Eesti Maleliidu kohtunike register seisuga 29. juuli 2011

Terve tabel     Turniirid     Nimetähed     Litsentsid

 

Kõik turniirid   |   Rahvusvahelised turniirid   |   Eesti meistrivõistlused   |   Vabariiklikud tavaturniirid

Vabariiklikud muud turniirid   |   Maakondlikud meistrivõistlused   |   Muud turniirid

ID Turniiri nimi Asukoht Aasta Kuupäev Reitinguarvestus Turniir Peakohtunik Abikohtunikud
id=11124 P. Kerese mälestusturniir noortele Pärnu 2011 22.07.-24.07. 1 EST 1
[ C ]   Kivioja, Kersti    
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
id=11123 P. Kerese mälestusturniir Pärnu 2011 22.07.-24.07. 1 EST 1
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=11121 Hiiumaa Suvi Kärdla 2011 08.07.-10.07. 1 EST 1
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
id=11117 Saaremaa karikaturniir Kuressaare 2011 17.06.-19.06. 1 EST 1
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ C ]   Jalakas, Juuno    
id=11115 BEKO noorteturniir Tallinn 2011 03.06.-05.06. 0,7 EST 1
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ D ]   Glušakova, Natalja    
[ ]   Kovaljov, Deniss    
[ C ]   Krupenski, Igor    
[ ]   Safronov, Kirill    
[ D ]   Tsõganova, Monika    
id=11111 Tõrva-Helme maleturniir Tõrva 2011 26.05.-29.05. 1 EST 1
[ ]   Lepik, Ülo    
[ ]   Koemets, Aivar    
id=10188 TTÜ noorteturniir Tallinn 2010 13.11.-14.11. 0,7 EST 1
[ D ]   Glušakova, Natalja    
[ ]   Kovaljov, Deniss    
[ ]   Kozlov, Sergei    
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
id=10187 Kadrioru nädalalõputurniir Tallinn 2010 27.11.-28.11. 1 EST 1
[ C ]   Võsu, Aare    
[ D ]   Kiiver, Vello    
id=10160 K. Külaotsa MK sarjaturniir Tallinn 2010 23.10.-24.10. 0,7 EST 1
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Kovaljov, Deniss    
[ C ]   Krupenski, Igor    
id=10150 SK Reval-Spordi nädalalõputurniir Tallinn 2010 01.10.-02.10. 1 EST 1
[ C ]   Võsu, Aare    
[ ]   Liebert, Ervin    
[ ]   Rõtova, Merike    
id=10148 G. Uusi mälestusturniir noortele Tartu 2010 25.09.-26.09. 0,7 EST 1
[ D ]   Karba, Andres    
id=10146 Ida-Virumaa esivõistlused Kohtla-Järve 2010 24.09.-26.09. 1 EST 1
[ C ]   Pritulina, Svetlana    
[ ]   Kruus, Arvo    
id=10143 Malepood.ee nädalalõputurniir Tallinn 2010 18.09.-19.09. 0,7 EST 1
[ C ]   Krupenski, Igor    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
[ D ]   Glušakova, Natalja    
[ C ]   Raud, Tiina    
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ D ]   Tsõganova, Monika    
id=10140 G. Uusi mälestusturniir Tartu 2010 10.09.-12.09. 1 EST 1
[ D ]   Karba, Andres    
[ C ]   Rei, Aksel    
id=10131 Valge Daami noorteturniir Haapsalu 2010 28.08.-29.08. 0,5 EST 1
[ C ]   Jakovlev, Juri    
id=10129 Põlva suveturniir Põlva 2010 20.08.-22.08. 1 EST 1
[ C ]   Narusberg, Peep    
id=10127 Pärnumaa noorte lahtised MV Kilingi-Nõmme 2010 06.08.-08.08. 1 EST 1
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=10120 Hiiumaa Suvi Kärdla 2010 09.07.-11.07. 0,7 EST 1
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ B ]   Nassar, Askold    
id=10117 Saaremaa karikaturniir Kuressaare 2010 25.06.-27.06. 1 EST 1
[ C ]   Jalakas, Juuno    
[ ]   Siil, Marko    
id=10113 Ilmar Raua mälestusturniir Viljandi 2010 11.06.-13.06. 0,7 EST 1
[ C ]   Elmaste, Gert    
[ ]   Särgava, Ants    
id=10111 Noorteturniir Tallinn 2010 03.06.-06.06. 0,7 EST 1
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ D ]   Glušakova, Natalja    
[ C ]   Krupenski, Igor    
[ C ]   Raud, Tiina    
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ D ]   Tsõganova, Monika    
id=10103 Tõrva-Helme maleturniir Tõrva 2010 27.05.-30.05. 1 EST 1
[ ]   Lepik, Ülo    
id=09228 Kadrioru nädalalõputurniir Tallinn 2009 28.11.-29.11. 1 EST 1
[ C ]   Võsu, Aare    
[ D ]   Kiiver, Vello    
id=09176 SK Reval-Sport nädalalõputurniir Tallinn 2009 02.10.-04.10. 1 EST 1
[ C ]   Võsu, Aare    
[ ]   Liebert, Ervin    
[ ]   Rõtova, Merike    
id=09168 G. Uusi mälestusturniir noortele Tartu 2009 26.09.-27.09. 1 EST 1
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ D ]   Karba, Andres    
id=09163 MA Vabaettur noorte nädalalõputurniir Tallinn 2009 18.09.-20.09. 1 EST 1
[ C ]   Krupenski, Igor    
[ D ]   Glušakova, Natalja    
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ D ]   Tsõganova, Monika    
id=09160 G. Uusi mälestusturniir Tartu 2009 11.09.-13.09. 1 EST 1
[ C ]   Narusberg, Peep    
[ D ]   Karba, Andres    
id=09155 Valge Daami noorteturniir Haapsalu 2009 29.08.-30.08. 0,7 EST 1
[ C ]   Jakovlev, Juri    
[ ]   Liiv, Elvar    
id=09149 Põlva suveturniir Põlva 2009 14.08.-16.08. 1 EST 1
[ C ]   Narusberg, Peep    
id=09145 Pärnumaa noorte lahtised MV Kilingi-Nõmme 2009 07.08.-09.08. 0,7 EST 1
[ C ]   Lehemets, Eiki    
[ C ]   Kasela, Sten    
id=09136 K. Külaotsa MK lahtised MV Paikuse 2009 24.07.-26.07. 1 EST 1
[ B ]   Nassar, Askold    
[ ]   Turu, Indrek    
id=09134 Hiiumaa suvi Kärdla 2009 10.07.-13.07. 1 EST 1
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
id=09133 Saaremaa noorte lahtised MV Kuressaare 2009 25.06.-27.06. 0,7 EST 1
[ C ]   Jalakas, Juuno    
id=09130 Narva-Jõesuu NLT Narva-Jõesuu 2009 19.06.-21.06. 1 EST 1
[ C ]   Pelešev, Leonid    
[ D ]   Korstin, Maris    
[ D ]   Tereštšuk, Mihhail    
id=09128 P. Kerese mälestusturniir Pärnu 2009 19.06.-21.06. 1 EST 1
[ C ]   Värk, Kalju    
id=09120 Tõrva-Helme maleturniir Tõrva 2009 28.05.-31.05. 1 EST 1
[ ]   Lepik, Ülo    
id=09108 Saaremaa Malekuninganna Kuressaare 2009 15.05.-17.05. 1 EST 1
[ C ]   Jalakas, Juuno    
id=09053 MA Šahh & Garde esivõistlused Tallinn 2009 06.03.-08.03. 0,7 EST 1
[ D ]   Airapetjan, Jana    
id=09028 Haapsalu lahtised MV Haapsalu 2009 07.02.-08.02. 0,7 EST 1
[ C ]   Jakovlev, Juri    
[ D ]   Moskaljov, Ivan    
id=08221 Kadrioru MK NLT Tallinn 2008 22.11.-23.11. 0,5 EST 1
[ C ]   Võsu, Aare    
[ D ]   Kiiver, Vello    
id=08203 Ida-Virumaa esivõistlused Kohtla-Järve 2008 24.10.-26.10. 1 EST 1
[ C ]   Pritulina, Svetlana    
[ ]   Kruus, Arvo    
id=08186 SK Reval-Spordi NLT Tallinn 2008 03.10.-05.10. 1 EST 1
[ C ]   Võsu, Aare    
[ ]   Liebert, Ervin    
[ ]   Rõtova, Merike    
id=08173 Malepood.ee nädalalõputurniir Tallinn 2008 19.09.-21.09. 1 EST 1
[ C ]   Võsu, Aare    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
[ D ]   Glušakova, Natalja    
[ C ]   Krupenski, Igor    
[ D ]   Moskaljov, Ivan    
id=08168 G. Uusi mälestusturniir Tartu 2008 12.09.-14.09. 1 EST 1
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ C ]   Rei, Aksel    
id=08162 Valge Daami noorteturniir Haapsalu 2008 05.09.-07.09. 1 EST 1
[ C ]   Jakovlev, Juri    
[ D ]   Moskaljov, Ivan    
id=08156 Põlva suveturniir Põlva 2008 15.08.-17.08. 1 EST 1
[ C ]   Narusberg, Peep    
id=08155 Pärnumaa noorte lahtised MV Kilingi-Nõmme 2008 07.08.-09.08. 0,7 EST 1
[ C ]   Lehemets, Eiki    
[ C ]   Kasela, Sten    
id=08153 MK Shahh & Garde järguturniir Tallinn 2008 10.04.-10.06. 1 EST 1
[ D ]   Airapetjan, Jana    
id=08147 P. Kerese mälestusturniir noortele Paikuse 2008 25.07.-27.07. 1 EST 1
[ B ]   Nassar, Askold    
[ D ]   Tsõganova, Monika    
id=08146 P. Kerese mälestusturniir Pärnu 2008 25.07.-27.07. 1 EST 1
[ C ]   Värk, Kalju