Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Hiiumaa Suvi - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Lembit Vahesaar    

Turniiri ID : 169
Kärdla
08.07. - 10.07.
Osalejaid : 32

1.-2. Ilja Vovk, Ottomar Ladva [4,5p], 3. Ardi Tedrema [4p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 -9 52095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Erkkilä Antti 1811 -20 50 Soome   M 110704
3.  rm  Fomina Tatjana 2219 -3 52260 - - -  1954  N 030543
4.    Haavamäe Henrik 1807 +35 51854 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
5.    Ihermann Andres 2019 -21 52045 Hiiumaa MK 1958  M 030084
6.    Kaar Anti 1734 +12 51820 T. Truusi MKK 1995  M 040315
7.  mks  Kiiver Vello 1782 -19 41707 Kadrioru MK 1937  M 030145
8.    Kvist Edvi 1627 -5 41732 Soome 1935  M 080611
9.    Ladva Ottomar 2179 +24 52246 T. Truusi MKK 1997  M 040133
10.  mk  Lelumees Brait 2153 -7 52139 MA Vabaettur 1981  M 030217
11.    Lumiste Rene 1586 +39 51727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
12.    Medar Marti 1932 +5 52020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
13.    Mether Jorma 1814 -18 40 Soome 1936  M 110703
14.    Moring Peeter 1785 -2 51770 - - -  1943  M 061203
15.  fm  Narva Jaan 2278 +1 52282 - - -    M 030262
16.  mk  Petrov Aleksander 2072 -7 52063 Kadrioru MK 1941  M 030310
17.    Popman Genadi 1817 -7 41785 Võru MK 1937  M 030320
18.    Pursiainen Erkki 1954 +2 50 Soome 1936  M 110701
19.    Põlendik Tiina 1730 +2 51645 - - -  1948  N 030599
20.    Safronov Mati 1892 -35 50 Hiiumaa MK   M 090800
21.    Sepp Gerd Eston 1254 +4 41223 K. Külaotsa MK 1999  M 080645
22.  mk  Sööt Margus 2189 +6 52320 MA Vabaettur 1980  M 030414
23.    Ševtšenko Oleksander 1815 +15 50 - - -    M 110702
24.    Tammela Ranel 1836 +11 51772 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
25.  mk  Tarakanov Oleg 2186 -20 52186 Kadrioru MK 1953  M 030450
26.    Tedrema Ardi 2088 +27 52153 Saue MK 1967  M 101101
27.  mk  Teemäe Leo 2093 -14 52011 MK Chess Continent 1932  M 030454
28.    Tõnso Liina 1280 -6 51257 MA Vabaettur 2001  N 090506
29.    Viidu Raivo 1908 -6 51951 Saue MK 1950  M 030512
30.  fm  Vovk Ilja 2295 +10 52388 MA Vabaettur 1988  M 030523
31.    Võsu Aare 1824 +0 51863 Hiiumaa MK 1934  M 030525