Viimati muudetud   25. märtsil kell 19 : 58 , 2007

Eesti maleklubide meistrivõistluste finaal

Tallinn

22. - 25. märts 2007

Üldtabel    Partiipunktide tabel    Voorude tulemused    Laudade tulemused    Meeskondade tulemused    Meeskondade liikmed    Pildid

 

   SAAREMAA MK 2150
reiting
.
asetus
nr tiitel nimi reiting asetus punkte mänge vastaste rtg statistika
1. Ülar Lauk 2410 5 7 2393 + 3 = 4 - 0
2. Olev Schults 2281 4 7 2263 + 3 = 2 - 2
3. Indrek Kuusk 2287 3.5 5 2269 + 2 = 3 - 0
4. Andres Kuusk 2262 4 7 2203 + 3 = 2 - 2
5. Tambet Siemer 2187 4 7 2164 + 3 = 2 - 2
6. Marko Siil 2149 0 0 0 + 0 = 0 - 0
7. Anto Kasak 2077 0.5 2 2049 + 0 = 1 - 1
8. Marko Kolk 2030 0 0 0 + 0 = 0 - 0
9. Martin Kallas 1969 0 0 0 + 0 = 0 - 0
10. Tuulikki Laesson 2221 1.5 2 2090 + 1 = 1 - 0
11. Riine Mägi 1777 0.5 5 2117 + 0 = 1 - 4
 
   Ülar Lauk 2410
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Riho Liiva 2452 SK REVAL-SPORT .
2. + - - Artjom Jeremejev 2241 SK DIAGONAAL .
3. 1 - 0 Vjatšeslav Sõskov 2287 SK MALETÄHT .
4. 1 - 0 Igor Švõrjov 2425 KADRIORU MK .
5. ½ - ½ Meelis Kanep 2512 VILJANDI MS .
6. ½ - ½ Nikolai Kunitsõn 2184 MK ŠAHH & GARDE .
7. ½ - ½ Aleksander Veingold 2503 MA VABAETTUR .
5  punkti  7-st   + 3 = 4 - 0   2p  3-st   3p  4-st   Vastaste keskmine reiting: 2393
 
   Olev Schults 2281
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Tiit Tänav 2262 SK REVAL-SPORT .
2. 1 - 0 Georgi Orlov 2100 SK DIAGONAAL .
3. ½ - ½ Vladimir Zavoronkov 2366 SK MALETÄHT .
4. 0 - 1 Sergei Zjukin 2346 KADRIORU MK .
5. 1 - 0 Tarvo Seeman 2421 VILJANDI MS .
6. 1 - 0 Aleksei Tihhontšuk 2019 MK ŠAHH & GARDE .
7. ½ - ½ Deniss Kovaljov 2331 MA VABAETTUR .
4  punkti  7-st   + 3 = 2 - 2   2p  4-st   2p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2263
 
   Indrek Kuusk 2287
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 1 - 0 Maris Korstin 2245 SK MALETÄHT .
2. ½ - ½ Andrei Šiškov 2383 KADRIORU MK .
3. ½ - ½ Robert Ševtšenko 2384 VILJANDI MS .
4. ½ - ½ Vitali Halapjan 2029 MK ŠAHH & GARDE .
5. 1 - 0 Juri Krupenski 2307 MA VABAETTUR .
3.5  punkti  5-st   + 2 = 3 - 0   2.5p  3-st   1p  2-st   Vastaste keskmine reiting: 2269
 
   Andres Kuusk 2262
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 1 - 0 Sander Kukk 2201 SK REVAL-SPORT .
2. ½ - ½ Jaan Hansumäe 2097 SK DIAGONAAL .
3. 1 - 0 Igor Aleksejev 2167 SK MALETÄHT .
4. 0 - 1 Oleg Tarakanov 2168 KADRIORU MK .
5. ½ - ½ Siim Kanep 2256 VILJANDI MS .
6. + - - Ivan Moskaljov 1923 MK ŠAHH & GARDE .
7. 0 - 1 Nikolai Danilov 2331 MA VABAETTUR .
4  punkti  7-st   + 3 = 2 - 2   1p  2-st   3p  5-st   Vastaste keskmine reiting: 2203
 
   Tambet Siemer 2187
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Uku Valner 2197 SK REVAL-SPORT .
2. ½ - ½ Einar Vaino 1999 SK DIAGONAAL .
3. 1 - 0 Eduard Tolmatsov 2239 SK MALETÄHT .
4. ½ - ½ Tõnu Rauk 2180 KADRIORU MK .
5. 1 - 0 Tanel Kuldsepp 2227 VILJANDI MS .
6. 1 - 0 Andrei Frolov 1959 MK ŠAHH & GARDE .
7. 0 - 1 Ilja Vovk 2351 MA VABAETTUR .
4  punkti  7-st   + 3 = 2 - 2   2.5p  5-st   1.5p  2-st   Vastaste keskmine reiting: 2164
 
   Marko Siil 2149
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Anto Kasak 2077
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Kaarel Nestor 2147 SK REVAL-SPORT .
2. ½ - ½ Vladimir Dmitrijev 1952 SK DIAGONAAL .
0.5  punkti  2-st   + 0 = 1 - 1   0p  0-st   0.5p  2-st   Vastaste keskmine reiting: 2049
 
   Marko Kolk 2030
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Martin Kallas 1969
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Tuulikki Laesson 2221
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 1 - 0 Jana Airapetjan 1955 MK ŠAHH & GARDE .
2. ½ - ½ Viktoria Baškite 2226 MA VABAETTUR .
1.5  punkti  2-st   + 1 = 1 - 0   1p  1-st   0.5p  1-st   Vastaste keskmine reiting: 2090
 
   Riine Mägi 1777
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Tatjana Fomina 2255 SK REVAL-SPORT .
2. ½ - ½ Urve Kruus 1952 SK DIAGONAAL .
3. 0 - 1 Viktoria Ni 2109 SK MALETÄHT .
4. 0 - 1 Leili Pärnpuu 2186 KADRIORU MK .
5. 0 - 1 Tuuli Vahtra 2085 VILJANDI MS .
0.5  punkti  5-st   + 0 = 1 - 4   0.5p  3-st   0p  2-st   Vastaste keskmine reiting: 2117