Viimati muudetud   23. märtsil kell 00 : 26 , 2006

Eesti maleklubide meistrivõistluste finaal

Tallinn

23. - 26. märts 2006

Üldtabel    Partiipunktide tabel    Voorude tulemused    Laudade tulemused    Meeskondade tulemused    Meeskondade liikmed    Eelturniir

 

   MA VABAETTUR 1 2261
reiting
.
asetus
nr tiitel nimi reiting asetus punkte mänge vastaste rtg statistika
1. Aleksander Veingold 2505 3 5 2408 + 1 = 4 - 0
2. Deniss Kovaljov 2337 3.5 7 2331 + 2 = 3 - 2
3. Nikolai Danilov 2315 5 7 2264 + 4 = 2 - 1
4. Juri Krupenski 2290 5.5 7 2203 + 5 = 1 - 1
5. Igor Krupenski 2326 3.5 6 2163 + 2 = 3 - 1
6. Deimante Daulyte 2244 2 4 2087 + 1 = 2 - 1
7. Viktoria Baškite 2214 1.5 3 1993 + 1 = 1 - 1
8. Tiina Raud 2113 0 0 0 + 0 = 0 - 0
9. Anto Remmel 2316 1.5 2 2112 + 1 = 1 - 0
10. Brait Lelumees 2213 0.5 1 2089 + 0 = 1 - 0
11. Oleg Šelajev 2114 0 0 0 + 0 = 0 - 0
12. Dmitri Gomon 2143 0 0 0 + 0 = 0 - 0
 
   Aleksander Veingold 2505
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Ilja Vovk 2265 MA VABAETTUR 2 .
2. 1 - 0 Juri Malinin 2358 MK MALETÄHT .
3. ½ - ½ Sergei Zjukin 2366 KADRIORU MK .
4. ½ - ½ Olav Sepp 2487 SAAREMAA MK .
5. ½ - ½ Kaido Külaots 2567 VILJANDI MS .
3  punkti  5-st   + 1 = 4 - 0   1.5p  2-st   1.5p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2408
 
   Deniss Kovaljov 2337
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 1 - 0 Sergei Karjakin 2203 MA VABAETTUR 2 .
2. 0 - 1 Vjatšeslav Sõskov 2239 MK MALETÄHT .
3. ½ - ½ Robert Ševtšenko 2396 PAUL KERESE MK .
4. ½ - ½ Andrei Šiškov 2378 KADRIORU MK .
5. 1 - 0 Ülar Lauk 2398 SAAREMAA MK .
6. ½ - ½ Sander Kukk 2176 SK REVAL-SPORT 2 .
7. 0 - 1 Meelis Kanep 2528 VILJANDI MS .
3.5  punkti  7-st   + 2 = 3 - 2   2.5p  4-st   1p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2331
 
   Nikolai Danilov 2315
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Vitali Šlõkov 2277 MA VABAETTUR 2 .
2. 1 - 0 Eduard Tolmatšov 2234 MK MALETÄHT .
3. 0 - 1 Mati Nei 2293 PAUL KERESE MK .
4. ½ - ½ Oleg Tarakanov 2200 KADRIORU MK .
5. 1 - 0 Indrek Kuusk 2299 SAAREMAA MK .
6. 1 - 0 Uku Valner 2102 SK REVAL-SPORT 2 .
7. 1 - 0 Tarvo Seeman 2445 VILJANDI MS .
5  punkti  7-st   + 4 = 2 - 1   1.5p  3-st   3.5p  4-st   Vastaste keskmine reiting: 2264
 
   Juri Krupenski 2290
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Robert Dubrovin 2203 MA VABAETTUR 2 .
2. 0 - 1 Maris Korstin 2218 MK MALETÄHT .
3. 1 - 0 Pjotr Nikitin 2160 PAUL KERESE MK .
4. 1 - 0 Tõnu Rauk 2200 KADRIORU MK .
5. 1 - 0 Olev Schults 2280 SAAREMAA MK .
6. 1 - 0 Kaarel Nestor 2069 SK REVAL-SPORT 2 .
7. 1 - 0 Hillar Kärner 2297 VILJANDI MS .
5.5  punkti  7-st   + 5 = 1 - 1   3.5p  4-st   2p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2203
 
   Igor Krupenski 2326
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Margus Sööt 2174 MA VABAETTUR 2 .
2. 1 - 0 Igor Aleksejev 2096 MK MALETÄHT .
3. ½ - ½ Jüri Ilves 2096 PAUL KERESE MK .
4. ½ - ½ Andres Kuusk 2253 SAAREMAA MK .
5. 1 - 0 Marko Keskel 2151 SK REVAL-SPORT 2 .
6. 0 - 1 Tanel Kuldsepp 2210 VILJANDI MS .
3.5  punkti  6-st   + 2 = 3 - 1   1.5p  2-st   2p  4-st   Vastaste keskmine reiting: 2163
 
   Deimante Daulyte 2244
reiting
.
asetus
Leedu
grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Leili Pärnpuu 2212 KADRIORU MK .
2. 0 - 1 Tuulikki Laesson 2235 SAAREMAA MK .
3. 1 - 0 Triin Narva 1843 SK REVAL-SPORT 2 .
4. ½ - ½ Tuuli Vahtra 2059 VILJANDI MS .
2  punkti  4-st   + 1 = 2 - 1   0.5p  2-st   1.5p  2-st   Vastaste keskmine reiting: 2087
 
   Viktoria Baškite 2214
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 1 - 0 Jekaterina Jermolina 1809 MA VABAETTUR 2 .
2. 0 - 1 Monika Tsõganova 2269 MK MALETÄHT .
3. ½ - ½ Natalja Glušakova 1902 PAUL KERESE MK .
1.5  punkti  3-st   + 1 = 1 - 1   1.5p  2-st   0p  1-st   Vastaste keskmine reiting: 1993
 
   Tiina Raud 2113
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Anto Remmel 2316
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Oleg Kortšagin 2234 KADRIORU MK .
2. 1 - 0 Kaarel Alasoo 1990 SK REVAL-SPORT 2 .
1.5  punkti  2-st   + 1 = 1 - 0   1.5p  2-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 2112
 
   Brait Lelumees 2213
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Leo Teemäe 2089 PAUL KERESE MK .
0.5  punkti  1-st   + 0 = 1 - 0   0p  0-st   0.5p  1-st   Vastaste keskmine reiting: 2089
 
   Oleg Šelajev 2114
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Dmitri Gomon 2143
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0