Eesti Maleliidu kohtunike register seisuga 29. juuli 2011

Terve tabel     Turniirid     Nimetähed     Litsentsid

 

Kõik turniirid   |   Rahvusvahelised turniirid   |   Eesti meistrivõistlused   |   Vabariiklikud tavaturniirid

Vabariiklikud muud turniirid   |   Maakondlikud meistrivõistlused   |   Muud turniirid

ID Turniiri nimi Asukoht Aasta Kuupäev Reitinguarvestus Turniir Peakohtunik Abikohtunikud
id=11122 I. Kullamaa mälestusvõistlus Tartu 2011 15.07. kiirmale Muu
[ C ]   Narusberg, Peep    
id=11120 Jaanikuu kiirturniir Valka 2011 28.06.-29.06. kiirmale Muu
id=11119 Vanamõisa kiirturniir Vanamõisa 2011 25.06. kiirmale Muu
id=11113 Tere Suvi! Paikuse 2011 05.06. kiirmale Muu
[ C ]   Kivioja, Kersti    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=11112 Tõrva kiirturniir Tõrva 2011 27.05.-29.05. kiirmale Muu
[ ]   Koemets, Aivar    
id=11106 Saku Gümnaasiumi MV Saku 2011 15.05. kiirmale Muu
[ ]   Tomson, Hans    
[ ]   Noor, Anton    
id=11105 Saue-Saku matš Saue 2011 21.05. kiirmale Muu
[ D ]   Rattasep, Valjo    
id=11101 Tallinna Tehnikaülikooli MV Tallinn 2011 19.05. - Muu
[ C ]   Krupenski, Igor    
id=11098 Lagedi Põhikooli MV Lagedi 2011 16.04. kiirmale Muu
[ D ]   Hommik, Aivo    
[ ]   Hommik, Hugo    
id=11097 SK Vanad Olümpiaalad MV Suure-Jaani 2011 23.04. kiirmale Muu
[ D ]   Hommik, Aivo    
id=11094 Tere Kevad! Paikuse 2011 08.05. kiirmale Muu
[ C ]   Kivioja, Kersti    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=11092 Tartu Ülikooli MV Tartu 2011 07.05.-08.05. 1 Muu
[ B ]   Nassar, Askold    
id=11091 MA Vabaetturi sarjaturniir 28 Tallinn 2011 30.04. - Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11090 MA Vabaetturi sarjaturniir 26 Tallinn 2011 16.04. - Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11089 MA Vabaetturi sarjaturniir 25 Tallinn 2011 09.04. kiirmale Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11088 MA Vabaetturi sarjaturniir 24 Tallinn 2011 02.04. kiirmale Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11087 Narva Cup finaal Narva 2011 30.04. kiirmale Muu
[ C ]   Pelešev, Leonid    
[ D ]   Korstin, Maris    
[ D ]   Tereštšuk, Mihhail    
id=11086 SK Maletähe turniir Narva 2011 07.04.-29.04. 0,5 Muu
[ C ]   Pelešev, Leonid    
[ D ]   Korstin, Maris    
id=11084 Jüripäeva maleturniir Kilingi-Nõmme 2011 23.04. kiirmale Muu
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=11082 Laste kevadturniir Kohtla-Järve 2011 19.03.-20.03. 0,7 Muu
[ C ]   Zainetdinova, Svetlana    
[ ]   Golubenko, Anastasia    
id=11079 Saku MK noorte MV Saku 2011 14.02.-11.04. 0,5 Muu
[ ]   Tomson, Hans    
id=11078 Suure-Jaani karikaturniir Suure-Jaani 2011 10.04. kiirmale Muu
[ D ]   Hommik, Aivo    
id=11060 Valgamaa talimängud Valga 2011 19.03. kiirmale Muu
[ ]   Lepik, Ülo    
id=11058 Larissa Volperti juubeliturniir Tartu 2011 01.04. kiirmale Muu
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ C ]   Rei, Aksel    
id=11057 Saku - Saue kiirmale matš Saku 2011 26.03. kiirmale Muu
[ ]   Tomson, Hans    
id=11056 MA Vabaetturi sarjaturniir 22 Tallinn 2011 19.03. kiirmale Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11055 MA Vabaetturi sarjaturniir 21 Tallinn 2011 12.03. kiirmale Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11054 MA Vabaetturi sarjaturniir 20 Tallinn 2011 05.03. kiirmale Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11053 MA Vabaetturi sarjaturniir 19 Tallinn 2011 26.02. kiirmale Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11050 SK Maletäht Cup Narva 2011 25.03.-26.03. 0,5 Muu
[ C ]   Pelešev, Leonid    
[ D ]   Korstin, Maris    
[ D ]   Tereštšuk, Mihhail    
id=11049 Kevadvaheajaturniir Tartu 2011 25.03. kiirmale Muu
[ D ]   Karba, Andres    
id=11027 SK Maletäht Cup 6 Narva 2011 25.02.-26.02. 0,5 Muu
[ C ]   Pelešev, Leonid    
[ D ]   Korstin, Maris    
[ D ]   Tereštšuk, Mihhail    
id=11025 P. Kerese mälestusturniir Rapla 2011 19.02. kiirmale Muu
id=11021 P. Kerese mälestusturniir Valka 2011 29.01. kiirmale Muu
id=11017 Tartu MV eelturniir Tartu 2011 05.02.-06.02. 1 Muu
[ D ]   Karba, Andres    
id=11016 Saku Maleklubi MV Saku 2011 29.11.-19.01. 0,7 Muu
[ ]   Tomson, Hans    
id=11014 Saue Tammiku kiirturniir Saue 2011 29.01. kiirmale Muu
[ ]   Uurits, Karel    
id=11013 SK Maletähe turniir Narva 2011 28.01.-29.01. 0,7 Muu
[ C ]   Pelešev, Leonid    
[ D ]   Korstin, Maris    
[ D ]   Tereštšuk, Mihhail    
id=11009 SK Maletäht Cup 5 Narva 2011 20.01.-21.01. 0,5 Muu
[ C ]   Pelešev, Leonid    
[ D ]   Korstin, Maris    
[ D ]   Tereštšuk, Mihhail    
id=11007 Paul Keres 95 Paikuse 2011 09.01. kiirmale Muu
[ C ]   Kivioja, Kersti    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=11006 P. Kerese mälestusturniir Narva 2011 08.01. kiirmale Muu
[ C ]   Pelešev, Leonid    
[ D ]   Korstin, Maris    
[ D ]   Tereštšuk, Mihhail    
id=11004 P. Kerese mälestusturniir Sillamäe 2010 15.11.-20.12. 0,7 Muu
[ ]   Meškov, Viktor    
id=10204 Vana-aasta kiirturniir Valka 2010 31.12. kiirmale Muu
[ ]   Koemets, Aivar    
id=10203 Noorte aastalõputurniir Tartu 2010 29.12.-30.12. 0,7 Muu
[ D ]   Karba, Andres    
id=10202 Kohtla-Järve Talve maleturniir Kohtla-Järve 2010 18.12.-19.12. 0,7 Muu
[ C ]   Zainetdinova, Svetlana    
id=10201 Valka jõuluturniir Valka 2010 18.12. kiirmale Muu
[ ]   Koemets, Aivar    
id=10200 Mustmäe LLM kiirturniir Tallinn 2010 18.12.-19.12. kiirmale Muu
[ ]   Kovaljov, Deniss    
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
id=10199 Narva reitinguturniir Narva 2010 19.11.-22.12. 0,5 Muu
[ C ]   Pelešev, Leonid    
id=10198 Tere Talv! Paikuse 2010 19.12. kiirmale Muu
[ C ]   Kivioja, Kersti    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=10196 SK Maletäht Cup 4 Narva 2010 10.12.-11.12. 0,5 Muu
[ C ]   Pelešev, Leonid