Noorte 2006. a.
maailmameistrivõistlused
Gruusia, Batumi 18. - 29. 10.
Viimati muudetud 28. oktoobril kell 00 : 00 , 2006
http://chess-results.com/
Nr.
Nimi
Rtg
Punkte
Mänge
Statistika
Koht
Grupp
1.
Ilja Vovk
2265
6
11
+ 5 = 2 - 4
18.-24. (20.)
P-18
2.
Uku Valner
2009
5.5
11
+ 4 = 3 - 4
27.-35. (34.)
P-16
3.
Ivan Moltšanov
1917
5
11
+ 2 = 6 - 3
50.-60. (50.)
P-14
4.
Mark Lapidus
1842
6
11
+ 5 = 2 - 4
29.-37. (35.)
P-12
5.
Georg Abozenko
E-1640
3
11
+ 2 = 2 - 7
91.-92. (91.)
P-10
6.
Georg Nero
EST-1359
5
11
+ 3 = 4 - 4
47.-53. (52.)
P- 8
7.
Ilja Široš
EST-1583
5.5
11
+ 5 = 1 - 5
38.-46. (39.)
P- 8
8.
Tuuli Vahtra
1972
4.5
11
+ 4 = 1 - 6
32.-37. (36.)
T-18
9.
Anna Lapidus
E-1647
1
11
+ 0 = 2 - 9
52.
T-14
10.
Triin Narva
E-1863
5.5
11
+ 4 = 3 - 4
31.-38. (31.)
T-12
11.
Mai Narva
E-1545
5
11
+ 5 = 0 - 6
28.-34. (33.)
T- 8
Ilja Vovk
2265
reiting
29.
asetus
Noormehed kuni 18
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
0 - 1
rm
Arik Braun
2525
Saksamaa
2.
2.
1 - 0
Giorgi Diakonashvili
1976
Gruusia
50.
30.-37.
3.
1 - 0
rm
Arun Prasad
2424
India
12.
22.-25.
4.
0 - 1
G Rohit
2393
India
15.
26.-28.
5.
1 - 0
rm
Maxim Rodshtein
2517
Iisrael
3.
19.
6.
1 - 0
Gaioz Nigalidze
2222
Gruusia
35.
12.
7.
½ - ½
rm
Tornike Sanikidze
2418
Gruusia
13.
13.
8.
0 - 1
rm
Wojciech Moranda
2462
Poola
7.
19.
9.
½ - ½
Chiel van Oosterom
2278
Holland
27.
19.
10.
0 - 1
rm
Manuel Leon Hoyos
2437
Mehhiko
10.
26.
11.
1 - 0
Saeid Arabi
1989
Iraan
49.
18.-24. (20.)
6
punkti 11-st
+ 5 = 2 - 4
2.5p 6-st
3.5p 5-st
Vastaste keskmine reiting: 2331
Uku Valner
2009
reiting
50.
asetus
Noormehed kuni 16
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
½ - ½
fm
Matas Narmontas
2310
Leedu
19.
2.
0 - 1
Luka Paichadze
2378
Gruusia
9.
44.-47.
3.
0 - 1
Davit Sichinava
2082
Gruusia
44.
53.-56.
4.
0 - 1
Mohammadhossein Shamsi
2137
Iraan
40.
59.
5.
+ - -
Vaba voor
.
55.
6.
1 - 0
Florian Schiendorfer
2049
veitsi
47.
47.
7.
0 - 1
Sergio J. Morales Garcia
2230
Mehhiko
27.
51.
8.
1 - 0
Levan Beraia
1985
Gruusia
54.
46.
9.
½ - ½
Giorgi Latsabidze
2139
Gruusia
39.
47.
10.
1 - 0
Shahin Sadeh
2159
Iraan
37.
37.
11.
½ - ½
Matiss Mustaps
2199
Läti
32.
27.-35. (34.)
5.5
punkti 11-st
+ 4 = 3 - 4
3.5p 5-st
2p 6-st
Vastaste keskmine reiting: 2166
Ivan Moltšanov
1917
reiting
50.
asetus
Noormehed kuni 14
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
1 - 0
Axel Rombaldoni
2260
Itaalia
8.
2.
½ - ½
Federico Perez Ponsa
2183
Argentina
18.
14.-23.
3.
0 - 1
Zurab Javakhadze
2123
Gruusia
22.
37.-39.
4.
½ - ½
Bahruz Rzayev
2051
Aserbaidzan
32.
41.-42.
5.
½ - ½
Ayaz Mammadov
2216
Aserbaidzan
14.
43.
6.
1 - 0
fm
S Nitin
2278
India
4.
31.
7.
½ - ½
Vladislav Vdovichenko
2096
Ukraina
26.
29.
8.
½ - ½
Leandro Krysa
2025
Argentina
33.
31.
9.
½ - ½
Sh Koohestani
2064
Iraan
31.
32.
10.
0 - 1
A. R. Saleh Salem
2204
Ühendatud Araabia Emiraadid
16.
38
11.
0 - 1
fm
Kareim Wageih
2105
Egiptus
25.
50.-60. (50.)
5
punkti 11-st
+ 2 = 6 - 3
3p 6-st
2p 5-st
Vastaste keskmine reiting: 2145
Mark Lapidus
1842
reiting
42.
asetus
Noormehed kuni 12
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
0 - 1
Bakberdi Zhandarbekov
Kasahstan
87.
2.
1 - 0
Davit Kiladze
veitsi
64.
49.-64.
3.
1 - 0
Engin Topak
Türgi
83.
31.-37.
4.
½ - ½
fm
Gujrathi Vidit Santosh
2213
India
5.
35.-36.
5.
0 - 1
Daniel Baider
2081
Uus-Meremaa
17.
43.
6.
½ - ½
Nodar Lortkipanidze
2087
Gruusia
16.
7.
0 - 1
David Shahinyan
Armeenia
79.
55.
8.
1 - 0
Amirhomayoun Yarlou
Iraan
86.
47.
9.
0 - 1
Tigran Petrosyan
2036
Armeenia
24.
55.
10.
1 - 0
Kaan Komut
Türgi
66.
46.
11.
1 - 0
Rza Rahimov
Aserbaidzan
76.
29.-37. (35.)
6
punkti 11-st
+ 5 = 2 - 4
4p 5-st
2p 6-st
Vastaste keskmine reiting: 2104
Georg Abozenko
E-1640
reiting
26.
asetus
Noormehed kuni 10
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
1 - 0
Andrea Muccini
Itaalia
72.
2.
0 - 1
Nurlan Shabanova
Aserbaidzan
80.
37.-48.
3.
0 - 1
Joshua Lau
Austraalia
66.
59.-65.
4.
1 - 0
Amin Ghahri
Iraan
51.
50.-53.
5.
0 - 1
Agil Pirverdiev
Aserbaidzan
75.
65.-66.
6.
0 - 1
Nima Javanbakht
Iraan
55.
72.
7.
0 - 1
Lasha Rukhadze
Gruusia
78.
81.
8.
½ - ½
Noe Montenegro
Argentina
71.
81.
9.
½ - ½
Shalva Simonishvili
Gruusia
82.
80.
10.
0 - 1
Yyly Zhokar Zhahbai
KGZ
94.
86.
11.
0 - 1
Marco Pretorius
Lõuna-Aafrika
76.
91.-92. (91.)
3
punkti 11-st
+ 2 = 2 - 7
2.5p 6-st
0.5p 5-st
Vastaste keskmine reiting: 0
Georg Nero
EST-1359
reiting
56.
asetus
Noormehed kuni 8
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
0 - 1
Amir Mohammad Bahmani
Iraan
15.
2.
0 - 1
Kagan Can Melih
Türgi
20.
64.-81.
3.
½ - ½
Adomas Kacerauskas
Leedu
39.
71.-72.
4.
1 - 0
Abishek Umashankar
Keenia
80.
60.
5.
½ - ½
Rati Pertia
Gruusia
63.
62.
6.
1 - 0
Davit Jishkaiani
Gruusia
38.
47.
7.
0 - 1
Ashkan Azali
Iraan
14.
54.
8.
½ - ½
Shota Bekaia
Gruusia
16.
54.
9.
0 - 1
Lasha Kakhidze
Gruusia
41.
60.
10.
1 - 0
Javier Iapichello
Argentina
35.
55.
11.
½ - ½
Juan Esteban
PER
28.
47.-53. (52.)
5
punkti 11-st
+ 3 = 4 - 4
2.5p 5-st
2.5p 6-st
Vastaste keskmine reiting: 0
Ilja Široš
EST-1583
reiting
73.
asetus
Noormehed kuni 8
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
0 - 1
Zhengdong Hu
Hiina
33.
2.
1 - 0
Adomas Kacerauskas
Leedu
39.
43.-61.
3.
1 - 0
Konrad Drozdowski
Poola
25.
29.-38.
4.
1 - 0
Ashkan Azali
Iraan
14.
17.-21.
5.
0 - 1
Cemil Can Ali Marandi
Türgi
12.
29.
6.
1 - 0
Vakhtang Chachkhiani
Gruusia
21.
22.
7.
0 - 1
Sharma Soumya
1529
India
6.
27.
8.
0 - 1
Sviatoslav Diatlov
Ukraina
24.
36.
9.
½ - ½
Amir Mohammad Bahmani
Iraan
15.
37.
10.
1 - 0
Tornike Gulashvili
Gruusia
31.
30.
11.
0 - 1
Arjun Roshik Bharat
India
17.
38.-46. (39.)
5.5
punkti 11-st
+ 5 = 1 - 5
1p 6-st
4.5p 5-st
Vastaste keskmine reiting: 1529
Tuuli Vahtra
1972
reiting
32.
asetus
Neiud kuni 18
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
0 - 1
wim
Betul Cemre Yildiz
2227
Türgi
12.
2.
0 - 1
wim
Deimante Daulyte
2205
Leedu
15.
35.-41.
3.
1 - 0
Angele Larocque
Kanada
38.
33.-36.
4.
0 - 1
Hanna Leks
2212
Poola
13.
35.-37.
5.
1 - 0
Christine Ng'ang'a
Keenia
39.
33.
6.
0 - 1
Ingris Rivera
2107
Kolumbia
26.
35.
7.
0 - 1
Yanjav Batzaya
2048
Mongoolia
29.
36.
8.
+ - -
Vaba voor
.
34.
9.
½ - ½
wcm
Carmen De Jager
1833
Lõuna-Aafrika
36.
35.
10.
0 - 1
Alexandra Jule
1852
Austraalia
35.
37.
11.
1 - 0
wfm
Marianna Chierici
1958
Itaalia
33.
32.-37. (36.)
4.5
punkti 11-st
+ 4 = 1 - 6
4p 6-st
0.5p 5-st
Vastaste keskmine reiting: 2055
Anna Lapidus
E-1647
reiting
42.
asetus
Neiud kuni 14
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
0 - 1
Lela Ugulava
1980
Gruusia
16.
2.
½ - ½
Roberta Messina
1843
Itaalia
29.
40.-45.
3.
0 - 1
Bayar Anu
1708
Mongoolia
31.
46.-48.
4.
0 - 1
Laetitia van Wyk
Lõuna-Aafrika
50.
49.
5.
0 - 1
Hasmik Margaryan
Armeenia
43.
51.
6.
0 - 1
Qinke Wang
Hiina
51.
52.
7.
0 - 1
Erika Uusitupa
Soome
49.
52.
8.
0 - 1
Nina De Swardt
Lõuna-Aafrika
34.
52.
9.
½ - ½
Masha Boric
Bosnia & Hertegoviina
32.
52.
10.
0 - 1
Madalina-Maria Anusca
1941
Rumeenia
21.
52.
11.
0 - 1
Mariam Sulamanidze
Gruusia
47.
52.
1
punkti 11-st
+ 0 = 2 - 9
0.5p 6-st
0.5p 5-st
Vastaste keskmine reiting: 1868
Triin Narva
E-1863
reiting
47.
asetus
Neiud kuni 12
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
0 - 1
Nino Anakidze
1910
Gruusia
14.
2.
1 - 0
Natia Jalabadze
1863
Gruusia
18.
35.-46.
3.
½ - ½
Sally Yu
Austraalia
66.
35.-37.
4.
1 - 0
Gutta Sirisha
1970
India
8.
24.-25.
5.
1 - 0
Niousha Afshar
Iraan
24.
15.
6.
1 - 0
Hanieh Khalaji
1914
Iraan
13.
10.
7.
½ - ½
Rout Padmini
2188
India
1.
10.
8.
½ - ½
Lena Kuzniatsova
USA
44.
9.
9.
0 - 1
Sabina Ibragimova
Aserbaidzan
35.
16.
10.
0 - 1
Priya J. Mohana
1986
India
6.
23.
11.
0 - 1
Melissa Greef
1948
Lõuna-Aafrika
11.
31.-38. (31.)
5.5
punkti 11-st
+ 4 = 3 - 4
2.5p 6-st
3p 5-st
Vastaste keskmine reiting: 1968
Mai Narva
E-1545
reiting
27.
asetus
Neiud kuni 8
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
0 - 1
U Ashwini
India
3.
2.
0 - 1
Dorsa Derakhshani
Iraan
7.
38.-47.
3.
1 - 0
Nino Gumberidze
Gruusia
12.
37.-42.
4.
0 - 1
Mariya Vasova
Bulgaaria
44.
38.-43.
5.
1 - 0
Siranush Gukasyan
Armeenia
11.
37.-38.
6.
0 - 1
Baasandorj Davaasuren
Mongoolia
6.
38.
7.
1 - 0
Liana Kharatishvili
Gruusia
17.
34.
8.
1 - 0
Elene Kostava
Gruusia
21.
29.
9.
0 - 1
Fei-Tzin Lee
USA
22.
34.
10.
0 - 1
Khatia Kikvidze
Gruusia
20.
37.
11.
1 - 0
Donika Shivacheva
Bulgaaria
36.
28.-34. (33.)
5
punkti 11-st
+ 5 = 0 - 6
2p 5-st
3p 6-st
Vastaste keskmine reiting: 0