Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kristiine Open 2023   ( id=1210 )
22. aprill 2023 (kell 10:40) - 22. aprill 2023 (kell 16:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Endla 59, Tallinn
Tallinna Puuetega Inimeste Koda
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
18. aprill 2023, kell 12:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi koostöös Kristiine LOV-ga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (23. november 2022 )
Muutis: Hendrik Olde  (18. aprill 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Ei ole
Seoses kohtade täitumisega (80 osalejat) on eelregistreerimine suletud. Osalemine turniiril on võimalik loobumiste korral. Selleks saatke palun oma soov e-postile: tallinnamaleklubi@gmail.com



Kristiine Open 2023 eesmärk on Eesti XX sajandi parimaks sportlaseks valitud malesuurmeister Paul Kerese 107. sünniaastapäeva meenutamine, male populariseerimine eelkõige Kristiine linnaosas, Tallinnas ja Eestis ning anda harrastusmaletajatele võimalus sportlikuks tegevuseks.

Võistlus viiakse läbi individuaalturniirina šveitsi süsteemis 7 vooruga. Turniiril võivad osaleda kõik soovijad (noored, seeniorid, harrastajad, jne), kes on eelnevalt registreerunud hiljemalt 20. aprilliks. Kuna korraldajad saavad võistlema lubada kuni 80 osalejat, siis suurema arvu soovijate korral lubatakse mängima varem registreerunud malehuvilised, sh harrastajad ja seeniorid.

Võistluse võitjat autasustatakse karikaga. Auhinnad ja diplomid on võistluste kuuele paremale maletajale, parimale noormehele ja neiule (sa. 2005 ja noorem), parimale seeniorile (1963 ja vanem) ning parimale naismaletajale.
IO Hendrik Olde - 5142625; Maret Truusalu - 6457120
90
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAljas Kalle 1667 1496 1660 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Tarmo Tuul
2023-04-18 11:30:48
2.AAndre Gren 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool u-39234 Tatjana Fomina
2023-04-17 19:05:53
3.AAsmus Andres 1606 1557 1643 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2023-03-22 14:56:50
4.AAura Daniel 1892 1746 1833 M 2004 510602 Hendrik Olde
2023-04-19 22:17:45
5.ABalder Ian Gregor 1420 1507 1445 M 2005 Tallinna MK 181012 Hendrik Olde
2023-04-21 16:23:56
6.ABlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-04-17 09:24:47
7.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-04-17 09:24:47
8.ABolotnikov Mihhail 0 0 0 M u-39414 Hendrik Olde
2023-04-21 09:06:24
9.ABuklov Stepan 1112 1141 1236 M 2009 MK Chess Continent 180822 Oleg Kortšagin
2023-03-22 22:43:32
10.ABulanov Ilia 1003 1210 1319 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2023-03-22 22:43:32
11.ACervato Marco 1348 1493 1445 M 1987 - - - 182015 Hendrik Olde
2023-04-20 08:13:51
12.ADemidov Vladislav 1450 1436 1503 M 1983 - - - 180950 Vladislav Demidov
2023-03-18 16:12:31
13.AEnnok Heigo 1633 1621 1607 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2023-04-17 08:08:35
14.AErik Sten 0 0 0 M u-39241 Hendrik Olde
2023-04-17 20:31:38
15.AGarbuz Martin 0 0 0 M 1990 u-38952 Hendrik Olde
2023-04-12 17:29:56
16.AGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-04-17 16:16:54
17.AHaabu Aare 1644 1635 1597 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Hendrik Olde
2023-04-17 20:31:51
18.AIkim David 0 0 0 M 2014 Kadrioru MK 181883 Oleg Kortšagin
2023-03-22 22:43:32
19.AIspanov Natig 1565 1771 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2023-03-30 21:23:55
20.AIvanov Stepan 1923 1770 1853 M 1952 - - - 030090 Hendrik Olde
2023-04-10 10:19:51
21.AJakovlev Jevgeni 1560 1651 1692 M 1985 - - - 180424 Hendrik Olde
2023-04-12 10:12:36
22.AJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 T. Truusi MKK 181647 Hendrik Olde
2023-04-21 14:13:01
23.AJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 T. Truusi MKK 181885 Hendrik Olde
2023-04-21 14:13:01
24.AJärnström Henrik 2032 1685 1773 M 1952 Soome 090402 Hendrik Olde
2023-04-06 15:29:07
25.AJärvet Jüri 1945 1828 2004 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2023-04-13 11:58:06
26.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2023-04-13 18:17:34
27.AJürmann Artjom 1000 1041 1075 M 2011 MK Chess Continent 182248 Oleg Kortšagin
2023-04-11 00:00:00
28.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-04-07 23:15:59
29.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-04-07 23:16:58
30.AKalvet Tõnu 1589 1622 1708 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2023-04-10 19:57:41
31.AKasak Roman 1255 1501 1280 M 1997 Tartu Kalev 061005 Roman Kasak
2023-04-16 15:32:06
32.AKharkhan Igor 1118 1433 1243 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2023-04-17 16:18:06
33.AKoshcheev Mikhail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 181820 Oleg Kortšagin
2023-03-22 22:43:32
34.AKosinski Marek 1000 1140 1021 M 2006 Vabaettur 181137 Hendrik Olde
2023-04-21 09:04:22
35.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-04-17 09:24:47
36.AKumar Karl-Joseph 1381 1423 1481 M 1996 - - - 181494 Hendrik Olde
2023-04-10 14:29:11
37.AKõlar Johan-Eerik 1707 1717 1695 M 1994 MK Kaksikodad 141220 Johan-Eerik Kõlar
2023-04-18 09:18:35
38.AKütt Sulev 1781 1787 1778 M 1950 - - - 130722 Hendrik Olde
2023-03-28 11:56:44
39.ALevchenko Marina 1727 1918 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2023-03-24 00:21:13
40.ALõhmus Patric 1344 1412 1532 M 1999 - - - 181897 Patric Lõhmus
2023-04-02 21:14:59
41.AMarton Artur 1395 1175 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2023-04-01 05:39:12
42.AMedar Marti 2131 2146 2164 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-04-04 10:41:18
43.AMihhalkova Vera 0 0 0 N 2014 MK Chess Continent 182243 Oleg Kortšagin
2023-04-11 00:00:00
44.AMölder Ilo-Meeme 0 0 1091 M 1936 - - - 180961 Hendrik Olde
2023-04-18 11:47:37
45.AMüütnik Ranno 1049 1185 1204 M 1997 - - - 181800 Ranno Müütnik
2023-03-29 19:39:08
46.ANarva Jaan 2121 2038 1971 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2023-04-10 21:56:17
47.ANarva Regina 1981 1936 1853 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2023-04-10 21:56:17
48.ANarva Triin 2084 2101 2106 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2023-03-24 14:16:39
49.AObolonin Filipp 1981 2186 2150 M 1997 Malekool 64 061105 Filipp Obolonin
2023-04-17 09:58:12
50.AObolonin Matvei Aaron 0 0 0 M 2007 u-39205 Filipp Obolonin
2023-04-17 09:59:20
51.AOrel Yaroslav 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool 181864 Tatjana Fomina
2023-04-17 19:07:47
52.AOrgse Karl Kristofer 1842 2002 1941 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2023-04-10 20:20:50
53.AOttep Sten 0 0 0 M 1992 u-38859 Hendrik Olde
2023-04-10 21:56:15
54.APaabo Priit 1826 1771 1942 M 1968 - - - 110304 Hendrik Olde
2023-04-20 08:13:44
55.APalu Ene 1204 1358 1304 N 1973 - - - 182257 Ene Palu
2023-03-31 10:09:56
56.APanarin Yaroslav 1045 1110 1101 M 2014 Kadrioru MK 181763 Hendrik Olde
2023-04-17 09:44:46
57.APantshenko Andrei 0 0 0 M 2009 - - - 182215 Hendrik Olde
2023-04-19 20:58:46
58.APavlov Matvei 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 182249 Oleg Kortšagin
2023-04-04 22:59:14
59.APechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2023-04-17 16:17:43
60.APedak Egert 1474 1601 1558 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2023-04-14 16:38:32
61.APocius Ingrid 1187 1110 1287 N 2006 T. Truusi MKK 181909 Ingrid Pocius
2023-04-10 15:35:06
62.APoom Mati 1722 1494 1726 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2023-04-11 18:23:23
63.ARaag Ardi 2085 2140 2073 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2023-04-15 15:41:17
64.ARosin Heigo 1381 1498 1622 M 1989 Tallinna MK 181459 Heigo Rosin
2023-03-30 10:52:46
65.ARüü Andreas 1226 1325 1293 M 2004 - - - 180743 Andreas Rüü
2023-04-15 13:00:00
66.ASander Jaan 2047 1752 1779 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Hendrik Olde
2023-04-17 20:32:06
67.ASaraikin Sergei 1917 1658 1757 M 1934 - - - mk 030365 Mati Poom
2023-04-16 08:54:47
68.ASavipõld Robin Ricco 1299 1532 1347 M 2004 Gustav Adolfi Gümnaasium 181548 Robin Ricco Savipõld
2023-03-20 17:43:00
69.ASchmidt Mait 1700 1553 1586 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Mait Schmidt
2023-04-16 10:09:56
70.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2023-04-02 10:21:52
71.ASergejev Emil 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 182245 Oleg Kortšagin
2023-03-30 19:51:31
72.ASirel Karl-Kristjan 1073 1113 1102 M 2009 MK Areng 182289 Karl-Kristjan Sirel
2023-04-13 10:34:41
73.ASirp Karl Aleksander 2030 2153 2117 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2023-04-06 12:52:53
74.ASirul Rave 0 0 0 M 1974 - - - 182287 Tarmo Tuul
2023-04-07 06:46:57
75.ASlavinski Nikita 1643 1760 1718 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Hendrik Olde
2023-04-19 22:18:38
76.ASnitsarenko Igor 1738 1863 1821 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2023-04-17 11:45:59
77.ASnitsarenko Ilja 1391 1397 1360 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2023-04-17 11:45:59
78.ASüld Erik 1028 1020 1128 M 2011 Rae Huvialakool 182290 Erik Süld
2023-04-17 11:31:03
79.ATimošin Aleksei 1419 1622 1544 M 1987 - - - 181306 Aleksei Timošin
2023-04-16 20:27:54
80.ATimošin Juri 2187 2169 2196 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2023-04-17 19:09:39
81.ATomson Mihkel 1778 1999 1906 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2023-04-17 13:18:51
82.AUrgas Jaan 1578 1698 1721 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2023-04-07 02:28:17
83.AVahtre Kert 0 0 0 M 2006 Raplamaa u-38530 Hendrik Olde
2023-03-29 22:09:19
84.AVares Bagrat 1041 1201 1128 M 2009 Mustamäe Huvikool 180519 Tatjana Fomina
2023-04-17 19:06:47
85.AVelleste Neeme-Rain 1673 1724 1773 M 1990 - - - 111105 Neeme-Rain Velleste
2023-04-02 14:07:04
86.AVerhni Vladimir 1885 1895 1830 M 1957 SK Diagonaal 160137 Hendrik Olde
2023-04-19 22:18:19
87.AVeski Rauno 1620 1751 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-04-11 12:21:58
88.AVolodin Aleksander 2460 2506 2552 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2023-04-04 22:38:02
89.AŠiškov Andrei 2355 2264 2318 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2023-04-10 23:19:57
90.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-04-11 21:46:15
Hiljem registreeritud osalejad (11)
Aura Daniel (2023-04-19 22:17:45), Balder Ian Gregor (2023-04-21 16:23:56), Bolotnikov Mihhail (2023-04-21 09:06:24), Cervato Marco (2023-04-20 08:13:51), Jankowsky Alex (2023-04-21 14:13:01), Jankowsky Peter (2023-04-21 14:13:01), Kosinski Marek (2023-04-21 09:04:22), Paabo Priit (2023-04-20 08:13:44), Pantshenko Andrei (2023-04-19 20:58:46), Slavinski Nikita (2023-04-19 22:18:38), Verhni Vladimir (2023-04-19 22:18:19),