Dzintars Sprivulise IX Memoriaal, Luunja 26.11.

tabel | noored

1. Pavel Vorobjov (Tartu Kalev) [7p]. 2. Kalle Peebo (Tartu Kalev) [5,5p]. 3. Boris Trohhelev (Tartumaa) [5p].

noored: 1.-2. Erik Johannes Lehes (Tartu Kalev) ja Lola Hannus (Tartu Kalev) [6p]. 3. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) [5,5p].

Saku Maleklubi IX karikaturniir kiirmales Hans Tomsoni mälestuseks, Saku 25.11.

tabel

1.-2. Jaak Sepandi (Tallinn) ja Aleksei Lõgun (Saku MK) [5,5p]. 3. Jüri Järvet (Nõmme Paul Kerese MK) [5p].

XVIII Pühajärve kiirmaleturniir, Pühajärve 24.11. - 26.11.

tabel | LIVE

1. Nils Grandelius (SWE) [32,5p]. 2. Kaido Külaots (EST) [28,5p]. 3. Jaan Ehlvest (USA) [27.5p].

SK Diagonaal - 35, Kohtla Järve 18.11.- 19.11.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1.-2. Andrei Timošin (Kohtla-Järve SK Kalev) ja Rihard Aga (SK Maletäht) [5p]. 3.-4. Juri Firstov (SK Maletäht) ja Vlad Protassov (SK Maletäht) [4,5p].

B-turniir: 1. Aleksei Ganjukov (SK Maletäht) [5p]. 2.-4. Deniss Mõskovski (Narva SK Maletäht), Robert Rodin (SK Maletäht) ja Gleb Makarov (Kohtla-Järve SK Kalev) [4,5p].

C-turniir: 1.-3. Marek East (Kohtla-Järve SK Kalev), Aleksandr Seržant (SK Maletäht) ja Ivan Kuzmits (Sillamäe SK Kalev) [5p].

 

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales, Kuimetsa 18.11.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | D-turniir

A-turniir (täiskasvanud): 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p]. 2. Tõnu Heinmets (Pärnumaa SK) [5p]. 3. Rain Kilumets (Saaremaa MK) [5p].

Naised: 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p]. 2. Ülle Laasner (Rapla MK) [4p]. 3. Tiina Põlendik (Kose) [4p].

B-turniir (U18): 1. Ander Tiisler (Tartu Kalev) [5p]. 2. Shrek Tankler (Järva Noorte MK) [3,5p]. 3. Voiteh Karnatsevitš (Järva Noorte MK) [3,5p].

Teise ja kolmanda koha selgitamiseks toimus järelmatš kiirmales, mille võitis Tankler 1,5-0,5.

C-turniir (U14): 1. Sofia Barkaševa (Malekool 64) [6p]. 2. Mihkel Tomson (Tartu Kalev) [5,5p]. 3. Martti Tarsalainen (Surju valla SK) [5,5p].

Neiud: 1. Sofia Barkaševa (Malekool 64) [6p]. 2. Karoliina Liiv (MK Areng) [4,5p]. 3. Ragne Gromov (Pärnumaa MK) [4p].

D-turniir (U10): 1. Rondo Mikko (Pärnu Spordikool) [6,5p]. 2. Ostap Mertins (Tallinna MK) [5,5p]. 3. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p].

Neiud: 1. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p]. 2. Eva Šadrina (Talinna MK) [5p]. 3. Linda Maria Pool (Tartu Kalev) [4p].

Karutapja karikas, Valka 11.11.

tabel

1. Maris Koops (LAT) [7,5p]. 2. Ivo Saksis (LAT) [6,5p]. 3. Guntars Bondars (Valga MK) [5,5p].

Valka välkturniir, Valka 28.10.

tabel

1. Viesturs Hemmelis (LAT) [7p]. 2. Andis Strumpe (LAT) [7p]. 3. Viktors Markuss (LAT) [5,5p].

Harjumaa võistkondlikud MV kiirmales 2017, Kernu 11.11.

tabel

1. Saue Male-Kabeklubi (Tarvo Piip, Karel Uurits, Taavi Kalvik, Valve Vahar).

2. Keila Maleklubi (Ants Põldoja, Koit Rannas, Elmar Niinepuu, Lea Vahter).

3. Kose Male-Kabeklubi (Jaan Urgas, Tõnu Kalvet, Clint Hunter Purre, Tiina Põlendik).