Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
9. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2023 (III etapp)   ( id=1230 )
18. veebruar 2023 (kell 10:45) - 18. veebruar 2023 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. veebruar 2023, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (07. detsember 2022 )
Muutis: Hendrik Olde  (18. veebruar 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks - täiskasvanud - 10€; noored- 8€; seeniorid, sa 1953 ja vanemad ning korraldava klubi mängijad- 5€
9. üle-eestilise kiirturniiride sarja „KEVAD 2023“ korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 9 etappi, sh 1 etapp viiakse läbi onlines. Sarja koondarvestusse läheb viie parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2009 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2013 ja nooremad (U10).



Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

P.Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti ja FIDE kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad.

Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 1000€ väärtuses.
IO Hendrik Olde - 5142625
103
Kokku
41
Grupp A
27
Grupp B
35
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAguraiuja Mathias 1049 1176 1214 M 2006 MK Areng 182137 Monika Tsõganova
2023-02-17 18:06:18
2.AAsmus Andres 1606 1557 1643 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2023-02-15 11:59:30
3.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-02-17 09:29:53
4.ABlyumin Vladimir 1241 1377 1341 M 1954 - - - 181989 Vladimir Blyumin
2023-02-16 13:12:37
5.ACervato Marco 0 0 0 M Itaalia u-37751 Hendrik Olde
2023-02-16 11:34:31
6.ACherentsov Mikhail 1589 1833 1590 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-02-17 09:29:53
7.ADomoskanov Ivan 1739 1227 1301 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2023-02-17 09:59:43
8.ADubov Vladislav 1553 1638 1682 M 2003 Tallinna MK 181419 Vladislav Dubov
2023-02-16 23:04:41
9.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1804 1681 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-02-14 15:30:39
10.AIspanov Natig 1565 1771 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2023-02-10 20:04:46
11.AJajoo Vandesh 1400 1519 1500 M 1990 - - - 182166 Tarmo Tuul
2023-02-15 18:16:56
12.AJärvet Jüri 1945 1828 2004 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2023-02-14 11:04:14
13.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-02-17 09:27:58
14.AKamenskyi Dmytro 2045 1987 2011 M 1983 34123466 Hendrik Olde
2023-02-14 23:09:48
15.AKokk Karl Mattias 1720 1960 1831 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2023-02-15 19:22:07
16.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-02-17 09:29:53
17.ALaurand Matthias 0 0 0 M 2005 u-37724 Tiina Raud
2023-02-15 16:04:48
18.ALevchenko Marina 1727 1918 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2023-02-15 21:31:48
19.AMaalman Berk Jordan 0 0 0 M 2007 MK Areng u-37696 Monika Tsõganova
2023-02-15 13:25:24
20.AMaapalu Ralf 1398 1675 1690 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2023-02-16 22:53:13
21.AMarton Artur 1395 1175 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2023-02-11 08:08:29
22.AMägi Ramon 1470 1637 1575 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2023-02-16 20:49:38
23.ANikitin Pjotr 2053 1727 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2023-02-17 09:59:34
24.AOrlova Sofiya 1301 1367 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2023-02-17 09:29:53
25.APaabo Priit 1826 1771 1942 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2023-02-15 20:24:05
26.APanfilov Sergei 1552 1131 1222 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2023-02-17 09:59:52
27.APocius Ingrid 1187 1110 1287 N 2006 T. Truusi MKK 181909 Ingrid Pocius
2023-02-17 08:58:02
28.APoom Mati 1722 1494 1726 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2023-02-14 11:04:40
29.ARajandu Aaron 1679 1922 1830 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Rainer Raud
2023-02-17 18:49:33
30.ARavi Vivek 1261 1338 1361 M 1991 - - - 182168 Tarmo Tuul
2023-02-17 16:51:25
31.ARosin Heigo 1381 1498 1622 M 1989 Tallinna MK 181459 Heigo Rosin
2023-02-01 11:48:56
32.ARüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-02-17 09:29:53
33.ASavipõld Robin Ricco 1299 1532 1347 M 2004 Gustav Adolfi Gümnaasium 181548 Robin Ricco Savipõld
2023-02-16 15:18:23
34.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2023-01-23 10:57:25
35.ATimošin Aleksei 1419 1622 1544 M 1987 - - - 181306 Aleksei Timošin
2023-02-17 17:57:44
36.ATorkin Edward 1000 1075 1128 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2023-02-17 17:15:58
37.ATorkina Julia 1086 1121 1192 N 1984 MK Kaksikodad 182099 Rainer Raud
2023-02-17 17:15:58
38.AVeski Rauno 1620 1751 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-02-09 23:04:58
39.AZafra Kim Yutangco 1692 1841 1900 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2023-02-01 06:17:14
40.AÕim Mikk Kaarel 1853 1972 1957 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2023-02-17 17:30:37
41.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-02-17 12:10:05
42.BAkulistõi Andrei 1221 1223 1175 M 2011 T. Truusi MKK 180760 Hendrik Olde
2023-02-17 17:34:41
43.BBlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-02-17 09:29:53
44.BDudanov Mihhail 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180402 Lidia Ivanova
2023-02-17 17:16:26
45.BDukova Sofia 1172 1159 1112 N 2011 MK Kaksikodad 080126 Monika Tsõganova
2023-02-09 16:47:06
46.BJuhkental-Rus Juuta 1000 1000 1071 N 2005 Tallinna MK 180619 Juuta Juhkental-Rus
2023-02-17 18:04:16
47.BJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2023-02-16 09:14:34
48.BKaris Fredi 1455 1715 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2023-02-14 12:09:15
49.BKarjus Kert 1094 1119 1130 M 2009 Elva Valla Mõttemängude Klubi 181758 Anna Lütsepp
2023-02-10 18:28:06
50.BKharkhan Igor 1118 1433 1243 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2023-02-15 14:13:59
51.BLeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-02-16 11:51:03
52.BLütsepp Katriin 0 0 0 N 2009 Elva Valla Mõttemängude Klubi 181465 Anna Lütsepp
2023-02-17 08:35:15
53.BMalenik Miroslav 1002 1153 1097 M 2011 Tartu Kalev 182006 Eiki Lehemets
2023-02-17 17:04:13
54.BMatushkin Anton 1000 1005 1039 M 2009 MK Areng 182081 Monika Tsõganova
2023-02-16 16:17:46
55.BMerivee Romet-Renee 1351 1675 1502 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-02-13 20:04:45
56.BPechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2023-02-15 14:14:49
57.BPunning Andero 1259 1417 1475 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2023-02-13 14:37:21
58.BReintam Lennart 1257 1435 1124 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2023-02-15 20:33:28
59.BRoi Kristjan 1044 1238 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2023-02-13 11:56:38
60.BRüdiger Emma Viktoria 1010 1029 1134 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2023-02-17 09:29:53
61.BSalumäe Martin Hendrik 0 0 0 M MK Areng 2009 u-37814 Hendrik Olde
2023-02-17 10:00:54
62.BSandberg Laur-Markus 1044 1184 1117 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2023-02-17 18:07:22
63.BStepanov Roman 1229 1295 1230 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2023-02-17 12:54:06
64.BSutt Jakob 1052 1152 1088 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Eiki Lehemets
2023-02-17 17:03:53
65.BTolmachev Artem 1143 1309 1237 M 2010 MK Areng 180946 Artem Tolmachev
2023-02-13 12:19:46
66.BToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 Viimsi MS Apones 181490 Monika Tsõganova
2023-02-15 16:32:20
67.BVares Bagrat 1041 1201 1128 M 2009 Mustamäe Huvikool 180519 Hendrik Olde
2023-02-14 23:10:38
68.BYurov Maxim 1000 1072 1084 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2023-02-15 14:14:33
69.CAntonenko Ervin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181834 Natalia Glušakova
2023-02-15 17:04:03
70.CBulanov Ilia 1003 1210 1319 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2023-02-16 22:20:01
71.CCymutta Metvej 0 0 0 M 2015 u-37796 Lidia Ivanova
2023-02-17 00:29:23
72.CDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2023-02-17 09:57:33
73.CGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-02-15 14:13:19
74.CGrigorovich Svetozar 0 0 0 M 2015 - - - 182111 Svetozar Grigorovich
2023-02-10 14:17:52
75.CGureshov Gregory 0 0 0 M 2014 u-37818 Lidia Ivanova
2023-02-17 11:05:11
76.CHarbuziuk Matvii 1000 1013 1005 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2023-02-14 18:44:29
77.CJürivete Egert 1000 1023 1025 M 2015 Pärnu Spordikool 181977 Eiki Lehemets
2023-02-17 17:03:36
78.CKiritšenko Platon 1098 1221 1103 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-02-09 18:32:49
79.CKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Monika Tsõganova
2023-02-16 16:26:12
80.CKojus Lukas 1000 1165 1104 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2023-02-17 17:03:22
81.CKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Natalia Glušakova
2023-02-15 14:15:17
82.CKrivenko Jaromir 1095 1053 1100 M 2013 MK Kuningas 180714 Jaromir Krivenko
2023-02-04 16:32:59
83.CKuusesaar Kaspar 0 0 0 M 2013 Elva u-37605 Anna Lütsepp
2023-02-10 18:30:54
84.CKuusk Herman 0 0 0 M 2013 MA Vabaettur u-37723 Natalia Glušakova
2023-02-15 15:56:37
85.CLasberg Aaron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181742 Hendrik Olde
2023-02-17 21:12:13
86.CLõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Rainer Raud
2023-02-17 18:08:38
87.CMatusevich Mila 0 0 0 N 2013 u-37826 Lidia Ivanova
2023-02-17 13:23:25
88.CMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2023-02-09 16:47:19
89.CMinayev Fedor 0 0 0 M 2015 u-37824 Lidia Ivanova
2023-02-17 13:13:21
90.CMännigo Kaspar Kenert 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182057 Tiina Raud
2023-02-15 10:37:05
91.CNeimann Adorelle 0 0 0 M u-37851 Hendrik Olde
2023-02-17 19:46:21
92.CNeimann Lovelia 0 0 0 N u-37850 Hendrik Olde
2023-02-17 19:44:20
93.CPhilippov Roman 0 0 0 M 2015 MA Vabaettur u-37705 Natalia Glušakova
2023-02-15 14:18:23
94.CPriivits Dario 1025 1123 1125 M 2014 MK Areng 182054 Monika Tsõganova
2023-02-16 16:18:41
95.CPrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2023-02-09 19:18:40
96.CPõldoja Liisalota 1001 1000 1012 N 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182024 Anna Lütsepp
2023-02-10 18:28:51
97.CReren Alexis Miriam 1058 1269 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-02-05 15:23:26
98.CRüdiger Camilla Anna 1025 1050 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-02-17 09:29:53
99.CThimm Leelo Mia 1019 1117 1036 N 2014 MK Kaksikodad 181528 Rainer Raud
2023-02-14 18:59:12
100.CTilling Rasmus 1000 1047 1003 M 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 181967 Anna Lütsepp
2023-02-10 18:28:26
101.CVedernykov Gennadi 1009 1094 1050 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Hendrik Olde
2023-02-14 14:11:59
102.CVoropaiev Vladyslav 1025 1262 1119 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2023-02-15 13:26:17
103.CZinchenko Marat 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182080 Natalia Glušakova
2023-02-15 14:14:17
Hiljem registreeritud osalejad (3)
Lasberg Aaron (2023-02-17 21:12:13), Neimann Adorelle (2023-02-17 19:46:21), Neimann Lovelia (2023-02-17 19:44:20),