Viimati muudetud   23. märtsil kell 00 : 26 , 2006

Eesti maleklubide meistrivõistluste finaal

Tallinn

23. - 26. märts 2006

Üldtabel    Partiipunktide tabel    Voorude tulemused    Laudade tulemused    Meeskondade tulemused    Meeskondade liikmed    Eelturniir

 

   MA VABAETTUR 2 2103
reiting
.
asetus
nr tiitel nimi reiting asetus punkte mänge vastaste rtg statistika
1. Ilja Vovk 2265 2.5 7 2407 + 1 = 3 - 3
2. Igor Vassiljev 2269 1.5 4 2311 + 1 = 1 - 2
3. Sergei Karjakin 2203 2.5 6 2256 + 1 = 3 - 2
4. Vitali Šlõkov 2277 2.5 5 2241 + 2 = 1 - 2
5. Robert Dubrovin 2203 2.5 7 2197 + 0 = 5 - 2
6. Kermen Makarova 1932 0 0 0 + 0 = 0 - 0
7. Margus Sööt 2174 3 6 2153 + 1 = 4 - 1
8. Juri Timošin 2220 0 0 0 + 0 = 0 - 0
9. Natalja Makarova 1904 0 0 0 + 0 = 0 - 0
10. Viktor Šleimovitš 2068 0 0 0 + 0 = 0 - 0
11. Ivan Moltšanov 2048 0 0 0 + 0 = 0 - 0
12. Aleksander Vaganov 1963 0 0 0 + 0 = 0 - 0
13. Jekaterina Jermolina 1809 1 7 2104 + 0 = 2 - 5
 
   Ilja Vovk 2265
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Aleksander Veingold 2505 MA VABAETTUR 1 .
2. ½ - ½ Robert Ševtšenko 2396 PAUL KERESE MK .
3. 0 - 1 Olav Sepp 2487 SAAREMAA MK .
4. 0 - 1 Kaido Külaots 2567 VILJANDI MS .
5. 0 - 1 Juri Malinin 2358 MK MALETÄHT .
6. 1 - 0 Sergei Zjukin 2366 KADRIORU MK .
7. ½ - ½ Sander Kukk 2176 SK REVAL-SPORT 2 .
2.5  punkti  7-st   + 1 = 3 - 3   2p  4-st   0.5p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2407
 
   Igor Vassiljev 2269
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Meelis Kanep 2528 VILJANDI MS .
2. ½ - ½ Vjatšeslav Sõskov 2239 MK MALETÄHT .
3. 0 - 1 Andrei Šiškov 2378 KADRIORU MK .
4. 1 - 0 Uku Valner 2102 SK REVAL-SPORT 2 .
1.5  punkti  4-st   + 1 = 1 - 2   1.5p  2-st   0p  2-st   Vastaste keskmine reiting: 2311
 
   Sergei Karjakin 2203
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Deniss Kovaljov 2337 MA VABAETTUR 1 .
2. 0 - 1 Vjatšeslav Garber 2170 PAUL KERESE MK .
3. ½ - ½ Ülar Lauk 2398 SAAREMAA MK .
4. ½ - ½ Vladimir Zavoronkov 2366 MK MALETÄHT .
5. ½ - ½ Oleg Tarakanov 2200 KADRIORU MK .
6. 1 - 0 Kaarel Nestor 2069 SK REVAL-SPORT 2 .
2.5  punkti  6-st   + 1 = 3 - 2   1p  2-st   1.5p  4-st   Vastaste keskmine reiting: 2256
 
   Vitali Šlõkov 2277
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Nikolai Danilov 2315 MA VABAETTUR 1 .
2. 1 - 0 Jüri Ilves 2096 PAUL KERESE MK .
3. 0 - 1 Indrek Kuusk 2299 SAAREMAA MK .
4. 1 - 0 Hillar Kärner 2297 VILJANDI MS .
5. 0 - 1 Tõnu Rauk 2200 KADRIORU MK .
2.5  punkti  5-st   + 2 = 1 - 2   2.5p  3-st   0p  2-st   Vastaste keskmine reiting: 2241
 
   Robert Dubrovin 2203
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Juri Krupenski 2290 MA VABAETTUR 1 .
2. ½ - ½ Leo Teemäe 2089 PAUL KERESE MK .
3. 0 - 1 Olev Schults 2280 SAAREMAA MK .
4. ½ - ½ Siim Kanep 2228 VILJANDI MS .
5. ½ - ½ Roman Ježov 2108 MK MALETÄHT .
6. 0 - 1 Oleg Kortšagin 2234 KADRIORU MK .
7. ½ - ½ Marko Keskel 2151 SK REVAL-SPORT 2 .
2.5  punkti  7-st   + 0 = 5 - 2   1p  4-st   1.5p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2197
 
   Kermen Makarova 1932
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Margus Sööt 2174
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. ½ - ½ Igor Krupenski 2326 MA VABAETTUR 1 .
2. ½ - ½ Sergei Saraikin 2035 PAUL KERESE MK .
3. 0 - 1 Andres Kuusk 2253 SAAREMAA MK .
4. ½ - ½ Gert Elmaste 2222 VILJANDI MS .
5. ½ - ½ Igor Aleksejev 2096 MK MALETÄHT .
6. 1 - 0 Kaarel Alasoo 1990 SK REVAL-SPORT 2 .
3  punkti  6-st   + 1 = 4 - 1   1.5p  3-st   1.5p  3-st   Vastaste keskmine reiting: 2153
 
   Juri Timošin 2220
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Natalja Makarova 1904
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Viktor Šleimovitš 2068
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Ivan Moltšanov 2048
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Aleksander Vaganov 1963
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
0  punkti  0-st   + 0 = 0 - 0   0p  0-st   0p  0-st   Vastaste keskmine reiting: 0
 
   Jekaterina Jermolina 1809
reiting
.
asetus

grupp
voor värvid tulemus tiitel vastane reiting klubi asetus EST koht
1. 0 - 1 Viktoria Baškite 2214 MA VABAETTUR 1 .
2. ½ - ½ Natalja Glušakova 1902 PAUL KERESE MK .
3. ½ - ½ Tuulikki Laesson 2235 SAAREMAA MK .
4. 0 - 1 Tuuli Vahtra 2059 VILJANDI MS .
5. 0 - 1 Monika Tsõganova 2269 MK MALETÄHT .
6. 0 - 1 Leili Pärnpuu 2212 KADRIORU MK .
7. 0 - 1 Triin Narva 1843 SK REVAL-SPORT 2 .
1  punkti  7-st   + 0 = 2 - 5   0.5p  3-st   0.5p  4-st   Vastaste keskmine reiting: 2104