Viimati muudetud   23. märtsil kell 00 : 26 , 2006

Eesti maleklubide meistrivõistluste finaal

Tallinn

23. - 26. märts 2006

Üldtabel    Partiipunktide tabel    Voorude tulemused    Laudade tulemused    Meeskondade tulemused    Meeskondade liikmed    Eelturniir

 

   MK MALETÄHT 2132
reiting
.
asetus
nr tiitel nimi reiting asetus punkte mänge vastaste rtg statistika
1. Juri Malinin 2358 4.5 7 2381 + 4 = 1 - 2
2. Vjatšeslav Sõskov 2239 4.5 7 2261 + 4 = 1 - 2
3. Vladimir Zavoronkov 2366 3 4 2220 + 2 = 2 - 0
4. Eduard Tolmatšov 2234 1 4 2250 + 1 = 0 - 3
5. Maris Korstin 2218 3.5 5 2168 + 3 = 1 - 1
6. Leonid Pelešev 2213 0 0 0 + 0 = 0 - 0
7. Roman Ježov 2108 2 4 2142 + 1 = 2 - 1
8. Igor Aleksejev 2096 1.5 4 2181 + 1 = 1 - 2
9. Sergei Orlov 1960 0 0 0 + 0 = 0 - 0
10. Monika Tsõganova 2269 4 7 2062 + 4 = 0 - 3
11. Viktoria Ni 1800 0 0 0 + 0 = 0 - 0
12. Marina Safjanova 1727 0 0 0 + 0 = 0 - 0
 
   Juri Malinin 2358
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Kaido Külaots 2567 VILJANDI MS .
2. 0 - 1 Aleksander Veingold 2505 MA VABAETTUR 1 .
3. ½ - ½ Sergei Zjukin 2366 KADRIORU MK .
4. 1 - 0 Sander Kukk 2176 SK REVAL-SPORT 2 .
5. 1 - 0 Ilja Vovk 2265 MA VABAETTUR 2 .
6. 1 - 0 Robert Ševtšenko 2396 PAUL KERESE MK .
7. 1 - 0 Ülar Lauk 2398 SAAREMAA MK .
4.5  punkti  7-st   + 4 = 1 - 2   2.5p  3-st   2p  4-st   Vastaste keskmine reiting: 2381
 
   Vjatšeslav Sõskov 2239
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Meelis Kanep 2528 VILJANDI MS .
2. 1 - 0 Deniss Kovaljov 2337 MA VABAETTUR 1 .
3. 1 - 0 Oleg Tarakanov 2200 KADRIORU MK .
4. 1 - 0 Uku Valner 2102 SK REVAL-SPORT 2 .
5. ½ - ½ Igor Vassiljev 2269 MA VABAETTUR 2 .
6. 0 - 1 Jüri Ilves 2096 PAUL KERESE MK .
7. 1 - 0 Indrek Kuusk 2299 SAAREMAA MK .
4.5  punkti  7-st   + 4 = 1 - 2   2p  4-st   2.5p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2261
 
   Vladimir Zavoronkov 2366
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 1 - 0 Hendrik Olde 2335 KADRIORU MK .
2. ½ - ½ Sergei Karjakin 2203 MA VABAETTUR 2 .
3. 1 - 0 Leo Teemäe 2089 PAUL KERESE MK .
4. ½ - ½ Andres Kuusk 2253 SAAREMAA MK .
3  punkti  4-st   + 2 = 2 - 0   2p  3-st   1p  1-st   Vastaste keskmine reiting: 2220
 
   Eduard Tolmatšov 2234
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Tarvo Seeman 2445 VILJANDI MS .
2. 0 - 1 Nikolai Danilov 2315 MA VABAETTUR 1 .
3. 1 - 0 Kaarel Nestor 2069 SK REVAL-SPORT 2 .
4. 0 - 1 Tambet Siemer 2171 SAAREMAA MK .
1  punkti  4-st   + 1 = 0 - 3   0p  0-st   1p  4-st   Vastaste keskmine reiting: 2250
 
   Maris Korstin 2218
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Hillar Kärner 2297 VILJANDI MS .
2. 1 - 0 Juri Krupenski 2290 MA VABAETTUR 1 .
3. 1 - 0 Marko Keskel 2151 SK REVAL-SPORT 2 .
4. 1 - 0 Sergei Saraikin 2035 PAUL KERESE MK .
5. 0 - 1 Anto Kasak 2069 SAAREMAA MK .
3.5  punkti  5-st   + 3 = 1 - 1   3.5p  5-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 2168
 
   Leonid Pelešev 2213
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Roman Ježov 2108
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 1 - 0 Gert Elmaste 2222 VILJANDI MS .
2. 0 - 1 Tõnu Rauk 2200 KADRIORU MK .
3. ½ - ½ Robert Dubrovin 2203 MA VABAETTUR 2 .
4. ½ - ½ Stepan Ivanov 1943 PAUL KERESE MK .
2  punkti  4-st   + 1 = 2 - 1   0p  0-st   2p  4-st   Vastaste keskmine reiting: 2142
 
   Igor Aleksejev 2096
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Igor Krupenski 2326 MA VABAETTUR 1 .
2. 1 - 0 Oleg Kortšagin 2234 KADRIORU MK .
3. 0 - 1 Kaarel Alasoo 1990 SK REVAL-SPORT 2 .
4. ½ - ½ Margus Sööt 2174 MA VABAETTUR 2 .
1.5  punkti  4-st   + 1 = 1 - 2   1.5p  2-st   0p  2-st   Vastaste keskmine reiting: 2181
 
   Sergei Orlov 1960
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Monika Tsõganova 2269
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Tuuli Vahtra 2059 VILJANDI MS .
2. 1 - 0 Viktoria Baðkite 2214 MA VABAETTUR 1 .
3. 0 - 1 Leili Pärnpuu 2212 KADRIORU MK .
4. 1 - 0 Triin Narva 1843 SK REVAL-SPORT 2 .
5. 1 - 0 Jekaterina Jermolina 1809 MA VABAETTUR 2 .
6. + - - Hedda Kruusiauk 2055 PAUL KERESE MK .
7. 0 - 1 Tuulikki Laesson 2235 SAAREMAA MK .
4  punkti  7-st   + 4 = 0 - 3   3p  4-st   1p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2062
 
   Viktoria Ni 1800
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Marina Safjanova 1727
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0