Eesti Maleliidu reitingutabel 28.02. 2017

Uued reitingud asuvad http://www.maleliit.ee/kalender

esilehele turniirid terve tabel litsentsid salvesta arvutisse otsing

   liigu tagasi

 
täpsem    klubi

SK Maletäht Cup,
ID = 17023

27.02. - 28.02. 2017,   Narva

tavamale koefitsiendiga 0,5 Turniiri tähtsus : muu turniir Korraldaja : Narva SK Maletäht
 

Vaata detailseid arvutusi voorude kaupa

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale +- N kiirmale +- N klubi s/a ID
1. Šilkin Maksim 1316 + 54 4 1269 − 6 1 Narva SK Maletäht 2009 161233
2. Aga Rihard 1891 1834 + 8 6 Narva SK Maletäht 2004 110726
3. Andrejev Arseni   ± 0 1   ± 0 2 Narva SK Maletäht 2009 170211
4. Andrijaškin Deniss 1793 1839 + 30 6 Narva SK Maletäht 2005 120100
5. Baranovski Vjaheslav 1428 − 5 3 1534 + 9 2 SK Diagonaal 2005 140403
6. mks Belov Leonid 1838 1802 − 10 6 Narva MK Kaissa 1946 030030
7. Bondartšuk Maksim 1455 + 16 4 1438 + 22 1 Sillamäe SK Kalev 2008 150611
8. Bussel Julia 1573 + 12 4 1606 − 3 2 Narva SK Maletäht 2004 130705
9. Drobõšev Anton 1390 + 20 4 1365 + 13 2 Narva SK Maletäht 2007 150606
10. Dukatš Ivan 1544 + 29 4 1542 − 1 2 Narva SK Maletäht 2007 150523
11. Erikson Robert 1232 − 12 2 1250 − 9 2 Narva SK Maletäht 2008 161249
12. Evsina Maria 1212 0 1298 − 11 2 Narva SK Maletäht 2008 160656
13. Feschenko Aleksandr   ± 0 2   ± 0 2 Narva SK Maletäht 2007 170253
14. mk Firstov Juri 2197 2242 + 6 6 Narva SK Maletäht 1982 030055
15. Gasanbekov Miroslav   ± 0 3   ± 0 2 Narva SK Maletäht 2009 170254
16. Gubanchikov Mihhail 1639 + 28 4 1603 − 14 2 - - - 2007 150401
17. Hozjaitsikov Maksim 1361 + 38 4 1373 + 35 1 Narva SK Maletäht 2008 160434
18. Ivanichenko Gleb   ± 0 3   ± 0 2 Narva SK Maletäht 2009 170255
19. Ivanova Ksenja 1469 + 20 4 1439 + 11 1 Narva SK Maletäht 2007 150535
20. Karpetšenkova Karina 1577 + 11 4 1380 + 57 2 Narva SK Maletäht 2007 150607
21. Krivitskaja Anastassia 1567 + 1 3 1471 − 4 2 Narva SK Maletäht 2003 140424
22. Laasma Avelina 1445 + 8 3 1347 − 3 2 MK Avesta 2005 150510
23. Laasma Vlad 1596 + 1 4 1561 + 6 2 MK Avesta 2006 150254
24. Lazojev Mark 1548 + 14 4 1560 + 4 2 Narva SK Maletäht 2006 150241
25. Leonov Savva 1297 + 7 1 1338 − 1 1 Narva SK Maletäht 2004 140406
26. Leontjev Jegor 1393 − 7 4 1346 + 20 1 Narva SK Maletäht 2008 160124
27. Lihvenko Vjatseslav 1335 + 11 3 1218 − 7 1 Narva SK Maletäht 2008 161250
28. Linkevitš Jaroslav 1282 + 67 4 1418 − 4 1 SK Diagonaal 2008 150624
29. Makarov Gleb 1606 + 5 3 1609 ± 0 2 SK Diagonaal 2005 121127
30. Maslov Dmitri 1520 + 16 4 1607 + 7 2 Narva SK Maletäht 2004 130355
31. Minajev Matvei 1563 + 23 4 1566 + 12 2 SK Diagonaal 2007 150538
32. Mukonin Maksim 1213 − 15 3 1144 − 2 1 Narva SK Maletäht 2008 161213
33. Mõskovski Deniss 1627 − 7 4 1683 + 9 2 Narva SK Maletäht 2004 130704
34. Nikitin Arseni 1666 + 8 4 1636 + 12 2 Narva SK Maletäht 2006 160118
35. Orav Dmitri 1466 + 10 4 1390 + 17 1 Narva SK Maletäht 2008 150524
36. Panova Marta 1559 − 1 3 1580 + 26 2 Sillamäe SK Kalev   150610
37. Polškov Arseni 1257 + 12 4 1272 + 27 2 Narva SK Maletäht 2006 170218
38. Polškov Daniil 1308 + 63 4 1240 − 5 1 Narva SK Maletäht 2005 170217
39. Polškov Egor   ± 0 2   ± 0 2 Narva SK Maletäht 2006 161232
40. Poluektova Arina 1621 + 5 4 1625 + 4 2 Narva SK Maletäht 2006 140407
41. Pomaznjov Aleksei 1334 + 63 3 1273 + 45 2 MK Avesta 2008 161269
42. Potašev Artemi 1331 + 2 4 1345 + 20 2 Narva SK Maletäht 2006 150627
43. Pritulina Nadezda 1195 + 26 4 1383 + 29 2 SK Valge Ratsu   160653
44. Rikas Artur 1623 + 14 4 1604 − 5 2 Narva SK Maletäht 2005 150238
45. Rodin Robert 1598 − 1 4 1647 + 6 1 Narva SK Maletäht 2007 150261
46. Rogaten Varvara 1521 − 1 2 1500 − 5 2 Narva SK Maletäht 2008 150244
47. Romanov Ivan 1627 + 23 4 1445 − 1 2 - - - 2008 161235
48. Rudnik Viktoria 1619 + 4 4 1721 + 9 2 SK Diagonaal 2006 130713
49. Sadekov Maksim 1676 1602 − 7 6 Narva SK Maletäht 2007 150242
50. Sala Ellen 1278 − 5 3 1378 + 7 2 SK Diagonaal 2008 160122
51. Serzhant Aleksandr 1315 + 23 3 1255 − 5 1 Narva SK Maletäht 2009 160435
52. Sizov Lev 1547 + 11 4 1619 − 12 1 SK Valge Ratsu 2008 150256
53. Šnurov Daniil 1580 − 5 4 1631 − 5 2 Narva SK Maletäht 2006 160433
54. Taranov Mihhail 1355 + 57 4 1374 + 14 2 - - - 2007 160436
55. Timofejeva Juliana 1363 + 8 3 1251 + 21 2 Narva SK Maletäht 2008 161270
56. mk Tolmatšov Eduard 2202 2174 − 26 6 Narva MK Kaissa 1963 030465
57. Vaino Jekaterina 1368 − 9 2 1237 + 12 2 Narva SK Maletäht 2007 140716
58. Vaino Nikita 1827 1909 − 7 6 Narva SK Maletäht 2002 090508
 

täpsem    klubi  

Turniiri kohtunikud :

Marek Kolk @ 2009 - 2012