Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
P. Kerese mälestusturniir noortele - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Kersti Kivioja    Hendrik Olde    

Turniiri ID : 87
Pärnu
22.07. - 24.07.
Osalejaid : 10

1.-2. Hendrik Tamm (Pärnu LSK), Aleksei Jurtov (Lootuse MK) [5,5p] 3.-4. Margareth Olde (T. Truusi MKK), Andrei Skladtsikov (SK Diagonaal) [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 89
Pärnu
22.07. - 24.07.
Osalejaid : 16

1. Liina Tõnso (Vabaettur) [7p], 2. Grete Olde (T. Truusi MKK) [5,5p], 3.-8. Dmitri Derevjanko (Lootuse MK), Hugo Johannes Visnapuu (Kadrioru MK), Markus Hansson (Pärnu LSK), Andrei Solntsev (Vabaettur), Deniss Petrov (Tartu Kalev), Hugo Henrik Leht (Kadrioru MK) [4p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Derevjanko Dmitri 1212 +6 61204 Lootuse Malekool 2002  M 110326
2.    Hansson Markus 1220 +20 51311 Pärnu Linna SK 2001  M 110505
3.    Jurtov Aleksei 1522 +16 61436 Lootuse Malekool 1997  M 070400
4.    Leht Hugo Hendrik 1209 -13 31368 Kadrioru MK 2002  M 110204
5.    Olde Grete 1312 +6 51383 T. Truusi MKK, MK Caissa 2002  N 080355
6.    Olde Margareth 1471 +17 71470 T. Truusi MKK, MK Caissa 2000  N 080354
7.    Paan Karel 1484 -4 71459 Pärnu Linna SK 1998  M 070631
8.    Pajula Karl 1294 -9 61309 - - -    M 110511
9.    Pool Stein Marten 1200 -5 31236 Pärnu Linna SK 2001  M 090318
10.    Pärn Rasmus 1200 +0 61233 Pärnumaa MK 2000  M 090802
11.    Skladtsikov Andrei 1599 -9 61459 SK Diagonaal 2000  M 071214
12.    Svedov Andrei 1226 -14 41237 Lootuse Malekool 2002  M 110327
13.    Tamm Hendrik 1550 +10 61599 Pärnu Linna SK 1996  M 050607
14.    Tsamjan Maria 1220 -2 61200 SK Diagonaal 2000  N 080345
15.    Tõnso Liina 1280 +36 51257 MA Vabaettur 2001  N 090506
16.    Tõnso Rando 1317 +14 61226 MA Vabaettur 1998  M 080208
17.    Visnapuu Hugo Johannes 1211 -4 31231 Kadrioru MK 2002  M 110100