Eesti Maleliidu kohtunike register seisuga 29. juuli 2011

Terve tabel     Turniirid     Nimetähed     Litsentsid

 

Kõik turniirid   |   Rahvusvahelised turniirid   |   Eesti meistrivõistlused   |   Vabariiklikud tavaturniirid

Vabariiklikud muud turniirid   |   Maakondlikud meistrivõistlused   |   Muud turniirid

ID Turniiri nimi Asukoht Aasta Kuupäev Reitinguarvestus Turniir Peakohtunik Abikohtunikud
id=11110 Rakvere linna kiirturniir Rakvere 2011 12.06. kiirmale EST 2
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ B ]   Nassar, Askold    
id=11109 Tartu Suvi kiirturniir Tartu 2011 04.06. kiirmale EST 2
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ D ]   Karba, Andres    
[ C ]   Rei, Aksel    
id=11108 Keila kiirturniir Keila 2011 29.05. kiirmale EST 2
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ B ]   Nassar, Askold    
id=11107 Jõgeva kiirmaleturniir Jõgeva 2011 28.05. kiirmale EST 2
[ C ]   Kasela, Sten    
[ B ]   Nassar, Askold    
id=11100 Suure-Jaani valla kiirmaleturniir Suure-Jaani 2011 22.05. kiirmale EST 2
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ B ]   Nassar, Askold    
id=11081 Lembit Olli mälestusturniir Kohtla-Järve 2011 24.04.-24.04. kiirmale EST 2
[ C ]   Zainetdinova, Svetlana    
[ ]   Golubenko, Anastasia    
id=11077 Lembit Olli mälestusturniir Tallinn 2011 23.04. kiirmale EST 2
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
[ ]   Selge, Rainer    
[ B ]   Truus, Tõnu    
id=11070 V. Tusovi mälestusturniir Põlva 2011 16.04.-17.04. kiirmale EST 2
[ C ]   Narusberg, Peep    
id=11048 Eesti üliõpilaste MV Tartu 2011 26.03. - EST 2
id=11043 L. Braschinsky mälestusturniir Viljandi 2011 19.03. kiirmale EST 2
[ C ]   Elmaste, Gert    
id=11036 Rae Valhalla kiire turniir Jüri 2011 12.03. kiirmale EST 2
[ B ]   Nassar, Askold    
[ C ]   Elmaste, Gert    
id=11029 Eesti maatalimängud Lähte 2011 26.02.-27.02. kiirmale EST 2
[ C ]   Rei, Aksel    
[ C ]   Narusberg, Peep    
id=11024 Nipernaadi kiirturniir Võnnu 2011 20.02. kiirmale EST 2
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ C ]   Rei, Aksel    
id=11018 Laagri kiirturniir Laagri 2011 05.02. kiirmale EST 2
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ C ]   Danilov, Nikolai    
[ C ]   Kasela, Sten    
id=11010 Eesti koolide võistkondlikud MV Paide 2011 22.01. kiirmale EST 2
[ C ]   Mihkelev, Toomas    
[ C ]   Kasela, Sten    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
id=10195 Kõo valla kiirturniir Pilistvere 2010 12.12. kiirmale EST 2
[ C ]   Elmaste, Gert    
id=10189 ESL Jõud MV Paide 2010 04.12. kiirmale EST 2
[ C ]   Mihkelev, Toomas    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
[ C ]   Narusberg, Peep    
id=10186 Pauli päev Tallinn 2010 21.11. kiirmale EST 2
[ ]   Kovaljov, Deniss    
[ D ]   Glušakova, Natalja    
[ ]   Kozlov, Sergei    
[ C ]   Krupenski, Igor    
[ ]   Raud, Rainer    
[ C ]   Raud, Tiina    
[ ]   Safronov, Kirill    
[ D ]   Tsõganova, Monika    
id=10185 Pühajärve kiirturniir Pühajärve 2010 26.11.-28.11. - EST 2
[ C ]   Elmaste, Gert    
id=10184 Karksi Ratsu kiirturniir Karksi-Nuia 2010 21.11. 1 EST 2
[ C ]   Ruus, Rein    
[ C ]   Rei, Aksel    
id=10169 Kaitseliidu lahtised MV Tallinn 2010 06.11. kiirmale EST 2
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
id=10168 AVRO-38 kiirturniir Tartu 2010 06.11.-07.11. kiirmale EST 2
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ D ]   Karba, Andres    
[ C ]   Rei, Aksel    
id=10156 Hillar Hanssoo mälestusturniir Paide 2010 15.10. kiirmale EST 2
[ C ]   Mihkelev, Toomas    
[ D ]   Hommik, Aivo    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
[ C ]   Rei, Aksel    
id=10138 Lembit Olli mälestusturniir Uusküla 2010 04.09.-05.09. kiirmale EST 2
[ C ]   Pritulina, Svetlana    
[ C ]   Jakovlev, Juri    
id=10130 Valge Daam Haapsalu 2010 29.08. kiirmale EST 2
[ C ]   Jakovlev, Juri    
id=10123 Mõttemängude festival Tallinn 2010 08.07. kiirmale EST 2
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
id=10112 Tartu Suvi Tartu 2010 05.06.-06.06. kiirmale EST 2
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ C ]   Rei, Aksel    
id=10109 Lastekaitsepäeva maleturniir Tallinn 2010 01.06.-03.06. 1 EST 2
[ C ]   Võsu, Aare    
[ ]   Selge, Rainer    
[ B ]   Truus, Tõnu    
id=10108 Tere Suvi ! Paikuse 2010 08.06. EST 2
[ C ]   Kivioja, Kersti    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=10100 SELL-i mängud Tartu 2010 21.05.-22.05. kiirmale EST 2
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
id=10079 Lembit Olli mälestusturniir Kohtla-Järve 2010 25.04. kiirmale EST 2
[ C ]   Pritulina, Svetlana    
[ C ]   Zainetdinova, Svetlana    
id=10078 Kohtla-Järve noorte kiirturniir Kohtla-Järve 2010 17.04.-18.04. kiirmale EST 2
[ C ]   Pritulina, Svetlana    
[ C ]   Zainetdinova, Svetlana    
[ ]   Kruus, Arvo    
id=10064 Tartu koolide karikavõistlused Tartu 2010 18.04. kiirmale EST 2
[ C ]   Rei, Aksel    
[ D ]   Karba, Andres    
id=10063 Tallinna koolide MV finaalturniir Tallinn 2010 16.04.-23.04. kiirmale EST 2
[ B ]   Truus, Tõnu    
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
id=10062 Tallinna koolide MV eelturniir Tallinn 2010 16.04.-23.04. kiirmale EST 2
[ B ]   Truus, Tõnu    
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
[ C ]   Võsu, Aare    
id=10061 Lembit Olli mälestusturniir Tallinn 2010 24.04. kiirmale EST 2
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
[ B ]   Truus, Tõnu    
id=10060 V. Tusovi mälestusturniir Põlva 2010 17.04.-18.04. kiirmale EST 2
[ C ]   Narusberg, Peep    
id=10054 Tartu kiirturniir Tartu 2010 28.03. kiirmale EST 2
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
[ C ]   Narusberg, Peep    
[ C ]   Rei, Aksel    
id=10048 A. Kariste rändauhind Haaspalu 2010 14.03. kiirmale EST 2
[ C ]   Jakovlev, Juri    
id=10047 Eesti üliõpilaste MV Tallinn 2010 14.01. kiirmale EST 2
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
id=10032 Eesti väikelinnade MV finaalturniir Paide 2010 27.02. kiirmale EST 2
[ C ]   Mihkelev, Toomas    
[ C ]   Narusberg, Peep    
id=10031 Eesti valdade MV finaalturniir Väike-Maarja 2010 27.02.-28.02. kiirmale EST 2
[ B ]   Kolk, Marek     FA
id=10016 P. Kerese mälestusturniir Rapla 2010 30.01. kiirmale EST 2
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
id=09233 Kõo valla jõuluturniir Pilistvere 2009 13.12. kiirmale EST 2
[ C ]   Elmaste, Gert    
id=09206 EMSL Jõud MV Vljandi 2009 15.11. kiirmale EST 2
[ C ]   Elmaste, Gert    
id=09200 AVRO-38 välkturniir Tartu 2009 08.11.-08.11. - EST 2
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ C ]   Rei, Aksel    
id=09199 AVRO-38 kiirturniir Tartu 2009 07.11.-07.11. kiirmale EST 2
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ C ]   Rei, Aksel    
id=09190 Kaitseliidu meistrivõistlused Tallinn 2009 24.10. kiirmale EST 2
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
[ B ]   Truus, Tõnu    
id=09186 K. Külaotsa MK karikaturniir 3 Tallinn 2009 22.10. kiirmale EST 2
[ C ]   Kasela, Sten    
[ ]   Turu, Indrek    
id=09184 Hillar Hanssoo mälestusturniir Paide 2009 16.10. kiirmale EST 2
[ C ]   Mihkelev, Toomas    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
[ C ]   Rei, Aksel