Viimati muudetud   25. märtsil kell 19 : 58 , 2007

Eesti maleklubide meistrivõistluste finaal

Tallinn

22. - 25. märts 2007

Üldtabel    Partiipunktide tabel    Voorude tulemused    Laudade tulemused    Meeskondade tulemused    Meeskondade liikmed    Pildid

 

   SK DIAGONAAL 2134
reiting
.
asetus
nr tiitel nimi reiting asetus punkte mänge vastaste rtg statistika
1. Valeri Golubenko 2344 0 4 2512 + 0 = 0 - 4
2. Sergei Nigmatullin 2283 0 0 0 + 0 = 0 - 0
3. Artjom Jeremejev 2241 0 1 0 + 0 = 0 - 1
4. Georgi Orlov 2100 1.5 7 2302 + 1 = 1 - 5
5. Jaan Hansumäe 2097 0.5 7 2278 + 0 = 1 - 6
6. Vjatšeslav Uvarov 2233 2 6 2193 + 2 = 0 - 4
7. Einar Vaino 1999 0.5 3 2092 + 0 = 1 - 2
8. Vladimir Dmitrijev 1952 1 7 2160 + 0 = 2 - 5
9. Valentina Golubenko 2225 0 0 0 + 0 = 0 - 0
10. Svetlana Pritulina 2048 0 0 0 + 0 = 0 - 0
11. Urve Kruus 1952 2.5 7 2000 + 2 = 1 - 4
 
   Valeri Golubenko 2344
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Meelis Kanep 2512 VILJANDI MS .
2. - - + Deniss Kovaljov 2331 MA VABAETTUR .
3. - - + Igor Švõrjov 2425 KADRIORU MK .
4. - - + Rainer Raud 2341 SK REVAL-SPORT .
0  punkti  4-st   + 0 = 0 - 4   0p  1-st   0p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2512
 
   Sergei Nigmatullin 2283
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Artjom Jeremejev 2241
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. - - + Ülar Lauk 2410 SAAREMAA MK .
0  punkti  1-st   + 0 = 0 - 1   0p  1-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Georgi Orlov 2100
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Tarvo Seeman 2421 VILJANDI MS .
2. 0 - 1 Olev Schults 2281 SAAREMAA MK .
3. 0 - 1 Nikolai Kunitsõn 2184 MK ŠAHH & GARDE .
4. 0 - 1 Vjatšeslav Sõskov 2287 SK MALETÄHT .
5. 0 - 1 Juri Krupenski 2307 MA VABAETTUR .
6. ½ - ½ Sergei Zjukin 2346 KADRIORU MK .
7. 1 - 0 Markku Hartikainen 2294 SK REVAL-SPORT .
1.5  punkti  7-st   + 1 = 1 - 5   1p  4-st   0.5p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2302
 
   Jaan Hansumäe 2097
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Robert Ševtšenko 2384 VILJANDI MS .
2. ½ - ½ Andres Kuusk 2262 SAAREMAA MK .
3. 0 - 1 Aleksei Tihhontšuk 2019 MK ŠAHH & GARDE .
4. 0 - 1 Vladimir Zavoronkov 2366 SK MALETÄHT .
5. 0 - 1 Nikolai Danilov 2331 MA VABAETTUR .
6. 0 - 1 Andrei Šiškov 2383 KADRIORU MK .
7. 0 - 1 Sander Kukk 2201 SK REVAL-SPORT .
0.5  punkti  7-st   + 0 = 1 - 6   0.5p  3-st   0p  4-st   Vastaste keskmine reiting: 2278
 
   Vjatšeslav Uvarov 2233
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 1 - 0 Hillar Kärner 2307 VILJANDI MS .
2. 1 - 0 Vitali Halapjan 2029 MK ŠAHH & GARDE .
3. 0 - 1 Maris Korstin 2245 SK MALETÄHT .
4. - - + Ilja Vovk 2351 MA VABAETTUR .
5. - - + Oleg Tarakanov 2168 KADRIORU MK .
6. - - + Uku Valner 2197 SK REVAL-SPORT .
2  punkti  6-st   + 2 = 0 - 4   1p  4-st   1p  2-st   Vastaste keskmine reiting: 2193
 
   Einar Vaino 1999
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Tambet Siemer 2187 SAAREMAA MK .
2. 0 - 1 Ivan Moskaljov 1923 MK ŠAHH & GARDE .
3. 0 - 1 Igor Aleksejev 2167 SK MALETÄHT .
0.5  punkti  3-st   + 0 = 1 - 2   0p  1-st   0.5p  2-st   Vastaste keskmine reiting: 2092
 
   Vladimir Dmitrijev 1952
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Gert Elmaste 2209 VILJANDI MS .
2. ½ - ½ Anto Kasak 2077 SAAREMAA MK .
3. 0 - 1 Andrei Frolov 1959 MK ŠAHH & GARDE .
4. ½ - ½ Eduard Tolmatsov 2239 SK MALETÄHT .
5. 0 - 1 Igor Krupenski 2315 MA VABAETTUR .
6. 0 - 1 Tõnu Rauk 2180 KADRIORU MK .
7. 0 - 1 Kaarel Nestor 2147 SK REVAL-SPORT .
1  punkti  7-st   + 0 = 2 - 5   1p  3-st   0p  4-st   Vastaste keskmine reiting: 2160
 
   Valentina Golubenko 2225
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Svetlana Pritulina 2048
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Urve Kruus 1952
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Tuuli Vahtra 2085 VILJANDI MS .
2. ½ - ½ Riine Mägi 1777 SAAREMAA MK .
3. 1 - 0 Jana Airapetjan 1955 MK ŠAHH & GARDE .
4. + - - Viktoria Ni 2109 SK MALETÄHT .
5. 0 - 1 Natalja Makarova 1928 MA VABAETTUR .
6. - - + Leili Pärnpuu 2186 KADRIORU MK .
7. 0 - 1 Tatjana Fomina 2255 SK REVAL-SPORT .
2.5  punkti  7-st   + 2 = 1 - 4   1p  4-st   1.5p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2000