Eesti Maleliidu reitingutabel 28.02. 2017

Uued reitingud asuvad http://www.maleliit.ee/kalender

esilehele turniirid terve tabel litsentsid salvesta arvutisse otsing

   liigu tagasi

 
täpsem    klubi
nr tiitel perenimi eesnimi tavamale +- N kiirmale +- N klubi s/a ID
1. Šilkin Maksim 1316 + 41 6 1269 − 6 1 Narva SK Maletäht 2009 161233
2. Aamer Andrus     1628     - - -   170208
3. Aaren Kalju       1684     - - -   091001
4. Aas Andres 1835     1835     Paul Kerese MK 1989 030000
5. Aas Gerda 1206     1257     Pärnu Linna SK 1996 040370
6. Aasa Doris 1028     1076     - - - 2007 160126
7. Aasa Kristjan 1330     1373     MA Vabaettur 2007 140727
8. Aasa Marten     1144     - - -   161216
9. mk Aasa Rein 2141     2060     Rapla MK 1947 030001
10. Aasavelt Hannes           Järva Noorte MK 2004 130300
11. mk Aaslav Ants 2158     2149     Võru MK   030002
12. Aasma Sten Andreas     1530 + 166 7 - - -   161265
13. Aasmäe Silja     1200     - - -   120184
14. Aav Kristo       1359     - - -   110414
15. Aava Stina       1380     Saku MK 1995 080107
16. Abdullajev Albert       2042     - - -   081102
17. Abeljanov Marat           Paul Kerese MK 2003 120200
18. Abitov Marat             - - -   080907
19. Abozenko Georg 2094     2161     T. Truusi MKK 1996 050529
20. Abozenko Jüri       1389     T. Truusi MKK 1961 110513
21. Abram Arnold 2067     2020     Tartumaa   030003
22. Abramov Roman 1914     1918     Kohtla-Järve   110302
23. Abroi Arlet           - - -   120170
24. Abubakarov Iljas 1354     1364     Tartu Kalev 2000 080502
25. Adalov Sergei       1454     - - -   110801
26. Ader Kristel 1933     1933     Tartumaa   030532
27. Adelevitš Artur 1888     1888     Valga MK 1988 040002
28. Aderman Janek 1214           Narva SK Maletäht 1997 060407
29. Adermann Ivo 1856     1841     MA Vabaettur 1992 030004
30. Adinets Vitali 1200           Narva SK Maletäht 1998 080343
31. Adler Kevin           Saku MK 2001 150201
32. Aedla Mariel 1477 − 24 6 1573 + 13 10 Nõmme Noortemaja 2006 140414
33. Afanasjev Dmitri 1200     1259     Narva SK Maletäht 1995 050536
34. Afanasjeva Anna 1263     1263     Saaremaa MK   040368
35. Aga Rihard 1891 + 4 5 1834 + 42 30 Narva SK Maletäht 2004 110726
36. Agen Viktor 1211     1209     MA Vabaettur 1999 110330
37. Agopov Mikael 2440     2410     - - -   110201
38. Agurejev Jevgeni 1871     1871     SK Diagonaal 1990 030005
39. Ahi Ralf 1696     1610     MA Vabaettur 1993 050503
40. Ahlberg Erik     1770     - - -   160600
41. Aid Aleksander 1372     1406     Rakvere SK 1995 050563
42. Ainjärv Anette     1180     - - -   141219
43. Ainsaar Siim 1823     1823     Harjumaa   030006
44. Ainsaar Silver     1646     - - -   140501
45. Ainsalu Tiia       1837     Viljandimaa   060214
46. Ainumäe Kristjan 1423     1428     Nõmme Noortemaja 1994 061002
47. Airapetjan Grigori 1949     1949     MA Šahh & Garde   030007
48. Airapetjan Jana 1896     1912     T. Truusi MKK 1987 030533
49. Airapetjan Ruben 1704     1741     MA Šahh & Garde 1995 030008
50. mk Aja Harry 2185     2132     Pärnumaa   030009
51. Akimov Filipp 1937     2027     T. Truusi MKK 1988 030010
52. Akopjan Tigran           MA Vabaettur 2006 141222
53. Aksiim Janis       1645     - - -   110301
54. Aksjonov Deniss 1740     1767     MA Vabaettur 1994 040009
55. Aksjonova Alisa 1398     1534 + 13 11 Lootuse Malekool 2005 130714
56. Akulajev Jevgeni 1944     1845     Kohtla-Järve   030011
57. Akulistõi Aleksei 1319     1483     Tallinna Avatud NMK 1995 060907
58. Akulistõi Aleksander 1200     1264     MA Šahh & Garde 1990 061109
59. Ala Ilmar       2015     Tartumaa   060316
60. Alapert Jesper 1131     1128     Tartu Kalev 2006 150526
61. Alasoo Christoper           - - -   140305
62. Alasoo Kaarel 2032     2019     SK Reval-Sport 1986 030012
63. Aldošin Daaniel 1133     1243     - - - 2002 120901
64. Alehhin Viktor       1638     MA Šahh & Garde   080540
65. Aleks Petra           Narva MK Kaissa 2005 141101
66. Aleksandrov Kirill 1255     1349     Narva SK Maletäht 1997 050534
67. Aleksandrova Aleksandra 1370     1401     MK Avesta 1994 040416
68. Aleksejev Andrei 1883     1871     SK Diagonaal 1993 030013
69. Aleksejev Artjom 1605     1613 − 1 25 MK Areng 2008 140439
70. mk Aleksejev Igor 2170     2246     Narva SK Maletäht 1986 030014
71. Aleksejev Juri 1754     1754     Sillamäe   030015
72. Aleksejev Sergei 1815     1815     - - -   050700
73. mks Aleksejev Viktor 1992     1992     - - -   030016
74. Aleksejevski Stanislav 1443     1411     Narva SK Maletäht 1994 040400
75. Alektorov Kirill 1800     1800     MA Vabaettur 1988 040013
76. Alexeev Roman     1967     - - -   121106
77. Algmaa Leino     1619     - - - 1990 150631
78. Alijev Sabir 1629     1648     MA Šahh & Garde 1993 040014
79. Alissov Vitali 1243     1243     MA Vabaettur 1991 040015
80. Aljand Raigo 1452     1457     Mustamäe Loomingumaja 1991 061000
81. Aljaste Adeele     1140     - - -   141136
82. Allas Kaspar     1564     - - -   161228
83. Allas Umberto 1903     1899     Viljandi MS 1931 030017
84. Allase Kaspar           - - -   161211
85. Allese Marttin     1480 − 4 11 - - - 2001 160101
86. Allik Kristjan     1157     - - - 2002 121010
87. Allik Rein-Eric           - - - 2002 161219
88. Alliksaar Valdeko 1621     1490     - - -   070502
89. Allsaar Janely           Järva Noorte MK 2004 130301
90. Alp Kevin           - - - 1993 120713
91. Alsevitš Anastasia             Keila MK   080533
92. Altmäe Robert 1328     1403     Saku MK 1998 071207
93. Altmäe Robin     1221     - - -   141213
94. Altpere Anders             Venevere HKS 1993 081008
95. Alver Gella 1200     1200     - - -   110626
96. Amberg Anzela 1205     1200     Narva SK Maletäht 1999 080529
97. Amelkin G 1846     1846     SK Diagonaal   040016
98. Andreev Vyacheslav     1217 ± 0 7 Lootuse Malekool 2008 160644
99. Andrejev Arseni   ± 0 7   ± 0 2 Narva SK Maletäht 2009 170211
100. Andrejev Deniss 1607     1631     Haapsalu MK 1990 060220
101. Andrijanov S.         Narva MK Kaissa   150322
102. Andriyanov Ivan 1857     1908     Narva MK Kaissa 1996 081108
103. Andrianov Nikita 1242     1242     - - -   050600
104. Andrijaškin Deniss 1793 + 35 12 1839 + 34 8 Narva SK Maletäht 2005 120100
105. Andrijaškin Maksim 1288     1319     Narva SK Maletäht 1994 120712
106. Andrijaškina Anastassia 1608 + 5 4 1602     Narva SK Maletäht 2000 111025
107. Andronov Sergei 1769     1769     SK Diagonaal 1991 040017
108. Anfilatov Dmitri 1863     1863     - - -   030018
109. Anga Mart     1272     Tallinna MK 2007 150223
110. Anier Vello       1629     Tartumaa   060311
111. Anijagu Guido     1797     - - -   120198
112. Anikejeva Alina 1495     1445     MA Vabaettur 1994 080100
113. Anikin Ilja 1258     1202     Narva SK Maletäht 2000 081224
114. Anis Dinara 1611 + 41 6 1600 − 27 13 MA Vabaettur 2006 140722
115. Anissimov Andrei 1888     1888     Maardu   030019
116. Anjuhhin Aleksei 2286     2257     Narva SK Maletäht 1963 110500
117. Ankuhin Vladimir 1881     1864     Haapsalu   030020
118. Anmann Erik 1494     1370     MA Vabaettur 2002 081133
119. Anmann Richard 1396     1331     - - - 2007 140318
120. Annama Rauno 1377     1335     Järva Noorte MK 1992 060610
121. FM Annenkov Kirill 2250     2296     Sillamäe SK Kalev 1970 061103
122. Annuk Jaanus     1136     - - -   140327
123. Annus Aari 1240     1426     Saku MK 2006 141134
124. Ansi Christi       1199     Pärnumaa MK   080636
125. Ansons Emanuels 1271     1404 + 52 7 Valga MK   131201
126. Antipin Artjom 1199     1218     Narva SK Maletäht 2006 140422
127. Antonov Stanislav 1589         - - -   111019
128. Apsolon Kristofer     1248     - - -   161238
129. Arak Harri 1975     1975     Viljandimaa   030021
130. Arakas Kalju       1716     - - -   071106
131. Araslanov Deniss 1322     1359     Sillamäe SK Kalev 1995 050528
132. Arge Rasmus 1307     1305     Saaremaa MK 1996 040369
133. Arhipovski Artjom 1470     1429     Narva SK Maletäht 1997 050522
134. Arikainen Georgi 1912     1898     - - -   030022
135. Armus Heli           Saaremaa MK   160740
136. Aro Andres     1660 + 31 23 - - -   140301
137. Arpo Karl-Erik     1227     Paul Kerese MK   111014
138. Arst Aksel       1597     - - -   071103
139. Arst Mart 1808     1920     Tartumaa   061102
140. Arzumanjan Anzela       1332     J. Airapetjani MK 1998 061106
141. Aru Alex Eric           - - -   160737
142. Aru Oskar             Pärnu Linna SK   080704
143. Arukaevu Vallo       1451     Saue MK 1998 101100
144. Arukask Ado 1790     1583     Tartumaa   030023
145. Arukask Enn 1970     1883     Paldiski MK   030024
146. Arula Andri     1618     - - -   170225
147. Arulaid Enno 1807     1691 − 37 13 Saku MK 1951 030025
148. Arusalu Indrek           Järva Noorte MK 2002 150318
149. Arusoo Erkki 1608     1608     SK Diagonaal   040019
150. Arutjunov Bronislav           MK Avesta 2006 141100
151. Asmus Andres 1606     1568     - - -   080215
152. Asper Ranno 1778     1778     SK Diagonaal 1987 040020
153. Atamanenko Aleksander 1873     1873     Maardu   030026
154. Atanesjan Semjon 1589     1643     MA Vabaettur 1999 080105
155. Atonenko Daniil             MA Vabaettur 2003 110707
156. Aumeister Kristjan 1570     1599     Mustamäe Loomingumaja 2003 120103
157. Aun Robert 1367     1367     MA Vabaettur 1995 051207
158. Aunver Indrek       1821     - - -   080613
159. Aus Andreas 1209     1384 + 175 18 Pärnu Linna SK   160649
160. Aver Rihet       1470     - - -   091003
161. Averina Anna 1337     1337     MK Avesta 1991 040021
162. Avi Alger 1451     1486 + 11 14 Põlva MK 2004 141106
163. Avotinš Kristers     1400     - - -   111114
164. Avtonomov Aleksandr           - - -   111104
165. Avtšijev Edgar 2076     2058     Maardu MK 1989 030027
166. Baškirov Daniil   ± 0 3   ± 0 2 - - - 2005 170213
167. Baškirov Mihhail   ± 0 3   ± 0 2 - - - 2005 170212
168. Babajan Artur             SK Valge Ratsu   081100
169. Baburin Mark 1251           MA Šahh & Garde 1999 101005
170. Baglova Veta 1205     1241     MK Avesta 1996 050513
171. Bahtejev Artjom 1528     1528     T. Petrosjani MA 1998 050602
172. Bahtinov Viktor 1300     1200     MA Šahh & Garde 1997 040105
173. Baikov Kristjan 1247     1254     Mustamäe Loomingumaja 1999 080526
174. Bakaljas Nikita 1225     1200     SK Diagonaal 1997 050537
175. Balabonin Matvei 1117     1341 + 84 10 - - -   161206
176. Balandin E.         MA Vabaettur   150315
177. Balašov Denis 1498     1568     Valga MK 2004 120157
178. Balder Voldemar           - - -   120193
179. Baloban Lilia 1798     1643     Sillamäe SK Kalev 1989 030535
180. Barambajev Dzamil 1538     1538     Narva SK Maletäht 1989 040024
181. Barambajeva Dzamilja 1653     1653     Narva SK Maletäht 1990 030536
182. Baranov Daniil             MA Vabaettur 2005 121119
183. Baranovski Vjaheslav 1428 + 3 7 1534 + 24 4 SK Diagonaal 2005 140403
184. Barbakadze Aleksandr 2346     2340     - - -   110320
185. Barbašev Aleksei 1212     1235     SK Diagonaal 1996 050546
186. Barkaševa Sofia 1630 + 39 7 1636 + 57 13 - - - 2008 150609
187. Bartske Tõnis 1327     1250     MA Vabaettur 1996 050609
188. Barulin Aleksei             MA Vabaettur 2008 080330
189. Barulina Jelena 1431     1314     MA Šahh & Garde 1993 050400
190. Basarab Mark         Vanad Olümpiaalad 2002 130324
191. WIM Baškite Viktoria 2218     2180     MA Vabaettur 1985 030537
192. Batalov Maksim 1238           Narva SK Maletäht 1996 060503
193. Batin Jevgeni 1355     1235     Narva SK Maletäht 1998 090204
194. Baum Kristiina           - - -   140324
195. Bauman Grettel 1596     1628 + 47 20 Tallinna MK 2006 140400
196. Bautris Aivars 1707           - - -   080700
197. Beda Pjotor 1548     1615     MA Vabaettur 2004 121111
198. Bedjuhhov Kirill 1342     1277     Narva SK Maletäht 1999 080207
199. Beek Ergo 1921     1985     Saaremaa   051217
200. Beet Marcus     1383 + 14 6 Järva Noorte MK 2004 140604
201. Behrsin Lili Mariin 1263     1254     - - -   130351
202. Beilinson Daniel             MA Vabaettur 2000 080320
203. Belaja Anastassia 1613 − 1 4 1574 − 2 5 MK Avesta 2005 130701
204. Belenkaya Diana 2125     2180     Narva MK Kaissa 1993 130503
205. Belikov Juri 1869     1867     Sillamäe   030028
206. Belikov Sergei 1850     1850     Sillamäe   030029
207. Beljajev Nikita     1258     MK Chess Continent 2007 160157
208. Beljajeva Diana 1477     1597 + 2 7 Lootuse Malekool 2003 121007
209. Beljajeva Julia 1799     1799     - - -   030538
210. Beljakov Sergei 1823     1823     Narva SK Maletäht 1990 040026
211. Beljakov Vladimir 1734     1764     - - -   051001
212. Beljanski Daniil 1026     1096     Narva SK Maletäht 2007 150630
213. Belogurova Inna 1560     1560     SK Diagonaal 1992 040027
214. Beloussov Viktor       1277     MA Šahh & Garde 1995 071211
215. mks Belov Leonid 1838     1802 − 5 12 Narva MK Kaissa 1946 030030
216. Belski Anatoli 1474     1319     MA Šahh & Garde 1994 040028
217. Beluškin Sergei 1779     1779     Kohtla-Järve   030031
218. Benno Frank Erik             K. Külaotsa MK 2000 080712
219. Berestovski Martin           - - -   130731
220. Berezin Andrei 1200     1288     MA Šahh & Garde 1997 061210
221. Berg Arvi 1644     1642     Pärnumaa MK 1991 040029
222. Bergen Andrian             Lootuse Malekool 2006 140720
223. Bergmann Jakob 1165     1167     Pärnumaa MK 2003 140602
224. Berholts Artjom 1810     1849     Sillamäe SK Kalev 1989 030032
225. Bernardt Mikk     1277     T. Truusi MKK   131118
226. Bernatski Mark 1847     1847     - - -   030033
227. Bers Nikita 1200     1222     Narva SK Maletäht 1998 080532
228. Berzina Ilze       2307     - - -   110110
229. Berzinsh Ivars       2218     - - -   110109
230. IM Berzinsh Roland 2405     2446 ± 0 11 - - -   110111
231. Berting Karl Sigmund 1333     1322     SK Reval-Sport 2003 130502
232. Beškin Jonatan         MA Vabaettur   150320
233. Biba Aleksander 1200     1200     Lasnamäe NMK 2000 080366
234. Bick John D.       2237     - - -   110112
235. Bila A             Lasnamäe NMK   090317
236. Birjukov Marat       1479     T. Truusi MKK 2005 120187
237. Bitkova Jelizaveta 1603 + 2 7 1670 + 35 21 Lootuse Malekool 2003 120618
238. Bitsan Irina 1629     1508     MA Vabaettur 2002 110625
239. Bitšanina Ivetta 1265     1278     T. Truusi MKK
Lasnamäe NMK [ 4 ]
1998 070605
240. Bitjutskaja Valerija 1178     1159     Lootuse Malekool 2003 120220
241. Black Devin 1724     1707     - - -   100102
242. Blaubergs Dzidris     1845 + 1 14 - - -   141204
243. Blohina Elvira 1970     1943     - - - 1983 120708
244. Blokhin Sofia 1657 + 11 7 1622 − 25 19 Tallinna MK 2006 140712
245. Bobkova Karolina 1155     1236     Sillamäe SK Kalev   150529
246. Bobrovski Vladimir 1941     1971     Narva 1955 030034
247. Bodniece Lasma 1467     1610 + 21 7 - - -   110912
248. Bodnieks Niko 1594     1726     - - -   090604
249. Bogdanov Aleksei 1634     1577     MA Vabaettur 2001 090615
250. Bogdanov Igor       1779     Harjumaa 1958 071201
251. Bogdanov Ivan     1618     - - -   121110
252. Bogdanov Mihhail 1430     1361     MA Vabaettur 2003 110708
253. Bogdanova Sofia 1150     1194     MA Vabaettur 2005 140735
254. Bogomolov Egor 1468     1524     MA Šahh & Garde 1992 060909
255. Bogutski Albert 1884     1884     - - -   030035
256. Boiko Nikolai 1848           Sillamäe SK Kalev 1982 080358
257. Bojarov Maksim 1235     1200     Narva SK Maletäht 2000 080417
258. Bollverk Oliver 1417     1371     Järva Noorte MK 1994 071206
259. Bolotin Jevgeni       1864     - - -   060202
260. Bolotski Maksim 1470     1497     MA Šahh & Garde 1993 040031
261. Boltunov Mihhail 1308     1344     Lasnamäe NMK 1996 040347
262. Bondar Daniil 1771     1785 − 10 6 Narva SK Maletäht 2001 080415
263. Bondarenko Dmitry 1913     1970     - - -   130744
264. Bondarevskaja Emilin 1609 − 1 7 1628 − 1 19 Lootuse Malekool 2004 120621
265. Bondars Guntars 1946     2020 + 19 20 Valga MK   090602
266. Bondartšuk Maksim 1455 + 99 13 1438 + 22 1 Sillamäe SK Kalev 2008 150611
267. Borissova Aleksandra             MA Šahh & Garde 1998 081209
268. Borissova Anastassia 1365     1422     T. Truusi MKK 1999 080911
269. Borissova Maria 1240     1271     MA Šahh & Garde 1999 080508
270. Borodavin Maksim 1620     1632     Lootuse Malekool 1997 050532
271. Borovkov Aleksander       1280     MA Šahh & Garde 1997 061208
272. Bortkevitš Eduard       1394     Mustamäe Loomingumaja 1994 080519
273. Bossenko Richard 1369     1369     Tartu Kalev   040350
274. Bostrov Georgi     1131     Kohtla-Järve   160660
275. Bozzoli Aleksei Valentin             Nõmme Noortemaja 2002 110101
276. Bota Aleksei 1553     1553     MA Šahh & Garde 1990 040032
277. Branno Ilmar           - - -   120706
278. Braschinsky Alan 1594     1737     Tartu Kalev 1996 040033
279. Braschinsky Mark       1970     - - -   051115
280. Braschinsky Ralf 1372     1421     Tartu Kalev 2007 141124
281. Braschinsky Roland     1310     - - -   160133
282. Bratka Mait       1513     - - -   061104
283. Bratš M. 1877     1877     Narva   030038
284. Briede Jevgenija     1681 + 10 10 - - -   110911
285. Brjuzgin Pavel 1389     1465 + 151 6 Narva SK Maletäht 2005 150520
286. WFM Brokko Margit 2007     2029     Rapla MK 1973 030539
287. Bromrah Edward 1341     1445 + 10 5 MA Vabaettur 2006 140732
288. Bubina Maria 1248     1286     MA Vabaettur 1993 040403
289. Buhharova Maria 1372     1418     Narva SK Maletäht 1994 040310
290. Bukarin Jevgeni 1752     1752     - - -   061214
291. Bulkin Viktor             Narva MK Kaissa 1953 150400
292. Burakov Nikita     1224 + 39 7 SK Valge Ratsu 2008 161260
293. Burkova Milde 1879     1968     Saaremaa MK 1951 030540
294. GM Burmakin Vladimir       2576     - - -   110106
295. Buschmann Helmuth     1645     - - -   160622
296. Bussel Julia 1573 + 12 4 1606 + 32 8 Narva SK Maletäht 2004 130705
297. Bušujeva Jelizaveta 1533     1504     MA Vabaettur 2006 140724
298. Buza Eduards 1487     1603     - - -   111009
299. Butajev Artjom 1234     1233     MA Vabaettur 2003 110406
300. Butenko Arkadi 1286     1385     Lootuse Malekool 2006 150516
301. Butenko Nikolai       1483 + 56 7 Lootuse Malekool 2005 150508
302. Butenko Roman 1131     1153     - - -   161239
303. Butkevitš Nikita     1009     Valga MK   131202
304. Butuk Marija 2017     2017     Narva MK Kaissa 1993 150253
305. Butuzkin Denis           Lootuse Malekool 2000 120224
306. Butuzov Aleksander       1203     MA Šahh & Garde 1997 070600
307. Bõtšenkova Sonja 1597           - - -   070705
308. Caloni Hugo       2093     - - -   060200
309. Chapman Benedict A.       1809     - - -   090401
310. Chernazjomov [xxx] Artjom 1280     1266     Narva SK Maletäht 2003 130510
311. Chukavin Kirill 2104     2210 + 53 11 Tallinna MK 2002 080381
312. Chuprova Irina 1787     1787     Sillamäe SK Kalev 1997 150259
313. Ciancio Mario 1576           - - -   090515
314. Dahno Kirill 1346     1242     SK Diagonaal 2004 130323
315. Daletskaja Vitalija           SK Diagonaal 2004 120650
316. Danilina Diana 1553     1523 + 55 7 SK Valge Ratsu 2006 140417
317. Danilov Eduard 1373     1342     MK Avesta 1996 051011
318. mk Danilov Nikolai 2312     2333     MA Vabaettur 1984 030039
319. WIM Daulyte Deimante 2190     2236     - - - 1989 070307
320. Daum Väino         Pärnumaa MK 1997 130311
321. Davidjuk Erast 1227     1239     G. Airapetjani MAK 2000 061211
322. Debkov Aleksander 1964     1794     Harjumaa 1946 030040
323. Delatincuk Mihail 1437     1607     - - -   111007
324. Demidov Jan 1666     1403     - - - 2000 090502
325. Demidovitš Deniss 1376     1376     MA Šahh & Garde 1999 040394
326. Demina Karina 1149     1082     SK Diagonaal 2007 160112
327. Demisin Kirill 1219           MK Avesta 1997 070303
328. Demišin Daniil 1399     1446     MK Avesta 1995 040423
329. Dengub Mark 1207     1210     MA Šahh & Garde 1995 050803
330. Denikin Boris     1682 − 9 11 - - -   161252
331. Derevjanko Andrei     1444       130511
332. Derevjanko Dmitri 1645 − 2 7 1703 + 8 5 Lootuse Malekool 2002 110326
333. Derjagin Erik           - - -   130353
334. Dianov Sergei 1917     1946     Narva   030041
335. Dieves Reet     1423     - - -   140607
336. Dieves Veiko           - - -   140606
337. Divonina Nika 1671     1693     Narva SK Maletäht 1994 040034
338. Djagelev Evgeni           MK Chess Continent 2008 160706
339. Djatšenko Vassili       1382     - - -   060205
340. Djomina Karina             SK Diagonaal   150248
341. Dmitrienko Darja 1819     1805     Maardu MK 1987 030541
342. Dmitriev Ivan     1782     - - -   121107
343. Dmitriev Kirill           Narva MK Kaissa 2003 141103
344. Dmitriev Timofei 1323     1313     Narva MK Kaissa 2006 160451
345. Dmitrijev Daniel 1200     1200     MA Vabaettur 1998 090100
346. Dmitrijev Vladimir 1943     1957     SK Diagonaal   030042
347. Dobõš Helvi 1858     1869     - - -   030542
348. Dolinin Artur 1200           Lasnamäe NMK 2000 080912
349. Dolotovski Paavel       1802     MA Šahh & Garde   080516
350. Doman Diana 1244     1224     MA Vabaettur   080523
351. Domoskanov Ivan 1739     1599 + 16 10 - - -   090503
352. Domuskanov Ivan 1357     1477     - - - 1938 120185
353. Donets Konstantin       1382     Maardu MK 1997 070603
354. Donetski Vladimir 1753     1788     Harjumaa   050701
355. Dotsenko Maksim 1211     1328     MK Areng   160650
356. Dovbnia Viktor     1392     MA Vabaettur 2005 140443
357. Dragun Valentin 2128     2129     T. Truusi MKK 1997 040379
358. Dranov S. 1835     1835     Narva   030043
359. Drobov Aleksander 1390     1347     MA Vabaettur 1996 061219
360. Drobõšev Anton 1390 + 106 15 1365 + 13 2 Narva SK Maletäht 2007 150606
361. Drozdov Aleksander       1205     MA Vabaettur   081221
362. Drozdov Valeri     1558     - - -   160624
363. Drovikov Daniil 1200     1200     MK Avesta 2002 110124
364. Dzaniašvili Georgi 1960     1994     MA Vabaettur 1992 030044
365. Dzanibekjan Rimma 1200     1297     MK Ararat 1996 061111
366. Dubovitsky Jury     1387     - - -   160739
367. mk Dubrovin Robert 2252     2354 − 14 11 MK Chess Continent 1986 030046
368. Dudakov Andrei 1363 + 112 7 1570 + 44 30 MA Vabaettur   160647
369. Dudenkov Daniil 1200     1310     G. Airapetjani MAK 1999 070300
370. Dudzinskis Vsevolods 1910     1846 − 13 7 - - - 1941 070408
371. Dukatš Ivan 1544 + 88 15 1542 − 1 2 Narva SK Maletäht 2007 150523
372. Dukatš Konstantin 1534     1387     Narva SK Maletäht 2001 090313
373. Dukov Vladimir     1549 + 280 18 - - -   161230
374. Dunajev Nikolai 1757     1819     Lootuse Malekool 1935 050723
375. Durnev Alan       1294     MA Vabaettur 1996 091106
376. Dusman Aleksander 2024     2030     Kohtla-Järve   030047
377. Dõrina Anastassia           Sillamäe SK Kalev 2004 120646
378. East Marek       1307 + 148 7 Kohtla-Järve   161259
379. Eder Urmo 1572     1557     Rakvere SK 1993 040038
380. Eensalu Martin 1200     1200     Lasnamäe NMK 2000 080364
381. Eeskivi Janno         MK Tahk 2005 140410
382. Eevere Tõnu 1932     1882     Rakvere   030048
383. Efe Berke 1581 + 16 8 1600 + 9 4 Narva SK Maletäht 2005 150239
384. Eglite Paula 1465           - - - 1999 080711
385. Egorov Nikita 1459 + 45 8 1395 − 5 3 Narva SK Maletäht 2005 150240
386. Egorov Vjacheslav 1734     1706     - - - 1939 111111
387. Egorova Aleksandra     1128     MK Avesta   150513
388. Ehala Kristina       1425     Paul Kerese MK 1991 060210
389. Ehin Andres       1924     Rapla MK   080114
390. GM Ehlvest Jaan 2553     2601 − 14 11 Võru MK 1962 110200
391. Ehrlich Sten     1866     - - -   160715
392. Eier Eleri 1588     1686     - - -   160453
393. Eigi Ants     1535     - - -   130345
394. Einasto Dennis 1836     1836     Tartu Kalev 1988 030050
395. Einmann Anette     1212 − 13 3 - - -   161266
396. Einmann Rauno 1101         - - -   161201
397. Eisen Avo     1331     - - - 1937 110910
398. Elbing Berni 1692     1654     - - -   070506
399. Elken Rain     1653     - - -   130721
400. Eller Rene 1660     1660     Paul Kerese MK 1990 040040
401. mk Elmaste Gert 2216     2227     MK Faalanks 1971 030051
402. Enkvist Janis 1630     1694     Tartu Kalev 1992 040041
403. Ennik Viktor 1201     1200     Saku MK 1997 070103
404. Ennok Heigo     1637 − 9 9 - - -   160634
405. Enok Adam-Erki       1330     - - - 1992 091006
406. Epner Joosep           - - - 2005 131114
407. Erdman Jevgeni 1723     1723     SK Diagonaal 1991 040042
408. Erdoja Eero       1632     - - -   110102
409. Erikson Robert 1232 − 19 10 1250 − 9 2 Narva SK Maletäht 2008 161249
410. Erin Cathrine           - - -   160602
411. Erkkilä Antti 1811           - - -   110704
412. Ernits Johann Philipp 1214         MA Vabaettur   120121
413. Ervin Andres 1652     1660     Pärnumaa MK 1989 050559
414. Esepenkova Eva     1321     - - -   161242
415. Esinurm Karmo     1577     - - -   160723
416. Espenberg Mikk 2013     2032     Tartu Kalev 1988 030052
417. Esvald Eelika 1234     1319     Nõmme Noortemaja 1991 070100
418. m Etruk Rein 2264     2264     - - -   030053
419. Eurich Daniel             MA Vabaettur 2000 080331
420. Evsina Maria 1212 + 3 7 1298 − 11 2 Narva SK Maletäht 2008 160656
421. Falsunov Nikita     1309 − 17 4 - - -   161240
422. Farfarovskaja Sofja 1659     1659     Narva SK Maletäht 1992 040044
423. Farforovski Anton 1585     1629     Narva SK Maletäht 1994 040045
424. Fedorov Artjom 1756     1572     Narva MK Kaissa 1998 060219
425. Fedorov Dmitri 1448     1471     Narva MK Kaissa 1996 040426
426. Fedorov Stepan 1374     1483     Narva SK Maletäht 1996 060218
427. Fedoseeva Valentina 1981     1937     Narva MK Kaissa   130504
428. Fedossenko [xxx] Nikita             Narva SK Maletäht 2005 140423
429. Fedotov Mihhail 1215     1343     MA Šahh & Garde 1997 060905
430. Feldmanis Uldis 1849     1886     Saue MK 1966 090303
431. Feschenko Aleksandr   ± 0 2   ± 0 2 Narva SK Maletäht 2007 170253
432. Fesenko Artem 1230     1253     MA Vabaettur 2008 160643
433. Filimonenko Maria 1200     1200     MA Vabaettur 2000 080335
434. Filimonov Ilja     1622 + 5 13 - - -   160632
435. Filippov Filipp       1200     Tallinna Avatud NMK 1998 061014
436. Finajev Juri 1869     1869     - - -   030054
437. Finajeva Karina           MA Vabaettur   121120
438. mk Firstov Juri 2197     2242 + 5 12 Narva SK Maletäht 1982 030055
439. Fjodorova Anastasija             MA Vabaettur 2003 110714
440. Fomin Juri 1749     1774     Valgamaa   030056
441. WGM Fomina Tatjana 2221     2172     Võru MK 1954 030543
442. Fomitsenko Jevgeni 1279     1289     MA Vabaettur   110336
443. Fomitšev Georgi 1357     1357     Sillamäe SK Kalev 1991 040046
444. Fridolin Jaak 1312     1340     Tartu Kalev   091004
445. Frolov Andrei 1939     1953     MA Šahh & Garde 1988 030057
446. Furs Emilia             MA Šahh & Garde 1997 081207
447. Gaav Arnold     1572 + 96 11 - - -   150200
448. Gabovitš Ilja 1999     2010 + 12 11 MA Vabaettur 1995 040048
449. Galstrem Denis 1237     1378     Lasnamäe NMK 1998 070632
450. Gammer Devid       1205     MA Vabaettur   110509
451. Gammer Robert 1200     1201     MA Vabaettur   080202
452. Ganjukov Aleksei 1625 + 5 4 1661 + 34 9 Narva SK Maletäht 2004 120186
453. m Gansvind Valeria 2254     2261     - - - 1965 050721
454. Galitskaja Ksenia 1239     1320     MK Avesta 1995 050515
455. Ganyavin Artjom 1420     1398     MA Vabaettur 2000 101201
456. Garanin Aleksei 2146     2064 + 70 18 MK Avesta 2001 091000
457. mk Garber Vjatšeslav 2142     2112 − 37 11 Kadrioru MK 1936 030058
458. Garejev S. 1966     1955     Narva   030059
459. Gasabenkov [xxx] Jaromir           Narva SK Maletäht 2007 150608
460. Gasanbekov Jaromir 1296     1373     Narva SK Maletäht 2007 160123
461. Gasanbekov Miroslav   ± 0 3   ± 0 2 Narva SK Maletäht 2009 170254
462. Gatilov Leonid           SK Diagonaal   150531
463. Gavriljuk Ivan 1573     1569     Narva SK Maletäht 1991 040427
464. Gavrilov Juri 1900     1843     Narva MK Kaissa 1951 111109
465. Gavrilov Kirill 1358     1475     - - - 2000 111001
466. Gawley Devon     1535     - - -   160639
467. Gedminas Tadas 1689           - - -   080600
468. Geimonen Konstantin 1406     1511 + 28 13 Lootuse Malekool 2006 140718
469. Generalov Aleksander 1324     1316     MK ABC   050541
470. Gerassimov Grigori 1200     1242     Narva SK Maletäht 2003 110508
471. Gerbergs Daniel 1200     1231     MA Vabaettur 1999 070902
472. mk Germ Valeria 2061     2061     - - -   030544
473. Gern Andres     1732     - - -   160722
474. Gertsman Timur 1475     1500 + 33 7 SK Diagonaal   150626
475. Giambrone Salvatore 1776     1820 + 19 11 - - -   140419
476. Gilden Ilmar 1566     1566     Haapsalu MK 1988 040049
477. Gilden Jaanus 1454     1454     Haapsalu MK 1990 040050
478. Gilden Kenneth           MA Vabaettur   120300
479. Giritš Lev             MA Vabaettur 2000 080322
480. Gjulumjan Artur 2093     2079     Maardu MK   030067
481. Gjulumjan Liparit 1629     1556     Maardu MK 1994 040354
482. Gladilstsikov Albert       1200     MA Vabaettur   080362
483. Gladõšev Mihhail             Narva SK Maletäht 2006 140408
484. Glebovski Andrei 1430     1430     Narva MK Kaissa 1990 160136
485. Globenko Artjom 1251     1222     Sillamäe SK Kalev 2002 120615
486. Glušakova Natalie 1906     1902     MA Vabaettur   030545
487. mk Gogin Ruslan 2241     2245     Harjumaa   030060
488. Goidin Aleksandr 1200     1208     MA Vabaettur   090514
489. Golubenko Aleksandra 1281     1294     SK Diagonaal 2002 100400
490. WGM Golubenko Valentina 2257     2217     SK Diagonaal 1990 030546
491. m Golubenko Valeri 2337     2390     SK Diagonaal   030061
492. Golubkov Rasmus 1229     1399     - - - 2007 160156
493. mk Gomon Dmitri 2137     2143     - - -   030062
494. Gordejev Erik 1391     1333     MK Avesta 1995 040405
495. Gordejev Ilja 1256     1326     MA Šahh & Garde 1994 061112
496. Gordejeva Anzelika 1288     1258     Lootuse Malekool 1993 061121
497. Gorelov Pavel 1206     1291     MA Vabaettur 1998 030900
498. Gornev Dmitri 1980     2003     Valgamaa   030063
499. Gornoi Meelik 1943     1936     K. Külaotsa MK   030064
500. Gornõi Aleksei 2038     1982     Tartu Kalev 1988 030065
501. Gorodetskaja Jekaterina 1402     1328     MA Vabaettur 2003 120616
502. Gorodnikov Aleksander       1222     MA Šahh & Garde   080520
503. Gorohhov Dmitri 2051     2051     Sillamäe   030066
504. Gortšakov Petr           MA Vabaettur 2004 120628
505. Gorõnin Jevgeni       1418     Tallinna Avatud NMK 1990 061007
506. Gratšov Aleksei 1758     1758     SK Diagonaal 1992 040053
507. Grauberg Kariina 1200     1323     Saaremaa MK 1998 090316
508. Grents Joosep     1598     - - -   161237
509. Gribinets Georgi 1754     1754     Saku MK 1951 081131
510. Gridin Dmitri 1591     1597     Narva MK Kaissa 1972 081118
511. Grigel Edvin 1285     1373     Maardu MK   040321
512. Grigor Aleksei       1200     MA Šahh & Garde 2001 080377
513. Grigorenko Aleksandr       1246     MA Vabaettur 2007 160158
514. Grigoriev Luik       1844     - - - 1934 091009
515. Grigorjev Aleksander         MK Tahk 2004 140412
516. Grigorjev Dmitri     2028     - - -   140430
517. Grigorjev Ilja 1234     1234     MK Avesta 1995 040424
518. Grigorjev Miroslav       1242     Narva SK Maletäht 2006 150522
519. Grigorjeva Jekaterina       1274     J. Airapetjani MK 1994 061110
520. Griin Geit 1322     1483     MA Vabaettur 1995 040393
521. Grinblat Artemy 1862     1974     Narva MK Kaissa   110901
522. Grišina Taja           - - - 2004 120645
523. Grjaznov Gleb           MA Vabaettur 2007 160159
524. Gromov Age     1327     - - -   160422
525. Gromov Aleksandr       1854     Kohtla-Järve   091205
526. Gromov Kirill 1588     1697     SK Diagonaal 1998 060412
527. Gromov Ragne 1599     1475 + 82 12 Pärnumaa MK 2003 120102
528. Gromova Anastasia 1354     1288     SK Diagonaal 1994 040343
529. Grosberg Martin       1940     - - - 1992 090609
530. Gross Roderik     1283     Tallinna MK 2006 140714
531. Gross Uku 1494 + 11 7 1603 + 23 19 SK Reval-Sport 2003 140409
532. Grossthal Markus       1345     - - -   110205
533. Grusnius Ignas           MK Areng 2007 160712
534. Grusnius Jonas 1210     1219     MA Vabaettur   110407
535. Grusnius Titas 1200     1257     MA Vabaettur   110405
536. Gubal Daniil 1820     1611     Sillamäe SK Kalev 1994 040054
537. Gubal Mark 1221     1404     Sillamäe SK Kalev 2000 110328
538. Gubanchikov Mihhail 1639 + 177 14 1603 − 20 4 - - - 2007 150401
539. Gulbis Egils     1592     - - -   111115
540. Gulova Nadezda             Narva MK Kaissa 2002 141102
541. Gusev German 1138     1113     SK Diagonaal 2002 120116
542. Gusev Sergei 1850     1840     Narva   030068
543. Gussarov Klim 1206     1284     Mustamäe Loomingumaja 1998 080527
544. Gustsons Martins 1963     1945     - - -   070614
545. Gutmann Christopher     1406     - - - 2005 170245
546. Gvozdev Mihhail 1833     1833     SK Diagonaal 1991 040055
547. Güsson Jürgen 1662     1713 + 12 5 Tartu Kalev 2005 110718
548. Haabmets Tamor     1684     - - -   160603
549. Haabu Aare     1757 + 8 11 Nõmme P. Kerese MK   120705
550. Haabu Rain             K. Külaotsa MK 1996 080301
551. Haapsal Aare 2018     1984     - - -   030069
552. Haav Karro             - - -   081125
553. Haavamäe Henrik 2076     2105 + 27 19 Tallinna MK 1998 080307
554. Haavel Mathias           Nõmme Noortemaja   141211
555. Haidak Meelis       1685     - - -   060802
556. Haitin Benno 1913     1896     MA Vabaettur   030070
557. Hakkaja Markus Rene     1343 + 51 4 - - -   160456
558. Halapjan Vitali 2023     2034     MA Šahh & Garde 1988 030071
559. Haljand Christian 1422     1422     Järva Noorte MK 1993 040057
560. Haljand Martin 1364     1394     Järva Noorte MK 1992 071205
561. Haljasorg Helen     1256     - - -   170232
562. Hallasoo Märt 1619     1619     Järva Noorte MK 1991 040058
563. Hallikmaa Tanel 1708     1708     Rakvere SK 1989 040059
564. Halliste Rein 1855     1787     Harjumaa 1949 050703
565. Hanmamedov German 1257     1203     Narva SK Maletäht 1999 080373
566. Hanmamedova Valerija 1519     1524     Narva SK Maletäht 1993 040060
567. Hannus Lola 1498     1612 − 3 13 Tartu Kalev 2007 140425
568. Hannus Reio     1069     Võnnu SK 2005 160107
569. Hansen Jaan             Nõmme Noortemaja 1997 080631
570. Hansen Jaanus       1647     - - -   081201
571. Hansen Jüri 2043     2006     Vanad Olümpiaalad 1956 060213
572. Hansen Küllo     1321     - - -   141115
573. Hansson Arvi 1866     1866     Harjumaa   050702
574. Hansson Markus 1738 − 9 7 1765 + 41 21 Pärnu Linna SK 2001 110505
575. mk Hansumäe Jaan 1986     1934     SK Diagonaal 1945 030072
576. Hanzatjan Anaid 1822     1807     MA Vabaettur 1995 060612
577. Hanzatjan Elvira 1878     1715     MA Vabaettur 1995 060613
578. Haring Jaan     1565     - - -   130338
579. FM Hartikainen Markku 2314     2308     SK Reval-Sport 1973 070312
580. Harujõe Toivo 2012     1965     Tartu Kalev 1944 030073
581. Haskel Jeffrey       2226     - - -   110303
582. Hazak Gabriel     1495     - - -   160629
583. Hatsatrjan David 1331     1410     Pärnu Linna SK 1997 040314
584. Heero Ralf Markus             Järva Noorte MK 2000 081017
585. Heikkila Eetu Kalevi     1131     - - -   150502
586. Hein Christopher 1610 + 58 7 1601 + 40 14 Nõmme Noortemaja 2004 150204
587. Hein Kalle       1622     Harjumaa 1948 071203
588. Heinaste Armin     1627     - - -   140309
589. Heinmets Tõnu 2061     2108 + 4 7 Pärnumaa MK 1991 040061
590. Heinsar Rai           - - -   141208
591. Heiter Markus 1322     1368 − 6 2 Surju valla SK 2005 130316
592. Helander Olli 1897     1875     - - -   080612
593. Heliste Egert       1142     Tartu Kalev 2003 130712
594. Hellat Albert     1753     - - -   160140
595. Hemmelis Viesturs 1753     1805 + 7 14 - - -   130740
596. Herdoja Eero     1700     - - -   170226
597. Hermanson Egon 1487     1639     Järva Noorte MK 1992 040062
598. mk Hermlin Üllar 2155     2166     Virumaa   030076
599. Heusgen Katariina           - - - 2006 160429
600. Hiiesalu Taago 2095     2121     Võru MK 1977 030078
601. Hiiuväin Janika 1782     1782     Saaremaa MK 1993 030547
602. Himenkov Renat             MA Šahh & Garde 2001 081211
603. Hindrikson Ardi     1261     Põlva MK 2006 141216
604. Hinrikus Toivo 1865     1847 + 3 8 Tartu Ülikooli MK   081103
605. Hints Jürgen-Heinrich 1620     1646     Haapsalu MK 1995 040064
606. Hirvi Jüri     1336     MA Vabaettur 2005 170246
607. Hirvi Katarina 1604 − 34 7 1617 + 56 20 MA Vabaettur 2005 150210
608. Hlevno Tamara 1233     1309     Valga MK 1994 040342
609. Hodorkin Grigori 1938     1943     Valgamaa   030079
610. Holin Aleksander 1659     1670     SK Diagonaal 1994 040065
611. Holjapin -           - - -   120199
612. Holts Revo     1135     Põlva MK 2005 141114
613. mk Holvason Jüri 2185     2235     MA Vabaettur 1992 040066
614. Holvason Roman 1929     1905     MA Vabaettur 1994 040067
615. Hommik Aivo       2164     Vanad Olümpiaalad 1964 060212
616. Hommik Hugo 2065     1935     Vanad Olümpiaalad 1941 070417
617. Hozjaitsikov Maksim 1361 + 60 9 1373 + 35 1 Narva SK Maletäht 2008 160434
618. Hoyer Samuel     1438     - - -   170236
619. Hramejev Aleksei 1490     1512     MA Vabaettur 1989 050302
620. Hripkov Ilja 1593     1593     SK Diagonaal 1993 040068
621. Hritin Oleg           - - -   140432
622. Hudilainen Mihhail 1291     1624 + 32 31 Lootuse Malekool 2008 160640
623. Hughes Anna Katariina         Nõmme Noortemaja   140721
624. Hughes Ella Lea     1118     Nõmme Noortemaja 2006 150619
625. Hughes Uku Hendrik 1304     1388     Nõmme Noortemaja 2002 120614
626. Hunt Vello 1885     1859     Hiiumaa MK   030083
627. Häidberg Martin 1900     1790     Tartu Kalev 1987 040069
628. Härma Henri     1479     Järva Noorte MK 2004 131112
629. Härmand Helena Lota         Tallinna MK   150276
630. Härmas Meelis 1930     1916     - - -   120711
631. Hütt Rita       1727     - - -   060304
632. Ibadov Bahtijar 2094     1823     MA Šahh & Garde   080504
633. Ibrus Andres 1711     1655     - - -   081200
634. Ibrus Jaak 1687     1664     - - -   070505
635. Idnurm Andres     1242     - - -   120183
636. Iher Kati 1216     1215     - - -   081015
637. Iher Mirjam 1589     1621     Tartu Kalev 1996 070407
638. Ihermann Andres 2019     2045     Hiiumaa MK 1958 030084
639. Iis Aleksandra     1163     Narva SK Maletäht 2005 160154
640. Ijevlev Gennadi 1383     1383     MA Šahh & Garde 1996 040383
641. Ikla Markus     1443 + 57 5 - - -   160413
642. Ilin Jakov 1174     1136     Narva SK Maletäht 2006 160152
643. Ilin Nikita 1155     1477     Narva MK Kaissa 2001 121002
644. Ilja Rein     1613     - - -   140435
645. Iljin Aleksandr         SK Diagonaal 2005 140709
646. Iljitšov Vladimir 1932     1922     Kadrioru MK 1940 030085
647. Ilkevitš Grigori 1660     1704     Narva SK Maletäht 1992 040070
648. Illisson Kristjan       1368     - - -   071210
649. Ilves Aime           - - -   131218
650. Ilves Cevin     1265 + 33 5 - - - 2002 161217
651. mk Ilves Jüri 2028     2022 ± 0 11 - - - 1938 030086
652. Ilves Tõnu     1624     - - -   140436
653. Indrikson Alfred       1920     Harjumaa 1935 071200
654. Indritsans Aleksander 1624     1466     SK Diagonaal 1995 040071
655. Inevatov Dmitri       2071     - - -   060605
656. Ingar Artur 1232     1325     SK Reval-Sport 2005 150213
657. Ingerainen Sten     1214     - - - 2003 131115
658. Innos Jürgen 1983     2109     - - - 1976 051113
659. Insler Aleks           Mustamäe Loomingumaja 2002 120704
660. Ionov Sergei 1754     1814     Sillamäe   030087
661. Iotautas Bronislav 1668     1668     Maardu 1949 051012
662. Irõskin Vjatšeslav 1408     1640     Sillamäe SK Kalev 1992 040072
663. Isakar Rando     1236     Järva Noorte MK 2006 160108
664. Isand Erkki             MK Tahk 2000 110309
665. Isavnina Tamara 1683     1769     Sillamäe   030548
666. Isok Meriel 1200           K. Külaotsa MK 1996 060302
667. Issatšenko Nikolai 1750     1750     Sillamäe SK Kalev 1988 030088
668. Ivainen Juhan       1766     - - -   071102
669. Ivalo Laura-Liisa           Nõmme Noortemaja 2006 130514
670. Ivanichenko Gleb   ± 0 3   ± 0 2 Narva SK Maletäht 2009 170255
671. Ivanov Aleksei 1781     1781     SK Diagonaal 1987 030089
672. Ivanov Artjom 1299     1364     SK Diagonaal   050554
673. Ivanov Deniss       1768     Narva MK Kaissa   101001
674. Ivanov Gleb 1674     1634     Narva MK Kaissa 1996 040391
675. Ivanov Kirill 1200           Narva SK Maletäht 1998 080515
676. Ivanov Marek 1303     1283     Narva SK Maletäht 2004 150236
677. Ivanov Nikita 1404     1387 − 17 4 MA Šahh & Garde 1994 040396
678. Ivanov Platon 1980 + 29 7 1891 + 4 6 Narva MK Kaissa 2000 060505
679. Ivanov Roman         - - - 2008 161234
680. Ivanov Stepan 1923     1978     MK Chess Continent 1952 030090
681. Ivanov Vjatšeslav 1329           MA Vabaettur 1997 060101
682. Ivanova Anna             SK Valge Ratsu 2000 080412
683. Ivanova Ksenja 1425     1361     MK Avesta 1994 040418
684. Ivanova Ksenja 1469 + 80 14 1439 + 11 1 Narva SK Maletäht 2007 150535
685. Ivanova Lidia 1628 + 9 7 1630 − 15 11 MA Vabaettur 1999 110331
686. Ivanova Ljusja 1200     1228     MA Vabaettur   110408
687. Ivantsov Mihhail     1504     - - -   131111
688. Ivanuškin Maksim       1208     Tallinna Avatud NMK 1999 061025
689. Ivlev Aleksander 1235     1333     Narva SK Maletäht 2001 080372
690. Jaani Martin 1209     1264     Tartu Kalev 1999 080623
691. Jaanimets Marten 1822     1830     Pärnumaa MK 1994 040319
692. Jaanisk Villu     1459     - - -   160630
693. Jaanpärk Evald 1750     1750     Hiiumaa MK   050727
694. Jaansoo Kristo 1235     1326     Vanad Olümpiaalad 1997 100504
695. Jaansoo Margus 1335     1389     Vanad Olümpiaalad 1998 100503
696. Jahu Heinar     1926     - - -   131100
697. Jakimenko Aleksandr 1684     1836 + 26 11 - - - 1942 130715
698. Jakobi Martin 1446     1411     - - -   131119
699. Janisoo August     1194 − 9 3 - - - 2006 170224
700. Janson Artur           - - - 2007 141225
701. Janus Andrus 1348     1259     Lootuse Malekool 1998 070403
702. Jagomann Erich       1591     - - -   101007
703. Jakobi Arnold       1722     Vaimastvere SK ILLI 1934 080115
704. Jakobson Riina 1200     1200     Kadrioru MK 1999 090517
705. Jakobson Silver 1938     1931 − 28 11 T. Truusi MKK   030091
706. Jakovlev Ilja 1373     1335     Narva SK Maletäht 1994 040406
707. Jakovlev Ilja 1214     1296     MA Šahh & Garde 1999 060906
708. mk Jakovlev Juri 2153     2201     Haapsalu MK 1965 030092
709. Jakovleva Valentina             Haapsalu MK 1932 080701
710. Jaksin Aleksandr 1634     1606 ± 0 7 Lootuse Malekool 1948 120714
711. Jakubovitš Vladimir 1811     1857     Kohtla-Järve   030093
712. Jalakas Juuno 2012     1985     Saaremaa MK   030094
713. Jalakas Mihkel       1596     Pärnumaa   060206
714. Jallajas Alvar 1457     1497 − 8 6 Valgamaa   090606
715. Jamnes Kaidi             Järva Noorte MK 2003 110722
716. Jancevskis Juris 1596     1586 − 6 20 - - -   111008
717. Janson Jüri 1985     2025     Saaremaa MK   030095
718. Jaansoo Valerija 1200     1200     MK Avesta 1997 060408
719. Jastrebov Ivan 1266     1266     MA Šahh & Garde 1995 050542
720. Jastremski Richard 1497     1576     MA Vabaettur 2004 120643
721. Jaunslavietis Jekabs 1596     1642     - - -   090603
722. Jefimov Aleksandr           Narva SK Maletäht 2001 140405
723. Jegorov Dmitri 1945     1959     Sillamäe SK Kalev 1990 040075
724. Jegorova Veronika 1207     1200     Narva SK Maletäht 1996 061017
725. mk Jemeljanov Anatoli 2157     2114     Kohtla-Järve   030096
726. Jemeljanov Konstantin       1200     MA Šahh & Garde 1994 070301
727. Jents Eugen       1597     - - -   110805
728. Jenu Viktor       2024     - - -   080608
729. Jepihhin Dmitri     1366     MA Vabaettur 2005 150313
730. Jeremejev Aleksei 1543     1515     MK Avesta 1992 040076
731. mk Jeremejev Artjom 2241     2206     SK Diagonaal   030097
732. Jeremejev Mihhail 1475     1475     SK Diagonaal   050555
733. Jerjomin Oleg 1969     1980     Sillamäe   030098
734. Jerjomina Elizaveta 1200     1244     Narva SK Maletäht 1999 081132
735. Jermilov German 1792     1802     MA Vabaettur 1990 030099
736. Jermolina Jekaterina 1792     1800     MA Vabaettur 1988 030549
737. Jerohhina Karina 1442     1442     SK Diagonaal 1993 040079
738. Jesse Mihkel     1337     Laagri MAEKK 2003 120201
739. Jevin Janno 1893     1988     - - -   051114
740. Jevstafjeva Maria 1321     1270     MK Avesta 1995 050510
741. FM Jezov Roman 2309     2352     Narva SK Maletäht 1990 030101
742. Jevtjukov Aleksander 1785     1776     Valga MK 1992 030100
743. Joakit Annabel 1146     1293 − 11 9 - - - 2007 160104
744. Joganson Oleg 1895     1823     - - -   030102
745. Johanson Martin 1292           Saaremaa MK 1995 080642
746. Johanson Platon     1293     - - -   150533
747. Johanson Ragnar 1497     1497     Viljandi MS 1992 040082
748. Johanson Ristjan 1382     1379     Viljandi MS 1994 040083
749. Johansson Jukka 2151     2133     - - -   110118
750. Joller Marcus 1621     1602     MA Vabaettur   110802
751. Joosep Jolanda       1256     Järva Noorte MK 2001 110615
752. Joost Innar 1394     1466     Vaimastvere SK ILLI   050571
753. Joost Oskar             K. Külaotsa MK 2002 081215
754. Jorsh Jordan     1503     MK Areng   161253
755. Judajev Aleksander       1200     MA Vabaettur   080102
756. Jugala Gerol 1380     1344     Pärnumaa MK   060499
757. Juhanson Greg Miikael           Kadrioru MK 2001 130333
758. Juhkam Andri     1519 + 40 12 - - - 2004 141125
759. Juhtund Margus     1605     - - -   121012
760. Jurkevitšus Vadim 1200     1324     SK Diagonaal   040375
761. Jurkov Aleksander 1502     1341     MK Avesta 1996 050612
762. Jurtov Aleksei 1716     1759     Lootuse Malekool 1997 070400
763. Jurtšenko Bronislav 1752     1777     - - -   030103
764. Jussin Sergei 1184     1259 + 95 7 Kohtla-Järve   160651
765. Juzik Sergei 1200     1200     MA Šahh & Garde 2000 081004
766. mks Juurikas Aarne 2038     2038     Pärnumaa   030104
767. Juškov Aleksander 1614     1574     MK Avesta 1996 050506
768. Juurikas Ander         T. Truusi MKK 2006 150265
769. Jõeleht J 1813     1813     - - -   030105
770. Jõeleht Joonas           - - -   160717
771. Jõenurm Kalju     1725     - - - 1938 110909
772. Jõerand Jenna 1515 + 4 5 1633 + 17 21 MK Areng 2004 120617
773. Jõgeva Urmas     1802     - - -   160423
774. Jõgi Henry 1468 − 5 7 1623 + 61 21 MK Areng 2007 150249
775. mk Jõgi Jakob 2028     2011     Keila MK 1934 030106
776. Jõumees Karl 1201     1201     Pärnu MK 1995 050610
777. mk Jänes Taivo 2264     2261     - - -   030107
778. Järnström Henrik 2032     1943     - - -   090402
779. Järv Mario 1338     1554 + 32 7 Järva Noorte MK 1997 071115
780. Järve Edvin             MA Vabaettur 2000 080333
781. Järve Marko     1257     - - - 2004 160444
782. Järve Tormi           - - -   130337
783. Järve Vello 1980     1980     Türi   030108
784. Järveots Mihkel 1548     1608     Haapsalu MK 1992 040157
785. Järvet Jüri 1945     2003 − 1 18 Nõmme P. Kerese MK   110202
786. Järvinen Rauno 1969     1969     - - -   030109
787. Jürgen Erki 1580     1560     Vanad Olümpiaalad 1972 070509
788. Jürgen Reno           Kadrioru MK 2003 130332
789. Jürgenson Andres       1658     - - -   091100
790. Jürgenson Maigo       1626     - - -   110203
791. Jürgenson Romet 1201     1195     Järva Noorte MK 1999 081014
792. Jürgenson Väino       1430     - - -   110206
793. Jürimäe Marcus 1224     1313     Pärnumaa MK 2002 111021
794. Jürisson Raido 1481     1481     Viljandi MS 1992 040085
795. Jürjens Andres             Järva Noorte MK   120703
796. Jürjens Erik       1944     - - -   090201
797. Jürjens Kimmo     1193     Järva Noorte MK 2003 130302
798. Jürves Indrek 1349     1467     Tallinna MK 2005 130325
799. Jürvis Richard         Tartu Kalev   150601
800. Kaal Sander           - - - 2004 161218
801. Kaar Anti 1748     1836     T. Truusi MKK 1995 040315
802. Kaasik Helena Mai     1223     - - -   160736
803. Kaasik Jan     1351 + 70 10 - - -   160657
804. Kaasik Raivo 1890     1883     Rakvere   030110
805. Kaasiku Hardi 1325     1277     Pärnumaa MK 1995 040374
806. Kabadeitsev Roman 1576     1638     Narva SK Maletäht 1994 040086
807. Kadai Tanel       1944     - - -   091104
808. Kade Karl Artur             - - -   110606
809. Kadel Aleksander 1200     1227     MA Vabaettur 1999 070905
810. Kafanova Ludmilla 1707     1779     Sillamäe   030550
811. Kaganski Sergei 2007     1943     Valga MK 1987 030111
812. Kaha Dagmar 1816     1788     Põlvamaa   030551
813. Kaik Vello       1950     - - -   070808
814. Kaivo Jaan Iisak           Põlva MK 2005 141138
815. Kajak Kalju 2004     1933     Keila MK 1929 030114
816. Kaju Arved       1462     - - -   061009
817. mks Kaju Paul 1933     1938     Saaremaa MK   030115
818. Kalasnikov Artjom 1120     1120     Narva SK Maletäht 2008 170219
819. Kalasnikov Deniss 1333     1370     MA Vabaettur 1998 060616
820. Kaldjärv Ergo 1459     1627     - - -   110214
821. Kaldjärv Karel     1353     - - -   111103
822. Kaldjärv Magnus 1242           Saaremaa MK 1996 080644
823. Kaldma [xxx] Arnold 1889     1782     Viljandi MS 1929 030116
824. Kaldmaa Janis 1599     1647 + 7 14 Tartu Kalev 2008 130736
825. Kaldvee Maarja-Liis           - - -   120169
826. Kalep Aarne       1970     - - -   090608
827. Kalep Ain 2080     2080     Jõgevamaa   030117
828. Kalinin Mihkel     1120     - - - 2002 150519
829. FM Kalinitšev Andrei 2355     2378     - - -   050704
830. Kaljas Mart 2058     1980     Harjumaa 1942 030118
831. Kalju Edvard 1539 + 24 6 1580 − 35 12 MA Vabaettur 2004 160130
832. Kaljuläte Priit       1660     - - -   091015
833. Kaljus Raigo     1644     - - - 1978 150231
834. Kallas Arvo 1975     1868     Saaremaa MK   051213
835. Kallas Fred     1151     Põlva MK 2006 150511
836. Kallas Heino 2032     2054     Saaremaa MK   030119
837. Kallas Marleyn-Cristin 1200     1266     Pärnumaa MK 1994 070104
838. Kallas Martin 1897     2037     Saaremaa MK 1968 030120
839. Kallas Rasmus             Järva Noorte MK 2003 110732
840. Kalle Priidik           - - -   140605
841. Kalm Taavi 1691     1666     - - -   040088
842. Kalmet Johann 1250     1266     MK Tahk 1996 060903
843. Kalmu Kalju 1862     1692 + 5 6 Harjumaa 1935 030121
844. Kalnina Madara 2078           - - -   080905
845. Kalubai Arina 1084     1115     SK Diagonaal 2007 140708
846. Kalvet Tõnu 1602     1701     MK Faalanks   130335
847. Kalvik Taavi 1641     1867     Saue MK   050300
848. Kampus Reemet       1286     - - -   081009
849. Kanarbik Jaak 1842     1878     Sillamäe   030122
850. Kanasts Mairis 2153     2082     - - -   070410
851. Kanep Mati     1379     - - -   141107
852. GM Kanep Meelis 2478     2537     Võru MK 1983 030123
853. mk Kanep Siim 2240     2340     MK Faalanks 1984 030124
854. Kang Paul 1458 + 210 7 1537 + 50 11 Saku MK 2005 131206
855. Kangro Paul       1636     - - -   070901
856. mk Kangur Alvar 2206     2206     K. Külaotsa MK   030126
857. Kangur Johannes 1325     1324     - - -   070624
858. Kannenberg Karli           - - -   130103
859. Kantans Toms       2488     - - -   110107
860. Kapitula Sergei 1352     1284     Valga MK 2005 120158
861. Kaplan Juri 1810     1863     Harjumaa   050705
862. Kapp Jaan 2010     2003     Jõgevamaa   030127
863. Kappi Aleksander-Mark             MK Caissa 2001 081212
864. Kaptein Hans-Kristjan     1159 + 41 2 - - -   150229
865. Kapten Sten 1531     1535     MA Vabaettur 1987 050303
866. Karai Deniss 2120     2109     - - -   030128
867. Karask Albert           MA Vabaettur   121117
868. Karassev Vladislav 1806     1649     Narva MK Kaissa 1998 051008
869. Karašk Albert           MA Vabaettur   121116
870. Karba Andres 1993     2131     Tartu Kalev   030129
871. Karba Kertu 1090     1210 + 5 12 Tartu Kalev 2009 160707
872. Karhanin Stepan             SK Diagonaal 2007 150615
873. Kariis Markus 1508     1506     T. Truusi MKK 1999 140300
874. Karimov Lev 1274     1218     Narva SK Maletäht 1998 061027
875. Karin Helmut       1775     Saue MK   080423
876. Karina Anastassia           Sillamäe SK Kalev 2006 160119
877. Karing Anette         Nõmme Noortemaja 2004 140415
878. Karis Fredi 1381     1441 − 9 11 - - -   160604
879. Karja Ahto       1373     - - -   090613
880. mk Karjakin Sergei 2171     2259     - - -   030130
881. Karlson Karl             - - -   081128
882. Karmazin Oleg 1976     1941     Narva 1970 030131
883. Karmiste Mikk 1527     1530 + 17 11 Põlva MK 2004 141105
884. Karnatsevitš Voiteh 1298     1570 + 61 7 Järva Noorte MK 2000 120700
885. Karpetšenkova Karina 1577 + 68 16 1380 + 57 2 Narva SK Maletäht 2007 150607
886. mks Karpov Eduard 2035     2035     - - -   030132
887. Karpuhhina Aljona     1198     - - -   141116
888. Karro Adeliis 1350     1413 + 37 6 Tartu Kalev 2006 140610
889. Kartau Rein 1810     1807     Viljandi MS 1937 030133
890. Karunas Juri       1285     MA Šahh & Garde 1998 061107
891. Karvinen Kimmo       2051     - - -   070620
892. Kasak Anto 2059     2059     Võru MK 1978 030134
893. Kasak Martin 1404     1319     Nõmme Noortemaja 1992 070109
894. Kasak Roman 1200     1240     Vanad Olümpiaalad 1997 061005
895. Kasak Tarmo 1208     1343     Vanad Olümpiaalad 2000 080349
896. Kase Ragnar           - - -   160166
897. Kasela Helina 1496     1560     Pärnumaa MK 1992 040089
898. mk Kasela Sten 2159     2280     SK Reval-Sport 1990 040090
899. Kaselaid Laura 1200     1232     MA Vabaettur 1996 050611
900. Kasemaa Meelis       1432     - - -   081203
901. Kasemets Janari 1642     1597     Pärnumaa MK 1991 040091
902. Kaseorg Ants     1487     - - -   140310
903. Kasesalu Laura     1412 + 51 6 - - -   161256
904. Kask Miina 1356     1204     Pärnumaa MK 1993 040377
905. Kask Ragnar     1677     - - -   161272
906. Kask Tõnis       1599     - - -   080804
907. Kask Tõnu 1200     1206     Pärnumaa MK   061022
908. Kaskla Karl-Johannes 1360     1346     Saku MK 2000 131205
909. Kasler Taavi 1237     1295     Venevere HKS 1991 061120
910. Kass Viktor 1815     1879 − 2 8 Põlva MK 1945 030136
911. Kastan Taivo 1897     1897     - - -   030137
912. Kastehein Kristopher             MK Caissa   080310
913. Kastritski Nojus           - - -   160446
914. Kaškirov Vlad 1200     1200     Narva SK Maletäht 1996 060911
915. Kazatšok Edgar           MA Vabaettur 2007 160151
916. Kazmins Girts       2034     - - -   090607
917. Kazmirchuk Elina             MK Avesta   130702
918. Kataev Konstantin       1703     - - - 1938 091008
919. Katšalkin Nikolai 1750     1771     Sillamäe   030138
920. Kauge Aivar 2119     1947 − 25 7 Saku MK 1955 050706
921. Kaugija Kaspar             K. Külaotsa MK 1966 080514
922. Kaup Urmas     1829     - - -   150306
923. Kaupmees Elias           Põlva MK 2004 150205
924. Kaupmees Kalev Toomas 1109     1253     Põlva MK 2006 140611
925. Keba Marek             MK Areng   160438
926. Kechek Hambardzum 1212     1393     MA Šahh & Garde 1999 061218
927. Kelder Hendrek 1945     2006     Saaremaa MK   030139
928. Kents Andreas 1326     1439     - - - 2004 131203
929. Kerem Kärolin 1601     1640     Tallinna MK 2003 110727
930. Keres Marken 1633 + 68 7 1540     T. Truusi MKK 2001 120114
931. Kerik Arne     1118     - - -   160704
932. Kerma Jaanek 1200     1202     Lasnamäe NMK 1999 070607
933. Kermik Ken-Erki 1408     1480     Saaremaa MK 1993 050604
934. Kert Andres 1818     1796     Haapsalu MK   030140
935. Kert Maido 1849     1849     Haapsalu   050707
936. mk Keskel Marko 2107     2055     K. Külaotsa MK   030141
937. Keskküla Kristofer 1330     1337     MA Vabaettur 1998 070102
938. Kesli Kaspar           - - -   120192
939. Kestlane Harry 1835     1959     - - -   030142
940. Khurana Jan             Nõmme Noortemaja 2000 080351
941. Kidron Alfred 1405     1460     Nõmme Noortemaja 2007 150517
942. Kiens Ott 1921     1875     Tartu Kalev 1987 040092
943. Kiik Andrus     1779     - - - 1962 160439
944. IM Kiik Kalle 2383 − 5 9 2392     Rakvere   030143
945. Kiik Lille-Riine     1228 − 19 3 - - -   161263
946. Kiili Markus       2053     - - -   070619
947. Kiiman Karmo 1603     1716     Viljandi MS 1992 040093
948. Kiiman Kaspar 1788     1806     Viljandi MS 1989 040421
949. Kiirend Olev 1755     1765     Saaremaa MK   080108
950. Kiisk Alvar       1617     - - -   090403
951. Kiisk Heino     1653 + 135 7 - - -   150505
952. Kiisler Heiki Rein     1664     - - -   160716
953. mks Kiiver Vello 1741     1661     Kadrioru MK 1937 030145
954. Kikajoon Ingrid-Helen             - - -   120177
955. Kikas Ott     1077     - - -   150532
956. Kikerpill Otto Georg 1150     1363     Tartu Kalev 2005 150503
957. Kikkas Marie 1333     1327     SK Reval-Sport 1996 081002
958. Kilk Oliver 1221     1204     Nõmme Noortemaja   080632
959. Kilp Rasmus Kaarel 1478     1538     SK Reval-Sport 1995 040344
960. Kiltsmann Argo       1988     - - -   090512
961. Kiltti Jyrki 2243     2268     - - -   080607
962. Kilumets Rain 2081     2179     Saaremaa MK   030146
963. Kimlaychuk Artjom 1322     1498 + 3 7 T. Truusi MKK 2008 150507
964. Kink Vello 1804           Pärnumaa   071212
965. WFM Kinsigo Mari 2174     2174     Viljandi MS 1946 030552
966. Kipper Rain 1771     1691     Viljandi MS 1988 050500
967. Kipso Ago 2082     2094 − 1 7 Rapla MK   030147
968. Kirejenkov Jan 1200     1220     MA Vabaettur   081225
969. Kiritšenko Vassili 1501     1434     Sillamäe SK Kalev 1995 040094
970. Kirna Aleksander         Vaimastvere SK ILLI 1996 120112
971. Kirss Illimar 1318         - - -   161202
972. Kirst Martin           Saaremaa MK 2005 150636
973. Kirst Rein 1868     1839     Saaremaa MK   051214
974. Kirtjanov Svjatoslav     1342     MA Vabaettur 2006 160710
975. Kiseljov Vladimir           MA Vabaettur 2000 120122
976. Kizel Aleksandr 1283     1256     SK Diagonaal 2001 091013
977. Kizilian Emmanuel       1965     - - -   070418
978. Kiting Andrei 1895     1903     MA Vabaettur 1988 040095
979. Kits Kätlin             Pärnumaa MK 2000 121000
980. Kits Mirjam 1180     1135     Pärnumaa MK 2002 121001
981. Kitse Kaspar 1211     1221     Tartu Kalev 2001 090505
982. Kitvel Kristjan           - - -   140429
983. Kivi Akira 1447 − 10 2 1579 − 26 21 Nõmme Noortemaja 2008 141223
984. Kivimaa Martin 1438     1388     SK Reval-Sport 2000 080376
985. Kivine Paavo     1962     - - -   130112
986. mk Kivioja Endel 2260     2253     Pärnumaa   050708
987. Kivioja Kalev             Nõmme Noortemaja 2003 110716
988. Kivioja Kersti 1870     1856     Pärnumaa   030553
989. Kiviselg Silver 1828     1748     Pärnumaa MK 1992 040096
990. Kivistik Mehis     1036     Järva Noorte MK 2005 160110
991. Klabis Rokas 1866           - - -   080602
992. Klauks Kunnar     1955     - - -   130109
993. Klaus Kristo       1359     Järva Noorte MK 1996 101006
994. Klavins Davids 1589     1718     - - -   130100
995. Kleemeier Enn 1962     1883     Rakvere MK   030150
996. Klevtsov Timofei             MA Šahh & Garde 2003 081217
997. Klimenko Veljo 1888     1671 − 26 7 Saku MK 1949 030151
998. Klimin Artur             SK Valge Ratsu   080300
999. Kljatski Viktor 1969     1968     Narva   030152
1000. Kljuiko Igor 1889     1889     Maardu MK 1991 040097
1001. Klugman Anna Eva 1200     1343     MA Vabaettur 2002 100700
1002. Knjazev Georgi 1219     1229     MA Vabaettur 2001 090616
1003. Knja˛ev Dmitri 1953     1953     Paul Kerese MK 1989 030154
1004. Knjazev Jevgeni 1902     1898     - - -   030153
1005. Knjazevits Amiran 1402     1240     Pärnumaa MK 2004 131221
1006. Kobin Ain     1664 + 65 17 - - -   120188
1007. Kobin Eva 1497     1690     Viljandi MS 1987 030554
1008. Koel Joel Jakob 1349           Saaremaa MK 1995 070630
1009. Koel Kaarel 1350     1406     Haapsalu MK 1997 050802
1010. Koemets Aivar 1761     1842 + 15 17 Valgamaa   030155
1011. Kofman Mihhail 1349     1225     MA Vabaettur 1996 050601
1012. Koger Triinu 1212     1210     - - - 1993 080400
1013. Kohtla Roland 1652     1607     Võru MK 1951 110806
1014. mk Koitla Harald 2018     2030     - - -   030156
1015. Kokk Karl Mattias 1582 − 26 6 1628 + 9 26 Tartu Kalev 2007 160709
1016. Kokk Margus     1793     - - -   130505
1017. Kolchin Matvei 1241     1217     Narva SK Maletäht 2004 150310
1018. Kolesnik Veronika 1317     1262     SK Diagonaal 2004 120647
1019. Kolesnik Violetta 1241     1279     SK Diagonaal 2004 120648
1020. Kolesnikov Aleksander 1852     1865     MA Vabaettur 1993 040100
1021. Kolesnikova Jelena 1200     1219     MA Vabaettur   080203
1022. Kolessova Jekaterina 1406     1354     Sillamäe SK Kalev 2000 090518
1023. Kolga Mark 1224     1219     MA Vabaettur 2001 100501
1024. Koljakova Anna Maria           MA Vabaettur 2004 120649
1025. Koljazin Aleksander 1828     1847     Narva SK Maletäht 1957 081117
1026. mk Kolk Marek 2162     2302     - - - 1978 030157
1027. Kolk Marko 2054     2007     Saaremaa MK   030158
1028. Kolk Paul 1200           Saaremaa MK 1996 061119
1029. Kollo Juri 1200     1274     SK Diagonaal   050531
1030. Kolnes Martin 1579     1579     - - - 1987 151001
1031. Koltsov Vadim 1808     1698     - - -   030159
1032. Kolubai Arina           - - -   141206
1033. Kolõskova Valeria 1649 + 39 6 1621     MA Vabaettur 2002 121122
1034. Komarov Rostislav 1705     1705     Narva SK Maletäht 1991 040101
1035. Komlev Heino 1685     1769 + 10 6 - - - 1942 050801
1036. Komoza Artjom 1357     1379     MA Šahh & Garde 1998 050568
1037. Kompus Veiko 1840     1843     Rakvere SK 1988 030160
1038. Kond Filipp             MA Vabaettur 2000 110332
1039. Kondrasev Sergei 1474     1382     Lootuse Malekool 1990 050556
1040. Kondratjev Jüri             - - -   110215
1041. Kondratjev Kaspar           - - -   120165
1042. Konev Arseni     1032     - - - 2003 160103
1043. Kongas Ruudi     1614     - - -   160725
1044. Konjushenko Vladislav 1402     1228     MA Vabaettur 2003 110706
1045. Konjushenko Nikita 1358     1246     MA Vabaettur 2005 120624
1046. Kononova Maria 1296     1310     MA Vabaettur 2002 110402
1047. Konopelko Mihhas 1314     1314     MA Šahh & Garde 1994 040385
1048. Konovalik Maksim 1853     1863     Tartu Kalev 1989 030161
1049. Konovalkin Eduard 2107     1998     Narva MK Kaissa 1973 091102
1050. Konovalkin Mihhail       1785     - - -   061205
1051. Konstantinov Nikita 1241     1312     Narva SK Maletäht 1997 060303
1052. mk Kool Lauri 2087     2140     Järva Noorte MK   030163
1053. Kool Kaspar 1964     2025     Järva Noorte MK 1987 040104
1054. mk Koop Vjatšeslav 2208     2146 + 1 11 SK Diagonaal 1979 030485
1055. Koops Janis     2120 + 5 7 - - -   111100
1056. Koops Maris 2230     2354 + 8 7 - - -   070409
1057. Koops Roberts 1880     1869 + 12 7 - - -   070617
1058. Koppe Paul 1736     1694     Haapsalu MK 1989 040106
1059. Koppe Jaan 2022     1928     Haapsalu MK   030164
1060. Koppel Andre 1587     1534     Saaremaa MK 2001 130105
1061. Koppel Enn 1962     1895     Lääne-Virumaa   030165
1062. Koppel Gretlyn           - - -   160605
1063. Koppel Martin 1225     1411     MA Vabaettur 2000 081115
1064. Koppel Rasmus 1434     1380 − 13 6 Pärnu Linna SK 2001 131103
1065. Koppel Samuel 1270           K. Külaotsa MK 1995 060103
1066. Koppel Siim 1727     1731     - - -   080807
1067. Koppel Uudo       1759     - - -   091206
1068. Korabelnikov Daniil       1200     MA Šahh & Garde 1996 070200
1069. Korban Katrina 1927     1812     Narva SK Maletäht 1997 040107
1070. Korhonen Aki 1809           - - -   110731
1071. Kormik Madis           - - - 2001 150207
1072. Kornejev Timofei             MA Vabaettur 2000 080321
1073. Korneva Jelena 1706     1709     Sillamäe   030556
1074. Korobljova Valeria   ± 0 4     MK Avesta 2008 170214
1075. Korol Angelina 1491     1458     MA Šahh & Garde 1996 040346
1076. Korotkova Anna 1602     1591 + 12 6 Narva SK Maletäht 2002 110123
1077. mk Korstin Maris 2180     2198     Narva SK Maletäht 1981 030166
1078. Korsunski Erik 1482     1516     MA Vabaettur 1997 070406
1079. mk Kortšagin Oleg 2194     2106 − 10 11 MK Chess Continent 1965 030167
1080. Kortšagina Viktoria 1978     1972     Narva MK Kaissa 1990 150251
1081. Kosemaa Peeter       1680     - - -   071105
1082. Koskre Raivo 2094     2002     Saku MK 1948 030168
1083. Kostev Anton     1468     - - -   160633
1084. Kostin Mihhail 1541     1379     Tartu Kalev   071113
1085. Kostjukovitš Svetlana 1934     1934     - - -   030557
1086. mks Kostrov Anatoli 1992     2048     Pärnumaa   030169
1087. Kosõhh Kirill 1694 + 27 6 1760 − 26 26 MA Vabaettur 2003 110403
1088. Kozlov Aleksander 1927     1977     MK Chess Continent 1968 030170
1089. Kozlov Sergei 1814     1767     - - - 1991 030171
1090. Kozlov Valeri     1333 + 152 11 - - -   161247
1091. Kozlovskaja Marina 1692     1692     Sillamäe   030558
1092. Kozmik Artjom       1204     MA Vabaettur   081114
1093. Kotkas Ülo     1646     - - -   130726
1094. Kotov Mihhail 1245           - - -   060401
1095. Kotsubei Nikita 1200     1232     T. Truusi MKK 1995 050547
1096. mk Kotšetov Eduard 2157     2186     - - -   030172
1097. Kovalenko Nikita 1247     1243     MA Vabaettur 1996 060222
1098. Kovalevitš Anastasija 1560     1786     - - -   090611
1099. m Kovaljov Deniss 2320     2370     MK Faalanks 1981 030173
1100. Kovaljov Vladimir       2036     - - -   051200
1101. Kraam R.     1567     - - -   120175
1102. Kraav Hendrik             - - -   081013
1103. Kraav Rando     1227 − 4 3 - - -   160145
1104. Kraavi Hannes 1277     1488     - - -   110413
1105. Kraini Juri 1913     1912     T. Truusi MKK 1987 030174
1106. Krasnova Daria     1576     - - - 1988 140600
1107. Krass Tristan     1466     - - -   160635
1108. Kraus Erik 1214     1226     MA Vabaettur 2000 080316
1109. Kraus Martin           MA Vabaettur   140731
1110. Krause Linda 1782     1782     Kuressaare   030559
1111. Krauze Anda 1932     1894     - - -   080803
1112. Krautmann Urmas       1378     - - -   110612
1113. Kravtšenko Ilja 1858     1858     Tartu Kalev 1987 030175
1114. Krehhov Valentin 1520     1594 − 13 9 Lootuse Malekool 1954 070401
1115. mk Kremenetski Aleksander 2093     2093     - - -   030176
1116. Krestinov Hendri     1396 − 34 5 Saku MK 2005 160431
1117. Kriger Alina 1295     1366     MA Šahh & Garde 1996 040338
1118. Kriin Keit 1369     1369     - - -   040010
1119. Kriisk Jan Erik           - - -   160606
1120. Krinitski Nikolai 1874     1867     Narva SK Maletäht 1989 030177
1121. Kristal Kristiina 1200     1298     Järva Noorte MK 1994 070510
1122. Krivenko Dion 1595 + 26 7 1599 − 6 14 Malekool 64 2005 130513
1123. Krivitskaja Anastassia 1567 + 20 11 1471 ± 0 4 Narva SK Maletäht 2003 140424
1124. Krivonkina Jelizaveta 1471     1596     Valga MK 2005 120160
1125. Krivonogov Kristo       ± 0 3 - - -   170235
1126. IM Krivonosov Oleg 2401     2437     - - -   110316
1127. Krivorukova Ksenja 1200           SK Diagonaal   061015
1128. Krivov Vadim           Valga MK 2004 120159
1129. Krjukov Aleksander 1254     1240     T. Truusi MKK 1998 080703
1130. Krjutškova Maria           Kadrioru MK 2002 130304
1131. Kropatšov Juri 1754     1754     SK Diagonaal 1992 040112
1132. Kruglov Pjotr 1344     1338     SK Diagonaal 1997 040372
1133. Kruglova Evgenia 1234     1200     SK Diagonaal 1999 080347
1134. Kruglova Kariina 1317           - - -   061023
1135. Krukovski Jan 1203     1254     MA Vabaettur   080524
1136. Krumm Karl           - - -   120601
1137. mk Krupenski Igor 2320     2372     MA Vabaettur   030178
1138. IM Krupenski Jüri 2416     2435     MA Vabaettur 1982 030179
1139. Krušatina Anna 1423     1436     MK Avesta 1996 060410
1140. Krutikov Arseni 1240     1272     Narva SK Maletäht 1997 050543
1141. Kruus Arvo 1623     1707     Kohtla-Järve   080110
1142. Kruus Hugo           Nõmme Noortemaja 2003 130500
1143. Kruus Kaspar       ± 0 3 - - -   170252
1144. Kruus Kristjan     1307 − 7 1 - - -   160607
1145. Kruus Külli 1645     1645     SK Diagonaal 1991 040113
1146. Kruus Urve 1865     1817     SK Diagonaal   030560
1147. Kruusa Rein 1648     1615     Lootuse Malekool 1958 061209
1148. Kruusamäe Uku 1602     1602     Tartu Kalev 1992 040114
1149. Kruusamägi Uku     1347     - - -   111015
1150. mk Kruusiauk Heda 1901     1838 + 4 11 T. Truusi MKK 1949 030561
1151. Kruusiauk Kaupo 1900     1853 − 33 11 - - -   070512
1152. Kruusmaa Martin     1281     - - -   131108
1153. Kruusmann Keiti     1389     - - -   170230
1154. Kruustük Marcus           Saku MK 2003 121125
1155. Krõlov Artjom 1902     1902     Sillamäe SK Kalev 1987 030180
1156. Krõlova Alla 1654     1654     Sillamäe SK Kalev 1992 040116
1157. Krõžanovski Nikolai 1958     1951     Sillamäe SK Kalev 1990 030181
1158. Kubo Peeter     1733     - - -   160714
1159. Kubre Lauri       1278     Mustamäe Loomingumaja 1994 081204
1160. Kudinov Jevgeni 1451     1451     MA Šahh & Garde 1992 040118
1161. Kudritskaja Gariina 1087     1122     Saaremaa MK 2000 120606
1162. Kudrjavtsev Dmitri 1200           Narva SK Maletäht 2000 090314
1163. Kudrjavtsev Nikolai 2060     2022     - - - 1953 111018
1164. Kuhi Hillar 1731     1803     Viljandi MS 1950 060310
1165. Kukk Elise 1230     1305     Pärnu Linna SK 1996 051005
1166. mk Kukk Raul 2185     2239     Pärnumaa   030182
1167. mk Kukk Sander 2218     2406 ± 0 11 SK Reval-Sport 1987 030183
1168. Kulasalu Ann 1659     1645     MA Vabaettur 1989 030563
1169. Kuld Villu 2095     1999     Viljandi MS 1943 030184
1170. Kuldkepp Janno 1844     1844     Viljandimaa   050709
1171. Kuldkepp Meelis 1992     2058 ± 0 8 K. Külaotsa MK   030185
1172. Kuldmaa Tanel 1668 + 21 7 1673 + 25 7 SK Diagonaal 2002 120115
1173. Kuldmäe Karl       1296     Pärnumaa MK   060910
1174. mk Kuldsepp Tanel 2233     2142     Viljandi MS 1972 030186
1175. Kulijev Bahtijar 1395     1406     Nõmme Noortemaja 1990 070107
1176. Kulijev Ilgar 1209     1238     Nõmme Noortemaja 1995 070106
1177. Kulikov Juri 1315     1453     MA Vabaettur 1992 051222
1178. Kull Kristelle 1921     1921     - - -   030562
1179. Kull Priidu 1784           - - -   070706
1180. Kull Tormi 1550 − 3 7 1628 + 12 23 - - - 2006 150209
1181. Kund Andres       1900     - - -   070411
1182. Kund Daniel         Põlva MK 2007 150633
1183. Kundla Väino       1944     Rapla MK   060107
1184. mk Kunitsõn Nikolai 2218     2381     MK Faalanks 1989 030188
1185. Kunnas Karl 1244     1292 + 36 5 Tallinna MK 2005 141210
1186. Kupart Eva-Triin     1323     - - -   160608
1187. Kupreitšuk Artjom 1256     1256     Sillamäe SK Kalev 1995 050545
1188. Kure Jaanus 1814     1767     Jõgevamaa   030189
1189. Kure Jeret 1193     1212     Tartu Kalev 2006 140707
1190. Kure Mati 1905     1839     Tartumaa   030190
1191. Kuresaar Frank     1147     - - -   121126
1192. Kurg Gregor             - - -   081126
1193. Kurguzov Ilja 1778     1794     Narva SK Maletäht 1991 030191
1194. Kurotskina Aljona     1242     - - -   160655
1195. Kurotškin Aleksandr 1348     1444     Lootuse Malekool 2001 111108
1196. Kurs Karl Markus 1274     1448     Tartu Kalev 2003 130320
1197. Kurs Lembit 1802     1809     - - -   080211
1198. Kustova Anastasija 1532     1556     MK Avesta   040124
1199. Kušnir Roman 1826     1880     - - -   030192
1200. Kuzminski Vladimir 1279     1516     T. Truusi MKK 2004 140317
1201. Kuznetsov Anatoli 1854     1854     Maardu   030193
1202. Kuznetsov Dmitri 1586     1600     SK Diagonaal 2002 110502
1203. Kuznetsov Nikolai 1626     1745     Sillamäe   050710
1204. Kuznetsov Valeri 1769     1803     Sillamäe   030194
1205. Kuznetsov Stepan 1488     1532     MA Šahh & Garde 1995 050562
1206. mk Kuznetsova Sofia 2010     2010     - - -   030565
1207. Kuzmin Jevgeni 1964     1947     Rakvere   030195
1208. Kuznetsova Valeria 1571 + 33 7 1604 − 6 19 MA Vabaettur 2005 131133
1209. Kuzovkin Ilja 1720     1720     Tartu Kalev 1988 040125
1210. Kuzub Vjatseslav 1983     1900     - - -   150528
1211. Kuzub Vladislav 1818     1775     Kohtla-Järve   110902
1212. Kutakov Kirill 1200     1289     MA Vabaettur 1994 051223
1213. Kutšer Dmitri 1980     1980     - - -   030196
1214. Kutuzov Bogdan           - - - 2003 161231
1215. Kuusberg Jakob     1171     - - - 2005 150215
1216. Kuuse Jüri 1808     1808     - - -   030197
1217. Kuusik Danel 1508     1415     - - -   100502
1218. Kuusik Joonas Karl 1369     1315     Nõmme Noortemaja 1993 070108
1219. Kuusik Jüri       2010 + 26 10 Harjumaa 1975 061019
1220. Kuusing Markus             Paul Kerese MK   120612
1221. mk Kuusk Andres 2186     2103     Tartu Kalev 1981 030198
1222. Kuusk Carel 1540     1384     T. Truusi MKK 1998 080308
1223. mk Kuusk Indrek 2344     2289     Saaremaa MK 1981 030199
1224. Kuuskmäe Sulev     1675     - - -   160721
1225. Kuusküll Mihkel 1505     1496     SK Reval-Sport 1994 040320
1226. Kuustik Kati 1657     1658     SK Reval-Sport 1