:49:18
53.BRüdiger Emma Viktoria 1010 1029 1134 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:02:12
54.BSandberg Laur-Markus 1044 1184 1117 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2023-04-10 16:26:06
55.BSokolova Sofiya 1065 1211 1132 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:02:12
56.BTolmachev Artem 1143 1309 1237 M 2010 MK Areng 180946 Artem Tolmachev
2023-04-06 20:15:54
57.BToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 Viimsi MS Apones 181490 Monika Tsõganova
2023-04-10 16:25:29
58.CAliyev Ismail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 182246 Oleg Kortšagin
2023-03-30 19:59:00
59.CBulanov Ilia 1003 1210 1319 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2023-03-30 19:59:00
60.CCymutta Matvej 0 0 0 M 2015 Kadrioru MK u-38872 Roman Jezov
2023-04-11 10:14:43
61.CGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-04-14 14:30:23
62.CGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2023-04-13 16:26:41
63.CHarbuziuk Matvii 1000 1013 1005 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2023-04-12 09:04:16
64.CIkim David 0 0 0 M 2014 Kadrioru MK 181883 Oleg Kortšagin
2023-04-10 23:54:01
65.CIstratova Nika 1041 1155 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2023-04-06 10:37:24
66.CJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 T. Truusi MKK 181647 Alex Jankowsky
2023-03-22 18:37:46
67.CJevglevski Lev 1189 1593 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2023-04-13 12:01:30
68.CKiritšenko Platon 1098 1221 1103 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-04-13 18:37:56
69.CKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Monika Tsõganova
2023-04-13 17:15:07
70.CKojus Lukas 1000 1165 1104 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2023-04-14 15:42:16
71.CKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Natalia Glušakova
2023-04-14 12:44:05
72.CKoshcheev Mikhail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 181820 Oleg Kortšagin
2023-03-30 19:59:00
73.CLillend Otto 1034 1032 1135 M 2015 Tallinna MK 182252 Otto Lillend
2023-04-14 13:44:36
74.CLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Hendrik Olde
2023-04-13 16:51:46
75.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2023-04-14 12:31:17
76.CPavlov Matvei 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 182249 Oleg Kortšagin
2023-04-04 22:47:26
77.CReren Alexis Miriam 1058 1269 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-03-22 15:56:14
78.CRüdiger Camilla Anna 1025 1050 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:02:12
79.CSergejev Emil 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 182245 Oleg Kortšagin
2023-03-30 19:59:00
80.CThimm Leelo Mia 1019 1117 1036 N 2014 MK Kaksikodad 181528 Leelo Mia Thimm
2023-04-11 16:16:23
81.CTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Monika Tsõganova
2023-04-13 08:26:42
82.CToompalu Mirtel 0 0 0 N 2014 - - - 182282 Hendrik Olde
2023-04-07 10:26:28
83.CToompalu Märten 0 0 0 M 2013 - - - 182175 Hendrik Olde
2023-04-07 10:26:28
84.CVedernykov Gennadi 1009 1094 1050 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Hendrik Olde
2023-04-11 12:07:31