Uued reitingud asuvad aadressil http://www.maleliit.ee/kalender/index.php?c=1

esilehele turniirid terve tabel litsentsid salvesta arvutisse otsing

   liigu tagasi

 
täpsem    klubi

Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 3,
ID = 17020

18.02. - 18.02. 2017,   Tallinn

kiirmale koefitsiendiga 2/3 Turniiri tähtsus : vabariiklik muu turniir Korraldaja :
 

Vaata detailseid arvutusi voorude kaupa

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale +- N kiirmale +- N klubi s/a ID
1. Aasma Sten Andreas 1530 + 166 7 - - -   161265
2. Aedla Mariel 1477 1573 − 6 4 Nõmme Noortemaja 2006 140414
3. Aus Andreas 1209 1384 + 47 4 Pärnu Linna SK   160649
4. Balabonin Matvei 1117 1341 + 7 4 - - -   161206
5. Barkaševa Sofia 1630 1636 + 19 7 - - - 2008 150609
6. Bauman Grettel 1596 1628 + 30 7 Tallinna MK 2006 140400
7. Blokhin Sofia 1657 1622 − 11 6 Tallinna MK 2006 140712
8. Bondarevskaja Emilin 1609 1628 + 4 7 Lootuse Malekool 2004 120621
9. Bromrah Edward 1341 1445 0 MA Vabaettur 2006 140732
10. Dudakov Andrei 1363 1570 + 34 7 MA Vabaettur   160647
11. Dukov Vladimir 1549 + 112 6 - - -   161230
12. Gross Uku 1494 1603 + 7 7 SK Reval-Sport 2003 140409
13. Gutmann Christopher 1406 ± 0 6 - - - 2005 170245
14. Hansson Markus 1738 1765 + 15 7 Pärnu Linna SK 2001 110505
15. Hirvi Jüri 1336 ± 0 6 MA Vabaettur 2005 170246
16. Hirvi Katarina 1604 1617 + 41 7 MA Vabaettur 2005 150210
17. Hudilainen Mihhail 1291 1624 + 31 7 Lootuse Malekool 2008 160640
18. Jõerand Jenna 1515 1633 − 9 7 MK Areng 2004 120617
19. Jõgi Henry 1468 1623 + 28 7 MK Areng 2007 150249
20. Kaldmaa Janis 1599 1647 + 15 7 Tartu Kalev 2008 130736
21. Kalju Edvard 1539 1580 − 32 6 MA Vabaettur 2004 160130
22. Kang Paul 1458 1537 − 2 6 Saku MK 2005 131206
23. Karba Kertu 1090 1210 + 13 4 Tartu Kalev 2009 160707
24. Karis Fredi 1381 1441 + 9 4 - - -   160604
25. Kimlaychuk Artjom 1322 1498 + 3 7 T. Truusi MKK 2008 150507
26. Kokk Karl Mattias 1582 1628 − 2 7 Tartu Kalev 2007 160709
27. Kozlov Valeri 1333 + 113 7 - - -   161247
28. Kuznetsova Valeria 1571 1604 − 9 6 MA Vabaettur 2005 131133
29. Kõlar Karl-Ustav 1622 1623 + 5 6 SK Reval-Sport 2004 150203
30. Kööp Kristofer   ± 0 3 MK Areng 2009 161254
31. Köösel Hans Georg 1186 1334 + 113 6 Pärnu Linna SK   160648
32. Laanemets Emil 1607 1643 + 6 7 SK Reval-Sport 2004 110712
33. Laanemets Loit   ± 0 2 SK Reval-Sport 2009 170203
34. Lainevool Mirko 1333 1472 + 39 6 - - - 2003 160102
35. Lehes Erik Johannes 1300 1603 + 38 7 Tartu Kalev 2007 150603
36. Lehes Ott   1312 + 8 5 - - -   161210
37. Levchenko Marina 1629 1678 + 13 7 MA Vabaettur 2007 140723
38. Liiv Karmen 1256 1261 + 62 7 Tallinna MK 2008 160161
39. Liiv Kristiina 1623 1738 + 14 7 Tallinna MK 2003 120210
40. Linberg Karl Martin 1099 + 26 6 - - - 2008 161226
41. Martirosian Tigran 1296 1523 + 5 4 Tartu Kalev   160131
42. Mellikov Miikael 1515 1604 + 17 7 Nõmme Noortemaja 2007 150216
43. Mertins Ostap 1463 + 92 6 MK Chess Continent 2009 170220
44. Mihhailov Artur 1569 1628 − 13 7 - - - 2007 140736
45. Mikko Rondo 1664 1791 + 23 7 Pärnu Linna SK 2007 141215
46. Molotov Ian 1347 1533 + 30 7 Tallinna MK 2008 160641
47. Moppel Miko 1610 + 60 7 Järva Noorte MK 2004 130106
48. Morozyuk Pavel 1271 − 19 5 Laagri Huvikool 2004 170205
49. Mäesalu Oliver 1440 1579 − 9 6 Tartu Kalev 2009 150600
50. Müürsepp Milena   ± 0 3 Lootuse Malekool 2009 170244
51. Naestema Joonas Aditya 1608 1625 − 5 6 MK Areng 2006 130742
52. Naestema Leen 1175 1401 + 19 6 MK Areng 2008 150101
53. Nazarov Vladislav 1652 1778 + 25 7 Lootuse Malekool 2006 130117
54. Nazarova Veronika 1626 1615 + 5 7 Lootuse Malekool 2001 130114
55. Novik Hugo Markus 1313 + 65 7 Tallinna MK 2007 150614
56. Olde Grete 1876 1940 − 1 7 Tallinna MK 2002 080355
57. Orlova Darya 1576 − 44 5 Tallinna MK 2007 170204
58. Orlova Sofiya 1410 + 54 6 Tallinna MK 2010 170202
59. Ott Karl Eric 1234 1574 + 29 7 - - -   160610
60. Padari Tuudur Jakob 1588 + 5 6 - - -   160163
61. Pallum Rasmus 1560 + 15 7 - - - 2008 161220
62. Panfilova Jelizaveta 1169 1464 + 21 7 Lootuse Malekool 2007 150245
63. Pedoson Georg Aleksander 1964 2123 + 11 7 MA Vabaettur 2004 110715
64. Peegel Henrik 1369 1466 + 27 7 Nõmme Noortemaja 2005 140421
65. Pepeliaev Andrei   ± 0 4 Lootuse Malekool 2009 170242
66. Pepeliaev Artem   ± 0 4 Lootuse Malekool 2009 170243
67. Polešuk Arsenij 1361 + 22 6 MK Chess Continent 2008 160705
68. Pool Linda Maria 1370 1610 + 26 7 Tartu Kalev 2007 141126
69. Pronin Arseni 1638 1665 + 17 7 MA Vabaettur 2007 150314
70. Provodin Aleksandr 1185 + 32 5 MA Vabaettur 2005 160150
71. Raag Ardi 1669 1657 + 5 7 - - - 2004 150202
72. Randrüüt Robin 1388 1599 − 24 7 Järva Noorte MK 2006 140445
73. Raudväli Anders 1376 1550 + 17 7 Saku MK 2003 130104
74. Ruugla Raul 1423 1613 + 1 5 Järva Noorte MK 2004 120211
75. Rõtšagov Anton 1629 1691 + 1 7 Malekool 64 2008 140500
76. Rõtšagov Nikita 1604 1755 + 21 7 Malekool 64 2005 120118
77. Sade Carolina 1542 1613 + 15 6 Tallinna MK 2005 130307
78. Saue Karl Elias 1422 1556 + 10 7 MK Areng 2006 140416
79. Savinov Matvei 1647 1649 + 6 7 MA Vabaettur 2005 121115
80. Schneider Uku 1293 1614 − 17 7 Tallinna MK 2007 150506
81. Siimon Aaron 1296 1473 + 21 7 Tallinna MK 2007 150272
82. Slavinski Nikita 1508 1619 + 3 7 T. Truusi MKK 2007 120637
83. Smirnova Jekaterina 1626 1609 + 1 7 Lootuse Malekool 2006 140717
84. Snitsarenko Igor 1610 1679 + 15 6 MA Vabaettur 2007 150623
85. Snitsarenko Ilja 1261 1384 + 35 3 - - -   161212
86. Suhhanov Egor 1210 1207 − 2 6 MK Areng 2006 140733
87. Šadrina Eva 1597 1625 + 51 7 - - - 2008 160153
88. Tampere Jürgen 1150 1290 − 1 6 MA Vabaettur 2007 160442
89. Tampere Mattis 1189 1166 − 23 6 MA Vabaettur 2007 170201
90. Taro Marko 1544 1587 − 5 7 MA Vabaettur 2006 140725
91. Tšurakov Sergei 1336 1505 + 4 7 MA Vabaettur 2007 140734
92. Turo Ralf 1191 1513 + 22 7 Tallinna MK 2007 160128
93. Tõnisson Trent Asso 1699 1679 + 18 7 Mustamäe Loomingumaja 2004 150311
94. Tõnso Hannes 1612 1663 − 3 7 MA Vabaettur 2005 140440
95. Tõnso Liina 1848 1826 + 14 7 MA Vabaettur 2001 090506
96. Tähiste Marc-Joosep 1512 1640 + 2 6 T. Truusi MKK 2003 130113
97. Uibokant Mathias Robert 1845 1963 + 3 7 Tallinna MK 2002 121006
98. Veges Paula 1274 − 27 4 MK Areng 2009 170221
99. Veges Pärtel 1367 + 19 6 MK Areng 2007 150100
100. Vichterstein Andri 1314 1555 + 14 7 Nõmme Noortemaja 2008 150621
101. Volkodavov Vladislav 1258 1261 − 4 5 MA Vabaettur 2005 140315
102. Värton Eva 1524 1599 − 20 7 Tallinna MK 2004 120203
 

täpsem    klubi  

Turniiri kohtunikud :

Marek Kolk @ 2009 - 2012