Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti Maleliidu tavamale sari noortele - 2. etapp   ( id=1114 )
04. november 2022 (kell 17:00) - 06. november 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. november 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit ja Tõnu Truusi Malekoolkond
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (10. august 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (13. september 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit partiile + 30 lisasekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
20 eurot
A-grupp U16, B-grupp U10.
13
Kokku
6
Grupp A
7
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ALumi Wilhelm 1368 1379 1254 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Tarmo Tuul
2022-11-04 05:11:08
2.AMägi Ramon 1135 1322 1196 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2022-11-03 10:26:44
3.ANikiforov Rivo 1072 1076 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2022-11-01 22:34:23
4.ASandberg Laur-Markus 1044 1184 1062 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2022-11-02 11:51:53
5.ATsotsov Fedor 1040 1071 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-11-01 21:45:35
6.AZirk Karel 1036 1072 1184 M 2007 Rae Huvialakool 181824 Tiina Raud
2022-11-01 20:30:21
7.BChernov Iakov 1047 1138 1123 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-10-31 08:41:48
8.BKais Kristofer 1204 1392 1246 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-10-30 14:05:51
9.BLeht Karl Samuel 1097 1255 1023 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Rainer Raud
2022-11-03 20:59:11
10.BLumi Jakob 0 0 0 M 2013 T. Truusi MKK 181519 Tarmo Tuul
2022-11-03 17:25:21
11.BPanarin Yaroslav 1000 1083 1076 M 2014 Vabaettur 181763 Natalia Glušakova
2022-11-03 15:49:15
12.BPavlov Jan 0 0 0 M 2013 Kadrioru MK 182048 Jan Pavlov
2022-11-03 22:15:32
13.BToomast Nora 1018 1028 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-10-31 21:23:51