Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
9. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2023 (IV etapp)   ( id=1231 )
11. märts 2023 (kell 10:45) - 11. märts 2023 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
10. märts 2023, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (07. detsember 2022 )
Muutis: Hendrik Olde  (09. märts 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks - täiskasvanutele 10€, noortele 8€, seeniorid (sa 1953 ja vanemad) ning korraldava klubi mängijad 5€
9. üle-eestilise kiirturniiride sarja „KEVAD 2023“ korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 9 etappi, sh 1 etapp viiakse läbi onlines. Sarja koondarvestusse läheb viie parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2009 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2013 ja nooremad (U10).



Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

P.Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti ja FIDE kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad.

Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 1000€ väärtuses.
IO Hendrik Olde - 5142625
92
Kokku
33
Grupp A
28
Grupp B
31
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAguraiuja Mathias 1049 1176 1214 M 2006 MK Areng 182137 Monika Tsõganova
2023-03-10 09:42:20
2.AAsmus Andres 1606 1557 1643 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2023-03-08 15:26:39
3.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-03-09 20:54:07
4.ABlyumin Ilja 1258 1341 1358 M 1974 - - - 181990 Ilja Blyumin
2023-03-09 20:58:22
5.ABlyumin Vladimir 1241 1377 1341 M 1954 - - - 181989 Vladimir Blyumin
2023-03-09 20:58:02
6.ACherentsov Mikhail 1589 1833 1590 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-03-09 20:54:07
7.ADomoskanov Ivan 1739 1227 1301 M 1938 - - - 090503 Ivan Domoskanov
2023-02-24 22:30:31
8.ADubov Vladislav 1553 1638 1682 M 2003 Tallinna MK 181419 Vladislav Dubov
2023-03-07 18:46:50
9.ADudakov Andrei 1398 1484 1533 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2023-03-10 17:41:18
10.AGryaznov Anatoly 1144 1273 1244 M 1951 - - - 182170 Anatoly Gryaznov
2023-03-07 21:46:16
11.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1804 1681 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-03-07 09:40:11
12.AHalistvee Tambet 0 1219 0 M 1984 - - - 182241 Tambet Halistvee
2023-03-09 12:29:46
13.AIspanov Natig 1565 1771 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2023-03-06 22:41:15
14.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2023-03-07 20:22:48
15.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-03-10 17:36:32
16.AKokk Karl Mattias 1720 1960 1831 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2023-03-10 14:26:28
17.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-03-09 20:54:07
18.AKöösel Hans-Georg 1565 1745 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans-Georg Köösel
2023-03-07 15:47:58
19.ALevchenko Marina 1727 1918 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2023-03-09 09:21:15
20.ALillend Fredi 1163 1242 1144 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2023-03-10 17:41:13
21.AMaapalu Ralf 1398 1675 1690 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2023-03-08 18:11:59
22.ANikitin Pjotr 2053 1727 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2023-03-10 16:49:32
23.AOrlova Sofiya 1301 1367 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2023-03-09 20:54:07
24.APaabo Priit 1826 1771 1942 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2023-03-10 00:21:56
25.ARajandu Aaron 1679 1922 1830 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-03-10 17:19:14
26.ARosin Heigo 1381 1498 1622 M 1989 Tallinna MK 181459 Heigo Rosin
2023-03-08 14:03:49
27.ARüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-03-09 20:54:07
28.ASoosaar Ivo 1179 1493 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2023-03-08 11:34:28
29.ATruija Rio 1319 1410 1419 M 2004 - - - 181480 Rio Truija
2023-03-07 23:52:53
30.AVeski Rauno 1620 1751 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-03-07 14:37:22
31.AÕim Mikk Kaarel 1853 1972 1957 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2023-03-10 17:02:54
32.AŠadrina Eva 1608 1670 1676 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2023-03-10 15:48:17
33.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-03-10 10:51:35
34.BAkulistõi Andrei 1221 1223 1175 M 2011 T. Truusi MKK 180760 Hendrik Olde
2023-03-09 22:58:59
35.BAtamanov Roman 1000 1123 1058 M 2012 MK Areng 182106 Monika Tsõganova
2023-03-09 19:30:33
36.BBlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-03-09 20:54:07
37.BDudanov Mihhail 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180402 Lidia Ivanova
2023-03-10 09:03:06
38.BDukova Sofia 1172 1159 1112 N 2011 MK Kaksikodad 080126 Monika Tsõganova
2023-03-09 16:42:27
39.BJuhkental-Rus Juuta 1000 1000 1071 N 2005 Tallinna MK 180619 Juuta Juhkental-Rus
2023-03-10 18:59:29
40.BJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2023-03-10 09:13:09
41.BKharkhan Igor 1118 1433 1243 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2023-03-06 18:38:53
42.BLeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-03-07 20:05:42
43.BMalenik Miroslav 1002 1153 1097 M 2011 Tartu Kalev 182006 Eiki Lehemets
2023-03-10 17:17:26
44.BMatushkin Anton 1000 1005 1039 M 2009 MK Areng 182081 Monika Tsõganova
2023-03-06 18:59:36
45.BMerivee Romet-Renee 1351 1675 1502 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-03-03 16:22:29
46.BPechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2023-03-06 18:39:27
47.BProshkin Artjom 1079 1127 1065 M 2010 - - - 180407 Artjom Proshkin
2023-03-09 09:31:58
48.BPunning Andero 1259 1417 1475 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2023-03-06 19:16:25
49.BRoi Kristjan 1044 1238 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2023-02-13 11:56:57
50.BRumjantsev Gleb 0 0 0 M 2011 Vabaettur 181636 Natalia Glušakova
2023-03-10 14:42:52
51.BRüdiger Emma Viktoria 1010 1029 1134 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2023-03-09 20:54:07
52.BSandberg Laur-Markus 1044 1184 1117 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2023-03-08 16:29:35
53.BSarapu Aron 0 0 0 M 2012 Rae Huvialakool 181268 Rainer Raud
2023-03-09 21:02:50
54.BSimso Kert-Rovan 0 0 0 M 2009 MK Areng u-37950 Monika Tsõganova
2023-03-07 22:01:35
55.BSokolova Sofiya 1065 1211 1132 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2023-03-09 20:54:07
56.BStepanov Roman 1229 1295 1230 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2023-03-06 18:41:24
57.BTolmachev Artem 1143 1309 1237 M 2010 MK Areng 180946 Artem Tolmachev
2023-03-07 20:52:11
58.BToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 Viimsi MS Apones 181490 Monika Tsõganova
2023-03-08 16:27:01
59.BVaar Mart 1040 1110 1055 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2023-03-10 17:17:00
60.BVares Bagrat 1041 1201 1128 M 2009 Mustamäe Huvikool 180519 Hendrik Olde
2023-03-09 22:57:40
61.BVeebel Erik 0 0 0 M 2010 MK Areng 182164 Monika Tsõganova
2023-03-06 18:59:03
62.CAntonenko Ervin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181834 Natalia Glušakova
2023-03-08 17:23:04
63.CAstahhov Demid 0 0 0 M 2015 u-38056 Lidia Ivanova
2023-03-10 09:07:12
64.CBulanov Ilia 1003 1210 1319 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2023-03-09 15:22:08
65.CCymutta Matvej 0 0 0 M 2015 u-38028 Lidia Ivanova
2023-03-09 17:50:36
66.CDorofeeva Jelizaveta 0 0 0 N 2014 u-38027 Lidia Ivanova
2023-03-09 17:48:35
67.CGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-03-06 18:39:12
68.CHalistvee Harri 0 0 0 M 2015 - - - 182242 Hendrik Olde
2023-03-09 22:56:57
69.CKasatkin Konstantin 1018 1014 1022 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2023-03-06 18:41:02
70.CKiritšenko Platon 1098 1221 1103 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-03-02 18:38:25
71.CKojus Lukas 1000 1165 1104 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2023-03-10 17:16:36
72.CKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Natalia Glušakova
2023-03-06 18:39:43
73.CKuusk Herman 0 0 0 M 2013 - - - 182198 Natalia Glušakova
2023-03-06 18:38:22
74.CLiblik Alexander 0 0 0 M 2014 - - - 182201 Natalia Glušakova
2023-03-08 17:23:33
75.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2023-03-08 18:50:03
76.CMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2023-03-09 16:42:59
77.CMinayev Fedor 0 0 0 M 2015 u-38058 Lidia Ivanova
2023-03-10 09:38:51
78.CNovikov Vesta 0 0 0 N 2015 MK Areng 181671 Monika Tsõganova
2023-03-08 14:47:58
79.CPanarin Yaroslav 1045 1110 1101 M 2014 Kadrioru MK 181763 Hendrik Olde
2023-03-10 17:32:01
80.CPhilippov Roman 0 0 0 M 2015 Vabaettur 182217 Natalia Glušakova
2023-03-06 18:40:37
81.CPrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2023-03-09 18:32:51
82.CReren Alexis Miriam 1058 1269 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-02-05 21:08:15
83.CRüdiger Camilla Anna 1025 1050 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-03-09 20:54:07
84.CSklyarenko Dmitri 0 0 0 M 2013 - - - 182225 Natalia Glušakova
2023-03-07 16:23:29
85.CThimm Leelo Mia 1019 1117 1036 N 2014 MK Kaksikodad 181528 Leelo Mia Thimm
2023-03-09 15:36:35
86.CTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng u-37951 Monika Tsõganova
2023-03-07 22:03:55
87.CTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Natalia Glušakova
2023-03-08 17:24:45
88.CVedernykov Gennadi 1009 1094 1050 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Hendrik Olde
2023-03-09 22:58:14
89.CViks Artur 0 0 0 M 2014 MA Vabaettur u-37970 Natalia Glušakova
2023-03-08 17:26:02
90.CVoropaiev Vladyslav 1025 1262 1119 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2023-03-09 16:43:36
91.CZinchenko Marat 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182080 Natalia Glušakova
2023-03-06 18:40:05
92.CÕim Ruudi Johannes 1000 1022 1070 M 2015 Tartu Kalev 181642 Ruudi Johannes Õim
2023-03-10 17:03:42