Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Paul Kerese tänava XI maleturniir   ( id=1218 )
27. mai 2023 (kell 11:00) - 27. mai 2023 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Nõmme
Kerese tänava ja Lootuse puiestee nurgal asuv park ----- https://goo.gl/maps/YyR27x8zg7XYsPcy8
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. mai 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Jüri Ratas
KontaktKONTAKT
moc.liamg@enimireertsigerrj
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (30. november 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
10 minutit kummalegi mängijale
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
tasuta
Toimub kaks turniiri - täiskasvanute (A) ja noorte (s/a 2011 või hiljem) turniir (B).



Registreerimine kuni 25. maini kodulehel või e-posti teel - jrregistreerimine@gmail.com



Võistluspäeval palume mängijatel kohale tulla ja oma nimi kirja panna hiljemalt kell 10:30.
319
Kokku
222
Grupp A
97
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAdeleke Dapo 0 0 0 M 1991 - - - 182430 Dapo Adeleke
2023-05-15 08:53:54
2.AAdetunji Adeyimika 1732 1738 1844 M 1999 - - - 181534 Adeyimika Adetunji
2023-05-25 17:08:45
3.AAedla Mariel 1401 1553 1564 N 2006 Tallinna Nõmme Huvikool 140414 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:32:03
4.AAidla Romet 1153 1177 1244 M 1983 - - - 181931 Romet Aidla
2023-05-01 23:55:52
5.AAleksejev Artjom 1283 1449 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2023-05-21 14:37:36
6.AAljas Kalle 1667 1496 1662 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Tarmo Tuul
2023-05-04 15:00:20
7.AAntoniak Lars 1352 1350 1452 M 2005 - - - 182415 Lars Antoniak
2023-05-09 09:08:55
8.AArikov Artem 1723 1999 1699 M 1979 - - - 182263 Artem Arikov
2023-05-20 17:09:18
9.AAro Andres 1559 1636 1670 M 1970 - - - 140301 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:52:30
10.AAsmus Andres 1606 1557 1643 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2023-03-22 15:08:36
11.AAyralov Zaur 0 0 0 M - - - 182476 Tarmo Tuul
2023-05-26 10:03:50
12.ABatiuk Anatolii 1612 1549 1696 M - - - 181972 Anatolii Batiuk
2023-05-11 18:14:15
13.ABiveinis Alexander 1536 1530 1503 M 1980 12821446 Tarmo Tuul
2023-05-26 09:57:41
14.ABlokhin Georg 1089 1225 1204 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-05-23 22:38:59
15.ABlokhin Sofia 1966 2080 2001 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-05-23 22:38:59
16.ABorkmann Marcus 0 0 0 M 2005 - - - 182432 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:27:55
17.ABraschinsky Alex 1382 1482 1487 M 1995 - - - 182063 Alex Braschinsky
2023-05-21 23:14:35
18.ABuklov Stepan 1112 1141 1236 M 2009 MK Chess Continent 180822 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:08:47
19.ACervato Marco 1348 1493 1445 M 1987 - - - 182015 Marco Cervato
2023-05-17 22:08:38
20.ADemidov Vladislav 1450 1436 1542 M 1983 - - - 180950 Vladislav Demidov
2023-04-20 17:36:14
21.ADomoskanov Ivan 1739 1223 1306 M 1938 - - - 090503 Ivan Domoskanov
2023-05-19 16:24:23
22.ADonald Ron 0 0 1404 M 1999 - - - 182413 Tarmo Tuul
2023-05-26 14:51:38
23.ADukov Vladimir 1721 1835 1781 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Tarmo Tuul
2023-05-26 18:42:23
24.ADzjuba Jegor 1584 1835 1860 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2023-04-18 05:37:00
25.AEesmaa Herbert 1000 1025 1056 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180506 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:26:25
26.AEesmaa Verner 0 0 0 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180508 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:26:25
27.AEhrlich Sten Andreas 1812 1896 1910 M 1992 Pühajärve MK 160715 Tarmo Tuul
2023-05-26 14:51:23
28.AGarber Vjatšeslav 2098 1905 1964 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Tarmo Tuul
2023-05-16 09:16:40
29.AGilden Kenneth 0 0 1478 M Vabaettur 120300 Monika Tsõganova
2023-05-14 13:08:53
30.AGirish Kumar Rahul 0 0 1753 M 1984 - - - 181901 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:03:02
31.AGrosberg Martin 1842 2000 1928 M 1992 Tartumaa 090609 Martin Grosberg
2023-05-14 19:11:40
32.AHaabu Aare 1644 1635 1649 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Tarmo Tuul
2023-05-18 17:29:05
33.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1830 1653 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-05-02 20:31:57
34.AHaavandi Marten 0 0 1506 M - - - 182421 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:11:22
35.AHeidmets Jaanika 0 0 0 N - - - 182472 Tarmo Tuul
2023-05-26 10:02:56
36.AHenno Markus Aurelius 0 0 0 M 2007 Hiiumaa MK 182425 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:11:58
37.AHenno S.- Antonio 0 0 0 M 2004 Hiiumaa MK 182414 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:59:51
38.AIspanov Natig 1565 1680 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2023-05-06 00:54:20
39.AIvanov Aleksandr 1533 1743 1734 M 1984 - - - 180784 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:55:37
40.AIvanov Ilja 1000 1000 1000 M 2010 Mustamäe Huvikool 180611 Tatjana Fomina
2023-05-21 15:36:59
41.AIvanov Jaroslav 1154 1116 1099 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2023-05-23 20:19:08
42.AIvanov Stepan 1923 1770 1868 M 1952 - - - 030090 Tarmo Tuul
2023-05-17 15:14:10
43.AJaanus Kati 0 1239 0 N 1995 T. Truusi MKK 181455 Kati Jaanus
2023-04-14 12:00:34
44.AJajoo Vandesh 1400 1519 1500 M 1990 - - - 182166 Vandesh Jajoo
2023-05-05 17:02:27
45.AJakovlev Jevgeni 1560 1651 1699 M 1985 - - - 180424 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:53:00
46.AJohanson Raul 0 0 1464 M - - - 181930 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:01:32
47.AJärv Margus 0 0 1541 M 1964 - - - 180556 Tarmo Tuul
2023-05-25 17:30:42
48.AJõela Margus 0 0 0 M 1978 - - - 182462 Tarmo Tuul
2023-05-25 17:37:29
49.AJürjo Holger 1611 1700 1586 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2023-05-02 14:01:00
50.AKaal Karl Villem 1127 1188 1145 M 2007 MK Kaksikodad 180877 Tarmo Tuul
2023-05-26 18:42:16
51.AKais Kaarel 1511 1641 1687 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-05-22 09:46:43
52.AKallaste Ruben 0 0 0 M 2008 - - - 182418 Ruben Kallaste
2023-05-16 10:19:39
53.AKalvet Tõnu 1589 1645 1727 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2023-05-06 06:23:44
54.AKalvik Taavi 1641 1766 1828 M 1989 Nõmme P. Kerese MK 050300 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:57:11
55.AKang Paul 1448 1736 1646 M 2005 T. Truusi MKK 131206 Paul Kang
2023-05-22 21:02:07
56.AKannike Kenn-Eerik 1282 1382 1383 M 1993 - - - 182171 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:32:22
57.AKarpa Tarvi 0 0 0 M 1987 - - - 182426 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:12:10
58.AKiik Tanel 0 0 1529 M 1989 - - - 182461 Tarmo Tuul
2023-05-25 17:37:22
59.AKiisk Heino 1543 1461 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2023-05-17 17:47:48
60.AKikkas Kiur 0 0 0 M 2010 - - - 182420 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:50:12
61.AKimlaychuk Artjom 1322 1364 1550 M 2008 T. Truusi MKK 150507 Artjom Kimlaychuk
2023-05-10 21:38:14
62.AKimlaychuk Olesja 1113 1095 1219 N 2009 T. Truusi MKK 181904 Olesja Kimlaychuk
2023-05-12 20:53:10
63.AKipper Sander 0 0 1226 M 2008 - - - 182455 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:31:56
64.AKirillov Evgeniy 1632 1668 1685 M 1978 - - - 182139 Evgeniy Kirillov
2023-05-25 18:52:32
65.AKjaernested Alex 1000 1000 1080 M 2010 MK Areng 182387 Alex Kjaernested
2023-05-18 11:31:15
66.AKokk Karl Mattias 1720 1956 1828 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2023-05-21 17:16:23
67.AKosinski Marek 1000 1140 1021 M 2006 Vabaettur 181137 Marek Kosinski
2023-05-25 17:42:46
68.AKostev Anton 1368 1437 1453 M 1999 - - - 160633 Anton Kostev
2023-05-04 18:32:30
69.AKotkas Ülo 1546 1646 1666 M 1943 - - - 130726 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:56:27
70.AKram Maria 0 0 0 N - - - 182457 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:32:16
71.AKrestinov Hendri 1281 1381 1373 M 2005 Saku MK 160431 Hendri Krestinov
2023-05-24 08:06:03
72.AKrivonogov Kristo 1000 1106 1067 M 2008 Surju valla SK 170235 Valter Tominga
2023-05-15 12:18:27
73.AKrushevskaja Anna 1068 1115 1159 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-05-23 22:38:59
74.AKubo Peeter-Erik 1633 1721 1674 M 1938 - - - 160714 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:56:34
75.AKull Tormi 1993 2053 2014 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2023-05-23 15:58:40
76.AKurvits Klaus-Erik 0 0 0 M - - - 182475 Tarmo Tuul
2023-05-26 10:03:31
77.AKuuseste Kristofer 0 0 0 M - - - 182473 Tarmo Tuul
2023-05-26 10:03:15
78.AKuuskmäe Sulev 0 1708 1708 M 1956 - - - 160721 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:26:33
79.AKuzmin Dmitri 0 0 1192 M 2010 - - - 182440 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:35:13
80.AKuznecov Aleksei 1045 1137 1120 M 2008 Mustamäe Huvikool 181701 Tarmo Tuul
2023-05-24 06:31:56
81.AKuzovkin Aleksei 1337 1583 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Oleg Kortšagin
2023-05-08 21:17:59
82.AKušnir Roman 1785 1753 1832 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2023-05-25 14:25:38
83.AKäos Jaan 1686 1751 1731 M 1974 - - - 090305 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:52:39
84.AKärner Kert 1159 1310 1377 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2023-05-02 14:05:18
85.AKõlar Johan-Eerik 1707 1717 1695 M 1994 MK Kaksikodad 141220 Johan-Eerik Kõlar
2023-05-23 21:58:15
86.AKütt Sulev 1781 1811 1757 M 1950 - - - 130722 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:50:23
87.ALaanemets Loit 1048 1119 1122 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:52:19
88.ALadõnski Vitali 0 0 0 M 1985 - - - 182423 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:11:38
89.ALass Tarmo 1571 1571 1648 M 1974 - - - 180560 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:58:48
90.ALaur Uko Johan 0 0 0 M 2010 - - - 180962 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:25:27
91.ALaurand Matthias 1386 1342 1444 M 2005 Rae Huvialakool 182179 Tiina Raud
2023-05-24 16:09:40
92.ALeede Gutnar 1709 1846 1736 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2023-05-03 21:23:53
93.ALeis Herman 1077 1177 1165 M 1991 - - - 182172 Herman Leis
2023-05-08 19:55:17
94.ALeito Erik 1256 1366 1339 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Erik Leito
2023-05-25 22:08:04
95.ALend Sten Erik 1106 1108 1206 M 2008 - - - 182296 Sten Erik Lend
2023-05-03 15:42:59
96.ALepik Ringo 1226 1265 1266 M 1985 - - - 181722 Ringo Lepik
2023-05-01 00:19:32
97.ALesment Roald 1584 1684 1617 M 1938 - - - 160720 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:54:59
98.ALevchenko Marina 1727 1890 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2023-03-24 00:49:29
99.ALiebert Teodor 1000 1005 1000 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2023-05-03 12:09:07
100.ALiebert Tristjan 1016 1011 1113 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2023-05-03 12:09:07
101.ALilleorg Tõnu 1464 1527 1522 M 1975 Rakvere MK 180930 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:56:12
102.ALomp Jaan 1267 1298 1294 M 1969 - - - 080406 Tarmo Tuul
2023-05-25 17:33:50
103.ALoorand Martin 1034 1192 1125 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181418 Martin Loorand
2023-05-25 23:17:07
104.ALuik Andri 0 0 1566 M 1999 - - - 182417 Andri Luik
2023-05-06 10:48:29
105.ALumi Wilhelm 1293 1350 1303 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:22:50
106.ALätti Johannes 0 1195 0 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 182436 Tarmo Tuul
2023-05-18 17:29:56
107.ALõgun Aleksei 1932 2030 1976 M 1985 Saku MK 030234 Aleksei Lõgun
2023-04-22 00:48:38
108.ALõhmus Patric 1344 1412 1466 M 1999 - - - 181897 Patric Lõhmus
2023-04-25 08:03:36
109.AMarton Artur 1395 1175 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2023-04-26 14:26:01
110.AMatushkin Anton 1000 1005 1039 M 2009 MK Areng 182081 Monika Tsõganova
2023-05-25 18:25:42
111.AMedar Marti 2131 2174 2164 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-04-30 23:54:16
112.AMerivee Romet-Renee 1351 1675 1502 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-04-20 14:05:52
113.AMetsala Heiki 2015 1902 1838 M 1961 Rakvere MK 030245 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:23:07
114.AMilchev Vladislav 1057 1157 1172 M 2009 - - - 180963 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:03:33
115.AMohnja Keijo 1120 1114 1220 M 2010 Surju valla SK 182448 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:39:28
116.AMurutalu Aavo 1747 1713 1810 M 1962 Rakvere MK 071204 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:31:42
117.AMännasoo Karl 1463 1514 1598 M 2005 - - - 182039 Karl Männasoo
2023-05-13 18:48:50
118.AMöller Mihkel 1165 1168 1159 M 2008 T. Truusi MKK 170905 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:54:17
119.AMüütnik Ranno 1049 1185 1192 M 1997 - - - 181800 Ranno Müütnik
2023-03-29 19:40:35
120.ANarva Jaan 2121 2057 1999 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2023-04-23 13:39:49
121.ANarva Regina 1981 2004 1889 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2023-04-23 13:39:49
122.ANarva Triin 2084 2098 2119 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2023-05-25 14:02:40
123.ANero Georg 1932 2113 2023 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2023-05-03 02:49:13
124.ANeziri Brandon 1000 1035 1051 M 2007 Vabaettur 180837 Natalia Glušakova
2023-05-18 16:12:11
125.ANigumann Markus 1116 1216 1216 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 182324 Markus Nigumann
2023-05-21 17:01:47
126.ANiinepuu Elmar 2061 1636 1805 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2023-05-17 17:47:21
127.ANiit Enrique Frederico 0 0 1055 M 2008 - - - 182442 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:35:40
128.ANikulin Oleg 2065 2120 2129 M 1996 Narva MK Kaissa 040311 Oleg Nikulin
2023-05-18 22:00:31
129.AOja Ott 0 0 0 M - - - 182460 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:32:43
130.AOrgse Karl Kristofer 1842 2002 1941 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2023-05-01 21:24:30
131.AOrlova Sofiya 1301 1367 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2023-05-23 22:38:59
132.AOtt Karl Eric 1384 1563 1540 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2023-05-16 09:26:30
133.APaabo Priit 1826 1771 1915 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2023-05-19 21:11:31
134.APagar Kalev 2117 1916 1936 M 1949 Rakvere MK 030294 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:01:38
135.APanfilov Sergei 1552 1182 1237 M 1935 - - - 111026 Tarmo Tuul
2023-05-16 09:16:54
136.APantšenko Andrei 0 1028 0 M 2009 Mustamäe Huvikool 182409 Tatjana Fomina
2023-05-21 15:35:23
137.APedoson Georg Aleksander 2277 2333 2382 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2023-05-25 20:05:30
138.APetrov Dmitri 2187 2322 2297 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2023-05-24 19:50:42
139.APeškov Mihhail 0 0 1186 M 2008 Mustamäe Huvikool 180602 Tatjana Fomina
2023-05-21 15:37:50
140.APihkva Ats 0 0 1279 M - - - 182446 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:36:22
141.APocius Ingrid 1187 1110 1287 N 2006 T. Truusi MKK 181909 Ingrid Pocius
2023-05-12 06:11:27
142.APolli Andri 1201 1183 1301 M 2010 Harjumaa 182465 Tarmo Tuul
2023-05-25 17:37:49
143.APoom Mati 1722 1536 1757 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2023-05-19 12:34:04
144.APritulina Nadezda 1397 1543 1443 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2023-05-23 20:19:08
145.APritulina Svetlana 1992 1856 1860 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2023-05-23 20:19:08
146.APurde Märt 1107 1107 1213 M 1947 - - - 181905 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:51:22
147.APuusepp Kaimar 2210 2147 2041 M 1976 Pühajärve MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2023-04-26 18:24:29
148.APuusepp Richard 1000 1187 1069 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2023-05-09 18:22:35
149.APärna Martin 1328 1296 1428 M 2008 - - - 182295 Martin Pärna
2023-05-01 13:33:22
150.ARahumägi Brenet 1368 1368 1464 M 1997 - - - 170920 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:25:57
151.ARaid Toni 1117 1076 1217 M 2010 Malekool 64 181586 Mihhail Rõtšagov
2023-05-25 11:38:18
152.ARajandu Aaron 1679 1857 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-05-04 19:10:27
153.ARannaste Marko 1208 1169 1309 M 2008 Vabaettur 170904 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:13:19
154.ARatas Robin Roger 1033 1084 1129 M 2010 MK Areng 171125 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:24:00
155.ARaudkivi Luukas 0 0 1298 M 2009 - - - 182477 Tarmo Tuul
2023-05-26 18:43:32
156.ARistissaar Roger 1358 1445 1609 M 1980 Saue MK 080536 Roger Ristissaar
2023-05-22 06:59:44
157.ARuus Rein 1925 1911 1785 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2023-05-13 19:59:00
158.ARätsep Mike Vidrik 0 0 0 M 2009 - - - 182441 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:35:31
159.ARõtova Merike 1625 1570 1685 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Regina Narva
2023-04-23 13:39:29
160.ARõtšagov Anton 1743 2045 1971 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2023-05-25 11:38:02
161.ARüü Andreas 1226 1325 1293 M 2004 - - - 180743 Andreas Rüü
2023-05-09 08:41:12
162.ASalmanic Jozo 1141 1206 1273 M 1988 - - - 181887 Tarmo Tuul
2023-05-09 15:28:51
163.ASamberk Vahur 1678 1651 1612 M 1993 Harjumaa 141131 Rein Ruus
2023-05-13 19:56:18
164.ASandberg Laur-Markus 1044 1174 1062 M 2009 MK Areng 180817 Laur-Markus Sandberg
2023-05-09 18:37:37
165.ASander Jaan 2047 1752 1800 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:25:44
166.ASankovski Raul 0 0 0 M - - - 182300 Raul Sankovski
2023-05-10 14:57:11
167.ASarapik Kristjan 2167 2134 2110 M 1990 Vabaettur mk 030366 Kristjan Sarapik
2023-05-12 09:58:52
168.ASarv Jaagup 1182 1204 1282 M 2006 - - - 182434 Tarmo Tuul
2023-05-16 15:53:31
169.ASeer Alfred Hasso 1000 1100 1033 M 2009 Laagri Huvialakool 181814 Rainer Raud
2023-05-24 15:39:49
170.ASepandi Jaak 1532 1545 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2023-04-21 18:50:22
171.ASiff Anton 1370 1471 1321 M 2005 T. Truusi MKK 182348 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:28:28
172.ASild Tõnu 1451 1451 1543 M 1942 - - - 180952 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:58:37
173.ASinimäe Jakob 0 0 1043 M 2010 Rae Huvialakool 182438 Rainer Raud
2023-05-25 13:51:17
174.ASirel Karl-Kristjan 1073 1111 1072 M 2009 MK Areng 182289 Karl-Kristjan Sirel
2023-05-24 16:02:58
175.ASlavinski Nikita 1643 1760 1718 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2023-05-18 21:39:40
176.ASokolova Sofiya 1065 1211 1132 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2023-05-23 22:38:59
177.ASoosõrv Ants 1649 1592 1573 M 1969 Nõmme P. Kerese MK 110610 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:50:37
178.AStaub Karl 0 0 0 M 1985 - - - 182435 Tarmo Tuul
2023-05-17 15:15:08
179.AStaub Madis 1583 1644 1670 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Tarmo Tuul
2023-05-12 06:14:36
180.ATamme Kert 1000 1005 1032 M 2009 MK Areng 182439 Kert Tamme
2023-05-24 16:02:52
181.ATamme Koit 1045 1066 1145 M 2009 MK Areng 182452 Koit Tamme
2023-05-24 18:01:18
182.ATammik Ott 1482 1582 1574 M 2000 - - - 130110 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:15:42
183.ATarakanov Oleg 2119 1928 2032 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Tarmo Tuul
2023-05-16 09:16:48
184.ATarsalainen Martti 1306 1528 1499 M 2004 Surju valla SK 120639 Valter Tominga
2023-05-15 12:17:01
185.ATarve Timo 0 0 0 M 1980 - - - 182422 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:11:31
186.ATeelem Lauri 2113 2213 2087 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2023-04-30 10:12:15
187.ATeppo Mart 1087 1224 1187 M 2008 Viimsi MS Apones 182431 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:28:04
188.ATerk Erik 1581 1681 1720 M 1952 Pühajärve MK 160713 Tarmo Tuul
2023-05-25 17:33:37
189.ATimonin Nikolas 0 0 0 M 2010 MK Areng 180891 Tarmo Tuul
2023-05-26 09:56:03
190.ATimošin Juri 2187 2165 2220 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2023-05-04 15:11:43
191.ATominga Uku 1222 1399 1403 M 2004 Surju valla SK 120633 Valter Tominga
2023-05-15 12:17:16
192.ATomson Mikk 1699 1741 1593 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2023-04-22 14:44:30
193.ATshernobrivõi Mika 1286 1293 1375 M 2005 - - - 182260 Mika Tshernobrivõi
2023-05-09 08:49:05
194.ATubi Toomas 0 0 0 M 1952 Hiiumaa MK 182424 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:11:45
195.ATõnisson Trent Asso 1767 1862 1809 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2023-05-25 21:48:30
196.ATüür Tõnis 0 0 0 M - - - 182469 Tarmo Tuul
2023-05-26 10:02:22
197.ATšernuhha Aron 0 0 0 M 2010 - - - 182033 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:10:33
198.AUibokant Mathias Robert 2083 2127 2079 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2023-04-14 00:47:07
199.AUngefug Erick 1000 1049 1091 M 2007 Haabneeme Kool 182160 Erick Ungefug
2023-05-15 18:25:18
200.AUrgas Jaan 1578 1698 1740 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2023-04-27 22:50:28
201.AUurits Karel 1845 1672 1805 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2023-05-02 21:59:30
202.AUurits Karli Sven 1128 1182 1067 M 2007 MK Areng 182449 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:39:34
203.AVaa Dyre 0 0 1439 M 1990 - - - 182429 Dyre Vaa
2023-05-12 10:33:20
204.AVaga Marko 1690 1790 1756 M 1970 Saaremaa MK 080403 Marko Vaga
2023-05-05 14:00:13
205.AVahar Valve 1478 1569 1464 N 1939 Saue MK 110315 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:52:07
206.AVahter Lea 1781 1352 1581 N 1961 Harjumaa 030622 Hendrik Olde
2023-05-17 17:47:36
207.AVainola Raiko 0 0 1488 M - - - 182456 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:32:06
208.AValdna Eino 1146 1246 1244 M 1937 - - - 160742 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:54:10
209.AVares Bagrat 1041 1170 1089 M 2009 Mustamäe Huvikool 180519 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:22:59
210.AVeitsurs Ervins 1514 1428 1577 M 1951 Rakvere MK 131212 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:01:45
211.AVerkasalo Tommi 2167 0 2077 M 1982 FM 503070 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:23:44
212.AVipp Venno 1671 1874 1835 M 1993 MK Kaksikodad 180317 Venno Vipp
2023-05-17 18:19:55
213.AVohla Mihkel 1620 1813 1869 M 1989 - - - 110314 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:54:48
214.AVäärtnõu Thomas 1453 1552 1596 M 2001 - - - 181725 Thomas Väärtnõu
2023-05-19 17:49:01
215.AÕigus Märt 1517 1617 1628 M 1979 - - - 160719 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:54:40
216.AÖöbik Uku 0 0 0 M 2004 - - - 182428 Uku Ööbik
2023-05-18 10:06:13
217.AÜlavere Oskar 0 0 0 M - - - 182458 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:32:22
218.AŠadrina Eva 1608 1725 1645 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2023-04-21 20:15:30
219.AŠafigullin Raul 1266 1228 1364 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:08:47
220.AŠiškov Andrei 2355 2322 2315 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2023-05-18 23:05:46
221.AŠnurov Daniil 2031 2260 2131 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2023-05-25 15:22:20
222.AŠvõrjov Igor 2303 2263 2305 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-05-11 23:12:50
223.BAdamson Mia Karoliina 0 0 0 N 2015 Vabaettur 182366 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:29:26
224.BAleksandrov Nikolas 0 0 0 M 2012 SK Valge Ratsu 181408 Svetlana Pritulina
2023-05-24 16:06:52
225.BAliyev Ismail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 182246 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:08:47
226.BAndre Gren 1000 1000 1009 M 2011 Mustamäe Huvikool 180979 Tatjana Fomina
2023-05-21 15:33:55
227.BAntonenko Ervin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181834 Natalia Glušakova
2023-05-03 18:15:56
228.BAstafjev Maksim 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool 181915 Tatjana Fomina
2023-05-21 15:30:04
229.BAtamanov Roman 1000 1123 1058 M 2012 MK Areng 182106 Monika Tsõganova
2023-05-25 17:45:25
230.BBorkmann Hendrik 0 0 0 M 2017 Laagri Huvialakool 182097 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:24:57
231.BElmik Ellen 0 0 0 N 2015 - - - 182454 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:31:47
232.BFilipchuk Ihnat 1000 1006 1119 M 2013 SK Valge Ratsu 182185 Svetlana Pritulina
2023-05-23 20:19:08
233.BGilan Daniel 1052 1466 1093 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-05-03 13:37:33
234.BGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2023-05-14 13:08:53
235.BGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2023-05-14 13:08:53
236.BGoloulin Stepan 0 0 0 M 2013 Kohtla-Järve SK Kalev 182466 Tarmo Tuul
2023-05-26 06:36:23
237.BGridin Maksim 1360 1587 1470 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2023-05-14 13:33:30
238.BGuštšin Georgi 0 0 0 M 2014 Kohtla-Järve SK Kalev 181862 Svetlana Zainetdinova
2023-05-24 23:58:24
239.BHalman Mark-Robin 0 0 0 M 2012 - - - 182459 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:32:30
240.BHanzatjan Emilia 0 0 0 N 2014 Vabaettur 181878 Natalia Glušakova
2023-05-21 14:37:09
241.BHarbuziuk Matvii 1000 1026 1021 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2023-05-15 19:17:40
242.BHeldna Lennart 0 0 0 M - - - 182427 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:12:22
243.BIowa Nikita 0 0 0 M 2015 MK Chess Continent 182385 Oleg Kortšagin
2023-05-08 21:17:59
244.BIstratova Nika 1041 1206 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2023-05-05 18:07:53
245.BIvanov Denis 1098 1169 1142 M 2012 MK Areng 180591 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:55:59
246.BIvanova Sofia 0 0 0 N 2015 MK Areng 181504 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:55:59
247.BJakovleva Alina 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182189 Svetlana Zainetdinova
2023-05-25 00:01:20
248.BJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 T. Truusi MKK 181647 Alex Jankowsky
2023-04-19 17:37:10
249.BJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 T. Truusi MKK 181885 Alex Jankowsky
2023-04-19 17:37:10
250.BJevglevski Lev 1189 1452 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2023-05-15 16:04:44
251.BJärvik Olle 0 0 0 M 2013 Tallinna Nõmme Huvikool 182311 Tarmo Tuul
2023-05-25 17:32:34
252.BJürmann Artjom 1000 1041 1075 M 2011 MK Chess Continent 182248 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:08:47
253.BKaha Hans Jasper 0 0 0 M 2015 MK Kaksikodad 182098 Rainer Raud
2023-05-25 23:44:46
254.BKallastu Liam Robert 0 0 0 M 2013 T. Truusi MKK 182443 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:35:52
255.BKalm Maru 0 0 0 M 2013 Harjumaa 182445 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:36:13
256.BKarpa Karl Tristan 0 0 0 M 2013 Laagri Huvialakool 182315 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:01:03
257.BKasatkin Konstantin 1018 1012 1024 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2023-05-03 13:38:45
258.BKharkhan Igor 1118 1352 1254 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2023-05-03 13:38:28
259.BKhlyamova Anastassia 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182372 Svetlana Zainetdinova
2023-05-24 23:59:37
260.BKilin Mihhail 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181922 Natalia Glušakova
2023-05-03 13:38:58
261.BKiritšenko Platon 1098 1149 1083 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-05-21 12:20:40
262.BKivinurm Hugo 0 0 0 M 2015 - - - 182474 Tarmo Tuul
2023-05-26 10:03:24
263.BKlausen Eke Paul 0 0 0 M 2011 Harjumaa 182464 Tarmo Tuul
2023-05-25 17:37:43
264.BKojus Lukas 1000 1171 1108 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2023-05-16 08:51:54
265.BKornilov Adrian 1042 1363 1064 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2023-05-02 19:08:14
266.BKoshcheev Mikhail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 181820 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:08:47
267.BKostin Aleksei 0 0 0 M 2015 MK Chess Continent 182244 Oleg Kortšagin
2023-05-08 21:17:59
268.BKravtšuk Eldar 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool 181690 Tatjana Fomina
2023-05-22 14:13:24
269.BKuzmin Miron 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 181693 Tatjana Fomina
2023-05-21 15:33:12
270.BKäppa Raul-Renard 0 0 0 M 2011 Harjumaa 181670 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:04:10
271.BLjahh Kirill 0 0 0 M 2012 MK Areng 182447 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:39:19
272.BLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Tarmo Tuul
2023-05-24 06:31:39
273.BLumi Jakob 0 0 0 M 2013 T. Truusi MKK 181519 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:22:50
274.BLõhmus Oskar 1000 1000 1000 M 2012 Rae Huvialakool 182390 Tarmo Tuul
2023-05-16 08:23:22
275.BMakovski Egor 0 0 0 M 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 181960 Svetlana Zainetdinova
2023-05-24 23:58:51
276.BMarkin Allan 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 182247 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:10:33
277.BMihhailov Maksim 0 0 0 M 2013 Mustamäe Huvikool 181699 Tatjana Fomina
2023-05-21 15:38:55
278.BMihhalkova Vera 0 0 0 N 2014 MK Chess Continent 182243 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:08:47
279.BNiitsoo Karl Jaan 0 0 0 M 2014 - - - 182470 Tarmo Tuul
2023-05-26 10:02:38
280.BNikolenko Elina 1000 1000 1018 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2023-05-23 20:19:08
281.BOjar Andre 0 0 0 M 2014 T. Truusi MKK 181890 Andre Ojar
2023-05-03 14:07:56
282.BOrel Yaroslav 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool 181864 Tatjana Fomina
2023-05-21 15:32:18
283.BPadam Leonhard 0 0 0 M 2012 Kose Male-kabeklubi 181811 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:16:12
284.BPechonkin Andrii 1201 1459 1172 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2023-05-03 13:39:15
285.BPeralaan David 0 0 0 M 2012 Mustamäe Huvikool 182450 Tarmo Tuul
2023-05-24 06:31:46
286.BPlatonov Adrian 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182408 Tatjana Fomina
2023-05-21 15:28:09
287.BPlatonov Miron 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182094 Tatjana Fomina
2023-05-21 15:28:56
288.BPrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2023-05-23 18:18:15
289.BRaid Patrick 0 0 0 M 2012 Malekool 64 181587 Mihhail Rõtšagov
2023-05-25 11:38:33
290.BRassokhin Valery 1000 1082 1029 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2023-05-23 20:18:08
291.BReren Alexis Miriam 1058 1197 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-05-01 22:09:44
292.BRoi Kristjan 1044 1202 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2023-05-21 17:33:06
293.BRumjantsev Gleb 0 0 0 M 2011 Vabaettur 181636 Natalia Glušakova
2023-05-03 18:15:19
294.BSaar Reno 0 0 0 M - - - 182444 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:36:05
295.BSagalaev Milan 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool 181691 Tatjana Fomina
2023-05-21 15:36:14
296.BSergejev Emil 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 182245 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:08:47
297.BSidorov Andrei 0 0 0 M 2011 T. Truusi MKK 181907 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:14:38
298.BSilla Frederick 0 0 0 M 2013 - - - 181581 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:04:37
299.BSilla Patrick 0 0 0 M 2013 - - - 181579 Tarmo Tuul
2023-05-10 06:04:37
300.BSolodova Maria 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182227 Svetlana Zainetdinova
2023-05-25 00:00:13
301.BSulla Martin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182467 Tarmo Tuul
2023-05-26 06:36:35
302.BSuman Kristjan 0 0 0 M 2011 - - - 182463 Tarmo Tuul
2023-05-25 17:37:35
303.BSutt Jakob 1052 1123 1097 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Eiki Lehemets
2023-05-16 08:52:09
304.BSüld Erik 1028 1029 1128 M 2011 Rae Huvialakool 182290 Erik Süld
2023-04-25 15:19:57
305.BTammis Artur 0 0 0 M 2017 - - - 182453 Tarmo Tuul
2023-05-25 14:31:36
306.BTaro Kristjan 1042 1051 1142 M - - - 182471 Tarmo Tuul
2023-05-26 10:02:49
307.BTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2023-05-04 15:12:34
308.BTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Natalia Glušakova
2023-05-03 13:37:53
309.BTomingas Joosep 0 0 1702 M - - - 182468 Tarmo Tuul
2023-05-26 09:32:25
310.BTuul Tristan Tormi 1030 1121 1041 M 2011 Laagri Huvialakool 181417 Rainer Raud
2023-05-24 15:39:07
311.BVaar Mart 1040 1083 1063 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2023-05-19 17:37:37
312.BVedernykov Gennadi 1009 1129 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Tarmo Tuul
2023-05-10 05:56:20
313.BVinogradov Jegor 1000 1000 1008 M 2015 MK Areng 182250 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:08:47
314.BVinogradov Nikolai 1089 1057 1134 M 2013 MK Areng 182251 Oleg Kortšagin
2023-04-20 20:08:47
315.BVirves Marko 0 0 0 M 2013 Harjumaa 181669 Tarmo Tuul
2023-05-23 16:32:12
316.BVoropaiev Illia 1281 1628 1431 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-05-13 17:53:19
317.BVoropaiev Vladyslav 1025 1193 1124 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2023-05-13 17:53:19
318.BYurov Maxim 1000 1091 1081 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2023-05-03 13:38:07
319.BZinchenko Marat 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182080 Natalia Glušakova
2023-05-17 15:41:00
Hiljem registreeritud osalejad (18)
Ayralov Zaur (2023-05-26 10:03:50), Biveinis Alexander (2023-05-26 09:57:41), Donald Ron (2023-05-26 14:51:38), Dukov Vladimir (2023-05-26 18:42:23), Ehrlich Sten Andreas (2023-05-26 14:51:23), Heidmets Jaanika (2023-05-26 10:02:56), Kaal Karl Villem (2023-05-26 18:42:16), Kurvits Klaus-Erik (2023-05-26 10:03:31), Kuuseste Kristofer (2023-05-26 10:03:15), Raudkivi Luukas (2023-05-26 18:43:32), Timonin Nikolas (2023-05-26 09:56:03), Tüür Tõnis (2023-05-26 10:02:22), Goloulin Stepan (2023-05-26 06:36:23), Kivinurm Hugo (2023-05-26 10:03:24), Niitsoo Karl Jaan (2023-05-26 10:02:38), Sulla Martin (2023-05-26 06:36:35), Taro Kristjan (2023-05-26 10:02:49), Tomingas Joosep (2023-05-26 09:32:25),