Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Rakvere linna kiirturniir - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Askold Nassar    Lembit Vahesaar    

Turniiri ID : 408
Rakvere
12.06.
Osalejaid : 70

1.-4. Kirill Makin, Sander Kukk, Ilja Vovk, Andrei Šiškov [6,5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 +11 8 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Aid Aleksander 1372 1384 +4 6 Rakvere SK 1995  M 050563
3.    Borodavin Maksim 1455 1393 +2 7 Lootuse Malekool 1997  M 050532
4.  fm  Brokko-Olde Margit 2052 2014 -8 8 Rapla MK 1973  N 030539
5.    Chukavin Kirill 1659 1727 +33 8 T. Truusi MKK 2002  M 080381
6.    Dragun Valentin 1849 1950 -2 8 T. Truusi MKK 1997  M 040379
7.    Dunajev Nikolai 1897 1862 +5 8 Lootuse Malekool   M 050723
8.    Feldmanis Uldis 1849 1886 +4 6 Saue MK 1966  M 090303
9.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 +3 8 - - -  1954  N 030543
10.    Haavamäe Henrik 1807 1854 +21 8 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
11.  mk  Hansumäe Jaan 2058 1979 -40 8 SK Diagonaal   M 030072
12.    Hein Kalle 0 1639 +-0 7 Harjumaa 1948  M 071203
13.  mk  Hermlin Üllar 2155 2158 -10 8 Virumaa   M 030076
14.    Jaanimets Marten 1822 1825 +0 7 Pärnumaa MK 1994  M 040319
15.    Jurtov Aleksei 1522 1436 +19 7 Lootuse Malekool 1997  M 070400
16.  mk  Kasela Sten 2180 2298 +9 8 SK Reval-Sport 1990  M 040090
17.  mk  Keskel Marko 2107 2090 -10 8 K. Külaotsa MK   M 030141
18.    Kruuza Rein 1710 1704 +3 7 Kohtla-Järve   M 061209
19.  mk  Kukk Sander 2259 2363 +11 8 SK Reval-Sport 1987  M 030183
20.  mk  Kuusk Andres 2271 2167 -9 8 Saaremaa MK 1981  M 030198
21.  rm  Kärner Hillar 2284 2245 -19 8 Viljandi MS 1935  M 030202
22.    Laabe Anne 1234 1212 +3 7 Lootuse Malekool 1998  N 080302
23.    Laumets Heldur 0 1915 -37 7 - - -    M 110409
24.    Lištšuk Vladimir 0 1545 +55 8 - - -    M 080361
25.    Lomp Jaan 1449 1473 +6 6 - - -  1969  M 080406
26.    Lumiste Rene 1586 1727 +33 8 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
27.  mk  Makin Kirill 2113 2210 +25 8 Sillamäe SK Kalev 1985  M 030238
28.    Medar Marti 1932 2020 +1 8 T. Truusi MKK 1996  M 060300
29.    Metsala Heiki 2015 2010 -4 7 Rakvere   M 030245
30.    Mändmets Rein 2010 1996 +3 8 Sillamäe SK Kalev   M 030256
31.  fm  Narva Jaan 2278 2282 +4 8 - - -    M 030262
32.    Narva Mai 1794 1850 +4 7 SK Reval-Sport 1999  N 051004
33.    Narva Mart 1271 1289 -3 4 SK Reval-Sport 2003  M 101202
34.  fm  Narva Regina 2106 2120 +4 7 SK Reval-Sport 1970  N 030583
35.    Narva Triin 2042 1983 -20 8 SK Reval-Sport 1994  N 030584
36.  mk  Neff Sergei 2332 2384 -5 8 SK Diagonaal 1953  M 030265
37.    Nossov Boris 0 1608 -21 6 - - -    M 091105
38.    Oks Janar 1543 1562 -4 7 Pärnumaa MK 1993  M 040190
39.    Pakler Raul 0 1779 0 0 - - -    M 110611
40.  mk  Peebo Kalle 2298 2261 -8 8 Tartu Kalev 1949  M 030306
41.    Petrov Dmitri 1708 1792 +16 6 SK Diagonaal 1998  M 060411
42.    Põlendik Tiina 1730 1645 -16 7 - - -  1948  N 030599
43.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 +11 8 Kadrioru MK 1970  M 030339
44.    Sagadijeva Anna 1821 1837 +3 8 T. Truusi MKK 1998  N 061004
45.  mk  Sander Heike 1987 1920 -18 7 Kadrioru MK 1954  N 030609
46.    Sander Jaan 2064 2005 -17 8 Kadrioru MK 1948  M 030363
47.    Sepandi Jaak 1776 1833 -11 8 - - -  1939  M 030376
48.    Smoljar Roman 1808 1900 -8 6 SK Diagonaal 1995  M 040235
49.    Soosõrv Ants 0 1560 0 0 - - -    M 110610
50.    Staub Madis 0 1852 -17 8 - - -  1940  M 100900
51.    Sune Raido 0 1969 -14 7 - - -    M 060611
52.  fm  Šiškov Andrei 2391 2349 +5 8 T. Truusi MKK 1978  M 030425
53.    Šukis Viktor 0 1789 -2 6 Tartumaa   M 060606
54.  rsm  Švõrjov Igor 2411 2373 +-0 8 Kadrioru MK   M 030432
55.    Tamm Timo 1774 1809 +16 7 Pärnumaa MK 1993  M 040376
56.    Tedrema Ardi 2088 2153 -9 8 Saue MK 1967  M 101101
57.    Turu Indrek 1924 1995 +2 8 - - -  1988  M 070511
58.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 -2 8 T. Truusi MKK 1988  M 030480
59.    Urgas Jaan 1772 1811 +20 7 - - -  1972  M 051120
60.    Uurits Karel 1865 1838 -9 7 Saue MK 1970  M 071202
61.  mk  Vaher Eino 2255 2249 +5 8 Rakvere   M 030490
62.    Videvik Edik 1881 1839 -22 8 Rakvere   M 030510
63.    Viidu Raivo 1908 1951 -3 7 Saue MK 1950  M 030512
64.    Viikmaa Karmen 1746 1855 +19 8 Saaremaa MK 1983  N 051119
65.    Vipper Peedu 1984 1958 -19 7 Lääne-Virumaa   M 070316
66.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 +4 8 MA Vabaettur 1988  M 030523
67.    Võsu Aare 1824 1863 +5 7 Hiiumaa MK 1934  M 030525