Eesti Maleliidu kohtunike register seisuga 29. juuli 2011

Terve tabel     Turniirid     Nimetähed     Litsentsid

 
Liigu tagasi
 
070700 Marek Kolk
Eesti litsents
B
Kehtib kuni
06.08. 2013
Esmakordne väljastamine
04.09. 2007
Väljastaja
Eesti Maleliidu juhatus
FA
FIDE kohtunik
Kehtib kuni
 
Esmakordne väljastamine
 01.01. 2006
Tiitli väljastaja
 FIDE
1978 S/A E-kiri : mkolk243@ut.ee Tel : 56 62 64 32 -- KONTAKT --
 
  Lisainfo :
   30.01. 2010    -    treenerite koolituse lektor (FIDE malekoodeks)
   02.08. 2009    -    eksamikomisjonis, koolituse lektor (reitingud, šveitsi süsteem)
   03.08. 2008    -    eksamikomisjonis, koolituse lektor (paarimine, dokumentatsioon, reitingud, tiitlid, malekellad)
   01.12. 2007    -    eksamikomisjonis, koolituse lektor (paarimine, dokumentatsioon, reitingud, tiitlid)
   26.08. 2007    -    eksamikomisjonis, koolituse lektor (paarimine, dokumentatsioon, reitingud, tiitlid)
 

2017      2016      2015      2014                   Viimased      2      3      4      5      N      aastat

Turniiri klass Aasta 2017 Peakohtunik Abikohtunik 2004 - 2017 Peakohtunik Abikohtunik
Rahvusvahelised turniirid 0 6 3 3
Eesti meistrivõistlused 0 15 12 3
Vabariiklikud tavaturniirid 0 10 9 1
Vabariiklikud muud turniirid 0 24 24 0
Maakondlikud meistrivõistlused 0 7 7 0
Muud turniirid 0 6 6 0
Kokku 0 0 0 68 61 7
 

Algjärjestus      Sorteeri turniiride klassi järgi      Sorteeri turniiride klassi ja töö iseloomu järgi

Nr ID Turniiri nimi Asukoht Aasta Kuupäev Reitinguarvestus Turniir Töö iseloom
1. id=11117 Saaremaa karikaturniir Kuressaare 2011 17.06.-19.06. 1 EST 1 peakohtunik
2. id=11109 Tartu Suvi kiirturniir Tartu 2011 04.06. kiirmale EST 2 peakohtunik
3. id=11058 Larissa Volperti juubeliturniir Tartu 2011 01.04. kiirmale Muu peakohtunik
4. id=11024 Nipernaadi kiirturniir Võnnu 2011 20.02. kiirmale EST 2 peakohtunik
5. id=11003 Meenutades Paul Kerest finaalturniir Tallinn 2011 08.01.-09.01. kiirmale FIDE peakohtunik
6. id=11002 Meenutades Paul Kerest eelturniir Tallinn 2011 07.01.-08.01. kiirmale FIDE peakohtunik
1. id=10168 AVRO-38 kiirturniir Tartu 2010 06.11.-07.11. kiirmale EST 2 peakohtunik
2. id=10157 A. Marksoo 80 juubeliturniir Tartu 2010 22.10. kiirmale Muu peakohtunik
3. id=10152 D. Sprivulise mälestusturniir Luunja 2010 09.10. kiirmale peakohtunik
4. id=10118 CSIT Maailmamängud Tallinn 2010 03.07.-07.07. 1 FIDE abikohtunik
5. id=10112 Tartu Suvi Tartu 2010 05.06.-06.06. kiirmale EST 2 peakohtunik
6. id=10100 SELL-i mängud Tartu 2010 21.05.-22.05. kiirmale EST 2 peakohtunik
7. id=10040 Itella Eesti MV Tartu 2010 27.03.-02.04. 1 FIDE peakohtunik
8. id=10031 Eesti valdade MV finaalturniir Väike-Maarja 2010 27.02.-28.02. kiirmale EST 2 peakohtunik
1. id=09200 AVRO-38 välkturniir Tartu 2009 08.11.-08.11. - EST 2 peakohtunik
2. id=09199 AVRO-38 kiirturniir Tartu 2009 07.11.-07.11. kiirmale EST 2 peakohtunik
3. id=09175 D. Sprivulise mälestusturniir Luunja 2009 10.10. kiirmale Muu peakohtunik
4. id=09168 G. Uusi mälestusturniir noortele Tartu 2009 26.09.-27.09. 1 EST 1 peakohtunik
5. id=09139 Karksi ratsu kiirturniir Karksi-Nuia 2009 01.08. kiirmale EST 2 peakohtunik
6. id=09135 Eesti klubide välkmale MV Tallinn 2009 19.07. - EMV peakohtunik
7. id=09134 Hiiumaa suvi Kärdla 2009 10.07.-13.07. 1 EST 1 peakohtunik
8. id=09132 Saaremaa karikaturniir Kuressaare 2009 25.08.-28.06. 1 EMV peakohtunik
9. id=09122 Tartu Suvi Tartu 2009 06.06. kiirmale EST 2 peakohtunik
10. id=09114 Eesti noorte K-10 MV Otepää 2009 22.05.-24.05. 1 EMV peakohtunik
11. id=09107 Tartu MV Tartu 2009 15.05.-17.05. 1 MK MV peakohtunik
12. id=09096 Eesti noorte K-12 MV Põlva 2009 30.04.-03.05. 1 EMV peakohtunik
13. id=09095 Viiratsi maleturniir Viiratsi 2009 26.04. kiirmale EST 2 peakohtunik
14. id=09094 Lembit Olli mälestusturniir Tallinn 2009 25.04. kiirmale EST 2 peakohtunik
15. id=09086 Tartu välkmale MV Tartu 2009 12.04. - MK MV peakohtunik
16. id=09081 Eesti välkmale MV Tallinn 2009 11.04. - EMV abikohtunik
17. id=09067 BEKO händikäpturniir Viljandi 2009 21.03.-22.03. - EST 2 peakohtunik
18. id=09054 Eesti üliõpilaste MV Tartu 2009 15.03. kiirmale EST 2 peakohtunik
19. id=09047 Eesti XI talimängud Põlva 2009 28.02.-01.03. kiirmale EST 2 peakohtunik
20. id=09029 Eesti juunioride MV Jõhvi 2009 04.02.-08.02. 1 EMV peakohtunik
1. id=08237 Tartu kiirmale MV Tartu 2008 14.12. kiirmale MK MV peakohtunik
2. id=08227 Valter Heueri mälestusturniir Tartu 2008 30.11. kiirmale Muu peakohtunik
3. id=08207 AVRO-38 välkturniir Tartu 2008 02.11. - EST 2 peakohtunik
4. id=08204 AVRO-38 mälestusturniir Tartu 2008 01.11. kiirmale EST 2 peakohtunik
5. id=08177 G. Uusi mälestusturniir noortele Tartu 2008 27.09.-28.09. 0,5 EST 2 peakohtunik
6. id=08168 G. Uusi mälestusturniir Tartu 2008 12.09.-14.09. 1 EST 1 peakohtunik
7. id=08149 Eesti klubide välkmale MV Tallinn 2008 - EMV peakohtunik
8. id=08145 Hiiu Suvi Kärdla 2008 11.07.-13.07. 1 EST 1 peakohtunik
9. id=08144 Ilmar Raua memoriaal Viljandi 2008 04.07.-06.07. 0,7 EST 1 peakohtunik
10. id=08142 Eesti juunioride MV Narva-Jõesuu 2008 26.06.-30.06. 1 FIDE abikohtunik
11. id=08119 Keila kiirturniir Keila 2008 25.05. kiirmale EST 2 peakohtunik
12. id=08104 Eesti klubide MV Tallinn 2008 08.05.-11.05. 1 EMV abikohtunik
13. id=08091 Tartu MV Tartu 2008 25.04.-27.04. 1 MK MV peakohtunik
14. id=08080 Tartu välkmale MV Tartu 2008 20.04. - MK MV peakohtunik
15. id=08056 Eesti klubide MV poolfinaal Tallinn 2008 22.03.-23.03. 0,5 EMV abikohtunik
16. id=08008 P. Kerese mälestusfestival Tallinn 2008 06.01.-12.01. 1 FIDE abikohtunik
17. id=08007 Eesti noorte lahtised MV Tallinn 2008 03.01.-06.01. 1 EMV peakohtunik
1. id=07230 Viljandi jõuluturniir Viljandi 2007 16.12. kiirmale EST 2 peakohtunik
2. id=07222 Tartu kiirmale MV Tartu 2007 08.12. kiirmale MK MV peakohtunik
3. id=07201 AVRO-38 kiirturniir Tartu 2007 03.11. kiirmale EST 2 peakohtunik
4. id=07177 G. Uusi mälestusturniir noortele Tartu 2007 29.09.-30.09. 0,5 EST 2 peakohtunik
5. id=07166 Epitar - 85 Tartu 2007 23.09. kiirmale Muu peakohtunik
6. id=07163 G. Uusi mälestusturniir Tartu 2007 14.09.-16.09. 0,7 EST 1 peakohtunik
7. id=07147 Põlva suveturniir Põlva 2007 17.08.-19.08. 1 EST 1 peakohtunik
8. id=07146 Eesti juunioride MV Tallinn 2007 01.-05.08. 1 EMV peakohtunik
9. id=07134 Eesti klubide välkmale MV Tallinn 2007 21.07. - EMV peakohtunik
10. id=07133 Hiiumaa Suvi Kärdla 2007 13.-16.07. 1 EST 1 abikohtunik
11. id=07130 I. Raua memoriaal Viljandi 2007 06.-08.07. 1 EST 1 peakohtunik
12. id=07109 Tartu Suvi Tartu 2007 09.-10.06. kiirmale EST 2 peakohtunik
13. id=07086 Eesti U-10 MV Viljandi 2007 04.-06.05. 1 EMV peakohtunik
14. id=07062 Eesti U-12 MV Tartu 2007 12.-15.04. 1 EMV peakohtunik
15. id=07058 Tartu MV Tartu 2007 30.03.-01.04. 1 MK MV peakohtunik
16. id=07057 Eesti klubide MV Tallinn 2007 22.-25.03. 1 EMV peakohtunik
1. id=06099 Tartu Suvi Tartu 2006 10.-11.06. kiirmale EST 2 peakohtunik