Eesti Maleliidu kohtunike register seisuga 29. juuli 2011

Terve tabel     Turniirid     Nimetähed     Litsentsid

 

Kõik turniirid   |   Rahvusvahelised turniirid   |   Eesti meistrivõistlused   |   Vabariiklikud tavaturniirid

Vabariiklikud muud turniirid   |   Maakondlikud meistrivõistlused   |   Muud turniirid

ID Turniiri nimi Asukoht Aasta Kuupäev Reitinguarvestus Turniir Peakohtunik Abikohtunikud
id=11125 Eesti meistrivõistlused Tallinn 2011 20.07.-25.07. 1 EMV
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
id=11124 P. Kerese mälestusturniir noortele Pärnu 2011 22.07.-24.07. 1 EST 1
[ C ]   Kivioja, Kersti    
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
id=11123 P. Kerese mälestusturniir Pärnu 2011 22.07.-24.07. 1 EST 1
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=11122 I. Kullamaa mälestusvõistlus Tartu 2011 15.07. kiirmale Muu
[ C ]   Narusberg, Peep    
id=11121 Hiiumaa Suvi Kärdla 2011 08.07.-10.07. 1 EST 1
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
id=11120 Jaanikuu kiirturniir Valka 2011 28.06.-29.06. kiirmale Muu
id=11119 Vanamõisa kiirturniir Vanamõisa 2011 25.06. kiirmale Muu
id=11117 Saaremaa karikaturniir Kuressaare 2011 17.06.-19.06. 1 EST 1
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ C ]   Jalakas, Juuno    
id=11116 Eesti K-8 MV Jõgeva 2011 13.06.-15.06. 1 EMV
[ C ]   Võsu, Aare    
[ C ]   Rei, Aksel    
id=11115 BEKO noorteturniir Tallinn 2011 03.06.-05.06. 0,7 EST 1
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ D ]   Glušakova, Natalja    
[ ]   Kovaljov, Deniss    
[ C ]   Krupenski, Igor    
[ ]   Safronov, Kirill    
[ D ]   Tsõganova, Monika    
id=11113 Tere Suvi! Paikuse 2011 05.06. kiirmale Muu
[ C ]   Kivioja, Kersti    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=11112 Tõrva kiirturniir Tõrva 2011 27.05.-29.05. kiirmale Muu
[ ]   Koemets, Aivar    
id=11111 Tõrva-Helme maleturniir Tõrva 2011 26.05.-29.05. 1 EST 1
[ ]   Lepik, Ülo    
[ ]   Koemets, Aivar    
id=11110 Rakvere linna kiirturniir Rakvere 2011 12.06. kiirmale EST 2
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ B ]   Nassar, Askold    
id=11109 Tartu Suvi kiirturniir Tartu 2011 04.06. kiirmale EST 2
[ B ]   Kolk, Marek     FA
[ D ]   Karba, Andres    
[ C ]   Rei, Aksel    
id=11108 Keila kiirturniir Keila 2011 29.05. kiirmale EST 2
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ B ]   Nassar, Askold    
id=11107 Jõgeva kiirmaleturniir Jõgeva 2011 28.05. kiirmale EST 2
[ C ]   Kasela, Sten    
[ B ]   Nassar, Askold    
id=11106 Saku Gümnaasiumi MV Saku 2011 15.05. kiirmale Muu
[ ]   Tomson, Hans    
[ ]   Noor, Anton    
id=11105 Saue-Saku matš Saue 2011 21.05. kiirmale Muu
[ D ]   Rattasep, Valjo    
id=11104 Eesti K-10 MV Paide 2011 20.05.-22.05. 1 EMV
[ C ]   Mihkelev, Toomas    
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=11103 Sillamäe kiirmale MV Sillamäe 2011 14.03.-26.04. - MK MV
[ ]   Meškov, Viktor    
id=11102 Sillamäe välkmale MV Sillamäe 2011 14.03.-26.04. - MK MV
[ ]   Meškov, Viktor    
id=11101 Tallinna Tehnikaülikooli MV Tallinn 2011 19.05. - Muu
[ C ]   Krupenski, Igor    
id=11100 Suure-Jaani valla kiirmaleturniir Suure-Jaani 2011 22.05. kiirmale EST 2
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ B ]   Nassar, Askold    
id=11098 Lagedi Põhikooli MV Lagedi 2011 16.04. kiirmale Muu
[ D ]   Hommik, Aivo    
[ ]   Hommik, Hugo    
id=11097 SK Vanad Olümpiaalad MV Suure-Jaani 2011 23.04. kiirmale Muu
[ D ]   Hommik, Aivo    
id=11096 Eesti K-12 MV järelmatšid Tallinn 2011 10.05. kiirmale EMV
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
id=11095 Eesti klubide MV Tallinn 2011 06.05.-08.05. 1 EMV
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
id=11094 Tere Kevad! Paikuse 2011 08.05. kiirmale Muu
[ C ]   Kivioja, Kersti    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=11093 Eesti K-12 MV Põlva 2011 06.05.-08.05. 1 EMV
[ D ]   Karba, Andres    
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
id=11092 Tartu Ülikooli MV Tartu 2011 07.05.-08.05. 1 Muu
[ B ]   Nassar, Askold    
id=11091 MA Vabaetturi sarjaturniir 28 Tallinn 2011 30.04. - Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11090 MA Vabaetturi sarjaturniir 26 Tallinn 2011 16.04. - Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11089 MA Vabaetturi sarjaturniir 25 Tallinn 2011 09.04. kiirmale Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11088 MA Vabaetturi sarjaturniir 24 Tallinn 2011 02.04. kiirmale Muu
[ ]   Zaitsenkov, Aleksei    
[ ]   Barbot de Marny, Lidia    
id=11087 Narva Cup finaal Narva 2011 30.04. kiirmale Muu
[ C ]   Pelešev, Leonid    
[ D ]   Korstin, Maris    
[ D ]   Tereštšuk, Mihhail    
id=11086 SK Maletähe turniir Narva 2011 07.04.-29.04. 0,5 Muu
[ C ]   Pelešev, Leonid    
[ D ]   Korstin, Maris    
id=11085 Tartu välkmale MV Tartu 2011 24.04. - MK MV
[ C ]   Rei, Aksel    
id=11084 Jüripäeva maleturniir Kilingi-Nõmme 2011 23.04. kiirmale Muu
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=11083 Pärnumaa noorte kiirmale MV Paikuse 2011 20.04. kiirmale MK MV
[ C ]   Kivioja, Kersti    
[ C ]   Lehemets, Eiki    
id=11082 Laste kevadturniir Kohtla-Järve 2011 19.03.-20.03. 0,7 Muu
[ C ]   Zainetdinova, Svetlana    
[ ]   Golubenko, Anastasia    
id=11081 Lembit Olli mälestusturniir Kohtla-Järve 2011 24.04.-24.04. kiirmale EST 2
[ C ]   Zainetdinova, Svetlana    
[ ]   Golubenko, Anastasia    
id=11080 Valka kiirmale MV Valka 2011 09.04. kiirmale MK MV
id=11079 Saku MK noorte MV Saku 2011 14.02.-11.04. 0,5 Muu
[ ]   Tomson, Hans    
id=11078 Suure-Jaani karikaturniir Suure-Jaani 2011 10.04. kiirmale Muu
[ D ]   Hommik, Aivo    
id=11077 Lembit Olli mälestusturniir Tallinn 2011 23.04. kiirmale EST 2
[ B ]   Olde, Hendrik     FA
[ ]   Selge, Rainer    
[ B ]   Truus, Tõnu    
id=11075 Eesti noorte lahtised kiirmale MV Kohtla-Järve 2011 16.04.-17.04. kiirmale EMV
[ C ]   Vahesaar, Lembit     IA
[ C ]   Zainetdinova, Svetlana    
id=11074 Saaremaa kiirmale MV 10 Kuressaare 2011 10.04. kiirmale MK MV
[ C ]   Jalakas, Juuno    
id=11072 Saue kiirmale MV Saue 2011 11.04.-18.04. kiirmale MK MV
[ D ]   Rattasep, Valjo    
id=11071 Läänemaa MV Haapsalu 2010 28.11.-28.12. 0,7 MK MV
[ C ]   Jakovlev, Juri