Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Saaremaa 51.karikaturniir males / 51st Chess Tournament "Saaremaa Cup"   ( id=1067 )
06. juuni 2022 (kell 11:00) - 08. juuni 2022 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kuressaare
Asa Spa Hotel, Pargi 12
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. juuni 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Saaremaa Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@86liisokram
Info sisestajaSISESTAJA
Marko Siil  (24. aprill 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit partiile + 30 sekundit käigu eest
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
20 eurot; seeniorid ja noored 10 eurot
GM, WGM, IM, WIM, eelmised võitjad - tasuta
22
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAura Daniel 1545 1673 0 M 2004 510602 Marko Siil
2022-05-13 15:16:42
2.AAura Kristian 1915 1888 0 M 1964 505633 Marko Siil
2022-05-13 15:16:42
3.ABurkova Milde 1821 1740 1731 N 1951 Saaremaa MK 030540 Marko Siil
2022-06-03 22:40:17
4.AChukavin Kirill 2416 2533 2349 M 2002 SK Reval-Sport FM 080381 Marko Siil
2022-05-16 09:25:50
5.AHaavamäe Henrik 2175 2096 2146 M 1998 SK Reval-Sport 080307 Henrik Haavamäe
2022-06-02 13:38:51
6.AHansson Markus 1860 1980 1936 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2022-05-08 23:50:13
7.AKanep Meelis 2427 2510 2373 M 1983 T. Truusi MKK GM 030123 Marko Siil
2022-05-08 10:38:42
8.AKiik Kalle 2362 2386 2286 M 1963 Pühajärve MK IM 030143 Marko Siil
2022-05-03 17:36:38
9.AKušnir Roman 1785 1903 1857 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2022-06-01 16:02:45
10.AMedar Marti 2104 2144 2256 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2022-05-07 17:58:45
11.AMendoza Jonathan 1785 1544 0 M 1988 7302533 Marko Siil
2022-05-26 10:06:51
12.AObolonin Filipp 1918 2110 2013 M 1997 Vabaettur 061105 Tarmo Tuul
2022-06-05 15:43:13
13.AOja Maximus 1484 1240 0 M 2004 28556909 Marko Siil
2022-04-26 15:19:16
14.APokk Fred 1442 1601 1601 M 1968 Saaremaa MK 131210 Marko Siil
2022-05-26 10:06:00
15.ARõtšagov Nikita 2143 2255 2114 M 2005 Malekool 64 120118 Marko Siil
2022-05-03 09:57:39
16.ASadekov Maksim 2109 2022 1992 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2022-05-26 22:40:57
17.ASeeman Tarvo 2389 2387 2359 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Marko Siil
2022-05-03 09:57:10
18.ASinitsõna Anastassija 2133 2261 2198 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2022-05-20 00:40:16
19.ASirp Karl Aleksander 2001 2167 2140 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2022-05-16 23:55:06
20.AVolodin Aleksander 2453 2513 2499 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Marko Siil
2022-05-16 09:25:59
21.AWartiovaara Oliver 2158 1592 1971 M 2004 513024 Markus Hansson
2022-05-23 23:10:22
22.AZafra Kim Yutangco 0 43 1780 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2022-05-30 08:02:33