Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
EESTI VABARIIK - 100
Maleturniiride sari 2018

Esilehele   |   Kontakt    |  Liigu tagasi

Kokku
41
Kõigile
29
Noortele
12
K = 1
26
K = 2
7
K = 3
5
K = 4
2
K = 5
1

Sarja turniirid

nr
noor
kuupäev
info
turniiri nimetus
K
arvutus
koht
korraldaja
1.13.01. - 14.01.27. kiirturniir Meenutades Paul Kerest5TallinnESS Kalev /EML
2.27.01. - 27.01.Kiirmaleturniir Vinni välk1VinniRakvere MK
3.17.02. - 17.02.Paul Keres 102. sünniaastapäeva karikaturniir1NarvaSpordiklubi Maletäht
4.11.03. - 11.03.Nipernaadi kiirturniir1VõnnuVõnnu SK
5.07.04. - 07.04.Kristiine Open 20181TallinnKristiine LOV / EML
6.18.04. - 18.04.Venevere noorteturniir1VenevereVenevere HKS
7.21.04. - 21.04.19. Lembit Olli mälestusturniir2TallinnEML
8.22.04. - 22.04.Lembit Olli mälestusturniir1Kohtla-JärveSK Diagonaal
9.12.05. - 12.05.Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused1LaagriLaagri Huvikool
10.12.05. - 12.05.Värska Originaal kiirturniir1PõlvaPõlva MKK
11.26.05. - 26.05.8. Paul Kerese tänava maleturniir1TallinnJüri Ratas
12.27.05. - 27.05.Keila linna kiirturniir1KeilaKeila MK
13.01.06. - 03.06Tõrva-Helme maleturniir3TõrvaValgamaa MK Helme
14.02.06. - 03.06.Vabariiklik noorte kiirturniiride sari (VIII etapp)2KäärikuTallinna MK
15.09.06. - 09.06.Jakob Kiige mälestusturniir1RakvereRakvere Maleklubi
16.10.06. - 10.06.Malefestival Tartu Suvi (kiirturniir)1TartuSK Tartu Kalev
17.17.06. - 17.06.Paul Keres 102 Avatud Nõmme kiirturniir1NõmmeNõmme P.Kerese MK
18.28.06. - 30.0639. Saaremaa noorte lahtised MV-d3KuressaareSaaremaa MK
19.28.06. - 01.07.49. Saaremaa karikaturniir4KuressaareSaaremaa MK
20.12.07. - 15.07.Paul Kerese mälestusturniir4PärnuPärnu MK
21.13.07. - 15.07.Paul Kerese mälestusturniir noortele3PärnuPärnumaa MK
22.04.08. - 04.08.Karksi ratsu kiirturniir1Karksi-NuiaKarksi VV
23.11.08. - 12.08.Pärnumaa MK noorte lahtised MV-d2K-NõmmePärnumaa MK
24.25.08. - 25.08.Valge Daami kiirturniir2HaapsaluHaapsalu KJK
25.25.08. - 25.08.Rae Spordikooli lahtised meistrivõistlused1Rae valdRae Spordikool
26.28.09. - 30.09Gunnar Uusi mälestusturniir3TartuSK Tartu Kalev
27.05.10. - 07.10.Ida-Virumaa täiskasvanute lahtised MV-d3K.-JärveMK Valge Ratsu
28.06.10. - 07.10.Ida-Virumaa noorte lahtised MV-d2K.-JärveMK Valge Ratsu
29.20.10. - 20.10.17. H.Hanssoo mälestusvõistlus noortele1PaideJärva NMK
30.22.10. - 23.10.Tallinna TKK lahtised MV-d kiir- ja välkmales2TallinnTallinna Tehnika KK
31.03.11. - 03.11.AVRO-38 memoriaalturniir (kiirturniir)1TartuSK Tartu Kalev
32.17.11. - 17.11.Kohtla-Järve SS Kalev lahtised MV-d1K.-JärveSK Valge Ratsu
33.18.11. - 18.11.MSL Jõud täiskasvanute MV-d kiirmales1KuimetsaRaplamaa SL
34.18.11. - 18.11.MSL Jõud noorte MV-d kiirmales1KuimetsaRaplamaa SL
35.24.11. - 24.11.X Saku kiirturniir Hans Tomsoni mälestuseks1SakuSaku MK/ EML
36.25.11. - 25.11.Jüri Randviiru mälestusturniir1TallinnReval-Sport/Tallinna MK
37.01.12. - 01.12.Eesti kiirmale MV-d1TallinnEML
38.02.12. - 02.12.20. Pilistvere jõuluturniir1Pilistvere
39.08.12. - 09.12.Tallinna noorte meistrivõistlused males2TallinnTallinna MK
40.15.12. - 15.12.Kiviõli linna lahtised meistrivõistlused1KiviõliMK Lootus
41.29.12. - 29.12Tallinna meistrivõistlused kiirmales1TallinnTallinna MK
 
 
    Eesti male kalender

Koduleht : Marek Kolk © 2018 | marek [punkt] kolk [ät] ut [punkt] ee