Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
P. Kerese mälestusturniir - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Eiki Lehemets    

Turniiri ID : 50
Pärnu
22.07. - 24.07.
Osalejaid : 33

1.-2. Igor Švõrjov, Hillar Kärner [4,5p], 3.-8. Aivar Sopp, Pekka Pietinen, Marti Medar, Ranel Tammela, Aleksandr Petrov, Henrik Haavamäe [3,5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 -1 52095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Chukavin Kirill 1659 +6 51727 T. Truusi MKK 2002  M 080381
3.    Haavamäe Henrik 1807 +25 51854 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
4.    Komlev Heino 1754 -29 51703 - - -    M 050801
5.    Korhonen Aki 1809 +30 50 Soome   M 110731
6.  mks  Kostrov Anatoli 2051 -15 52083 Pärnumaa   M 030169
7.  rm  Kärner Hillar 2284 +17 52245 Viljandi MS 1935  M 030202
8.    Leštšenko Evi 1747 -4 51687 Pärnumaa   N 030572
9.    Libert Heldur 1827 -29 51810 Pärnumaa   M 030219
10.    Loide Priit 1762 -27 51859 Valgamaa   M 030229
11.    Lumiste Rene 1586 +15 51727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
12.    Medar Marti 1932 +13 52020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
13.  fm  Narva Jaan 2278 -17 52282 - - -    M 030262
14.    Pavelson Arne 1816 -3 51815 Pärnumaa   M 030305
15.  mk  Petrov Aleksander 2072 +5 52063 Kadrioru MK 1941  M 030310
16.    Philips Erik 1841 +8 51811 Pärnumaa   M 030313
17.    Pietinen Pekka 2008 +18 50 Soome   M 110729
18.    Purju Endel 1645 -4 41437 - - -    M 070904
19.    Puroila Sippo 1858 -26 50 Soome   M 110730
20.    Põlendik Tiina 1730 -6 51645 - - -  1948  N 030599
21.    Sagadijeva Anna 1821 +6 51837 T. Truusi MKK 1998  N 061004
22.    Sepandi Jaak 1776 +13 51833 - - -  1939  M 030376
23.    Smoljar Roman 1808 -10 51900 SK Diagonaal 1995  M 040235
24.  mk  Sopp Aivar 2190 +6 52213 Pärnumaa   M 030402
25.  rsm  Švõrjov Igor 2411 +3 52373 Kadrioru MK   M 030432
26.    Tammela Ranel 1836 +7 41772 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
27.    Tedrema Ardi 2088 -2 52153 Saue MK 1967  M 101101
28.    Tominga Ago 1661 +12 51625 MK Tahk 1995  M 040348
29.    Tominga Eke 1747 +8 51714 MK Tahk 1997  M 040378
30.    Urgas Jaan 1772 -5 51811 - - -  1972  M 051120
31.    Valge Arthur 1270 -2 41310 MK Tahk 2003  M 101200
32.    Võsu Aare 1824 +6 11863 Hiiumaa MK 1934  M 030525
33.    Wilen Eero 2079 -16 50 Soome   M 110728