Viimati muudetud   16. veebruaril kell 18 : 46 , 2005

Eesti maleklubide meistrivõistluste eelring

Tallinn

12. - 13. veebruar 2005

Üldtabel    Partiipunktide tabel    Voorude tulemused    Laudade tulemused    Meeskondade tulemused    Meeskondade liikmed

 

  1    2    3    4    5    6    7  

 

7. voor

    PÕLVA MK 1922 0 - 6 2317 MK MALETÄHT 
1.   Kaimar Puusepp 2168 0  -  1 2396 Vladimir Zavoronkov
2.   Elon Varik 2026 0  -  1 2392 Alex Anjuhhin
3.   Otto Nõmmik 1982 0  -  1 2364 Juri Malinin
4.   Ilja Dubov 1593 0  -  1 2254 Vjatšeslav Sõskov
5.   Viktor Kass 1916 0  -  1 2286 Leonid Pelešev
6.   Dagmar Kaha 1849 0  -  1 2211 Monika Tsõganova
 
    MAARDU MK 1 2099 4 - 2 2177 VILJANDI MS 
1.   Sergei Karjakin 2271 ½  -  ½ 2281 Hillar Kärner
2.   Vitali Šlõkov 2241 1  -  0 2197 Gert Elmaste
3.   Sergei Poljakov 2125 ½  -  ½ 2195 Siim Kanep
4.   Edgar Avtšijev 2033 1  -  0 2177 Marek Kolk
5.   Artur Gjulumjan 2012 ½  -  ½ 2193 Tanel Kuldsepp
6.   Kermen Makarova 1909 ½  -  ½ 2019 Tuuli Vahtra
 
    KADRIORU MK 1 2226 4.5 - 1.5 1953 P. KERESE MK 
1.   Sergei Zjukin 2370 0  -  1 2213 Juri Timošin
2.   Andrei Šiškov 2368 1  -  0 1954 Anton Larin
3.   Oleg Kortšagin 2241 ½  -  ½ 1931 Dmitri Knjazev
4.   T. Rauk 2200 1  -  0 1874 Andrei Kiting
5.   Valdo Müütnik 2145 1  -  0 1836 Andres Aas
6.   Heike Sander 2032 1  -  0 1908 Natalja Glušakova
 
    SK REVAL-SPORT 2 2088 5 - 1 1903 P. KERESE MK SEENIORID 
1.   Jaan Narva 2321 ½  -  ½ 2092 Leo Teemäe
2.   Sander Kukk 2137 1  -  0 2063 Heino Mirme
3.   Uku Valner 2051 1  -  0 2037 Sergei Saraikin
4.   Kaarel Nestor 1998 ½  -  ½ 2011 Elmar Talisaar
5.   Kaarel Alasoo 1919 1  -  0 1993 J. Sepandi
6.   Regina Narva 2102 1  -  0 1219 Heli Melis
 
    MK VABAETTUR 2 2152 5.5 - 0.5 1805 MK ŠAHH & GARDE 2 
1.   Robert Dubrovin 2236 ½  -  ½ 1936 Ivan Moskaljov
2.   Brait Lelumees 2196 1  -  0 1862 Mark Lapidus
3.   Ilja Vovk 2182 1  -  0 1836 Georgi Dzaniašvili
4.   Oleg Šelajev 2117 1  -  0 1841 Vladislav Thagazitov
5.   Kristjan Sarapik 2065 1  -  0 1776 Ruben Airapetjan
6.   Tiina Raud 2116 1  -  0 1578 Anna Lapidus
 
    MK ŠAHH & GARDE 1 2027 6 - 0 1760 ROCCA-AL-MARE SK 
1.   Aleksander Volodin 2232 1  -  0 1938 Jevgeni Rumjantsev
2.   Nikolai Kunitsõn 2149 1  -  0 1978 Jüri Holvason
3.   Vitali Halapjan 2055 1  -  0 1735 Ivo Adermann
4.   Aleksei Tihhontšuk 1952 1  -  0 1653 Roman Holvason
5.   Andrei Frolov 1929 1  -  0 1509 Aleksander Vein
6.   Jana Airapetjan 1847 1  -  0 1746 Kreete Käos
 
    MAARDU MK 2 1767 0 - 6 2009 TÕNU TRUUSI MKK 
1.   Vladimir Markov 2025 0  -  1 2170 Arvo Sarv
2.   Andrei Anissimov 1902 0  -  1 2089 Lauri Teelem
3.   V. Parol 1750 0  -  1 2077 Tauno Metsalu
4.   Liparit Gjulumjan 1321 0  -  1 2016 Filipp Akimov
5.   Egor Volkov 1750 0  -  1 1952 Askold Nassar
6.   Nadezda Volkova 1853 0  -  1 1750 Valeria Germ
 
    KADRIORU MK 2 2001 6 - 0 0 VABA VOOR 
1.   A. Pridonov 2162 +  -  - vaba
2.   Jaan Sander 2080 +  -  - vaba
3.   Agu Kipso 2095 +  -  - vaba
4.   Vladimir Iljtšov 1993 +  -  - vaba
5.   Vello Kiiver 1947 +  -  - vaba
6.   Darja Dmitrenko 1730 +  -  - vaba