E T K N R L P
24. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U12 vanuseastmele   ( id=121 )

Aeg 20. mai 2017 (kell 10:30) - 20. mai 2017 (kell 16:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paide Ühisgümnaasium Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 2 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Kooli tn 1, Paide Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 12. mai 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (20. aprill 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam )ta( tiilelam Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (12. mai 2017 )
 
Osavõtumaks 6€ osaleja kohta, mille tasub klubi
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 70 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andrijaškin Deniss 1912 1898 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Leonid Pelešev
2017-05-11 10:25:20
A
2. Baranovski Vjaheslav 1428 1555 1555 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 140403 Hendrik Olde
2017-05-12 08:07:49
A
3. Bromrah Edward 1341 1454 1503 M 2006 MA Vabaettur 140732 Natalia Glušakova
2017-04-21 16:53:47
A
4. Butenko Nikolai   1577 1577 M 2005 Maleklubi Lootus 150508 Sergey Titov
2017-05-12 19:10:15
A
5. Efe Berke 1594 1595 1594 M 2005 Narva SK Maletäht 150239 Leonid Pelešev
2017-05-11 10:25:52
A
6. Geimonen Konstantin 1408 1495 1537 M 2006 Maleklubi Lootus 140718 Sergey Titov
2017-04-27 20:56:50
A
7. Gutmann Christopher   1572 1572 M 2005 Rae Huvikool 170245 Tiina Raud
2017-05-12 14:13:34
A
8. Güsson Jürgen 1679 1737 1733 M 2005 Tartu Kalev 110718 Andres Karba
2017-05-10 19:32:59
A
9. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-04-21 15:30:27
A
10. Janisoo August   1350 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2017-05-09 12:05:13
A
11. Kont Sander       M 2006 Tartu Kalev 170571 Hendrik Olde
2017-05-16 17:48:40
A
12. Kõrts Aleksander   1218 1261 M 2005 Lahmuse Kool 170532 Jüri Hansen
2017-05-09 12:05:51
A
13. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Hendrik Olde
2017-05-13 18:28:05
A
14. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Mihhail Rõtšagov
2017-05-09 22:58:43
A
15. Laasma Vlad 1535 1581 1616 M 2006 MK Avesta 150254 Mihhail Tereštšuk
2017-05-12 12:28:17
A
16. Laiv Raimond 1358 1412 1412 M 2006 Pärnu Spordikool 140901 Eiki Lehemets
2017-05-11 19:31:45
A
17. Lazojev Mark 1634 1583 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2017-05-11 22:50:52
A
18. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Rainer Raud
2017-05-11 21:58:50
A
19. Luts Jakob 1534 1567 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-05-12 14:13:54
A
20. Makarov Gleb 1612 1670 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2017-05-10 23:19:16
A
21. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-04-30 13:32:54
A
22. Narva Jaan Oskar 1530 1602 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2017-05-11 23:14:44
A
23. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2017-04-27 20:56:22
A
24. Nikitin Arseni 1715 1851 1800 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2017-05-11 10:23:01
A
25. Õepa Valter   1260 1260 M 2005 Tartu Kalev 161264 Andres Karba
2017-05-10 19:33:31
A
26. Õismets Kevin   1193 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2017-05-09 12:06:04
A
27. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-05-12 13:31:38
A
28. Paat Karl   1444 1444 M 2005 MK Areng 131204 Monika Tsõganova
2017-05-12 15:31:50
A
29. Padari Tuudur Jakob 1569 1548 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-05-12 14:13:09
A
30. Pavlov Kirill 1435 1357 1357 M 2005 Narva SK Maletäht 150536 Leonid Pelešev
2017-05-11 10:24:17
A
31. Pedmanson Herman 1783 1943 1910 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2017-05-10 19:32:52
A
32. Peegel Henrik 1369 1499 1543 M 2005 MA Vabaettur 140421 Rainer Raud
2017-05-12 21:04:09
A
33. Põkk Krister   1420 1420 M 2005 Põlva MK 140608 Andres Karba
2017-05-12 20:31:02
A
34. Potašev Artemi 1313 1404 1404 M 2006 Narva SK Maletäht 150627 Maris Korstin
2017-05-11 22:47:04
A
35. Protassov Vlad 1818 1966 1948 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2017-05-11 22:46:17
A
36. Provodin Aleksandr 1315 1505 1502 M 2005 MA Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2017-04-21 15:30:02
A
37. Raide Sivert 1588 1663 1663 M 2005 Valga MK 131220 Aivar Koemets
2017-05-03 11:49:06
A
38. Randrüüt Robin 1388 1620 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2017-05-11 17:45:34
A
39. Rikas Artur 1660 1694 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2017-05-11 22:46:40
A
40. Rõtšagov Nikita 1726 1899 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-05-09 22:58:32
A
41. Saareall Oskar 1622 1699 1688 M 2006 Tartu Kalev 140319 Andres Karba
2017-05-10 19:33:09
A
42. Saue Karl Elias 1451 1562 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2017-04-30 14:02:05
A
43. Savinov Matvei 1693 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-04-24 19:20:09
A
44. Skatškov Anton 1306 1335 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2017-04-22 11:57:38
A
45. Sooväli Markus 1466 1494 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2017-05-11 19:31:17
A
46. Suhhanov Egor 1196 1272 1243 M 2006 MK Areng 140733 Monika Tsõganova
2017-05-12 23:03:39
A
47. Suur Henri 1306 1352 1352 M 2005 Põlva MK 140609 Andres Karba
2017-05-12 20:31:28
A
48. Taro Marko 1639 1579 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-04-21 15:31:51
A
49. Titson Karl-Marten   1210 1210 M 2005 Pärnumaa MK 170572 Hendrik Olde
2017-05-16 17:49:05
A
50. Tomson Mihkel 1558 1647 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2017-05-10 19:36:20
A
51. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-05-11 21:58:14
A
52. Toonikus Hermet   1164 1164 M 2006 Pärnumaa MK 170573 Hendrik Olde
2017-05-16 17:51:17
A
53. Vellak Marten       M 2006 Tartu Kalev 170574 Hendrik Olde
2017-05-16 17:51:00
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-05-12 16:05:50
B
2. Aksjonova Alisa 1432 1526 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2017-04-27 20:57:38
B
3. Anis Dinara 1605 1603 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2017-04-21 15:31:07
B
4. Bauman Grettel 1615 1582 1584 N 2006 Tallinna MK 140400 Hendrik Olde
2017-05-12 18:58:41
B
5. Belaja Anastassia 1620 1652 1643 N 2005 MK Avesta 130701 Mihhail Tereštšuk
2017-05-12 12:30:03
B
6. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Hendrik Olde
2017-05-11 19:00:08
B
7. Danilina Diana 1471 1516 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2017-04-22 11:57:18
B
8. Hansson Emma       N 2005 Valga MK 170554 Hendrik Olde
2017-05-08 09:46:46
B
9. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-04-21 15:30:27
B
10. Karro Adeliis 1286 1408 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2017-05-10 19:34:08
B
11. Kuznetsova Valeria 1540 1601 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-04-21 15:30:49
B
12. Liiv Karoliina 1616 1591 1591 N 2005 MK Areng 130305 Monika Tsõganova
2017-04-24 16:51:25
B
13. Pikkmets Tuuli 1394 1403 1403 N 2005 Pärnumaa MK 131105 Eiki Lehemets
2017-05-11 19:34:06
B
14. Poluektova Arina 1677 1730 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2017-05-11 10:27:22
B
15. Rudnik Viktoria 1650 1730 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2017-05-10 23:20:07
B
16. Sade Carolina 1609 1601 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-04-26 13:47:04
B
17. Smirnova Jekaterina 1492 1628 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-04-27 20:57:17
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017