Noorte maailmameistrivõistlused

Türgi, Antalya 17. - 29.11. 2007

Viimati muudetud   29. novembril kell 20 : 36 , 2007

http://wycc2007.tsf.org.tr/

 

Nr. Nimi Rtg Punkte Mänge Statistika Koht Grupp
1. Aleksander Volodin 2373 6 11 + 4 = 4 - 3 36.-37. P-18
2. Andrei Virgus EST-1863 3.5 11 + 2 = 3 - 6 141. P-14
3. Mark Lapidus 1845 6 11 + 5 = 2 - 4 69. P-12
4. Georg Abozenko EST-1838 4 11 + 3 = 2 - 6 133. P-12
5. Ottomar Ladva EST-1947 6 11 + 5 = 2 - 4 54. P-10
6. Alex Hendrik Noormets EST-1307 4.5 11 + 3 = 3 - 5 94. P- 8
7. Georg Nero EST-1465 4.5 11 + 4 = 1 - 6 89. P- 8
8. Tuuli Vahtra 2003 6 11 + 6 = 0 - 5 32. T-18
9. Ann Narva EST-1801 4.5 11 + 2 = 5 - 4 76.-78. T-16
10. Triin Narva 1865 5.5 11 + 3 = 5 - 3 48. T-14
11. Enith Li Saag EST-1622 4 11 + 3 = 2 - 6 103. T-14
12. Mai Narva EST-1659 5.5 11 + 4 = 3 - 4 37 T- 8

 

   fm Aleksander Volodin 2373
reiting
26.
asetus
Noormehed kuni 18
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. 1 - 0 Ali Ammar Camci 1979 Türgi 83. 1.-52.
2. 1 - 0 Paulo James Florendo PHI 101. 1.-17.
3. ½ - ½ rm Manuel Leon Hoyos 2495 Mehhiko 5. 6.-20.
4. ½ - ½ rm Wouter Spoelman 2445 Aserbaidzan 13. 10.-29.
5. 1 - 0 Robin Leenaerts 2115 Belgia 74. 5.-11.
6. 0 - 1 rm Daniele Vocaturo 2443 Itaalia 15. 14.-29.
7. ½ - ½ Jiri Kociscak 2223 Tšehhi 55. 17.-31.
8. 0 - 1 rsm Aleksandr Rakhmanov 2510 Venemaa 3. 36.-49.
9. ½ - ½ fm Elliot Liu 2259 USA 46. 32.-52.
10. 0 - 1 Ashat Nukin 2210 Kasahstan 58.
11. 1 - 0 Martyn Del Castilho 2128 BAR 70. 36.-37.
6  punkti  11-st   + 4 = 4 - 3   1.5p  5-st   4.5p  6-st   Vastaste keskmine reiting: 2280
 
   Andrei Virgus EST-1863
reiting
151.
asetus
Noormehed kuni 14
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. - - + Ido Ben Arzi 2008 Iisrael 75.
2. ½ - ½ James Thomas WLS 151. 101.-131.
3. 0 - 1 Svanberg Mar Palsson 1829 Island 105. 132.-142.
4. ½ - ½ Vihtori Immonen Soome 131. 117.-140.
5. 0 - 1 Ganbat Baasanbat Mongoolia 122. 136.-147.
6. 1 - 0 Davor Draskoviz Montenegro 124. 109.-134.
7. 0 - 1 Eric Vaarala 1640 Rootsi 114. 126.-142.
8. 1 - 0 Serhat Ardil Gurarslan Türgi 130. 111.-126.
9. 0 - 1 Igor Petrovski 1807 Makedoonia 106. 127.-136.
10. 0 - 1 Pedro Neves 1915 Portugal 96.
11. ½ - ½ Chingis Matayev Kasahstan 138. 141.
3.5  punkti  11-st   + 2 = 3 - 6   0.5p  5-st   3p  6-st   Vastaste keskmine reiting: 1797
 
   Mark Lapidus 1845
reiting
59.
asetus
Noormehed kuni 12
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. - - + Jonathan Scott Šotimaa 139. 89.-159.
2. 1 - 0 P Kum Jayasundara Sri Lanka . 52.-111.
3. 0 - 1 Roee Lavy Iisrael 124. 92.-139.
4. 0 - 1 Mazhar Kutay Yargici Türgi 156. 121.-149.
5. 1 - 0 Shodmon Mirzozoda TJK 130. 91.-128.
6. 1 - 0 Kiani Kiarash Iraan 120. 65.-96.
7. 1 - 0 Ufuk Sezen Arat Türgi 93. 65.-96.
8. ½ - ½ Daniel Shen Uus-Meremaa 146. 46.-67.
9. ½ - ½ Shah Fenil 2124 India 12. 42.-74.
10. 0 - 1 Sahoo Utkal Ranjan 2056 India 27.
11. 1 - 0 Gani Eren Ererdem Türgi 109. 69.
6  punkti  11-st   + 5 = 2 - 4   2.5p  6-st   3.5p  5-st   Vastaste keskmine reiting: 2090
 
   Georg Abozenko EST-1838
reiting
81.
asetus
Noormehed kuni 12
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. 0 - 1 fm Illya Nyzhnyk 2377 Ukraina 1. 89.-159.
2. 0 - 1 Olegs Marutkins Läti . 131.-159.
3. 1 - 0 Eren Karakaya Türgi 119. 92.-139.
4. 1 - 0 Ankush Nagda Keenia 84. 63.-102.
5. ½ - ½ Melih Yurtseven Türgi 159. 71.-90.
6. 0 - 1 Sebastian Kaphle 2086 Saksamaa 21. 97.-119.
7. 0 - 1 Osman Onur Kuzucu Türgi 123. 97.-119.
8. 1 - 0 Patrik Parayvan Venemaa 138. 95.-116.
9. 0 - 1 Shehan Seneviratne Sri Lanka 144. 117.-132.
10. ½ - ½ Kiani Kiarash Iraan 120.
11. 0 - 1 Pieter Hermann Loots Lõuna-Aafrika 125. 133.
4  punkti  11-st   + 3 = 2 - 6   2.5p  5-st   1.5p  6-st   Vastaste keskmine reiting: 2231
 
   Ottomar Ladva EST-1947
reiting
91.
asetus
Noormehed kuni 10
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. 0 - 1 Tigran S. Harutyunyan 1930 Armeenia 14. 94.-155.
2. 1 - 0 Peniel Weru Keenia . 52.-109.
3. 1 - 0 Dominik Noettling 1723 Saksamaa 31. 26.-68.
4. 0 - 1 Brian J. Luo 1946 USA 13. 57.-97.
5. 1 - 0 Mikhail Timofeev 1807 Venemaa 23. 35.-65.
6. 1 - 0 Jakob Schuhmacher 1650 Saksamaa 33. 22.-42.
7. ½ - ½ Jun Wei Xu Hiina 149. 22.-42.
8. 0 - 1 Avital Boruchovski Iisrael 55. 45.-62.
9. ½ - ½ Pavlo Vorontsov Ukraina 141. 44.-67.
10. 0 - 1 Luca Kessler 1917 Austria 17.
11. 1 - 0 Omar Bekirli Aserbaidzan 54. 54.
6  punkti  11-st   + 5 = 2 - 4   4p  6-st   2p  5-st   Vastaste keskmine reiting: 1828
 
   Alex Hendrik Noormets EST-1307
reiting
78.
asetus
Noormehed kuni 8
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. 0 - 1 Djordje Arsic Serbia 17. 68.-120.
2. 0 - 1 Mert Agrali Türgi 9. 96.-120.
3. 0 - 1 Matin Abilov Aserbaidzan 7. 109.-120.
4. 1 - 0 Mehmet Fatih Celik Türgi 31. 91.-112.
5. ½ - ½ Jorian Jared Acosta Cubides 1998 Kolumbia 2. 95.-104.
6. ½ - ½ Hasim Bakbak Türgi 25. 88.-104.
7. ½ - ½ S. Swabinash Sri Lanka 106. 90.-99.
8. 0 - 1 Anton Smirnov Austraalia 103. 101.-106.
9. 0 - 1 Antony Feldman Iisrael 43. 112.-113.
10. 1 - 0 Can Ayan Türgi 21.
11. 1 - 0 Ben Thomas WLS 109. 94.
4.5  punkti  11-st   + 3 = 3 - 5   1.5p  6-st   3p  5-st   Vastaste keskmine reiting: 1998
 
   Georg Nero EST-1465
reiting
75.
asetus
Noormehed kuni 8
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. 1 - 0 Berksan Dogic Altiatasi Türgi 14. 1.-57.
2. 0 - 1 Shamshad Akhundov Aserbaidzan 12. 37.-88.
3. 1 - 0 Alhassan Ahmed Austria 10. 19.-56.
4. 0 - 1 Ozgur Alp Amus Türgi 15. 44.-77.
5. 0 - 1 Matin Abilov Aserbaidzan 7. 68.-94.
6. 0 - 1 Ivan Fedotov Venemaa 42. 88.-104.
7. 1 - 0 Goncalo Nunes Pires Da Silva Portugal 100. 67.-89.
8. 0 - 1 Franco Andriano Argentina 16. 85.-100.
9. ½ - ½ Alexandr Saruhanov Moldova 92. 85.-96.
10. 0 - 1 Matthew Wadsworth Inglismaa 118.
11. 1 - 0 Matthew Swabinash Sri Lanka 106. 89.
4.5  punkti  11-st   + 4 = 1 - 6   1p  5-st   3.5p  6-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Tuuli Vahtra 2003
reiting
39.
asetus
Neiud kuni 18
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. 1 - 0 Gizem Yilmaz Türgi 78. 1.-37.
2. 0 - 1 Irina Andrenko 2145 Ukraina 18. 25.-54.
3. 0 - 1 wfm Valentina Gunina 2359 Venemaa 1. 45.-66.
4. 1 - 0 Elsa Maria Thorfinnsdottir 1724 Island 57. 32.-51.
5. 0 - 1 Homa Alavi 1598 Iraan 61. 46.-58.
6. 1 - 0 Cansu Dayan Türgi 65. 32.-47.
7. 1 - 0 Xenia Lazo 2089 Moldova 26. 22.-35.
8. 1 - 0 wfm Paula-Iulia Craciun 2194 ROU 11. 15.-25.
9. 0 - 1 wfm Meri Zhorzholiani 2110 Gruusia 21. 23.-35.
10. 1 - 0 Martine Middelveld 2009 Holland 40.
11. 0 - 1 Viktoriya Avdeyeva 2058 Aserbaidzan 30. 32.
6  punkti  11-st   + 6 = 0 - 5   1p  5-st   5p  6-st   Vastaste keskmine reiting: 2031
 
   Ann Narva EST-1801
reiting
94.
asetus
Neiud kuni 16
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. ½ - ½ Kimberly Jane Cunanan 1970 PHI 41. 46.-61.
2. 0 - 1 Sanda Vetrila 2028 Moldova 31. 69.-89.
3. ½ - ½ Lihini Walallawita 1780 Sri Lanka 62. 59.-94.
4. ½ - ½ Wei-Qi Sarah Chan 1627 Singapur 68. 64.-83.
5. 0 - 1 Monika Motycakova 1883 Slovakkia 52. 84.-93.
6. 1 - 0 Hasti Hadi Iraan 81. 61.-80.
7. 1 - 0 Sena Nur Kaya 1520 Türgi 70. 41.-62.
8. 0 - 1 Korlan Rysbayeva 1997 Kasahstan 37. 60.-78.
9. ½ - ½ wfm Amy Officer 1816 Šotimaa 58. 63.-76.
10. 0 - 1 Courtney Jamison 1949 USA 47.
11. ½ - ½ Yaprak Pinar Topcu 1429 Türgi 71. 76.-78.
4.5  punkti  11-st   + 2 = 5 - 4   2.5p  6-st   2p  5-st   Vastaste keskmine reiting: 1799
 
   Triin Narva 1865
reiting
50.
asetus
Neiud kuni 14
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. ½ - ½ Daiana Shangarayeva Kasahstan 105. 53.-60.
2. 1 - 0 Elvan Asan Türgi 77. 22.-35.
3. ½ - ½ wfm Meri Arabidze 2108 Gruusia 6. 17.-44.
4. 1 - 0 wfm Sabrina Latreche 2083 Alzeeria 10. 11.-24.
5. ½ - ½ Karolina Olsarova 2027 Tšehhi 18. 12.-28.
6. ½ - ½ Zhanna Karabayeva 2013 Kasahstan 22. 16.-29.
7. 0 - 1 Ekaterini Pavlidou 2003 Kreeka 25. 34.-46.
8. 1 - 0 Maria Fragaki 1922 Kreeka 37. 20.-32.
9. 0 - 1 Ivona Purgar 2023 Hovaatia 20. 35.-47.
10. 0 - 1 Diana Baciu 2035 Moldova 14.
11. ½ - ½ Suna Sanal Türgi 107. 48.
5.5  punkti  11-st   + 3 = 5 - 3   4p  6-st   1.5p  5-st   Vastaste keskmine reiting: 2026
 
   Enith Li Saag EST-1622
reiting
101.
asetus
Neiud kuni 14
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. 0 - 1 wfm Elizabeth Paola Moreno Garcia 1877 Venezuela 46. 61.-113.
2. ½ - ½ Supeshala Thilakawardana 1623 Sri Lanka 70. 78.-93.
3. 0 - 1 Anusha NLV 2010 India 23. 97.-106.
4. 0 - 1 Ingrid Oen Carlsen Norra 82. 108.-111.
5. 0 - 1 Lise Alet Crouse Lõuna-Aafrika 104. 112.-113.
6. + - - Vaba voor . 102.-111.
7. 0 - 1 Johanna Bjorg Johannsdottir 1651 Island 72. 108.-113.
8. 0 - 1 Reem Safar 1752 QAT 64. 111.-113.
9. ½ - ½ Begum Kayaalp Türgi 93. 112.-113.
10. 1 - 0 Vaishnavi Rammohan Keenia 103.
11. 1 - 0 Kamenee Govender Lõuna-Aafrika 87. 103.
4  punkti  11-st   + 3 = 2 - 6   1.5p  5-st   2.5p  6-st   Vastaste keskmine reiting: 1782
 
   Mai Narva EST-1659
reiting
46.
asetus
Neiud kuni 8
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting riik asetus EST koht
1. 1 - 0 Anissa Bellahcene Prantsusmaa 10. 1.-33.
2. 0 - 1 Zhansaya Abdumalik Kasahstan 4. 22.-51.
3. 1 - 0 Lutfiye Selva Agun Türgi 6. 14.-31.
4. 1 - 0 Alejandra Zevallos Ponce PER 72. 7.-17.
5. 1 - 0 Kimiya Ghaziolsharif Iraan 21. 3.-10.
6. ½ - ½ Gunay Mammadzada Aserbaidzan 41. 3.-14.
7. 0 - 1 C H Meghna 1716 India 2. 15.-21.
8. 0 - 1 Aydan Hojatova Aserbaidzan 26. 24.-31.
9. ½ - ½ Xingliang Anna Wang Inglismaa 69. 22.-36.
10. ½ - ½ Veronika Gazikova Slovakkia 20.
11. 0 - 1 Evan Xiang USA 71. 37
5.5  punkti  11-st   + 4 = 3 - 4   3p  5-st   2.5p  6-st   Vastaste keskmine reiting: 1716