Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Jõgeva kiirmaleturniir - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Sten Kasela    Askold Nassar    

Turniiri ID : 615
Jõgeva
28.05.
Osalejaid : 41

1. Aleksandr Volodin [7p], 2.-5. Toomas Valgmäe, Sergei Neff, Deniss Kovaljov, Tõnu Nael [6p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 -2 8 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.  fm  Annenkov Kirill 2289 2315 +4 8 Venemaa 1970  M 061103
3.    Chukavin Kirill 1659 1727 +3 7 T. Truusi MKK 2002  M 080381
4.  mk  Dubrovin Robert 2222 2280 -3 7 MK Chess Continent   M 030046
5.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 +6 8 - - -  1954  N 030543
6.    Haavamäe Henrik 1807 1854 +6 8 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
7.    Hein Kalle 0 1639 -13 7 Harjumaa 1948  M 071203
8.    Jakobi Arnold 0 1798 +10 8 - - -  1934  M 080115
9.    Järvet Jüri 0 2098 -12 8 - - -    M 110202
10.    Kalep Aarne 0 1982 -11 7 - - -    M 090608
11.    Karba Andres 2083 2122 -6 8 Tartu Kalev   M 030129
12.  m  Kovaljov Deniss 2320 2387 +1 8 MA Vabaettur 1981  M 030173
13.    Kure Jaanus 1804 1761 +1 8 Jõgevamaa   M 030189
14.  rm  Kärner Hillar 2284 2245 +1 8 Viljandi MS 1935  M 030202
15.    Lumiste Rene 1586 1727 +21 8 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
16.    Medar Marti 1932 2020 +8 8 T. Truusi MKK 1996  M 060300
17.  mk  Nael Tõnu 2232 2148 +17 8 Laagri MAEKK   M 030261
18.    Narusberg Peep 1993 2061 +1 8 Tartu Kalev 1961  M 030263
19.  mk  Neff Sergei 2332 2384 +0 8 SK Diagonaal 1953  M 030265
20.  mk  Peebo Kalle 2298 2261 +3 8 Tartu Kalev 1949  M 030306
21.    Prii Ants 1606 1701 +13 7 Vaimastvere SK ILLI   M 070700
22.    Prii Ants Marten 1592 1768 +4 8 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
23.    Põlendik Tiina 1730 1645 +0 7 - - -  1948  N 030599
24.    Põvvat Aalo 1443 1394 -3 6 - - -    N 070622
25.  m  Päären Hugo 2260 2258 -13 8 Rapla MK 1946  M 030333
26.    Sagadijeva Anna 1821 1837 +4 8 T. Truusi MKK 1998  N 061004
27.    Sander Jaan 2064 2005 +7 8 Kadrioru MK 1948  M 030363
28.  mk  Seljodkin Juri 2094 1920 -7 8 Tartumaa   M 030374
29.  mk  Sööt Margus 2189 2320 +5 8 MA Vabaettur 1980  M 030414
30.    Šukis Viktor 0 1789 -8 7 Tartumaa   M 060606
31.  rsm  Švõrjov Igor 2411 2373 -8 8 Kadrioru MK   M 030432
32.    Zeludkov Emil 1504 1600 -3 7 Tartu Kalev 1995  M 040317
33.    Tedrema Ardi 2088 2153 -3 8 Saue MK 1967  M 101101
34.  mks  Tiit Valdur 2067 1969 -6 8 Tartumaa   M 030459
35.    Trohhelev Boris 2097 2121 +9 8 Tartumaa   M 030468
36.    Urgas Jaan 1772 1811 -11 7 - - -  1972  M 051120
37.  mk  Valgmäe Toomas 2264 2346 +11 8 Viljandi MS 1966  M 071109
38.    Viikmaa Karmen 1746 1855 -17 6 Saaremaa MK 1983  N 051119
39.  rm  Volodin Aleksander 2485 2474 +2 8 MA Vabaettur 1990  M 030519
40.  rsm  Volpert Larissa 1962 1775 -4 7 Tartumaa   N 030627