Eesti U14 ja U8 noorte meistrivõistlused, Narva 25.05. - 28.05.

U14 noormehed | U14 neiud | U8 noormehed | U8 neiud

U14 noormehed: 1. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [6p], 2. Rihard Aga [Narva SK Maletäht) [5,5p], 3. Deniss Andrijaškin (Narva SK Maletäht) [5,5p].

U14 neiud: 1. Elizavetta Bitkova (MK Lootus) [5,5p], 2. Emilin Bondarevskaja (MK Lootus) [5p], 3. Marta Pauliine Sild (MK Areng) [4,5p].

U8 noormehed: 1. Ostap Mertins (Tallinna MK) [6p], 2. Vladimir Dukov (MA Vabaettur) [5,5p], 3. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) [5,5p].

U8 neiud: 1. Sofiya Orlova (Tallinna MK) [7p], 2. Nadežda Pritulina (Kohtla-Järve Kalev) [6p], 3. Maria Ioanna Haapsal (Eesti MAK) [4p].

Keila linna kiirmaleturniir 2017, Keila 28.05.

chess-results.com

1.Igor Švõrjov [6p], 2.-5. Tarvo Seeman, Andrei Šiškov, Jüri Krupenski, Dmitri Petrov [5,5p].

Paul Kerese tänava VII turniir, Tallinn 27.05.

tabel | noorteturniir | FIDE presidendi tervitus | fotod (sport.delfi.ee)

Täna toimus traditsiooniline Paul Kerese tänava turniir suurmeistri kunagise kodu lähistel Nõmmes. Seitsmendat korda peetava unikaalse vabaõhuvõistluse puhul saatis tervituse ka FIDE president Kirsan Iljumžinov.

Täiskasvanud: 1. Tarvo Seeman [6,5p], 2. Andrei Šiškov [6,5p], 3. Sergei Neff [6p].

Noored: 1. Nikita Slavinski [6,5p], 2. Artur Mihhailov [6p], 3. Marko Taro [6p].

Tallinna Maleklubi vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017

Koondtabelid 8 etapi järel: A-turniir | B-turniir | C-turniir

Vabariikliku noorteturniiride viimane, otsustav etapp toimub 1. juunil Paul Kerese Malemajas algusega kell 11.00 (registreerimine kuni 10.30). Iga grupi parimale on auhinnaks ChessBase 14 maleprogramm.

Enne viimast etappi on koondarvestuse liidrid:

A: 1. Ostap Mertins (Tallinna MK) 2.-3. Vladimir Dukov (MA Vabaettur) ja Oliver Mäesalu (Tartu Kalev). Parim neiu: Sofyia Orlova (Tallinna MK)

B: 1. Rondo Mikko (Pärnu Linna SK), 2. Igor Snitsarenko (MA Vabaettur), 3. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK). Parim neiu: Sofia Barkaševa (Malekool 64)

C:  U16: 1. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur), 2. Grete Olde (Tallinna MK), 3. Liina Tõnso (MA Vabaettur). Parim neiu Jenna Jõerand (MK Areng).

U12: 1. Nikita Rõtšagov (Malekool 64), 2. Vladislav Nazarov (MK Lootus), 3. Sofia Blokhin (Tallinna MK). Parim neiu Carolina Sade (Tallinna MK).

Valga meistrivõistlused kiirmales, Valka 20.05

tabel

Mehed: 1. Guntars Bondars (Valga MK) [5,5p], Kalle Peebo (Tartu Kalev) [5,5p], 3. Gundars Šmits (LAT) [5p].

Naised: 1. Silvi Salupere (Tartu) [4p], 2. Jevgenija Briede (LAT) [4p], 3. Vera Mikijanska (LAT)[4p].

Valga meistrivõistlused välkmales naistele, Valka 20.05.

tabel

1. Silvi Salupere (Tartu) [4p], 2. Jevgenija Briede (LAT) [3,5p], 3. Vera Mikijanska (LAT) [3p].

 

Paides selgusid Eesti noorte kiirmale meistrid!

Noormehed: U18 | U16 | U14 | U12 | U10 | U8

Neiud: U18 ja U16 | U14 | U12 | U10 | U8

20. mail toimusid Paide Ühisgümnaasiumis Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused, millest võttis osa üle 220 noormaletaja. Erinevates vanuseklassides tulid Eesti meistriteks noormeeste arvestuses Aleksei Garanin (U18), Kirill Chukavin (U16), Georg Aleksander Pedoson (U14), Arseni Nikitin (U12), Albert Pedmanson (U10), Oliver Mäesalu (U8) ja neidude arvestuses Lidia Ivanova (U18), Grete Olde (U16), Kristiina Liiv (U14), Arina Poluektova (U12), Lola Hannus (U10) ning Nadežda Pritulina (U8). Kõik medalistid vanuseklasside haaval on toodud allpool.

Aitäh Paide Ühisgümnaasiumi rahvale pakutud ruumide ja ladusa korralduse eest! Maletraditsioonid selles koolis on kestnud kooli algusaastatest alates. Lähiaastatel muudetakse kooli nime ning legendaarse malepedagoogi mälestuseks saab kooli uueks nimeks Hillar Hanssoo nimeline Paide Põhikool.

Suur tänu kohtunikena tegutsenud IA Sten Kaselale, Eiki Lehemetsale, Toomas Mihkelevile, Svetlana Pritulinale, FA Tarmo Tuulele, Aksel Reile ja Monika Tsõganovale – kõik sujus ladusalt ja tõrgeteta.

Read more: Paides selgusid Eesti noorte kiirmale meistrid!

Valka välkturniir, Valka 13.05.

tabel

1. Anton Manukyan (Valga MK) [9p], 2.Aivar Koemets (Valgamaa) [7p], 3. Viesturs Hemmelis (LAT) [6,5p].