Eesti Maleliidu kohtunike register seisuga 29. juuli 2011

Terve tabel     Turniirid     Nimetähed     Litsentsid

 
Liigu tagasi
 
070712 Hendrik Olde
Eesti litsents
B
Kehtib kuni
06.08. 2013
Esmakordne väljastamine
04.09. 2007
Väljastaja
Eesti Maleliidu kohtunikekogu
FA
FIDE kohtunik
Kehtib kuni
 
Esmakordne väljastamine
 01.01. 2006
Tiitli väljastaja
 FIDE
1966 S/A E-kiri : hendrik.olde@maleliit.ee Tel : 51 42 625 -- KONTAKT --
 
  Lisainfo :
   03.08. 2008    -    koolituse lektor (võistluste korraldamine)
   26.08. 2007    -    koolituse lektor (võistluste korraldamine)
 

2017      2016      2015      2014                   Viimased      2      3      4      5      N      aastat

Turniiri klass Aasta 2017 Peakohtunik Abikohtunik 2004 - 2017 Peakohtunik Abikohtunik
Rahvusvahelised turniirid 0 3 2 1
Eesti meistrivõistlused 0 27 25 2
Vabariiklikud tavaturniirid 0 4 2 2
Vabariiklikud muud turniirid 0 25 18 7
Maakondlikud meistrivõistlused 0 1 0 1
Muud turniirid 0 7 6 1
Kokku 0 0 0 67 53 14
 

Algjärjestus      Sorteeri turniiride klassi järgi      Sorteeri turniiride klassi ja töö iseloomu järgi

Nr ID Turniiri nimi Asukoht Aasta Kuupäev Reitinguarvestus Turniir Töö iseloom
1. id=11124 P. Kerese mälestusturniir noortele Pärnu 2011 22.07.-24.07. 1 EST 1 abikohtunik
2. id=11104 Eesti K-10 MV Paide 2011 20.05.-22.05. 1 EMV peakohtunik
3. id=11093 Eesti K-12 MV Põlva 2011 06.05.-08.05. 1 EMV peakohtunik
4. id=11077 Lembit Olli mälestusturniir Tallinn 2011 23.04. kiirmale EST 2 peakohtunik
5. id=11010 Eesti koolide võistkondlikud MV Paide 2011 22.01. kiirmale EST 2 abikohtunik
6. id=11001 Eesti noorte lahtised MV Tallinn 2011 04.01.-07.01. 1 EMV peakohtunik
1. id=10181 A. Hammeri mälestusturniir Kohila 2010 26.11. kiirmale Muu peakohtunik
2. id=10169 Kaitseliidu lahtised MV Tallinn 2010 06.11. kiirmale EST 2 peakohtunik
3. id=10156 Hillar Hanssoo mälestusturniir Paide 2010 15.10. kiirmale EST 2 abikohtunik
4. id=10123 Mõttemängude festival Tallinn 2010 08.07. kiirmale EST 2 peakohtunik
5. id=10114 Eesti K-8 MV Pärnu 2010 11.06.-13.06. 1 EMV peakohtunik
6. id=10100 SELL-i mängud Tartu 2010 21.05.-22.05. kiirmale EST 2 abikohtunik
7. id=10095 Eesti K-10 MV Põlva 2010 14.05.-16.05. 1 EMV peakohtunik
8. id=10063 Tallinna koolide MV finaalturniir Tallinn 2010 16.04.-23.04. kiirmale EST 2 abikohtunik
9. id=10062 Tallinna koolide MV eelturniir Tallinn 2010 16.04.-23.04. kiirmale EST 2 abikohtunik
10. id=10061 Lembit Olli mälestusturniir Tallinn 2010 24.04. kiirmale EST 2 peakohtunik
11. id=10059 Eesti K-14 MV Jõgeva 2010 08.04.-11.04. 1 EMV peakohtunik
12. id=10055 Eesti välkmale MV Tartu 2010 03.04. - EMV peakohtunik
13. id=10054 Tartu kiirturniir Tartu 2010 28.03. kiirmale EST 2 peakohtunik
14. id=10047 Eesti üliõpilaste MV Tallinn 2010 14.01. kiirmale EST 2 peakohtunik
15. id=10040 Itella Eesti MV Tartu 2010 27.03.-02.04. 1 FIDE peakohtunik
16. id=10039 Eesti noorte MV valikturniir Tallinn 2010 22.03.-24.03. 1 EMV peakohtunik
17. id=10023 Eesti meistrivõistluste valikturniir Tallinn 2010 06.02.-07.02. 0,7 EMV peakohtunik
18. id=10022 P. Kerese mälestusturniir Tallinn 2010 28.01.-03.02. 1 FIDE peakohtunik
19. id=10020 Eesti koolide MV Paide 2010 23.01. kiirmale abikohtunik
20. id=10016 P. Kerese mälestusturniir Rapla 2010 30.01. kiirmale EST 2 peakohtunik
21. id=10002 Rahvusvaheline noorteturniir Tallinn 2010 05.01.-07.01. 1 EMV abikohtunik
1. id=09231 Eesti kiirmale MV Tallinn 2009 06.12. kiirmale EMV peakohtunik
2. id=09209 A. Hammeri mälestusturniir Kohila 2009 22.11. kiirmale Muu peakohtunik
3. id=09198 Eesti noorte klubide MV Tallinn 2009 28.10.-30.10. 1 EMV peakohtunik
4. id=09190 Kaitseliidu meistrivõistlused Tallinn 2009 24.10. kiirmale EST 2 peakohtunik
5. id=09189 Tallinna meistrivõistluste eelturniir Tallinn 2009 23.10.-25.10. 1 MK MV abikohtunik
6. id=09184 Hillar Hanssoo mälestusturniir Paide 2009 16.10. kiirmale EST 2 abikohtunik
7. id=09181 T. Truusi MKK välkturniir Tallinn 2009 12.10. - Muu peakohtunik
8. id=09137 Mõttemängude festival Tallinn 2009 17.07. kiirmale EST 2 peakohtunik
9. id=09121 Lastekaitsepäeva maleturniir Tallinn 2009 30.05.-01.06. 1 EST 2 abikohtunik
10. id=09103 Firmaspordi MV Tallinn 2009 09.04. kiirmale EST 2 peakohtunik
11. id=09093 Eesti noorte K-8 MV Pärnu 2009 24.04.-26.04. 1 EMV peakohtunik
12. id=09081 Eesti välkmale MV Tallinn 2009 11.04. - EMV peakohtunik
13. id=09066 Eesti noorte valikturniir Tallinn 2009 20.03.-22.03. 1 EMV peakohtunik
14. id=09059 Elioni SK MV Tallinn 2009 14.03. - Muu peakohtunik
15. id=09043 Eesti MV Rakvere 2009 20.02.-26.02. 1 EMV peakohtunik
16. id=09023 Eesti MV valikturniir Tallinn 2009 31.01.-01.02. 0,7 EMV peakohtunik
17. id=09017 Rapla kiirturniir Rapla 2009 24.01. kiirmale EST 2 peakohtunik
18. id=09001 Eesti noorte lahtised MV Tallinn 2009 03.01.-05.01. 1 EMV peakohtunik
1. id=08235 Eesti kiirmale meistrivõistlused Tallinn 2008 06.12.-07.12. kiirmale EMV peakohtunik
2. id=08217 A. Hammeri mälestusturniir Kohila 2008 22.11. kiirmale Muu peakohtunik
3. id=08205 Eesti noorte võistkondlikud MV Tallinn 2008 29.10.-31.10. 1 EMV peakohtunik
4. id=08145 Hiiu Suvi Kärdla 2008 11.07.-13.07. 1 EST 1 abikohtunik
5. id=08128 Lastekaitsepäeva malefestival Tallinn 2008 31.05.-02.06. 1 EST 1 peakohtunik
6. id=08124 Tartu Suvi Tartu 2008 07.06.-08.06. kiirmale EST 2 peakohtunik
7. id=08120 Eesti noorte K10 MV Põlva 2008 23.05.-25.05. 1 EMV peakohtunik
8. id=08108 Saaremaa karikaturniir Kuressaare 2008 16.05.-18.05. 1 EST 1 peakohtunik
9. id=08097 Eesti noorte K12 MV Tallinn 2008 01.05.-04.05. 1 EMV peakohtunik
10. id=08078 Lembit Olli mälestusturniir Tallinn 2008 19.04. kiirmale EST 2 peakohtunik
11. id=08075 V. Tusovi mälestusturniir Põlva 2008 12.04.-13.04. kiirmale EST 2 peakohtunik
12. id=08070 Eesti meistrivõistlused Tallinn 2008 29.05.-05.04. 1 EMV peakohtunik
13. id=08045 Eesti kuni 8-a MV Tallinn 2008 07.03.-09.03. 1 EMV abikohtunik
14. id=08044 Eesti üliõpilaste MV Tallinn 2008 08.03. kiirmale EST 2 peakohtunik
15. id=08035 Eesti välkmale MV Tallinn 2008 23.02. - EMV peakohtunik
1. id=07217 Eesti kiirmale MV Tallinn 2007 01.12.-02.12. kiirmale EMV peakohtunik
2. id=07212 H. Hanssoo mälestusturniir Paide 2007 30.11. kiirmale EST 2 peakohtunik
3. id=07205 A. Hammeri mälestusturniir Kohila 2007 11.11. kiirmale Muu peakohtunik
4. id=07999 Eesti välkmale MV Tallinn 2007 21.04. - EMV peakohtunik
5. id=07064 L. Olli mälestusturniir Tallinn 2007 22.04. kiirmale EST 2 peakohtunik
6. id=07063 V. Tusovi mälestusturniir Põlva 2007 14.-15.04. kiirmale EST 2 peakohtunik
7. id=07007 P. Kerese mälestusfestival Tallinn 2007 06.-12.01. 1 FIDE abikohtunik