Viimati muudetud   23. märtsil kell 00 : 24 , 2006

Eesti maleklubide meistrivõistluste eelring

Viljandi

4. - 5. veebruar 2006

Üldtabel    Partiipunktide tabel    Voorude tulemused    Laudade tulemused    Meeskondade tulemused    Meeskondade liikmed

 

  1    2    3    4    5    6  

 

6. voor

    VILJANDI MS 2257 3 - 3 2250 KADRIORU MK 
1.   Meelis Kanep 2528 ½  -  ½ 2366 Sergei Zjukin
2.   Hillar Kärner 2297 ½  -  ½ 2378 Andrei Šiškov
3.   Siim Kanep 2228 ½  -  ½ 2200 Oleg Tarakanov
4.   Gert Elmaste 2222 ½  -  ½ 2200 Tõnu Rauk
5.   Tanel Kuldsepp 2210 ½  -  ½ 2142 Aleksander Petrov
6.   Tuuli Vahtra 2059 ½  -  ½ 2212 Leili Pärnpuu
 
    MK MALETÄHT 2239 3 - 3 2168 SAAREMAA MK 
1.   Vjatšeslav Sõskov 2239 ½  -  ½ 2398 Ülar Lauk
2.   Vladimir Zavoronkov 2366 ½  -  ½ 2299 Indrek Kuusk
3.   Eduard Tolmatšov 2234 ½  -  ½ 2253 Andres Kuusk
4.   Maris Korstin 2218 ½  -  ½ 2171 Tambet Siemer
5.   Roman Ježov 2108 ½  -  ½ 2128 Marko Siil
6.   Monika Tsõganova 2269 ½  -  ½ 1759 Riine Mägi
 
    PAUL KERESE MK 2089 2 - 4 2154 MK VABAETTUR 2 
1.   Robert Ševtšenko 2396 1  -  0 2265 Ilja Vovk
2.   Vjatšeslav Garber 2170 0  -  1 2269 Igor Vassiljev
3.   Leo Teemäe 2089 ½  -  ½ 2203 Sergei Karjakin
4.   Sergei Saraikin 2035 0  -  1 2203 Robert Dubrovin
5.   Stepan Ivanov 1943 0  -  1 2174 Margus Sööt
6.   Natalja Glušakova 1902 ½  -  ½ 1807 Jekaterina Jermolina
 
    MK ŠAHH & GARDE 1 1999 3 - 3 1962 TÕNU TRUUSI MKK 
1.   Nikolai Kunitsõn 2158 ½  -  ½ 2141 Lauri Teelem
2.   Vitali Halapjan 2035 1  -  0 1971 Askold Nassar
3.   Aleksei Tihhontšuk 1992 0  -  1 1988 Filipp Akimov
4.   Andrei Frolov 1966 0  -  1 1942 Sven Telliskivi
5.   Mark Lapidus 1943 ½  -  ½ 1937 Silver Jakobson
6.   Jana Airapetjan 1897 1  -  0 1794 Kertu Oja
 
    AKADEEMILINE MS 2043 4.5 - 1.5 1786 MK ŠAHH & GARDE 2 
1.   Lauri Kool 2096 0  -  1 1940 Georgi Dzaniašvili
2.   Tauno Metsalu 2112 1  -  0 1832 Ilja Meritee
3.   Sven Reimaa 2171 1  -  0 1813 Nikolai Mahhov
4.   Mikk Espenberg 2044 1  -  0 1778 Ruben Airapetjan
5.   Toivo Harujõe 2027 ½  -  ½ 1777 Georgi Mahmurov
6.   Liis Oja 1806 1  -  0 1578 Anna Lapidus
 
    SK REVAL-SPORT 2 2080 4 - 0 0 VABA VOOR 
1.   Sander Kukk 2176 1  -  0 vaba
2.   Uku Valner 2102 1  -  0 vaba
3.   Kaarel Nestor 2069 1  -  0 vaba
4.   Marko Keskel 2151 1  -  0 vaba
5.   Kaarel Alasoo 1990  -  vaba
6.   Marek Soobik 1990  -  vaba