Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Hillar Hanssoo 21. mälestusvõistlus kiirmales noortele   ( id=1125 )
22. oktoober 2022 (kell 11:00) - 22. oktoober 2022 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paide
Kooli 1
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. oktoober 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Järva Noorte Maleklubi
KontaktKONTAKT
ee.toh@motelam
Info sisestajaSISESTAJA
Toomas Mihkelev  (22. august 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 min + 3 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tasuta
Tähtajaks registreerituile tasuta
88
Kokku
52
Grupp A
25
Grupp B
11
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AArumäe Andero 0 0 0 M 2013 Viljandi Huvikool 181850 Margit Simenson
2022-10-18 10:33:44
2.ABeljajev Andrei 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181593 Sergey Titov
2022-10-17 18:34:24
3.ABorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Sergey Titov
2022-10-17 18:35:01
4.ADavydova Margarita 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181410 Sergey Titov
2022-10-17 18:41:13
5.ADukov Aleksandr 0 0 0 M 2015 MK Areng 181677 Rainer Raud
2022-10-19 18:59:41
6.AGalindons Lisandra-Crisette 0 0 0 N 2013 Järva Noorte MK u-34410 Toomas Mihkelev
2022-10-20 18:30:46
7.AGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2022-10-18 19:19:27
8.AGoroshin Georg 0 0 0 M 2013 MK Areng 181493 Monika Tsõganova
2022-10-19 19:53:48
9.AGvozdev Artjom 1237 1366 1436 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Svetlana Pritulina
2022-10-20 19:58:21
10.AIvanov Denis 1098 1232 1146 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-10-12 14:26:25
11.AIvanov Kristjan 0 0 0 M 2014 Järva Noorte MK u-34402 Toomas Mihkelev
2022-10-20 17:30:37
12.AIvanova Sofia 0 0 0 N 2015 MK Areng 181504 Monika Tsõganova
2022-10-12 14:26:25
13.AJaanhold Sebastian 0 0 0 M 2012 Järva Noorte MK 181600 Toomas Mihkelev
2022-10-20 17:41:13
14.AJaaniste Gerret 1048 1060 1062 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Eiki Lehemets
2022-10-20 09:47:59
15.AJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181647 Alex Jankowsky
2022-10-19 12:20:01
16.AJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 - - - 181885 Alex Jankowsky
2022-10-19 12:20:21
17.AJürivete Egert 0 0 0 M 2015 Pärnu Spordikool 181977 Eiki Lehemets
2022-10-19 09:07:23
18.AKais Kristofer 1204 1392 1246 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-10-16 12:43:02
19.AKalinin Pavel 0 0 0 M 2015 Narva Keeltelütseum u-34365 Monika Tsõganova
2022-10-19 16:59:55
20.AKiritšenko Platon 0 0 0 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2022-10-20 18:26:51
21.AKivimägi Lauri 0 0 0 M 2012 Viljandi Huvikool 181314 Margit Simenson
2022-10-14 12:01:02
22.AKojus Lukas 1000 1094 1037 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2022-10-19 09:06:25
23.ALauk Steven 0 1038 0 M 2012 Järva Noorte MK 181602 Toomas Mihkelev
2022-10-19 13:36:26
24.ALaur Mark 1098 1071 1185 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2022-10-17 18:44:09
25.ALeht Karl Samuel 1097 1255 1023 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Rainer Raud
2022-10-19 20:19:18
26.AMaksimenko Daniela 0 0 0 N Lootus 2012 u-34192 Sergey Titov
2022-10-17 18:30:44
27.AMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Sergey Titov
2022-10-17 18:29:42
28.AMedvedev Martin 0 0 0 M 2015 MK Areng u-34389 Monika Tsõganova
2022-10-20 12:25:07
29.AMorozov Natali 0 0 0 N 2013 Järva Noorte MK u-34405 Toomas Mihkelev
2022-10-20 17:37:34
30.AMäesepp Stella 1114 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2022-10-17 18:35:35
31.ANekipelova Nika 0 0 0 N Lootus 2012 u-34202 Sergey Titov
2022-10-17 18:42:49
32.ANikolenko Elina 0 0 0 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2022-10-20 19:58:21
33.APaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Sergey Titov
2022-10-20 19:33:25
34.APatrikejeva Sofia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Sergey Titov
2022-10-19 10:08:06
35.APavelkovits Timofei 1005 1052 1105 M 2012 Narva Keeltelütseum 181750 Monika Tsõganova
2022-10-19 13:49:14
36.APeus Mihhail 1028 1076 1007 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2022-10-17 18:38:52
37.APriivits Dario 0 0 0 M 2014 MK Areng 182054 Tarmo Tuul
2022-10-21 06:36:12
38.ARohozina Vladislava 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181957 Tarmo Tuul
2022-10-19 11:54:33
39.ARoht Kaarel 0 0 0 M 2015 Viljandi Huvikool 181682 Margit Simenson
2022-10-13 10:14:49
40.ARosme Georg 0 0 0 M 2014 Järva Noorte MK u-34378 Toomas Mihkelev
2022-10-19 22:12:38
41.ARüdiger Camilla Anna 1000 1018 1034 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-10-14 23:14:34
42.ARüdiger Emma Viktoria 1000 1056 1089 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-10-14 23:14:34
43.ASutt Jakob 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Eiki Lehemets
2022-10-19 09:07:05
44.ATamme Rait 0 0 0 M 2014 Järva Noorte MK u-34403 Toomas Mihkelev
2022-10-20 17:33:10
45.AToomast Nora 1018 1028 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-10-18 21:01:03
46.AToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 MK Areng 181490 Monika Tsõganova
2022-10-12 16:29:16
47.ATšernov Jevgeni 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181273 Sergey Titov
2022-10-17 18:39:36
48.AVaher Aaron 0 0 0 M 2014 Järva Noorte MK u-34419 Toomas Mihkelev
2022-10-20 20:44:10
49.AVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2022-10-17 18:40:57
50.AVoropaiev Illia 1128 1180 1134 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2022-10-13 16:46:52
51.AVoropaiev Vladislav 0 0 0 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2022-10-13 16:46:52
52.AZauram Crisjan 0 0 0 M 2012 Järva Noorte MK 181326 Toomas Mihkelev
2022-10-19 22:08:11
53.BAndreeva Olga 1126 1225 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2022-10-17 18:26:26
54.BBeškin Lev 1000 1050 1018 M 2010 MK Kaksikodad 181293 Rainer Raud
2022-10-03 17:25:38
55.BBlokhin Georg 1104 1336 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-10-20 21:27:08
56.BDmitrijeva Laura-Valeria 1002 1119 1079 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2022-10-17 18:27:15
57.BDukova Sofia 1008 1147 1065 N 2011 MK Areng 080126 Rainer Raud
2022-10-19 18:59:41
58.BGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2022-10-18 19:19:27
59.BHani Eke Elmer 1134 1240 1234 M 2010 Viljandi Huvikool 181120 Margit Simenson
2022-10-19 22:41:57
60.BKotsar Bert 0 0 0 M 2010 Viljandi Huvikool 181315 Margit Simenson
2022-10-18 10:06:51
61.BKõlar Markus 0 0 0 M 2009 Viljandi Huvikool u-34393 Margit Simenson
2022-10-20 14:24:01
62.BLiebert Teodor 1000 1000 1000 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2022-10-18 12:49:51
63.BLiebert Tristjan 1016 1030 1103 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2022-10-18 12:49:51
64.BMaarend Aaron 0 0 0 M 2010 Järva Noorte MK u-34407 Toomas Mihkelev
2022-10-20 17:45:56
65.BMalenik Miroslav 1000 1105 1097 M 2011 Pärnu Spordikool 182006 Eiki Lehemets
2022-10-19 09:06:48
66.BMazajev Ilja 1000 1001 1023 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2022-10-17 18:27:49
67.BOrlova Sofiya 1355 1408 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-10-20 21:27:08
68.BPomaznev Aleksei 1495 1630 1399 M 2008 Narva SK Maletäht 161269 Monika Tsõganova
2022-10-19 16:33:38
69.BPritulina Nadezda 1401 1509 1509 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2022-10-20 19:58:21
70.BPunning Andero 1066 1299 1242 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2022-10-16 19:29:39
71.BRassokhin Valery 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2022-10-20 19:58:41
72.BReintam Lennart 1187 1303 1119 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2022-10-20 21:57:52
73.BRosme Roger 0 0 0 M 2011 Järva Noorte MK 181322 Toomas Mihkelev
2022-10-19 22:09:20
74.BRüdiger Maria Helena 1321 1367 1153 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-10-14 23:14:34
75.BSandberg Laur-Markus 1044 1184 1062 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2022-10-19 16:29:06
76.BTammor Robin 1042 1164 1142 M 2009 MK Kaksikodad 182053 Tarmo Tuul
2022-10-20 08:44:20
77.BUdam Martin 0 0 0 M 2010 Järva Noorte MK u-34408 Toomas Mihkelev
2022-10-20 17:50:10
78.CBeet Marcus 1292 1387 1383 M 2004 Järva Noorte MK 140604 Toomas Mihkelev
2022-10-20 20:39:44
79.CDukov Vladimir 1406 1806 1728 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2022-10-19 18:59:41
80.CHaapsal Maria Ioanna 1559 1724 1609 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-10-14 16:10:27
81.CJõgi Henry 1369 1636 1663 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2022-10-16 15:17:05
82.CJürjo Holger 1627 1689 1587 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2022-10-19 08:57:10
83.COrgse Kalev 1000 1419 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2022-10-18 12:50:13
84.CPedak Egert 1198 1388 1494 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2022-10-16 16:16:46
85.CPriks Andre 1029 1060 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Toomas Mihkelev
2022-10-18 18:39:56
86.CRodin Robert 1605 1731 1700 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Tarmo Tuul
2022-10-22 05:51:58
87.CRosme Margo 1269 1298 1369 M 2004 Järva Noorte MK 141218 Toomas Mihkelev
2022-10-18 18:41:02
88.CSoo Hugo 1260 1464 1260 M 2006 Viljandi Huvikool 180309 Margit Simenson
2022-10-18 15:43:46