Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Tartu Suvi kiirturniir - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Andres Karba    Marek Kolk    Aksel Rei    

Turniiri ID : 46
Tartu
04.06.
Osalejaid : 80

1.-3. Sander Kukk, Sten Kasela, Pavel Vorobjov [6,5p]

turniiri tabel 1turniiri tabel 2

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abdullajev Albert 0 2098 +7 8 Venemaa   M 081102
2.    Abozenko Georg 2045 2095 -3 8 T. Truusi MKK 1996  M 050529
3.    Chukavin Kirill 1659 1727 +20 7 T. Truusi MKK 2002  M 080381
4.  mk  Dubrovin Robert 2222 2280 +10 8 MK Chess Continent   M 030046
5.    Grosberg Martin 0 1875 +15 8 - - -  1992  M 090609
6.    Haavamäe Henrik 1807 1854 +9 8 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
7.    Heinmets Tõnu 2028 2047 +7 7 Pärnumaa MK 1991  M 040061
8.  mk  Holvason Jüri 2193 2229 -1 8 MA Vabaettur 1992  M 040066
9.    Iher Mirjam 1267 1326 -3 6 Tartu Kalev 1996  N 070407
10.    Jakobi Arnold 0 1798 -7 8 - - -  1934  M 080115
11.    Jakobson Silver 1938 1969 -10 7 T. Truusi MKK   M 030091
12.    Kaldjärv Ergo 1459 1521 -5 5 - - -    M 110214
13.  mk  Kasela Sten 2180 2298 +25 8 SK Reval-Sport 1990  M 040090
14.    Kass Viktor 1897 1927 -7 6 Põlva MK 1945  M 030136
15.    Komlev Heino 1754 1703 -14 6 - - -    M 050801
16.  mk  Kukk Sander 2259 2363 +15 8 SK Reval-Sport 1987  M 030183
17.  mk  Kunitsõn Nikolai 2218 2382 -1 8 K. Külaotsa MK 1989  M 030188
18.  mk  Kuusk Andres 2271 2167 -9 8 Saaremaa MK 1981  M 030198
19.    Ladva Ottomar 2179 2246 +11 8 T. Truusi MKK 1997  M 040133
20.  rm  Lauk Ülar 2388 2440 +0 8 Viljandi MS 1968  M 030209
21.    Lumiste Rene 1586 1727 +7 7 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
22.  mk  Makin Kirill 2113 2210 -5 8 Sillamäe SK Kalev 1985  M 030238
23.    Mandrõkina Zoja 0 1843 0 0 - - -    N 110602
24.    Medar Marti 1932 2020 +8 7 T. Truusi MKK 1996  M 060300
25.    Mändmets Rein 2010 1996 -9 7 Sillamäe SK Kalev   M 030256
26.  mk  Nael Tõnu 2232 2148 -9 8 Laagri MAEKK   M 030261
27.  fm  Narva Jaan 2278 2282 +0 8 - - -    M 030262
28.  fm  Narva Regina 2106 2120 -5 8 SK Reval-Sport 1970  N 030583
29.    Narusberg Peep 1993 2061 -3 8 Tartu Kalev 1961  M 030263
30.  mk  Neff Sergei 2332 2384 +2 7 SK Diagonaal 1953  M 030265
31.    Nero Georg 1580 1678 +15 7 T. Truusi MKK 1999  M 040404
32.    Olde Grete 1312 1383 +5 6 T. Truusi MKK, MK Caissa 2002  N 080355
33.  fm  Olde Hendrik 2322 2369 -3 8 Rapla MK 1966  M 030281
34.    Olde Margareth 1471 1470 +19 7 T. Truusi MKK, MK Caissa 2000  N 080354
35.    Ots Heikki 1879 1860 -13 8 Põlva MK   M 030290
36.    Paabo Priit 0 1936 +9 6 - - -    M 110304
37.    Parts Tiit 1789 1772 -2 5 Tartumaa   M 030304
38.    Pavlova Alina 2152 2169 +26 8 Venemaa   N 080903
39.  mk  Peebo Kalle 2298 2261 -9 8 Tartu Kalev 1949  M 030306
40.    Poljakova Natalja 0 2116 +11 8 - - -    N 110600
41.    Popman Genadi 1817 1785 -5 5 Võru MK 1937  M 030320
42.    Prii Ants Marten 1592 1768 +9 6 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
43.    Põlendik Tiina 1730 1645 -5 5 - - -  1948  N 030599
44.    Põvvat Aalo 1443 1394 +5 6 - - -    N 070622
45.  m  Päären Hugo 2260 2258 +24 8 Rapla MK 1946  M 030333
46.    Raudsepp Teet 1983 1954 -1 6 - - -    M 070809
47.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 -16 8 Kadrioru MK 1970  M 030339
48.    Reintam Margus 0 1337 -8 5 Tartu Kalev 2000  M 110212
49.    Runnel Simo 1909 1838 -24 8 Tartumaa   M 030354
50.    Sagadijeva Anna 1821 1837 -7 8 T. Truusi MKK 1998  N 061004
51.  mk  Seljodkin Juri 2094 1920 -3 7 Tartumaa   M 030374
52.    Sepandi Jaak 1776 1833 -6 8 - - -  1939  M 030376
53.    Sirp Karl Aleksander 1430 1516 +13 7 Tartu Kalev 1999  M 070701
54.    Šarankov Grigori 2200 2282 -15 8 Venemaa   M 071107
55.    Špak Aleksandr 0 2150 +10 8 Venemaa   M 110601
56.  rsm  Švõrjov Igor 2411 2373 -2 8 Kadrioru MK   M 030432
57.    Zigailov Sergei 2086 2139 +9 8 Sillamäe SK Kalev 1986  M 030436
58.    Tiisler Tanel 1286 1433 +4 6 - - -  1997  M 100701
59.  mks  Tiit Valdur 2067 1969 -22 7 Tartumaa   M 030459
60.    Trohhelev Boris 2097 2121 +7 8 Tartumaa   M 030468
61.  mk  Truus Tõnu 2137 2078 +5 8 T. Truusi MKK 1946  M 030469
62.    Tulva Ingmar 1912 1878 -14 8 - - -    M 090516
63.    Turu Indrek 1924 1995 +11 8 - - -  1988  M 070511
64.    Urgas Jaan 1772 1811 -9 7 - - -  1972  M 051120
65.  mk  Valner Uku 2301 2322 -17 8 SK Reval-Sport 1990  M 030497
66.    Viikmaa Karmen 1746 1855 -5 6 Saaremaa MK 1983  N 051119
67.    Vija Hendrik 1248 1205 +5 6 - - -  2002  M 110325
68.  rsm  Volpert Larissa 1962 1775 -5 6 Tartumaa   N 030627
69.  mk  Vorobjov Pavel 2334 2343 +14 8 Tartu Kalev   M 030700
70.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 -1 8 MA Vabaettur 1988  M 030523
71.    Võsu Aare 1824 1863 -21 8 Hiiumaa MK 1934  M 030525