Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Eesti K-10 MV - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Eesti meistrivõistlus
Turniiri kohtunikud : Eiki Lehemets    Toomas Mihkelev    Hendrik Olde    

Turniiri ID : 15
Paide
20.05. - 22.05.
Osalejaid : 34

1. Kirill Chukavin (T. Truusi MKK) [6,5p], 2. Aleksei Bogdanov (Vabaettur) [6p], 3. Andrei Timošin (SK Diagonaal) [5,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 16
Paide
20.05. - 22.05.
Osalejaid : 16

1. Liina Tõnso (Vabaettur) [7p], 2. Jekaterina Tkachenko (SK Maletäht) [5,5p], 3. Grete Olde (T. Truusi MKK) [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Anmann Erik 1200 -1 51206 MA Vabaettur 2002  M 081133
2.    Bogdanov Aleksei 1320 +40 61260 MA Vabaettur 2001  M 090615
3.    Bondar Daniil 1408 +11 71369 Narva SK Maletäht 2001  M 080415
4.    Chukavin Kirill 1659 +7 71727 T. Truusi MKK 2002  M 080381
5.    Derevjanko Dmitri 1212 0 01204 Lootuse Malekool 2002  M 110326
6.    Garanin Aleksei 1401 -2 71384 MK Avesta 2001  M 091000
7.    Golubenko Aleksandra 1251 -1 51277 SK Diagonaal 2002  N 100400
8.    Hansson Markus 1220 -12 41311 Pärnu Linna SK 2001  M 110505
9.    Kizel Aleksandr 1272 -2 51256 SK Diagonaal 2001  M 091013
10.    Kitse Kaspar 1211 +7 61222 Tartu Kalev 2001  M 090505
11.    Knjazev Georgi 1204 -7 51233 MA Vabaettur 2001  M 090616
12.    Kononova Maria 1200 +0 21238 MA Vabaettur   N 110402
13.    Korotkova Anna 1253 -8 21263 Narva SK Maletäht 2002  N 110123
14.    Kosõh Kirill 1277 +12 31257 MA Vabaettur 2003  M 110403
15.    Leht Hugo Hendrik 1209 -17 51368 Kadrioru MK 2002  M 110204
16.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 -3 71445 MA Vabaettur 2001  M 070610
17.    Menkov Artjom 1200 +0 61244 MA Vabaettur 2002  M 081007
18.    Milevskaja Darja 1200 +0 31200 MA Vabaettur   N 081121
19.    Nitsiportsik Maksim 1264 +15 61375 MA Vabaettur 2001  M 090304
20.    Olde Grete 1312 +0 51383 T. Truusi MKK, MK Caissa 2002  N 080355
21.    Pabo Sander 1391 +9 71409 MA Vabaettur 2001  M 080344
22.    Pool Stein Marten 1200 -1 41236 Pärnu Linna SK 2001  M 090318
23.    Pritulin Vladimir 1217 -9 41208 SK Valge Ratsu 2001  M 080411
24.    Rozenblit David 1269 -7 61305 T. Truusi MKK 2001  M 061122
25.    Zamorskaja Sofia 1234 -12 21236 Narva SK Maletäht 2003  N 110506
26.    Timošin Andrei 1379 +28 71289 SK Diagonaal 2003  M 110122
27.    Tkachenko Jekaterina 1235 +19 51229 Narva SK Maletäht 2002  N 100507
28.    Tochyan Albert 1342 +3 71329 T. Truusi MKK 2001  M 081129
29.    Tõnso Liina 1280 +32 41257 MA Vabaettur 2001  N 090506
30.    Ummus Andreas 1235 +11 71251 SK Reval-Sport 2001  M 080501
31.    Vaino Daniil 1200 +0 51202 Narva SK Maletäht 2002  M 091103
32.    Vaino Nikita 1349 +23 71214 Narva SK Maletäht 2002  M 090508
33.    Valge Arthur 1270 -1 51310 MK Tahk 2003  M 101200
34.    Vija Hendrik 1248 -10 61205 - - -  2002  M 110325
35.    Visnapuu Hugo Johannes 1211 +12 41231 Kadrioru MK 2002  M 110100