Aeroflot Open
Venemaa, Moskva 07. - 17. 02. 2006
Viimati muudetud 16. veebruaril kell 00 : 00 , 2006
http://www.aeroflotchess.com/
Nr.
Nimi
Rtg
Punkte
Mänge
Statistika
Koht
Grupp
1.
Kaido Külaots
2558
3
9
+ 0 = 6 - 3
78.-90. (81.)
A1
2.
Meelis Kanep
2516
5
9
+ 2 = 6 - 1
44.-68. (48.)
A2
3.
Tarvo Seeman
2422
3.5
9
+ 2 = 3 - 4
114.-131. (124.)
A2
4.
Monika Tsõganova
2282
3.5
9
+ 3 = 1 - 5
96.-112. (96.)
B
5.
Mark Lapidus
1839
4
9
+ 3 = 2 - 4
120.-160. (154.)
C
rsm
Kaido Külaots
2558
reiting
72.
asetus
A1
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
0 - 1
rsm
Darmen Sadvakasov
2629
Kasahstan
26.
68.-93.
2.
½ - ½
rsm
Gabriel Sargissian
2603
Armeenia
40.
72.-84.
3.
½ - ½
rsm
Alexander Riazantsev
2594
Venemaa
47.
66.-81.
4.
0 - 1
rsm
Mohamad Al-Modiahki
2579
QAT
57.
79.-91.
5.
½ - ½
rsm
Sergey Erenburg
2573
Iisrael
62.
76.-88.
6.
½ - ½
rsm
Hua Ni
2614
Hiina
33.
75.-83.
7.
0 - 1
rsm
Sergei Movsesian
2632
Slovakkia
25.
82.-89.
8.
½ - ½
Nikita Vitiugov
2573
Venemaa
65.
81.-91.
9.
½ - ½
rsm
Markus Robert
2595
Serbia ja Montenegro
45.
78.-90. (81.)
3
punkti 9-st
+ 0 = 6 - 3
1.5p 4-st
1.5p 5-st
Vastaste keskmine reiting: 2599
rm
Meelis Kanep
2516
reiting
29.
asetus
A2
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
½ - ½
Chao Li
2440
Hiina
105.
24.-55.
2.
½ - ½
rm
Wenliang Li
2436
Hiina
107.
58.-102.
3.
½ - ½
Levon Babujian
2441
Armeenia
103.
53.-106.
4.
½ - ½
rm
Esen Baris
2419
Türgi
122.
57.-101.
5.
0 - 1
rm
Ekaterina Kovalevskaya
2458
Venemaa
92.
100.-127.
6.
1 - 0
rm
Irina Vasilevich
2394
Venemaa
142.
64.-94.
7.
½ - ½
fm
Robert Andrew Hungaski
2407
USA
132.
65.-90.
8.
1 - 0
fm
Vladimir Demin
2422
Venemaa
119.
44.-66.
9.
½ - ½
rsm
Sergei Beshukov
2470
Venemaa
78.
44.-68. (48.)
5
punkti 9-st
+ 2 = 6 - 1
3p 4-st
2p 5-st
Vastaste keskmine reiting: 2431
rm
Tarvo Seeman
2422
reiting
118.
asetus
A2
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
0 - 1
rm
Ian Nepomniachtchi
2503
Venemaa
43.
56.-154.
2.
0 - 1
rsm
Ahmed Adly
2473
Egiptus
70.
144.-154.
3.
0 - 1
rsm
Stanislav Voitsekhovsky
2511
Venemaa
35.
150.-154.
4.
1 - 0
rm
Rui Wang
2513
Hiina
32.
123.-145.
5.
½ - ½
rsm
Mikhail Golubev
2499
Ukraina
51.
128.-145.
6.
0 - 1
fm
Roman V. Nechepurenko
2430
Venemaa
109.
139.-146.
7.
1 - 0
Hrant Melkumyan
2402
Armeenia
137.
120.-134.
8.
½ - ½
rsm
Yaacov Zilberman
2463
Iisrael
87.
112.-134.
9.
½ - ½
rm
Beniamin Galstian
2476
Armeenia
68.
114.-131. (124.)
3.5
punkti 9-st
+ 2 = 3 - 4
2.5p 6-st
1p 3-st
Vastaste keskmine reiting: 2474
rm
Monika Tsõganova
2282
reiting
85.
asetus
B
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
½ - ½
rm
Sergey Kravtsov
2377
Venemaa
20.
39.-93.
2.
1 - 0
fm
Dmitri Sokolov
2387
Venemaa
8.
13.-45.
3.
0 - 1
rm
Sunil Mokal Prathamesh
2346
India
42.
50.-81.
4.
0 - 1
rm
Husein Aziz Nezad
2353
QAT
38.
83.-109.
5.
1 - 0
Marc Vallet
2214
Prantsusmaa
122.
57.-72.
6.
1 - 0
rm
Saptarshi Roy Chowdhury
2393
India
4.
32.-49.
7.
0 - 1
fm
Alexander P. Tjurin
2360
Venemaa
32.
51.-79.
8.
0 - 1
Vitaly Rodchenkov
2332
Venemaa
50.
77.-99.
9.
0 - 1
Ismael Karim
2234
Maroko
115.
96.-112. (96.)
3.5
punkti 9-st
+ 3 = 1 - 5
2p 4-st
1.5p 5-st
Vastaste keskmine reiting: 2332
Mark Lapidus
1839
reiting
142.
asetus
C
grupp
voor
värvid
tulemus
tiitel
vastane
reiting
riik
asetus
EST koht
1.
0 - 1
Francois Debray
2166
Prantsusmaa
30.
129.-225.
2.
0 - 1
Organ Talish-Zade
Aserbaidzan
213.
186.-225.
3.
½ - ½
Vladimir Mogila
Kasahstan
187.
193.-208.
4.
1 - 0
Luc Poirier
Prantsusmaa
193.
138.-180.
5.
0 - 1
Valeriy I. Rossal
2158
Venemaa
38.
174.-202.
6.
½ - ½
Reza Rostamzaden
Iraan
197.
168.-196.
7.
1 - 0
Ilchin Rozybakiyev
Kanada
199.
132.-165.
8.
1 - 0
Nikolay Simonyan
Venemaa
209.
100.-128.
9.
0 - 1
fm
Etery Kublashvili
2129
Venemaa
57.
120.-160. (154.)
4
punkti 9-st
+ 3 = 2 - 4
2.5p 5-st
1.5p 4-st
Vastaste keskmine reiting: 2151