Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
BEKO noorteturniir - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : 0,7
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Natalja Gluðakova    Deniss Kovaljov    Igor Krupenski    Kirill Safronov    Monika Tsõganova    Lembit Vahesaar    

Turniiri ID : 582
Tallinn
03.06. - 05.06.
Osalejaid : 20

A-turniir: 1. Mark Lapidus [7p], 2.-3. Roman Holvason, Valentin Dragun [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 582
Tallinn
03.06. - 05.06.
Osalejaid : 44

B-turniir: 1. Dmitri Tokranov, LAT [7p], 2.-3. Klavs Stabulnieks, Andrei Skladtsikov [5.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 582
Tallinn
03.06. - 05.06.
Osalejaid : 38

C-turniir: 1. Grigoris Morozli, LAT [6.5p], 2. Mart Narva [5.5p], 3.-8. Allan Lip, Pavel Mitrohin, Kirill Kosõhh, Andrei Solntsev, Klym Klymenko, Vladislav Konjusenko [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 582
Tallinn
03.06. - 05.06.
Osalejaid : 7

D-turniir: 1. Triin Narva [6.5p], 2. Julia Gravite [5.5p], 3. Enith Li Saag [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 582
Tallinn
03.06. - 05.06.
Osalejaid : 15

E-turniir: 1. Mai Narva [7p], 2. Anastassia Moisejeva [6p], 3. Irina Bitsan [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Alliksaar Rene 1363 +14 41416 -13 3 MA Vabaettur 1998  M 110312
2.    Anmann Erik 1200 +0 31206 MA Vabaettur 2002  M 081133
3.    Atanesjan Semjon 1238 -3 31263 -1 1 MA Vabaettur 1999  M 080105
4.    Bogdanov Aleksei 1320 +8 41260 +-0 1 MA Vabaettur 2001  M 090615
5.    Bondar Daniil 1408 +2 21369 +3 3 Narva SK Maletäht 2001  M 080415
6.    Borissova Anastassia 1365 -7 41422 -2 2 T. Truusi MKK 1999  N 080911
7.    Borodavin Maksim 1455 +10 41393 +0 3 Lootuse Malekool 1997  M 050532
8.    Butajev Artjom 1234 +1 21233 MA Vabaettur 2003  M 110406
9.    Derevjanko Dmitri 1212 +6 41204 -2 1 Lootuse Malekool 2002  M 110326
10.    Dragun Valentin 1849 +1 41950 -1 3 T. Truusi MKK 1997  M 040379
11.    Fomitsenko Jevgeni 1279 -1 31289 +9 3 MA Vabaettur   M 110336
12.    Gabovitš Ilja 1915 -9 41906 -6 3 MA Vabaettur 1995  M 040048
13.    Ganyavin Artjom 1298 1327 -2 1 MA Vabaettur 2000  M 101201
14.    Grusnius Jonas 1213 -6 11219 MA Vabaettur   M 110407
15.    Grusnius Titas 1200 +0 11257 -5 2 MA Vabaettur   M 110405
16.    Holvason Roman 1893 +-0 31906 +-0 3 MA Vabaettur 1994  M 040067
17.    Ivanova Lidia 1200 +0 11218 -4 1 MA Vabaettur 1999  N 110331
18.    Ivanova Ljusja 1200 +0 11228 -1 2 MA Vabaettur   N 110408
19.    Jurtov Aleksei 1522 -2 41436 +9 3 Lootuse Malekool 1997  M 070400
20.    Järv Mario 1309 +13 41230 +4 3 Järva Noorte MK 1997  M 071115
21.    Kalasnikov Deniss 1333 -5 31370 +1 3 MA Vabaettur 1998  M 060616
22.    Klugman Eva 1223 -1 11287 -5 1 MA Vabaettur   N 100700
23.    Knjazev Georgi 1204 +-0 11233 +-0 3 MA Vabaettur 2001  M 090616
24.    Kononova Maria 1200 +0 11238 +10 2 MA Vabaettur   N 110402
25.    Kosõh Kirill 1277 +5 31257 MA Vabaettur 2003  M 110403
26.    Künnapuu Theodor 1335 -7 41424 -7 3 MA Vabaettur 1998  M 110300
27.    Laabe Anne 1234 +2 41212 +6 2 Lootuse Malekool 1998  N 080302
28.    Lapidus Mark 2154 +5 42158 +5 3 MA Vabaettur 1995  M 040137
29.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 +6 41445 +5 2 MA Vabaettur 2001  M 070610
30.    Maido Erki 1498 +15 41493 +-0 3 T. Truusi MKK 1994  M 100100
31.    Mjastsov Andrei 1274 +7 21313 T. Petrosjani MA 2003  M 101106
32.    Mode Sirli 1200 0 01200 - - -    N 110207
33.    Moisejeva Anastassia 1322 +12 31276 +-0 1 Narva SK Maletäht 1999  N 080531
34.    Narva Mai 1794 +2 21850 +2 2 SK Reval-Sport 1999  N 051004
35.    Narva Mart 1271 +0 21289 SK Reval-Sport 2003  M 101202
36.    Narva Triin 2042 -3 31983 +4 3 SK Reval-Sport 1994  N 030584
37.    Nitsiportsik Maksim 1264 +1 41375 +3 3 MA Vabaettur 2001  M 090304
38.    Ogonkov Nikolai 1300 +0 31306 +6 2 MA Vabaettur   M 110335
39.    Olmann Maria 1350 +2 41335 -2 2 MA Vabaettur 1996  N 050518
40.    Pabo Sander 1391 +5 21409 +8 2 MA Vabaettur 2001  M 080344
41.    Petrov Dmitri 1708 -19 41792 -3 3 SK Diagonaal 1998  M 060411
42.    Pohjaranta Santeri 1243 +10 31226 -5 3 Narva SK Maletäht 1998  M 081223
43.    Polizaev Dmitri 1200 0 01200 MA Vabaettur   M 110624
44.    Raid Katariina 1200 0 01200 - - -    N 081006
45.    Saag Enith Li 1680 +7 31545 -1 3 SK Reval-Sport 1994  N 040337
46.    Sarapov Artjom 1248 +0 31282 -4 1 MA Vabaettur   M 100101
47.    Savik Oleg 1351 +6 41346 +1 3 MA Vabaettur   M 101203
48.    Sepp Gerd Eston 1254 +3 31223 K. Külaotsa MK 1999  M 080645
49.    Simmermann Kaspar 1200 +0 41286 -4 1 Nõmme Noortemaja 2000  M 080348
50.    Sivov Dmitri 1200 +0 11200 -1 1 MA Vabaettur 2001  M 080332
51.    Skladtsikov Andrei 1599 +9 41459 +6 2 SK Diagonaal 2000  M 071214
52.    Svedov Andrei 1226 +-0 41237 -3 1 Lootuse Malekool 2002  M 110327
53.    Zubehhin Aleksei 1428 +4 41298 +10 2 Narva SK Maletäht 2000  M 080653
54.    Tkachenko Jekaterina 1235 +-0 31229 +5 1 Narva SK Maletäht 2002  N 100507
55.    Tokar Taniel 1347 +7 41339 +17 3 SK Reval-Sport 2000  M 081005
56.    Tomberg Oliver 1200 1227 -3 1 MA Vabaettur   M 110404
57.    Tominga Ago 1661 1625 +5 3 MK Tahk 1995  M 040348
58.    Tominga Eke 1747 -3 41714 +15 3 MK Tahk 1997  M 040378
59.    Tõnso Rando 1317 -4 41226 +9 3 MA Vabaettur 1998  M 080208
60.    Valge Arthur 1270 +4 21310 +3 2 MK Tahk 2003  M 101200